SAEID

دومین سال تولد سایت میلیتاری

Recommended Posts

سلام

سالگرد تاسيس سايت ميليتاري رو خدمت تمامي دوستان تبريك عرض ميكنم. از خداوند منان ارزوي موفقيت تك تك شماها رو دارم.

هر كه هستيد هر جا كه هستيد حق يارتان باد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم به نوبه خودم تولد سايت ميليتاري.اي ار، به دوستان و اقا سعيد تبريك ميگم اميد به ارتقاع روز افزون اين سايت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تولد ميليتاري مبارك باشه.

انشاالله روزي بياد كه بزرگترين سيستم هاي اطلاعاتي دنيا اخبار و اطلاعاتشون رو از اينجا تهيه كنند.

سعيد جان لوگو جديد نميزاري؟ :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به عنوان كسي كه مدام اين سايت رو رصد مي كنم موضوعات مختلفش بخصوص بحث درباره تجهيزات ايران برام خيلي جالب بود و بارها هم در سوال هام ازش استفاده كردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از نظر لطف دوستان گرامی سپاسگزارم.

از تلاش مدیران گرامی مصطفی و حسین و بقیه هم تشکر میکنم که به حفظ نظم و رویه سایت کمک میکنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باسلام خدمت همه زحمتكشان و دوستان عزيزم
من هم به نوبه خودم سالگرد تولد ميليتاري رو تبريك ميگم
يه تشك ويژه دارم از آقا سعيد كه باعث شدن كه يك چنين بستر مناسب و وزيني بوجود بيادكه اشخاصي مثل من بتونن تو زمينه علايق شخصي خودشون مطالعاتي رو داشته باشن خداييش من كه جايي ديگه نتونستم چه فضاي ايده آلي براي مباحث نظامي پيدا كنم :lol:
تشكر بعدي هم از مديران عزيز و كليه كاربران گرامي كه مطالب و نظرات اونها نيز دليلي براي بالا رفتن معلومات علمي من در كليه زمينه هاي نظامي شدن
اميدوارم كه هر روز بيشتر از ديروز به كاربران و سطح علمي سايت افزوده بشه
ارادتمند همگي
مهدي
:mrgreen: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كه خودم شخصا 500٪ به اطلاعاتم اضافه شد.
اين سايت با مديريت خوب و پر قدرتي كه داره به نظرم خيلي خوب داره پيش ميره.
انشاالله كه بهتر از اين هم بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم سالگرد تاسیس ای سایت رو به مدیران و کاربران اون تبریک میگم.

برای من و امثال من محیط بسیار دلچسبیه.

خدا به باعثین و بانیان این سایت ارزشمند خیر بده و در راه اداره اون بهشون کمک کنه.

باز هم سپاس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام و تبريك پيشاپيش به مناسبت دومين سالگرد تاسيس سايت ميليتاري كه ميشه گفت بهترين محل براي بحث - گفتگو و استفاده از موضوعات و مقالات مختلف نظامي كه مخصوصا به زبان فارسي هست.
من زماني كه در google دنبال پدافند Antey2500 ميگشتم با اين سايت آشنا شدم و با نگاهي كه به طراحي - گرافيك - بخش بندي و ساير موضوعاتش داشتم بهترين فروم در بين همه فروم هاي فارسي نظامي تشخيص دادم و بلافاصله هم عضو شدم.
از مديريت سايت و همچنين مديران و كاربران عزيزي كه در ارتقاء و بهبود سايت تلاش مي كنند صميمانه تشكر ميكنم و آرزوي پيشرفت روز افزون را براي اين سايت پر محتوا و زيبا را دارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تولد سایت رو به همه ی دوستان عزیز تبریک می گم.و از همه بیشتر به سعید چرا که با فکر درست و ارادش ما رو دور هم جمع کرد تا حالا قوی ترین سایت نظامی ایران باشیم و متاسفم برای کسایی که بزرگترین سایت نظامی ایران رو ریپورت داده و مسئولین سایترو سال پیش قفل کردن(از واژه ی فی..تر استفاده
نکنین.) این سایت جدا در زندگی من تاثیرات بسیار زیادی داشت که اونها شامل:

1-ترجمه مقالات و در کنارش بهتر شدن زبان انگلیسیم.

2-اشنا شدن با دوستان مخترع مانند واریور و نوژه و رضا کیانی و... و همفکری و همکاری های فکری در طرحاشون که باعث افتخاره من هست.

3-بالا رفتن سطح دانایی های نظامی و در نتیجه نمره ی امادگی دفاعی 20. :mrgreen:

4-و از همه مهم تر اشنا شدن با افراد بزرگواری همچون شما دوستان عزیز که واقعا سطح فرهنگیتون بسیار بالا هست.

5- و بسیاری موارد دیگر.

سعید جدا ممنون به خاطر این کار باحالت اگه این سایت نبود ما الان جسته گریخته باید مطالب کپی شده سایت های دیگه رو می خوندیم و هیچ گزارش هیچ مقایسه و... نداشتیم واقعا ممنون. :lol: :lol: :lol: icon_cool :oops:

حالا چی شد دم اخری ما رو بن کردی؟؟! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تولد این سایت رو به تمام دوستانم تبریک می گم
این سایت برای من خیلی مفید بود و نمی تونم بگم چقدر وقتی که عضوش شدم خوشحال بودم .
الان هم دورادور پیگیر سایت هستم و به خاطر مشغله زیاد فعلا فعالیتم کم شده که امیدوارم دوباره فرصت خدمت به این سایت رو پیدا کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه پيشنهاد دارم.
تا حالا چند نفر اين كارو كردن.
نحوه آشناييتون با اين سايت رو بگيد.
من خودم توي ماي پرديس كه بودم.يه بابايي اومد يه مقاله از اين سايت كپي كرد راجب جنگ ايران و آمريكا.
از اونجا وارد سايت شدم و بعد از تقريبا دو هفته درخواست عضويتم قبول شد و عضو شدم.
بقيه هم بگن. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از اون اول تاسيس اين سايت باهاش همراه بودم ولي چون اطلاعاتم كم بود در بحث ها شركت نميكردم. يه ذره كه اطلاعاتم رو زيادتر كردم تصميم گرفتم عضو بشم و عضو هم شدم ولي يه مدت( حدود 6 ماه) براي ورود به سايت مشكل داشتم و عملا فقط خواننده بودم حتي يه اي دي ديگه هم درست كردم ( navid_missle) ولی بازم مشکلم حل نشد تا اینکه چند ماه پیش نمیدونم چی شد خودش حل شد و من شروع کردم به پست دادن
راستی علت اصلی مسدود شدن سایت چی بود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ممنون از دوستان.

راستش خود من هم خیلی اتفاقی این سایت رو ایجاد کردم! اون زمان فقط تو وبلاگ میلیتاری فعالیت داشتم و اصلا فکر نمیکردم که این دومین آزاد باشد. یه بار که برای ثبت یه دومین رفته بودم سایت نیک تصادفی میلیتاری رو هم جستجو کردم که ثبت نشده بود! خیلی تعجب کردم چون اکثر دومینهای مهم تا اون روز ثبت شده بودن! ثبتش کردم و بعد یه ماه سایت رو افتتاح کردیم. فقط میتونم بگم قسمت بود این دومین رو ثبت کنم و خودم هم کار خاصی نکردم و با کمک کاربران فعال و با معلوماتی که عضو شدن به این مرحله رسیده است.

قضیه مسدودیت سایت هم بخاطر وجود برخی موارد بود که برطرف شد. امیدوارم که دیگه چنین مشکلی پیش نیاد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.