VenomSnake

نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب در تهران(عكس)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

Reichsmarschallدرود برشما واقعاًاستفاده كردم .درضمن اون اسلحه كه شما فرموديد اتريشي هست .اينگونه نيست ونمونه استراليايي اون درايران توليد ميشه.كه قدرت بيشتري داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشيد دوست عزيز اين سلاح ساخت كارخانه ي مشهور STEYR در اتريش (AUSTRIA) است.

احتمالا تشابه نام AUSTRIA با AUSTRALIA باعث اين فكر شده است.

اگر هم سلاحي ساخت استراليا باشد امكان ندارد اين كشور به عنوان يكي از مهمترين متحدين

انگلوساكسون امريكا در اختيار ايران قرار گرفته باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا شايعه درست ميكنيد كدوم شباهت اصلا اين اون نيست زمين تا اسمون با هم فرق دارند شايعه سازي نكنيد كجاش شبيه هم هستن icon_eek :| :oops: .به عرض شما برسونم كه اين اشتر هارو اتريش به نيروي انتظامي داد براي مبارزه با اشرار مواد مخدر حالا چرا اين دو تا انقدر شبيه هم هستن من كه نميدونم :oops: البته ايران خريده نه كه اونها مجاني داده باشن . يكي گفته بود كه لگد نمونه هاي داخلي بيشتر از اشتر هاست اولا از كجا ميگيد دوما چرا اينطوري هست؟ عكسهات هم قشنگ بود . راستي اون نارنجك انداز چطوري كار ميكنه نكنه مثل افسار اسب بايد تكونش داد تا شليك كنه اخه من ماشه نديدم توش يكي به چشم هاي من كمك كنه تو تصوير با خط قرمز نشون بديد . اين هم چيز جالبي بود جاي بحث و بررسي با نمونه هاي خارجي رو از رو عكس داره :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]يكي گفته بود كه لگد نمونه هاي داخلي بيشتر از اشتر هاست اولا از كجا ميگيد دوما چرا اينطوري هست؟[/quote]

خوب اگر اون یکی من بودم! چشمک! عارض بشم خدمتتون که:

از یکی از طراحان بومی این سلاح در ایران شنیدم و دلایلشم زیاده :

1.نوع شارژ باروتی هست که برای فشنگ میکنند که بسته به کشورها متفاوته و البته اهدافی که از سلاح دارند و میخوان اونا رو بزنه...
2.فشار شکن لوله که خوب مشخصا ما تو هرچیزی که لوله اینا توش باشه مشکل پیدا میکنیم چون الیاژ مخصوصی میخواد .... برای ساخت سی کیوی چینی یا همون ام 16 ای 1 امریکایی هم ما تو قسمت لوله و قسمت تنظمیات برگه اتش به همراه مجموعه اتصالات پوکه پران به مشکل برخوردیم....
3.هر سلاح تک تیراندازی با این مشخصات یه میزان لگد مشخص داره که به مراتب از بقیه بیشتر هست و وقتی مهندسی معکوس بشه بدون زیرساخت پایه ......
البته یه چیزی هم بگم! اونم اینکه الان جنس اصلی و مهندسی معکوسه قاطی شدند با هم! ولی خوب کیفیت سلاح اصلی بهتره به مراتب....

از این بیشترم شرمنده نمیتونم توضیح بدم!

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

بنده از تمامی قسمت های نمایشگاه همان روز اول اون عکس برداری کردم + بخش هوا فضا که موتور ها بود و قطعات اون ها . می خواستم همان روز اول عکس ها رو اینجا ارسال کنم ولی خوب انگار تا اکانت گالری بنده ایجاد بشه باید چند سالی صبر کنم اینه که از خیر ارسالش گذشتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]يكي گفته بود كه لگد نمونه هاي داخلي بيشتر از اشتر هاست اولا از كجا ميگيد دوما چرا اينطوري هست؟[/quote]

خوب اگر اون یکی من بودم! چشمک! عارض بشم خدمتتون که:

از یکی از طراحان بومی این سلاح در ایران شنیدم و دلایلشم زیاده :

1.نوع شارژ باروتی هست که برای فشنگ میکنند که بسته به کشورها متفاوته و البته اهدافی که از سلاح دارند و میخوان اونا رو بزنه...
2.فشار شکن لوله که خوب مشخصا ما تو هرچیزی که لوله اینا توش باشه مشکل پیدا میکنیم چون الیاژ مخصوصی میخواد .... برای ساخت سی کیوی چینی یا همون ام 16 ای 1 امریکایی هم ما تو قسمت لوله و قسمت تنظمیات برگه اتش به همراه مجموعه اتصالات پوکه پران به مشکل برخوردیم....
3.هر سلاح تک تیراندازی با این مشخصات یه میزان لگد مشخص داره که به مراتب از بقیه بیشتر هست و وقتی مهندسی معکوس بشه بدون زیرساخت پایه ......
البته یه چیزی هم بگم! اونم اینکه الان جنس اصلی و مهندسی معکوسه قاطی شدند با هم! ولی خوب کیفیت سلاح اصلی بهتره به مراتب....

از این بیشترم شرمنده نمیتونم توضیح بدم!

یا حق[/quote]
نه منظورم اشاره نبود :oops: فقط موقع نوشتن حال نداشتم بگردم ببينم كي گفته و همين
از جوابتون هم ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
braimberhi به تصوير زير دقت كنيد
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_mgl.JPG[/img]

[url]http://gallery.military.ir/albums/userpics/mgl.JPG[/url]

در اين تصوير برگه ي ناظم آتش و ماشه مشخص شده اند.ماشه ي سلاح بسيار شبيه به

ماشه مسلسل BROWNING M2 (كاليبر 50) است.براي شليك بايد اين سطح نسبتا بزرگ را با

دو دست به داخل و پايين فشار داد.

در مورد تك تيرانداز دورزن،حق با ارنستو-رومل عزيز است.متاسفانه در نمونه ي ايراني از لوله اي

با كيفيت پايينتر نسبت به نمونه ي اصلي استفاده شده كه لگد را افزايش و دقت را كاهش

ميدهد.

در تصوير زير تفاوت لوله در دو نمونه مشخص شده است
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/12_7_sniper.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وای ممنون ریچارد مارشال ./... پسر بگو یه میلیون عکس از همه جهات گرفتی ازشون نمیزاری و رو نمیکنی!!!

چشمک!

خیلی عالی بود

متاسفانه من عکس پشت نارنجک انداز رو نداشتم ... نمیتونستم نشون بدم

در مورده تک تیراندازه هم یه نکته دیگه بگم هرچند روش اطمینان ندارم! اما:

ببینید الان نصف لگد رو قنداق سلاح میگیره و باید ارگونومیک باشه و از آلیاژ خاصی... مثلا الان بیشتر شات گانها به اون مجهز هستند و شدت لگد رو به مراتب کمتر میکنه یا قنداق دو قسمتی هست و... اما خوب نوع قنداقی که ما ساختیم هم تعریفی نداره.. البته بازم میگم چون از نزدیک باهاش کار نکردم نمیتونم با اطمینان بگم این مشکلم توش هست یا نه و متاسفانه اون دوستمونم بیشتر اطلاعات نداد ... ولی معمولا این 4 تا دلائل اصلی یه لگد شدید هست که خوب توی مدل ایران سه تاش قطعیه تقریبا!

این اخری هم فکر کنم باشه چون تکنولوژیش فقط دست چند کشور معدود هست...

راستی braimberhi جان من شوخی کردم!

فدات

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين هم فكر كنم همون سما با خشاب بزرگتر يا بعبارت ديگه ام شونزدهي !!!
حالا به نظر مفيد مياد !

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/IMAGE633502627878781384.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان کسی از این نمونه بولپاپ G-3 اطلاعاتی داره ؟ ایا به تولید انبوه رسیده ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیر کلنل جان!
میشه بپرسم این سلاح کی طراحی شده؟! و اسمش چیه؟! و البته کی گفته همچین چیزی هست؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این سلاح خیلی وقته طراحی شده ارنستو جان . این هم تصویرش :

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/assault2g3ey9.jpg[/img] [img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/assault1g3jq2.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جل الخالق!

من الان این تایپیک رو دیدم ... دوباره!

چقدر شباهت دارند به همدیگه! چشمک!
بیشتر شبیه طرح های اولیه خیبر هست

میگم این سایتی که ادرسش رو دادی امن هست؟! اخه جالبه فارسیش بالا نمیاد به انگلیسی بالا میاد!
جالبه اگر یه سایت رسمی وزرات دفاع باشه بعیده فارسی نداشته باشه!

به هر صورت من تو سایت ورلد گان خوندم این سلاح شبیه خیبر تقریبا یه قسمتائیش از رو ژ3 هست فکر کنم نمونه اولیه همون باشه
ولی به قطع میگم این سلاح تولید انبوه نشده و تنها سلاحی که داریم روش کار میکنیم خیبر هست .... احتمالا از نمونه های اولیه خیبر باشه این ...

راستی من این عکس رو تو میلیتاری نت دیدم اما خوب توضیحی نداده بود! منم بی خیالش شدم ... چون جدی نگرفتمش..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طرح اولیه خیبر و اینها نیست . این نمونه بولپاپ سلاح G-3 است دیگه . اره سایت رسمیه وزارت دفاعه هنوز قسمت فارسیش راه اندازی نشده دیگه . . . چشمک . . .

این سلاح تمام قسمتاش از روی نمونه اصلیشه یعنی G-3 . گلنگدن سلاح و طرز قرار گرفتن خشاب و اینها همه شبیه G-3 می باشه . فقط طول لولش بیشتره و یک دستگیره در بالای اون (شبیه دستگیره ام -16 نصب شده . به نظرم اگرم به تولید انبوه برسه بیشتر به درد تک تیراندازی می خوره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.