Lich

تلاش برای تغییر ترکیب مناطق شیعه‏نشین عربستان!

Recommended Posts

خب والا چي بگم برادر من. نميدونم. :lol: اما وضعيت لبنان مثل عربستان نبوده.الان عربستان يه قدرت براي خودش محسوب ميشه. حداقل الان نميشه حرفي از خودمختاري زد. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا از این حکام عرب هر چیزی بر میاد برای حفظ حکومت ننگینشون بهتره قضایا بصورت دیپلماتیک و از طریق ارتباطات بین المللی حل بشه . این حکام عرب عمال امریکا و اسراییلند مگه انگلیسی ها اونا رو به سلطنت نرسوندن یه جور کودتا تو این کشور خوبه ولی خیلی خون ریزی میشه خیلی زیاد :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميگم حالا كه مناطق شيعه نشين اعلام خودمختاري كردن اسمشو چي بزاريم؟ من ميگم بزاريم ايرشيعستان جنوبي :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميگم ارشيا فكرت به كجاها كه نميره.ما داريم از خودمختاري حرف ميزنيم تو يه مرحله جلوتري. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب والا چي بگم برادر من.
نميدونم. :lol:
اما وضعيت لبنان مثل عربستان نبوده.الان عربستان يه قدرت براي خودش محسوب ميشه.
حداقل الان نميشه حرفي از خودمختاري زد. icon_wink

عربستان هرچی باشه از ایران قدرتمندتر نیست! چطور وقتی این وهابی های مسخره از صدام عوضی حمایت می کردند، از جدا شدن خوزستان هنوز هم حمایت می کنند و از تروریست ها در سطح جهانی حمایت می کنند و خیلی کثافت کاری های دیگر هم می کنند! ما چرا بطور مخفیانه از جدایی طلبی در عربستان حمایت نکنیم؟! خون ریزی هم بشه مطمئناً خون بیشتری از وهابی های عوضی خواهد ریخت!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ليچ خودت ميدوني اين وهابي هاي نامرد هيچ رحمي به شيعيان مظلوم عربستان نميكنن. من كه گفتم الان نميشه راجب اين مساله بحث كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا این رحم به وصی پیغمبر نکردند پهلوی دختر گرامی پیغمبر رو شکستند امام حسین کشتند و... حالا میخوای بگی شیعیان میتونند کاری بکنن مثلا کودتا شما چند سری که حج برید انشاءالله متوجه خیلی مسائل میشید مگر اینا همونایی نبودند که بخاطر حمایت از امریکا و عراق زائران خانه خدا رو کشتند جایی که شکار هم حرامه چه برسه.... :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بابا این رحم به وصی پیغمبر نکردند پهلوی دختر گرامی پیغمبر رو شکستند امام حسین کشتند و... حالا میخوای بگی شیعیان میتونند کاری بکنن مثلا کودتا شما چند سری که حج برید انشاءالله متوجه خیلی مسائل میشید مگر اینا همونایی نبودند که بخاطر حمایت از امریکا و عراق زائران خانه خدا رو کشتند جایی که شکار هم حرامه چه برسه.... :lol:

همونطوری که باعث شدیم لبنانی ها اسرائیلی ها رو از خاکشون بیرون کنند این هم می شه! با توجه به موقعیت جغرافیایی و مساحت آسونتر هم به نظر می رسه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عربستان دومنطقه عمده نفت خیز و فعال در صنعت نفت داره شمال شرق و جنوب غرب و مشکل عمده حکومت عربستان اینه که هر دو منطقه عمدتا شیعه نشین هستن در شمال شرق دازده امامی و در جنوب غرب اگر اشتباه نکنم زیدی. تلاش عربستان برای عوض کردن ترکیب جمعیتی این مناطق از سالها پیش و از دهه پنجاه میلادی با رشد حرکتهای سیاسی مذهبی در این مناطق آغاز شد و همچنان ادامه داره(با حمایت آمریکا). هر چند هنوز به نتیجه مطلوب حکومت عربستان نرسیده. البته گروههای فعال در این منطقه هم تلاشهای خودشون رو انجام میدن. مثلا اسم خبر(به ضم خ و فتح ب) چیزی به یادتون نمیاره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ن.قicon_winkيه روش جديد تا وقتي سايت درست بشه :lol: ): همونطوری که باعث شدیم لبنانی ها اسرائیلی ها رو از خاکشون بیرون کنند این هم می شه! با توجه به موقعیت جغرافیایی و مساحت آسونتر هم به نظر می رسه! ***************************** اما با اين كار ما عملا تمامي عربهاي منطقه دشمن ما ميشن و تماما از عربستان حمايت خواهند كرد.شرايط اين اصلا با لبنان قابل مقايسه نيست. :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بالاخره بايد يه كاري كرد نميشه دست رو دست گذاشت تا اينها تركيب جمعيتي را به نفع وهابيها تغيير بدهند
كافيه اين منطقه شيعه نشين به سلاحهاي سبك مجهز شوند
اونوقت اگه تصميم به جدايي بگيرند ديگه هيچ كارش نمي تونند بكنند مخصوصا كه افزايش درگيريها به شدت بر روي قيمت نفت تاثير مي ذاره

درهر صورت عربستان به دلايل زياد بايد تنبيه بشه!!

شكار و كشتن و اذار و اذيت هر نوع حيواني (پرنده -چرنده -خزنده و...) در مكه حرام است
اما اينها 400 زائر خدا را كشتند
همچنين آزار و اذيت زوار شيعه
تخريب بقيع و اثار تاريخي و مذهبي مربوط به شيعيان
كمك به صدام در جنگ
كمك به طالبان براي جنگ با ايران و كشتن ديپلماتها در مزار شريف
اقدامات خصمانه عليه ايران و شيعيان در سراسر دنيا
و..

آخ چي ميشه يه روزي انتقام تمام جنايتها و خيانتهاو... رابگيريم

البته گروههای فعال در این منطقه هم تلاشهای خودشون رو انجام میدن. مثلا اسم خبر(به ضم خ و فتح ب) چیزی به یادتون نمیاره.

انفجار الخُبر باعث كشته شدن 19 نفر از اعضاي نيروي هوايي امريكا شد
كه ابتدا به ايران نسبت داده شد اما نتوانستند ثابت كنند (گروه حزب الله عربستان)
بعدها فكركنم القاعده مسئوليت انفجار بزرگ الخبر را پذيرفت

در ان مقطع امريكا تصميم جدي جهت حمله به ايران داشت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به خاطر 17 نفر؟! توی عراق بیش از 12 هزار نفرو کشتیمدند! و بیش از 50000 نفر هم زخمی شدند هنوز هیچ غلطی نکردن که؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بالاخره بايد يه كاري كرد نميشه دست رو دست گذاشت تا اينها تركيب جمعيتي را به نفع وهابيها تغيير بدهند

دوست عزیز مطمئن باش دولت ایران دست روی دست نذاشته. در ضمن اگر پست منو بخونید ذکر کردم که این تلاشها از دهه 50 میلادی شروع شده و البته خوشبختانه تا حالا به نتیجه مطلوبشون نرسیده و انشاءا... نخواهد رسید.

درهر صورت عربستان به دلايل زياد بايد تنبيه بشه!!

هر کاری یه راهی داره. عربستان بخاطر موقعیتی که داره یه جورایی بیمس. هر کی باهاش دشمنی کنه نفرت مسلمانان جهان رو نسبت به خودش تحریک کرده.

بعدها فكركنم القاعده مسئوليت انفجار بزرگ الخبر را پذيرفت

دوستان ببخشن. من اطلاعاتم اشتباه بوده.

توی عراق بیش از 12 هزار نفرو کشتیم یعنی کشتند

برادر لیچ یه کم آرومتر. ماشاءا... بعضی وقتا بد جوری ترمز میبری.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که چیزی نگفتم گریپن عزیز آمار غیر رسمی خودشونه! مگه گفتم ما کشتیم؟! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا اگه مخواهید یه برنامه کودتا بریزیم arshya4171 مجری باشه Lich کمک مالی پروژه روبرعهده داره و طبق معمول فرماندهی ما هم کمک معنوی میکنیم :lol: توی کشوری که بعضی از مفتی های اون خون شیعه رو حلال اعلام کردن دولت جلوی درگیری ها رو تا حدی گرفته بقول خودش خوب اگه بفهمن میخوان اعلام خود مختاری یا کودتا کنن که خودش مجریش میشه یه چیزی مثل این انقلاب های مخملی خوبه البته ما زیاد تجربه شو نداریم icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.