worior

مسابقه اين تصوير چيست و چكار ميكند

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[color=brown]arshya4171 جان مطمئنم نفربر بالایی Wiesel و نفربر پایینی Pandur است . نکنه مثل worior داری منو سر کار میذاری ؟ :mrgreen:[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببين زير عكس اولي اين توضيحات رو داره
Expand Image
Successful HOT ATM test firing at Jagerbruck, Germany in July 1999.

زير عكس پاييني هم اينها رو نوشته
Expand Image
The HOT ATM (Anti-Tank Modular) mounted on a Pandar vehicle.

خودت قضاوت كن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ببين زير عكس اولي اين توضيحات رو داره
Expand Image
Successful HOT ATM test firing at Jagerbruck, Germany in July 1999.

زير عكس پاييني هم اينها رو نوشته
Expand Image
The HOT ATM (Anti-Tank Modular) mounted on a Pandar vehicle.

خودت قضاوت كن[/quote]

[color=brown]عرشیا جان یه سوء تفاهم شده ! :lol:

منظور از جمله اول اینه که آزمایش در شهر لاونبورگ (نزدیک هامبورگ ) انجام شده . همون Wiesel که گفته بودم 100% درسته .

توضیح عکس دوم هم غلط املایی داره . ما اصلاً چیزی به نام Pandar نداریم . این بار هم 100% Pandur که گفته بودم درسته .

جوابی هم که به worior داده بودم هم 100% درست بود .

امروز حسابی سر کارم دیگه :mrgreen: [/color] :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه بابك جون ميخوام بدونم اين اطلاعات رو عمقي داري يا مثل من سطحيه كه فهميدم

با اين وجود اين چيه؟

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/23~5.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_22~6.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آخه بابك جون ميخوام بدونم اين اطلاعات رو عمقي داري يا مثل من سطحيه كه فهميدم
[/quote]

[color=brown]هر چیزی که بالاتر گفتمو میتونی تحقیق کنی . توضیحاتی که زیر عکس نوشته کاملاً همون چیزیه که برات نوشتم . غیر از این نیست . میتونی خیلی راحت تحقیق کنی . البته منظورتو از عمقی یا سطحی متوجه نشدم . :mrgreen:

جواب مسابقه آخری : هر دو عکسی که ارسال کردی تقریباً یه چیزه . خودرو ضربتی Spider ساخت سنگاپور . منتهی دومی خمپاره انداز 120 میلیمتری داره و یه خرده تو بدنش تغییرات ایجاد کردن .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البته منظورتو از عمقی یا سطحی متوجه نشدم . [/quote]

خب بابك جون منظورم اينه كه اگه كسي مثلا يه گالري عكس داشته باشه خيلي راحت ميتونه بگه اين عكسها مربوط به چيه كه اين سطحيه

ولي اگر كسي علمشو داشته باشه احتياجي به گالري نيست اصول رو ميدونه و خيلي سريع ميره سراغ اصل مطلب

كه البته اطلاعات شما عمقي هست :mrgreen:

دو تا عکس میزارم ایندفعه متعارف :lol:

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_222.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_pp.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خب بابك جون منظورم اينه كه اگه كسي مثلا يه گالري عكس داشته باشه خيلي راحت ميتونه بگه اين عكسها مربوط به چيه كه اين سطحيه

ولي اگر كسي علمشو داشته باشه احتياجي به گالري نيست اصول رو ميدونه و خيلي سريع ميره سراغ اصل مطلب

كه البته اطلاعات شما عمقي هست [/quote]
[color=brown]
اگه من اصرار دارم که جوابی که میگم حتماً درسته ، و فلان جا اشتباه املایی داره و فلان کلمه به این معنیه ، میتونم با دلایل 100% قطعی ثابت کنم . شاید منبعی که شما این متون انگلیسی را اینجا آوردی معتبر باشه ، ولی دلیل نمیشه که حتماً غلط املایی نداره . هر جا که تو جوابهای من مشکلی وجود داره میتونیم بحث کنیم .

مثل اینکه تو 3-4 سوال آخری واریور و شما با جواب من قانع نشدید . واریور هم اگه برگرده با هم بحث میکنیم .

جواب این مسابقه :

عکس اول : توپ 155 میلیتری ATMOS 2000

عکس دوم : پهباد Gull 36 [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا من كه قانع شدم مثل اينكه نتونستم منظورم رو خوب بيان كنم من ميگم اوايل فكر ميكردم جوابهاتون رو از روي مثلا يه گالري ميگيد ولي الان فهميدم كه واقعا علمشو داريد

من در مورد عكيسهايي كه خودم گذاشتم 100٪ مطمين هستم كه درست گفتي
در مورد اون عكس كه توضيحاتشو گذاشتم ميخواستم قدرت اطلاعات شما رو ارزيابي كنم وگرنه از اول جواب درست بود :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آقا من كه قانع شدم مثل اينكه نتونستم منظورم رو خوب بيان كنم من ميگم اوايل فكر ميكردم جوابهاتون رو از روي مثلا يه گالري ميگيد ولي الان فهميدم كه واقعا علمشو داريد

من در مورد عكيسهايي كه خودم گذاشتم 100٪ مطمين هستم كه درست گفتي
در مورد اون عكس كه توضيحاتشو گذاشتم ميخواستم قدرت اطلاعات شما رو ارزيابي كنم وگرنه از اول جواب درست بود :lol:[/quote]

[color=brown]Ok متوجه شدم ولی اگه به طور کلی بخوایم بگیم ، کسی با آرشیو عکس نمیتونه از پس این عکسهای عجیب غریب شما بر بیاد . :lol:

از واریور هم 15 ساعته خبری نیست . :lol: نکنه گیر عوامل دشمن افتاده :mrgreen: [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكر كنم موساد واسه تلافي عمليات جديد اطلاعات سپاه واريور رو دزديده
خدا به دادمون برسه حالا مجبورش ميكنن طرح هاشو به اجرا دربياره بايد منتظر پهباد حامل بمب اتم با طراحي واريور باشيم :mrgreen:

عكس بايد تنوع داشته باشه
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_brimstoneantiarmour9.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]عرشیا جان عکس خیلی خوبی انتخاب کرده بودی و دستت درد نکنه . ولی حیف که ...[/color] :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]من منظورم این بود که :

عرشیا جان عکس خیلی خوبی انتخاب کرده بودی و دستت درد نکنه . ولی حیف که اسم موشک لو رفته . به اسم عکس نگاه کردی ؟ :mrgreen: [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راست ميگي اصلا حواسم نبود معمولا اسم عكس رو عوض ميكنم اينيكي از دستم در رفته :lol:
من نگران واريور شدم خبري ازش نيست

فكر كنم بالاخره دزديدنش بردنش تو منطقه 51 :mrgreen:

بابك جان اون تاپيكت كه عكس شهادت مادر فلسطيني در آغوش فرزند خيلي تاثر برانگيزه سعيد يه تصميماتي گرفته براي جهت دهي به اين نوع عكسها

نظرت چيه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]یه نفر عکس عجیب غریب پیدا کنه . پس مسابقه چی شد . همه شکست خوردین ؟ :mrgreen: [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.