Azarakhsh

گزارش لحظه به لحظه از مواجهه کشتی ایرانی با دزدان دریایی!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote][quote]سلام خوب درگيري با ناو دشمن نبوده كه دستور شليك بده يك قايق كوچيكو كه با توپ و موشك نميزنن منم حرف دوستم رو تاييد ميكنم نبودن هلي كوپتر در ناوچه[/quote]
اولا ورود شما به سايت رو تبريك مي گم
ثانيا مگه فقط به ناوهاي نظامي شليك مي كنن؟ تازه قايق دزدهاي دريايي هم يه جورايي نظامي محسوب ميشه.
ثالثا ناوشكن ها معمولا بالگرد دارن( حالا نمي دونيم چرا اين يكي نداشته؟)
موفق باشي.[/quote]

فكر ميكردم پرونده اين تاپيك بسته شده.
تا اونجا كه ميدونم ناوچه هاي ما فاقد هلي كوپتر تهاجمي هستند.[/quote]
آرماني جان سلام
اين آقاي مدرسي داستانسرا! نوشته ناوشكن. حالا شايد هم واقعا ناوچه بوده نه ناوشكن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر همگی عزیزانی که در بالا در مورد عملیات امداد و نجات کشتی هادی نظر دادند .
الف) کشتی هادی از اموال بیت المال کشورمان است و هر اقدامی که پرسنل فداکار و دلسوز این کشتی انجام دادند و عرق ملی این عزیزان را می رساند . من به نوبه خود از تمام پرسنل بزرگوار و عزیز کشتی هادی صمیمانه تشکر و خدا قوت به ایشان عرض می کنم.
ب) همانطور که مستحضر هستید خدمت بر روی یک ناو یا ناوچه جنگی واقعا" آدم عاشق می خواهد که باید جان برکف باشد . من صمیمانه به این برادران عزیزم خدا قوت عرض می کنم و میگویم که دوستشان دارم .
پ ) حضور به موقع در صحنه بخشی از عملیات است و بخش دیگر تدبیر فرماندهی که در این عملیات هم پرسنل عزیز کشتی هادی خوب عمل کردند و هم ناوشکن جا البرز . مهمترین اصل این است که هر دو تلاش کردند علاوه بر ایمن نگه داشتن خود سبب فرار دزدان دریایی شدند .
ت) از آنجاییکه کشتی هادی تجربه درگیری یا جنگی و یا در واقع ماموریت این کشتی جنگی نبوده و همانطور که اشاره فرمودید باعث تحریک دزدان دریایی و شلیک گلوله آر پی جی شده و به هر دلیلی ممکن بود این گلوله به نقطه ای قابل اشتعالی در کشتی می خورد و خسارت جبران ناپذیری به کشتی و پرسنل محترم آن وارد می شد.
ث) دزدان دریایی یکی دوتا قایق نیستند و در واقع مافیایی سیاه پشت این برنامه ها هست . و تمام دنیا برای مبارزه با این پدیده نامیمون بسیج شده اند و کشورمان با توجه به تایید سازمان ملل اقدام به اعزام نیروی دریایی یه آن منطقه نموده است .
ج) تا انجاییکه اطلاع دارم توپ 76 بر روی یگانهای اعزامی نبوده است از طرفی شلیک از آن فاصله با این بردی که فرمودید برای ناوشکن البرز کاری نداشت ولی ایمنی کشتی هادی به خطر می افتاد . از طرفی کار امداد و نجات گروهی است بخشی به عهده کشتی در مخابره خطر و انجام ندادن کاری که سبب آسیب به خود شود و بخشی دیگر حضور یگانهای نظامی جهت کمک و امداد رسانی
ح) عزیزان خدا رو خوش نمی آید کار بزرگی که انجام شده را ببریم زیر ذره بین و ..... از اظهار نظرها در رسانه ها نیز ناراحت نشوید که چه کسی کشتی هادی را نجات داد . خدا رو شکر می کنیم تمام عزیزان به سلامت به کشور باز گشتند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر همين كارو نيروي دريايي سپاه ميكرد كه دنيارو ميذاشتن رو سرشون و به نفري 3 تا مدال ميدادن!
تا اونجايي كه من خبر دارم ناو ايراني تازه وارد محل شده بوده و امكان پشتيباني نزديك رو نداشته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.