Azarakhsh

امید چگونه در مدار زمین جای گرفت؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

لیچ جون شما یه تحقیقی بکن ببینم اصلا سعودی ها می دونند دانشمند و محقق برگ چه درختیه یا نه؟؟!! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]syrus جان ورود شما رو به سایت تبریک می گم !!!
اما درباره ی اسن مسئله باید بگم که ما با ملتهای عرب هیچ مشکلی نداریم !!! مسئله اصلی جکومت ها هستند که دارند کارهای زشتی انجام می دهند!!

حتما همه این شعر معروف رو شنیدید که میگه:ترحم بر پلنگ تیز دندان جفاست بر گوسپندان!!!
البته نه اینها پلنگ تیز دندان هستند نه ما گوسفند!! :oops:
الان عرب ها فکر می کنند ما دشمن خونی اونها هستیم و اسرائیل خیرخواه و دایه بهتر از مادر براشون!!
اونها دارن از حسادت می میرن و برای این که حس حقارتشون رو برطرف کنند بر می دارند و می رند یه مهندس آمریکایی میارند تا واسشون یه ربات انسان نما بسازه و اسمش رو میزارن ربات ملی!!!icon_eek
حالا ما چی که می ریم تو این تحریم شدید کاری می کنیم که هنوز خیلی از کشورها نتونستن انجام بدن!!
بعد شما فکر می کنی اگر ما اومدیم و پرچم اون ها رو زدیم اونا می گن دست شما درد نکنه اینشالله جبران می کنیم؟؟؟!!!
نه خیر بر می دارن به تبلیغات و هوچی گری!!!
دو چیز می گن:
1ـ که این کار ما بوده و ایران حکم یه واسطه رو داشته!!! منظورم با تبلیغاته!!
2ـ با هوچی گری می گن ایران می خواسته با این کارش ما رو تحت سلطه ی خودش نشون بده!!!
اینها مستحق حتی کوچکترین ترحمی نیستند!!!
البته من منظورم ملت عربی نیست فقط منظورم سردمداران و شیوخ شون هست!!! که البته تعداد زیادی از مردمشون تحت تاثیر شدید تبلیغات قرار گرفته اند@!!!

البته بنده خودم به شخصه به خون شیوخ پائین خلیج فارس تشنه ام !!! لیچ هر وقت خواستی بری خرخره شون رو بجوی خبرم کن با هم بریم!!! :oops:
[quote]اگه این کشورهای مفت خور سرمایه لازم برای طرح های فضایی رو که واقعاً سرسام آور هستند رو به عهده بگیرن میشه با نصب عکس پرچمشون یه جورایی کنار اومد.[/quote]

ای ول خوشم اومد این خوبه!! :oops:[/quote]

Azarakhsh جان ‌با ‌سپاس ‌از ‌تبریکتون ‌البته ‌من ‌‌خیلی ‌وقته ‌عضو ‌هستم ‌ولی ‌اگه ‌منظورتون ‌اینه ‌که ‌کم ‌تجربه ‌و‌تازه‌کارم ‌چون ‌یک‌ ماه ‌بعد ‌از ‌شما‌ عضو ‌شدم ‌کاملا ‌درست ‌میگید .‌به ‌عنوان یک ‌پزشک ‌عاشق ‌ایران ‌و دو ر‌ از‌ وطن ‌خیلی ‌هنر ‌کنم ‌ژ 3‌ رو ‌از‌ کلاش ‌تشخیص ‌بدم ‌برای ‌همین ‌بیشتر ‌شنونده ‌هستم ‌و ‌مطالبی ‌مثل ‌همین ‌تا پیک ‌شما ‌رو‌میخونم ‌و ‌به ‌افرادی ‌با ‌اینهمه‌ اطلاعات ‌رو مثله ‌خودت ‌رو‌بهشون ‌افتخار‌ میکنم. اینم ‌یه ‌نظر ‌غیر‌نظامی ‌بود ‌که ‌جرات ‌حرف ‌زدن ‌رو‌به‌خودم‌ دادم‌ و گرنه ‌ما ‌کجا‌ و شما ‌کجا‌ .هر ‌وقت ‌ماهی ‌یکی ‌دو‌بار ‌این ‌عربستانی‌های ‌سه ‌نقطه ‌رو ‌تو‌ مطب‌ میبینم باور‌کن ‌‌انگشتای ‌شستم‌ از‌ فشار ‌اینکه ‌میخام ‌بزارمش ‌رو‌ گلوشون ‌و‌ بفرستمشون ‌پیش ‌یزدان ‌کلی ‌درد‌ میگیره ولی ‌حاضرم ‌برای ‌استفاده ‌از‌ این‌ سه ‌نقطها ‌به ‌نفع ‌مملکتم ‌جونم ‌رو‌بدم ‌چه ‌بر سه ‌به ‌یه ‌پشنهاد ‌اونم ‌پیش ‌برادرام.‌به ‌هرحال ‌آرزوی‌ موفقیت‌‌ میکنم‌ براتون ‌و‌میدونم ‌اکثر ‌بچها ‌این ‌سایت‌ خوبی ‌ایران‌ رو‌میخوان ‌برای‌ همین ‌نظرتون ‌کاملا‌ محترمه ‌قربان ‌شما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
Azarakhsh جان ‌با ‌سپاس ‌از ‌تبریکتون ‌البته ‌من ‌‌خیلی ‌وقته ‌عضو ‌هستم ‌ولی ‌اگه ‌منظورتون ‌اینه ‌که ‌کم ‌تجربه ‌و‌تازه‌کارم ‌چون ‌یک‌ ماه ‌بعد ‌از ‌شما‌ عضو ‌شدم ‌کاملا ‌درست ‌میگید .‌به ‌عنوان یک ‌پزشک ‌عاشق ‌ایران ‌و دو ر‌ از‌ وطن ‌خیلی ‌هنر ‌کنم ‌ژ 3‌ رو ‌از‌ کلاش ‌تشخیس ‌بدم ‌برای ‌همین ‌بیشتر ‌شنونده ‌هستم ‌و ‌مطالبی ‌مثل ‌همین ‌تا پیک ‌شما ‌رو‌میخونم ‌و ‌به ‌افرادی ‌با ‌اینهمه‌ اطلات ‌رو مثله ‌خودت ‌رو‌بهشون ‌افتار‌ میکنم اینم ‌یه ‌نظر ‌غیر‌نظامی ‌بود ‌که ‌جرات ‌حرف ‌زدن ‌رو‌به‌خودم‌ دادم‌ و گرنه ‌ما ‌کجا‌ و شما ‌کجا‌ .هر ‌وقت ‌ماهی ‌یکی ‌دو‌بار ‌این ‌عربستانی‌های ‌سه‌نقطه ‌رو ‌تو‌ مطب‌ میبینم باور‌کن ‌‌انگشتای ‌شستم‌ از‌ فشار ‌اینکه ‌میخام ‌بزارمش ‌رو‌ گلوشون ‌و‌ بفرستمشون ‌پیش ‌یزدان ‌کلی ‌درد‌ میگیره ولی ‌حاضرم ‌برای ‌استفاده ‌از‌ این‌ سه ‌نقطها ‌به ‌نفع ‌مملکتم ‌جونم ‌رو‌بدم ‌چه ‌بر سه ‌به ‌یه ‌پشنهاد ‌اونم ‌پیش ‌برادرام.‌به ‌هرحال ‌آرزوی‌ موفقیت‌‌ میکنم‌ براتون ‌و‌میدونم ‌اکثر ‌بچها ‌این ‌سایت‌ خوبی ‌ایران‌ رو‌میخوان ‌برای‌ همین ‌نظرتون ‌کاملا‌ محترمه ‌قربان ‌شما[/quote]

خب اول از همه یه کم سرخ می شویم!!( البته نه برشته ی برشته):oops: :oops:

دوما دوست عزیز بنده خدمت شما عرض کردم ما با ملتهای عرب هیچ مشکلی نداریم!! مشکل ما دولتهاشون هستند !!!
اگر تونستم یه تاپیک در مورد جنایات سعودی ها و وهابی ها در حق شیعیان خواهم زد !!!

اما مشکل اونجاست که کسانی که ما فکر می کردیم دوست ما هستند دشمن از آب بیرون اومدند!!!
که بارزترین نمونه امارات است که به لطف ایران به اینجا رسیده و حالا که کاه و جوش زیاد شده داره پاچه صاحب می گیره!!
این چیزاست که دل من رو به درد میاره و گرنه برای من هم مایه مباهات و بسی خوشحالی است که کشورهای اسلامی متحد باشند و روزی نماز را در مسجد القصی اقامه کنند!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم با آقا سیروس 100 درصد موافقم .... ایران می تونه با تبلیغ گسترده به همه بفهمونه که این ماهواره ساخت جوانان ایرانی هستش و ایران به عنوان نخستین کشور اسلامی داره این کار رو انجام می ده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نستور جان این حرف شما با حرف سیروس خان متفاوته !!!
اگر سیروس خان اینطور می گن من موافق موافقم!!(حالا تو کی باشی که موافقی یا مخالف ؟؟!! :oops: )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر بنده ما با این کار می تونیم دل ملت های خاورمیانه را بدست بیاوریم

اما فکر کنم این کار در حال انجامه و طرح ساخت ماهواره مشترک اسلامی نیز در همین راستا می باشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]syrus
2ـ با هوچی گری می گن ایران می خواسته با این کارش ما رو تحت سلطه ی خودش نشون بده!!!
:oops:[/quote]

دوسالی ‌پیش ‌وقتی‌ به ‌صحبتای ‌دکتر‌ عباسی‌ گوش ‌میکردم‌ و‌ در ‌مورد‌ ایران‌‌‌‌‌ 1414 سخن‌مگفتن ‌به ‌خودم‌ گفتم "‌بابا‌ دکتر‌,خالی ‌بندی ‌هم ‌حدی ‌داره ‌یعنی ‌تو‌ دنیا ‌فقط‌ هفت ‌کشور‌ پایدار‌ میمونه ‌و ایران ‌یکی شونه و بقیه ‌به ‌دور‌ این‌ هفتا‌ جمع‌ و‌ رهبری ‌میشن.چین‌ و‌ روسیه‌ و‌ آمریکا ‌و ژاپن ‌و آلمان‌ رورو‌ بیشک‌ قبول ‌کردم‌ ولی‌ ایران??? دوسال ‌نگزشت ‌و‌ بعد ‌از‌ پرتاب‌ امید‌‌ اسم ‌ایران‌ رو‌ کنار‌ این‌ قدرتها‌ دیدم .اگه‌ ما‌ قراره‌ بعنوان ‌رهبر ‌تمام ‌کشور‌های‌ اسلامی باشیم ‌بزار‌بگن ‌که ‌ایران‌ میخواد ‌تحت سلطه ی خودش ‌کنه‌ و‌ بزار ‌اینو‌بفهمن‌ و‌ سر ‌تعظیم‌ فرود‌بیارن , ‌‌چون ‌رهبری ‌برای ‌ما ‌یعنی‌ قدرت‌ و‌ ادامه‌ حیاط.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكر كنم اين ماهواره كار كره شمالي بود ! بعدي هم احتمالا كار روسيه نه روسيه به ايران نميده احتمالا اكراين باشه ! و بعد از اونهم يه موشك 50 موتور به احتمال زياد روسي و يه ماهواره ديگه كه شايد اين دفعه بلاروس برامون ساخته ! و فكر كنم همينطوري تا 20 يا 30 سال ديگه بتونيم با كمك كشورهاي مختلف تجهيزاتشون رو به نام خودمون به فضا بفرستيم !

به نظر اين طرز فكرفقط از اونهايي كه مفت خوردن و خوابيدن و هر جا مشكل داشتن پول دادن يكي اومده براشون راه انداخته بيرون نمياد !

باور كنيد بجز آلمان نازي يا كمي ضعيف تر از اون شوروي سابق هيچ كشوري در دنيا نيست كه پتانسيل فعلي ما رو داشته باشه !برادران شايد حرفهاي بالا رو توي فورام ها و يا وبلاگها همچنين صحبتهاي خارجي ها بشنويد اما واقعا اكثر كشورهاي خارجي حتي امريكا با فناوري خودشون ماهواره ميفرستند يا پا به فضا گذاشتند ! خير اينطور نيست همش پول دادند فلان دانشمند ژاپني يا نازي رو خريدند كلي هزينه كردن از هر جاي دنيا كه شده آدم(فناوري) وارد كردند تا بتونند قدمي بردارند ... ناسا رسما 3000 پرسنل ايراني داره ! مدير پروژه مسير يابي و كنترل حركت برنامه مريخ پيماي ناسا يك ايرانيه ! يعني كسي كه تعيين كرده موشك و مسير پرتاب اون بايد چگونه باشند !

براي بدست آوردن دل ملتهاي خاور ميانه نيازي به اين كارها نيست ! اما ميشه پرچم مقاومت لبنان و فلسطين رو روش قرار داد ! مخصوصا فلسطين ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با پرچم حزب الله و فلسطین بد طور هستم! ولی فلسطین غربی نه شرقی! خوبیشون هم اینه که نمی تونن ادعا بکنند بگند کار ما بوده! اگر بکنند همه بهشون می خندند! بلکه 200 300 سال دیگه بگند! :oops:

راستی اون کارمندای ناسا هم اگر خیلی وطن دوست هستند بیاند ایران! حالا درسته که حقوقش از ناسا کمتره ولی در عوض به کشورشون خدمت می کنند!

من معلم دوران دبیرستان خودم داداشش یعنی پروفسور الهی یکی از CEO های ناسا است و توی بخش سوخت برای فضاپیماها کار می کنه! حالا زنگ می زنم بش سایتشو می گیرم اطلاعاتو می زارم اینجا برا دوستان! بهش پیشنهاد داده بودند ماهی 5 میلیون تومن نیومد ایران! البته سالیانه می اد و می ره! هر بار هم که میاد می ان جلو استقبالش! اگر گفتید از کجا؟ :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پرچم فسطین جدآ پیشنهاد خوبیست بخصوص با تن دادن اعراب به صلح با اسرائیل و چشم بستن بر روی آرمان آزادی فلسطین و قدس شریف

اما انگار تو همین ماهواره مشترک اسلامی خبری از فلسطین و لبنان نیست مصر رو نمی دونم

باید پرچم ایران وفسطین روی کره ماه هم نصب بشه! راستی دوستان می دونین دارن زمین های کره ماه رو بین خودشون خیرات می کنن(می فروشن!)

آقا این سعید نیست چقدر تاپیک ها قفل نمی شه! بحث هم چقدر منحرف نشده :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نصیر جان جدا؟! خبر جالبیه؟! ولی من پیداش نکردم هنوز توی اینترنت! حالا واقعیه؟! روسیه از اتحادیه اروپا دل کند با ایران می خواد همکاری کنه جالبه! ولی من نمی دونم چرا با چین که فضانور هم فرستاده و با هند این همکاری ها رو پیشنهاد نداده؟! یکم شک بر انگیزه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکرش ‌رو ‌میکنم ‌پرچم ‌فلسطین ‌هم‌ اصلا ‌بد‌نیست ‌و ‌بعد ‌از‌ شنیدن ‌نظرات ‌مخالف ‌این ‌رو ‌به ‌نظر ‌اول ‌ترجه ‌میدم ‌چون ‌حالا‌ که ‌مخصوصن ‌با‌اوضاع‌ غزه ‌دل ‌مسلمانان ‌یه ‌جا ‌جمع‌ شده ‌شاید ‌پرچم‌ خالی ‌فلسطین ‌هم ‌همون ‌جواب‌ رو‌ برای‌ ما‌ بده .‌حتی‌ دل ‌افراد ‌غیر ‌مسلمون ‌رو‌هم که ‌مخالف ‌این ‌وحشیگریها‌ بودن ‌بدست ‌آورد ‌و ‌نفوذمون ‌رو‌ فراتر‌ از ‌کشورهای‌ منطقه ‌ببریم ! پیشنهاد‌ خیلی‌ جالبی ‌بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نصیر جان جدا؟! خبر جالبیه؟! ولی من پیداش نکردم هنوز توی اینترنت! حالا واقعیه؟! روسیه از اتحادیه اروپا دل کند با ایران می خواد همکاری کنه جالبه! ولی من نمی دونم چرا با چین که فضانور هم فرستاده و با هند این همکاری ها رو پیشنهاد نداده؟! یکم شک بر انگیزه![/quote]

لیچ جان خودم هم تعجب کردم!!

اما بعد که تاریخشو دیدم مربوط به سال 85 بود :oops:

معاون دومای روسیه این پیشنهاد رو داده بود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستی اون کارمندای ناسا هم اگر خیلی وطن دوست هستند بیاند ایران! حالا درسته که حقوقش از ناسا کمتره ولی در عوض به کشورشون خدمت می کنند!

[/quote]
عزيز جان ! الان اگر 3 هزار كارمند كاركشته بياد توي ايران همشون بايد غاز بچرونند !
اول بزاريد زيرساختش فراهم بشه بعد آروم آروم خودشون ميان . خوب وقتي ميان بايد يكاري بكنند ديگه فعلا كه برنامه ماه مريخ نورد يا شاتل نداريم كه !
اگر چنين پروژه هايي در دست برنامه باشه با تپجه به وضع اقتصادي غرب ميان ! حقوقشون هم 5 ميليون نيست ميانگين 8 تا 10 ميليون در ماه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]راستی اون کارمندای ناسا هم اگر خیلی وطن دوست هستند بیاند ایران! حالا درسته که حقوقش از ناسا کمتره ولی در عوض به کشورشون خدمت می کنند!

[/quote]
عزيز جان ! الان اگر 3 هزار كارمند كاركشته بياد توي ايران همشون بايد غاز بچرونند !
اول بزاريد زيرساختش فراهم بشه بعد آروم آروم خودشون ميان . خوب وقتي ميان بايد يكاري بكنند ديگه فعلا كه برنامه ماه مريخ نورد يا شاتل نداريم كه !
اگر چنين پروژه هايي در دست برنامه باشه با تپجه به وضع اقتصادي غرب ميان ! حقوقشون هم 5 ميليون نيست ميانگين 8 تا 10 ميليون در ماه ![/quote]

واری جان اصلا آمریکا نمی زاره اینها بیان ایران احتمال داره که ترورشون هم بکنه! درست می گم؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.