hamed_713

نخستین قهرمانی نوجوانان ایران در آسیا / بزرگی مردان کوچک

Recommended Posts

:mrgreen: واسه مسابقه بدن سرمربي آماده تر از آماست :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب سرمربی شدیم بی خبر! :oops: فعلا تیم نداریم اما به شدت خود را آماده مسابقه میکنیم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم این موفقیت رو به همه دوستان تبریک عرض می کنم امروزه فوتبال یه صنعته و درآمد چند صد میلیارد دلاری کشورهای صاحب فوتبال نشان از این موضوع می ده بنده به عنوان شخصی که 25 سال سابقه کاری در میلان آرسنال منچستر بارسلون و رئال و...:mrgreen: :oops: داره مهمترین مشکلات بازیکنان ایرانی را اینگونه می بینم: 1- عدم کار و آموزش ژیمناستیک در دوره نوجوانی(11تا16) سال که مهمترین عامل در افزایش انعتاف و سرعت و دقت عکسلعمل و افزایش سرعت پای(عصب وعضله) بازیکن و در نتیجه بازی روان تخت فشار که مهمترین نقطه ضعف بازیکنان ایرانی است دارد که مهمترین عامل در ناتوانی این بازیکنان در ارسال پاس زمینی بلند مثلا 30 متر همین عامل است 2-عدم کار و آموزش دو میدانی در سنین زیر 10 سال که مهمترین عامل کند بودن وپایین بودن سرعت دویدن و تحریک بازیکنان ایرانی است اروپا 90 دقیقه 8 کیلومتر ایران 90 دقیقه 3 کیلومتر بهتره بگیم قدم می زنند .اگر این عوامل درست بشود تحولی شگرف در فوتبال ایران رخ خواهد داد که دیدن قهرمانی ایران در جام جهانی را محتمل خواهد کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب سرمربی شدیم بی خبر! :oops:

فعلا تیم نداریم اما به شدت خود را آماده مسابقه میکنیم! :mrgreen:

سعيد جان ما تيمتيم. شك نكن كه سربلندت ميكنيم.
فقط ساعت 03:50 دقيقه روز سه شنبه 30 مهر تنها كاربر سايت منم!!!!
سرمربي كجايي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته ببخشيد پست 2 تا شد البته ليچ انگار مسابقه شروع نشده تو آفسايد گير كرده :mrgreen: :oops: :lol: :lol: :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان ديگه رو نا اميد نمي كنم.اما به فكر قهرماني نباشيد چون قهرماني براي انجمن نيروي هواييه. :mrgreen: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان ديگه رو نا اميد نمي كنم.اما به فكر قهرماني نباشيد چون قهرماني براي انجمن نيروي هواييه. :mrgreen: :oops:

hamed_713 جان این که چیز بدیهی و مشخصیه . همه دوستان برای رتبه های بعدی تلاش میکنند . :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

hamed_713 جان این که چیز بدیهی و مشخصیه . همه دوستان برای رتبه های بعدی تلاش میکنند . :lol:

مجبور شدم يه چيزي بگم
بروبچ گروه خبر با علي كريمي قرارداد بست اميدوارم هنوز سر حرفتون باشيد
در ضمن هر تيمي بايد رنگ انجمن خودشو انتخاب كنه كه در اينصورت استقلالي شديد :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اين حساب ما نيروي هوايي شديم. من آماد و پشتيباني نيروي هوايي رو تامين ميكنم. شما تيز پروازان هم فقط بزنيد برجك داغون كنيد :oops: پدافند پايگاه رو هم خودم تامين ميكنم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسکتبال هم حرفه ایم خدا رو شکر

سامان يه سر بيا ببينمت چند مرده حلاجي! :oops:

ليچ كجاست؟نيت كردم بذارمش دروازه بان. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="amirandamir"][quote]
ليچ كجاست؟نيت كردم بذارمش دروازه بان. :mrgreen:[/quote]

داره بدنشو گرم ميكنه :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حامد رو با وجود توطئه های فراوان مصدومش کردیم. ها ها!! :mrgreen: داشت تمرین می کرد که علی 75 با اسنایپ زد تو پاش.اقا چیزی نشد که؟؟؟!! :lol:

کلا بروبچه های لوازم و تسلیحات انفرادی آدم صلح نیستن!! :oops: دیدی یهو با 2 تا ماشین گان با یه کمربند 6 تایی نارنجک و 4 تا کلت وسط بازی اومدم!!
:lol:

خلاصه این که انجمن تسلیحات انفرادی نبین چه ریزه برو ببین چه قدر تیزه!!(گند زدم به ضرب المثل!!) :cry:

سعید رو هم برنامه هایی براش داریم.

لیچ رو هم همه از نبودنش اطلاع دارن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علی من گفتم بزن تو سرش خلاص زدی تو زانوش!!بدبخت الان داره کلی درد می کشه!! :mrgreen:

خلاصه علی یه 4-5 روزی آفتابی نباشی بهتره!!حامده دیگه یهو دیدی با یه بی-2 اومد بالا سرت. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.