EMPEROR

تعداد شهدا فلسطین از آغاز اشغال تا کنون

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام به همه دوستان

همیشه به دنبال مرجعی بوده ام که نشان دهنده عمق جنایات اسرائیلی ها در فلسطین بوده است اما تاکنون هیچ مرجع معتبری در این خصوص را نتوانستم پیدا کنم

شاید با کمک دوستان در این سایت این آمار تهیه شود و با تکمیل این پروژه در آینده بتوان عمق جنایات صهیونیست ها را به ملتهای خواب و غافل در دنیا ارائه کرد.

دوستان لطفا آمار های خود را فقط با ذکر مرجع ارائه دهند.

------------

موفق باشید

امپراتور

-----------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این لینک ها رو ببین!
http://it4u.ir/full_news.php?id=244896
http://www.iscanews.com/fa/ShowNewsItem.aspx?NewsItemID=221665

آذرخش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در این موارد هیچوقت نمیشه امار دقیقی بدست اورد. هر طرف سعی میکنه به نوعی تعداد امار رو بر اساس سیاستهاش اعلام بکنه. مثل اسرائیل که همیشه تعداد کشته خودش رو کمتر نشون میده جوری که فکر میکنی اونها 7 تا جون دارن :mrgreen:
در مورد فلسطین هم همینطور نمیشه امار دقیقی رو حساب بکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در این موارد هیچوقت نمیشه امار دقیقی بدست اورد. هر طرف سعی میکنه به نوعی تعداد امار رو بر اساس سیاستهاش اعلام بکنه. مثل اسرائیل که همیشه تعداد کشته خودش رو کمتر نشون میده جوری که فکر میکنی اونها 7 تا جون دارن :lol:
در مورد فلسطین هم همینطور نمیشه امار دقیقی رو حساب بکنید.[/quote]

دوست عزیز سلام.
ورودتونو به سایت میلیتاری تبریک میگم. در مورد اسرائیل هم این سوال برای من هم مطرحه که چرا در هر حمله به پاسگاهها و دیگر اماکن نظامی اسرائیل فقط چند مجروح داریم :mrgreen:
در اینکه اسرائیل بخواد همیشه نشون بده که انتفاضه تاثیری نداره شکی نیست. ولی در مورد سوال امپرور عزیز باید بگم فکر کنم همین امار منتشره از مقامات فلسطینی بهترین مرجع جهت جواب هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش منم از تعداد دقیق کشته ها و مجروحین فلسطینی اطلاع ندارم و خوشحال میشم دوستانی که در این مورد آگاه هستند ما را هم مطلع کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت همه دوستان

با تشكر از دوست خوبم آقاي آذرخش عزيز بابت راهنماييشان - اطلاعات ذيل از سايت فارس نيوز اراپه ميگردد. آمار اراپه شده تعداد شهداي فلسطيني از سال 1967 ميلادي تا سال 2007 يعني در طول 40 سال مقاومت مي باشد. به نظر مي رسد بدليل آنكه در اين آمار شهداي نظامي و غير نظامي تفكيك نشده اند اين آمار نشان دهنده شهدا در كليه سنين و جنسيت ( كودكان - زنان - مردان - سالحوردگان ) است.

در طول اين 40 سال بيش از 7000 فلسطيني شهيد - 60 هزار تن مجروح و 800 هزار تن دستگير شده اند.

[size=24]به طور متوسط در اين 40 سال

در هر سال 175 نفر يعني هر دو روز يك نفر از فلسطينيان شهيد شده اند.

در هر سال 1500 نفر يعني در هر روز 4 نفر مجروح شده اند.[/size]

------------------

آخرين آمار از 40 سال مقاومت مسلحانه ملت فلسطين

خبرگزاري فارس: به گزارش خبرگزاري فارس،از زمان اشغال كرانه باختري و نوار غزه در سال 1967 بيش از 7 هزار فلسطيني كشته و بيش از 60 هزار نفر مجروح و رو 800 هزار نفر دستگير شده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس، از زمان اشغال كرانه باختري و نوار غزه در سال 1967 بيش از 7 هزار فلسطيني كشته و بيش از 60 هزار نفر مجروح و رو 800 هزار نفر دستگير شده‌اند.

لويي شبانه طي كنفرانس مطبوعاتي در البيره كه به مناسبت سالگرد شكست ژوئن 1968 برگزار شد _ تاكيد كرد: اسرائيلي‌ها 68 درصد از سرزمين تاريخي فلسطين را تحت كنترل خود در آورده‌اند.

وي در ادامه افزود: در پايان سال 2007، تعداد شهرك‌هاي يهودي نشين به 144 شهرك رسيده است. گفتني است حدود 500 هزار نفر در اين شهرك‌ها ساكنند كه 55 درصد از آنها ساكن قدس هستند. نيروهاي اشغالگر هنوز بر 61 درصد از سرزمين‌هاي اشغالي 1967، سيطره كامل دارند.

شبانه گفت: در پي انتفاضه اول هزار و 540 نفر كشته و 116 هزار نفر هم بازداشت شدند.
در حالي كه در اثر انتفاضه الاقصي 5 هزار و 438 شهيد و 60 هزار نفر هم بازداشت شدند. قابل ذكر است 11 هزار نفر از آنها همچنان در زندان به سر مي‌برند و 300 نفر از آنها كودك هستند و بيش از 200 نفر هم از زمان شكست ژوئن 1967 در زندانها به شهادت رسيدند.

رئيس مركز آمار فلسطين گفت: ديوار حائل حدود 15 درصد از كرانه باختري را در بر گرفته است و به 180 مجتمع مسكوني ضرر وارد كرده است. بخش غربي اين ديوار نيز حدود 733 كيلومتر مربع از كرانه باختر را فرا گرفته است.

وي خاطرنشان كرد: اسرائيل از جهت شرقي ديوار حائل منطقه الاغوار را از سرزمين‌هاي فلسطيني جدا خواهد كرد. قابل ذكر است اين منطقه مواد غذايي مورد نياز مردم فلسطين را تامين مي‌كند.

لوئي شبانه تصريح كرد: اسرائيل از سال 1967 سه روستا و بيش از 8500 منزل مسكوني را در قدس منهدم كرده است. اين رژيم همچنين در سال 2008، 124 ساختمان را تخريب كرد و در سال 2007، طي 107 عمليات تخريبي 61 منزل مسكوني را تخريب كرده است. اين عمليات نجر به آواره شدن 435 فلسطيني شد كه از ميان آنها 135 كودك بودند.

گفتني است بخش آموزشي نيز از تجاوزات اسرائيلي در امان نمانده است، براي اينكه 12 مدرسه و دانشگاه تا بهار 2006 بنا به دستورهاي نظامي بسته شدند. 43 مدرسه نيز تبديل به پادگانهاي نظامي شدند و 845 دانشجو و دانش‌آموز توسط نيروهاي اشغالگر به شهادت رسيدند.

---------

[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/1~45.jpg[/img][/align]

[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/2~41.jpg[/img][/align]

[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/3~36.jpg[/img][/align]

[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/4~37.jpg[/img][/align]

---------

منتظر نظر دوستان هستم

امپراتور

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تشکر از دوستان گرامی. :mrgreen:

امپرور جان لینک عکسها رو اشتباه گذاشتی! راهنما رو برای شما پی ام زده بودم یا نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان , يه سايت پيدا كردم كه يه مقايسه آماري بين كشته شدگان اسراءيلي و فلسطيني اراءه داده بود , گفتم بهتره پست كنم:

آمار كودكان كشته شده از سال 2000:
123 كودك اسراپيلي در مقابل 1050 كودك فلسطيني

آمار كشته شدگان از سال 2000:
1062 اسراپيلي در مقابل حداقل 4876 فلسطيني

آمار زخمي ها از سال 2000:
8341 اسراپيلي در مقابل 33034 فلسطيني

آمار قطعنامه هاي صادر شده از سال 1955 تا سال 1992:
65 قطعنامه سازمان ملل عليه اسراپيل و 0 قطعنامه عليه فلسطين

آمار زنداني هاي سياسي:
1 اسراپيلي در مقابل 10756 فلسطيني

آمار خانه هاي تخريب شده از سال 1967:
0 خانه اسراپيلي در مقابل 18147 خانه فلسطيني

البته فكر كنم اين آمار زياد دقيق نباشه , به هرحال پستشون كردم :mrgreen:
اينم منبع:
www.ifamericansknew.org

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالا سن كودكان اسراءيلي حداقل 18 ساله! :mrgreen:
آمار 1062 كشته شدگان اسراءيلي هم شايد اشاره به تعداد سگ كشته شده داره.
ابتدا هم گفتم كه اين آمار دقيق نيست , اصلا كسي جرات و اطلاعات كافي براي ارايه آمار دقيق را نداره چه برسه به يه سايت آمريكايي!

به هر حال آمار ارايه شده خود آمريكايي ها با وجود تمام نقص و بايكوت نهفته در اون , اوج فاجعه را نشان مي ده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته از اين نكته نبايد گذشت كه حملات اسراييلي ها تهاجمي و حملات فلسطينيان تدافعي

فلسطيني ها اوج امكاناتشون فقط چند تا موشك دست ساز كه اصلا معلوم نيست رو سر كي فرود مياد كه حالا بخوان تنظيمش كنند تا رو سر چند تا سرباز اسراييلي فرود بياد نه يه كودك يا غير نظامي, اما اسراييلي ها به بهترين سلاح ها مجهز هستند و مي تونند يه فرد غير نظامي را از نظامي تشخيص بدهند. با اين حال اونها افراد غير نظامي را هدف قرار مي دهند!

تاريكترين لحظه شب , دقايقي قبل از طلوع خورشيد است.
انشاا... كه طلوع خورشيد نزديكه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تشکر از دوستان گرامی. :mrgreen:

امپرور جان لینک عکسها رو اشتباه گذاشتی! راهنما رو برای شما پی ام زده بودم یا نه؟[/quote]

سعيد جان ممنون از راهنماييتون ( البته روش درج عكسها را قبلا فرستاده بوديد ) من فكر كردم روش IE مشابه فایر فاکس بوده :lol:

------------

دوستان عکسها را درست کردم

موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.