Haj_Rezvan

تاپیک جامع سلاح انفرادی Pindad SS2

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

pindad_ss2-v4.jpg

مخصوص تک تیراندازان
pindad_ss2-v2.jpg

همراه با نارنجک انداز

pindad_ss2-v5.jpg

نسخه اخر

pindad_ss2-v1.jpg
نسخه اولیه

خانواده ی تفنگ های هجومی SS2 برای اولین بار در سال 2008 رونمایی شدند و براساس تفنگ هجومی SS1 ساخته شده اند و در همان سال 2008 برای عرضه به ارتش اندونزی و همچنین بازار های خارجی آماده به عرضه شدند .
تمامی تفنگهاي SS2 طرح بنيانى و ساختمان پايينى دريافت كننده . قسمتهاى و عمل کردش هم گازی می باشد وتمامی بدنه فکر کنم آلمینیومی هست
خانواده SS2 شامل 4مدل مختلف است که شامل :
تفنگ حمله V1
V2
V4مخصوص تک تیرانداز ها
V5
ببخشید که ترجمش کمه اما اسلحه جدیده و اطلاعات کم

SS2-V1:

کالیبر: 5.56x45
عملکرد:گازی
طول :990 / 740 mm
طول لوله:460 mm
وزن:3.4 kg
ss2-v2:
طول :920 / 670 mm
طول لوله:403 mm
وزن:3.2 kg
ss2-v4:
طول:990 / 740 mm
طول لوله:460 mm
وزن:4.2 kg
ss2-v5:
طول :770 / 520 mm
طول لوله:252 mm
وزن:3.2 kg
ببخشید دوستان یه چند تا چیز بین همشون مشترکه یکی کالیبر که بالا هست یکی عملکرد شون که گازی دیگری نرخ اتش که 700 گلوله در دقیقه است و اخریش هم جاگیری خشابه که 30 تايي است
مترجم:علی75
هرگونه استفاده از متن فقط با ذکر نام منبع یعنی سایت میلیتاری ونام مترجم بلا مانع می باشد
منبع :جهان اسلحه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]علي جان خسته نباشي و دستت درد نكنه .

به بخش لوازم و تسلیحات انفرادی انتقال يافت .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون علی جان از ترجمت.الان که حتما باید در اختیار نظامیانش باشه!
در این عکس هم نظامیان اندونزی رو در حال آزمایش این اسلحه میبینید!

*****[color=red][/color]سایت مورد نظر ف.ی.ل.ت.ر بود!!تکرار نشود!!*****

سامان*

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چاکر همتون فردا بعیدش رو هم می زنم قربون دست همه اگه میشه ااین تاپیک رو کامل کنید ندای وظیفه ممنون!(فارس را پاس بداریم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علی جان سلام

دستت درد نکنه . سلاح کارامدی به نظر میرسه. اگر اشتباه نکرده باشم اساس کارکردش شبیه خانواده کلاشینکف باید باشه و شکل ظاهری رو از سلاح خانواده m-16 گرفته.درسته ؟

خلاصه از هر سلاحی یک حسنی رو گرفته. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توسایت ترجمه نوشته بود ss1 اما فکر کنم ss1همونطور که گفتید باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید بگم که از لوله به بعد درواقع ام-16 هست و لوله هم تنها اندکی با لوله ی ام-16 تفاوت داره.حتی نارنجک اندازش هم نارنجک اندار ام-16 هست!!!باید گفت که این سلاح نسخه ی اندونزیاییه ام-16 می باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]باید بگم که از لوله به بعد درواقع ام-16 هست و لوله هم تنها اندکی با لوله ی ام-16 تفاوت داره.حتی نارنجک اندازش هم نارنجک اندار ام-16 هست!!!باید گفت که این سلاح نسخه ی اندونزیاییه ام-16 می باشد.[/quote]

سامان جان سیستم مسلح شدن فکر کنم شبیه ak-47 باشه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان از نظر من اين رو نمشه گفت سلاخ سازي شما چي مي گيد
اخه اين كه همون كلاشه بريد قتات رو ببينيد
تورو خودا بزاريد فينگيل بنويسم icon_cheesygrin :lol: :oops: :lol:
وايه همين از بحصا اقبم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
su_47

شما می تونید به این سایت ها مراجعه کنید:

http://www.bitaweb.com/fa/farsiNegar.html

http://www.syavash.com/portal/pinglish2farsi/convertor-fa

برای تبدیل فینگلیش به فارسی

اطلاعات تکمیلی:

این اسلحه در واقع پایه و اساسش اسلحه ی FN FNC بلغارستانی هستش که خود این اسلحه هم از روی AK-47 و M-16 ساخته شده.پس حدث ارمانی کاملا درست بود.درون اسلحه کلاش و بیرون اون ام-16 هستش.

سیستم اتش این اسلحه از سر پیستون های بلند بهره می بره,که در بالای لوله ی اسلحه جاسازی شدن.همچنین یک دستگاه قفل کننده ی پیچی(ضامن) که به صورت چرخشی هست در لوله جاسازی شده.دسته ی مسلح سازی سلاح(گلنگدن) وابسته است به حامل پیچ که در سمت راست اسلحه ایجاد شده و هنکام اتش,همراه گروه پیچ حرکت می کنه.(با این حالت می شه گفت که سرباز دست چپ در هنگام اتش پوکه ها بهش برخورد می کنه)اهرم حالت مسلح/ایمن اسلحه در سمت چپ اسلحه جاسازی شده و قابلیت دو حالت شلیک تمام اتوماتیک و تک تیر رو به اسلحه می ده.همه ی ورژن های این اسلحه از قنداق استخوانی بهره می بره که در کنار اسلحه می تونه تا بشه و در همه ی نوع ها از یک ریل کامل گیرنده ی تجهیزات در بالای اسلحه بهره می برند.در همه ی ورژن ها به جز SS2-V4 این ریل با گلنگدن قابل برداشته شدن اسلحه و سایت نشانه روی دایره ای خط دار فیت شده.سایت نشانه روی جلویی در قسمت شعله پوش نصب شده.شعله پوش یک قسمت از لوله است که در انتهای لوله قرار گرفته با اون هماهنگه.در نتیجه اسلحه می تونه از نارنجک انداز استفاده کنه.نوع SS2-V4 از سایت نشانه روی روبرویی کوچکتر و گلنگدن کوتاه تری نسبت به دیگر نوع ها استفاده می کنه که با سایت نشانه روی تلسکوپی و جا گونه ی استراحت(نصب اختیاری) فیت شده.SS2-V4 همچنین از لوله ی بلند تر و سنگین تری استفاده می کنه که موجب برد بیشتر و با دقت تر گلوله می شه.
SS2-V1 و SS2-V2 می تونن از نارنجک اندازه 40 میلیمتری زیر لوله استفاده کنند که خود نارنجک انداز نیز محصول شرکت pindad هست.
(نظر خودم در مورد نارنجک انداز:نارنجک انداز در حالت بدی قرار می گیره که علتش هم نبود ریل زیری برای اسلحه است.با این حالت دقت نارنجک انداز کم می شه و طول عمر اون هم همچنین.در این حالت استفاده کننده احساس راحتی نداره)
ترجمه توسط سامان_777
سایت دارای امتیاز ترجمه:military.ir

*در هنگام کپی پیست نام مترجم و سایت میلیتاری فراموش نشود*

امیدوارم بهره برده باشید.
با سپاس
سامان.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای سامان خان ........... اخه بگم اقای ......... من داشتم اینا رو از جهان اسلحه ترجمه می کردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام dasteto0n درد نكنه بابا لينك كه دادى
بله manzo0re منم همين مَثَل ebo0d كه ذكر شد ولى چون فارسى nemito0nestam تيپ كنم واسه همين توضيح ندادم
ولى اين اسلحه واقعا بنظره من فقط يك نو بچه baxi باشه كه انجام شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.