Lich

تلاش برای تغییر ترکیب مناطق شیعه‏نشین عربستان!

Recommended Posts

حالا من چرا باید مدیر مالی بشم؟! فولوس نا موجود! :lol: اگر حکم اعدامی چیزی خواستید من در خدمتتونم! icon_wink :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر لیچ مشکوک میزنی (فلوس ناموجود) تیکه بچه عربای اهوازه یعنی بین تو اعراب چه رابطه وجود داره icon_wink بچه ها عامل نفوذی سازمان اطلاعات عربستان توی سایت مشخص شد کودتامون لو رفت :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته در حال حاضر با قدرت گرفتن جریانات شیعه در عراق مشکلات کشورهای عربی حوزه خلیج فارس صد چندان شده. الان دیگه تبلیغاتی که در مورد ایران میکردن دیگه در برابر جریانات شیعه عرب کاربردی نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر لیچ مشکوک میزنی (فلوس ناموجود) تیکه بچه عربای اهوازه یعنی بین تو اعراب چه رابطه وجود داره icon_wink
بچه ها عامل نفوذی سازمان اطلاعات عربستان توی سایت مشخص شد کودتامون لو رفت :lol:

ما هیچکدوم از جدو آبادمون با فارس های عرب زبان گرامی رابطه ای نداره! و بنده هم در یکی از مناطقی زندگی می کنم که فارس های عرب زبان از اون خوششون نمی آد تا در آنجا سکنی گزینند!!! :rose: برادران فارس عرب زبان از خونه ویلایی خوششون می آد که اینجا چون زمین گرونه مقداری نمی تونن بخرن پس نمی آیند! :crying:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فارس های عرب زبان گرامی

حالا نمیشه تنها عرب زبانان گرامی باشن؟
باید هموطنمون رو همون جور که هست قبول کنیم.
قوم گرایی واسه کشوری مثل ایران سمه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده مخصوصاً این رو گفتم که به هموطنان عرب زبانمون بگم که ما اونها رو از خودمون می دونیم و گول تبلیغات وهابی ها رو نخورند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.