hexman

زیردریایی کاوشگر(ساخت ايران) 8 کیلو مواد منفجره را با خود حمل می کند(بدون سرنشين)

Recommended Posts

[quote]طرحی به مراتب قوی تر ، دقیق تر قبلا برای سپاه ساخته شده و تستهاش انجام شده و الان دیگه باید به ورژن 3 اون هم رسیده باشه ...
بازو - شبیه ساز - تشخیص موانع خودکار - هوش مصنوعی باحال - رادار سونار و یه چیزائی که نمیشه نوشت :lol:
متاسفانه تنها اشکال کشورمون تو مدیریت اینجور طرحها هست که به صورت موازی بکار میرن
این بنده خدا را نمیشناسیم ولی اگه این خبر صحت داشته باشه یه جای خوب با یه حقوق خوب براش سراغ دارم :?[/quote]

توضيحات بيشتري يا عكسي چيزي از اين طرح ندارين؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]طرحی به مراتب قوی تر ، دقیق تر قبلا برای سپاه ساخته شده و تستهاش انجام شده و الان دیگه باید به ورژن 3 اون هم رسیده باشه ...
بازو - شبیه ساز - تشخیص موانع خودکار - هوش مصنوعی باحال - رادار سونار و یه چیزائی که نمیشه نوشت :lol:
متاسفانه تنها اشکال کشورمون تو مدیریت اینجور طرحها هست که به صورت موازی بکار میرن
این بنده خدا را نمیشناسیم ولی اگه این خبر صحت داشته باشه یه جای خوب با یه حقوق خوب براش سراغ دارم :mrgreen:[/quote]

امیدوارم که موساد و عربستان نباشه! :? (منظورم جایی که کار سراغ داری براش!). :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک نیروی دریایی پیشرفته به همچین سلاح هایی نیاز دارد به خصوص برای مکان هایی که زیردریایی های بزرگ نمی توانند وارد شوند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایشالا اگه اونطرفها کار سراغ پیدا کردم اول شما را خبر میکنم :lol:

عکس که ندارم ولی داشتمم که دیونه نشدم بزارم رو اینترنت :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جوکر جان دمت گرم اگر تونستی برای من توی نوراد کار گیر بیاری خیلی خوبه! توی ارتش سایبر چین هم کار بود قبول می کنیم! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.