Phantom3

سران ارتش آلمان چگونه دستگیر شدند

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]
جمله‌ي جالبي رو آيشمن، در دادگاهش بيان كرده :
«من فقط كاري را كردم كه صهيونيست‌ها به من دستور مي‌دادند! آن‌ها از من خواستند كه با كشتن و يا آواره كردن يهوديان، موجبات تجمع اين قوم را در گوشه‌اي از جهان فراهم كنم. خود آن‌ها اول لهستان و بعد ماداگاسكار!!! را در نظر داشتند، ولي سرانجام خاورميانه را انتخاب كردند. اگر من در قتل اين شش ميليون!!! يهودي مقصرم، بايد بگويم كه مقامات صهيونيست، بمراتب بيشتر از من مقصرند. آن‌ها مي‌خواستند كه زبان مردم جهان را ببندند، چرا كه اين بهانه را داشتند كه اگر در آلمان بمانند، كشته خواهند شد و چون از خود خاكي ندارند، مجبورند كه سرزمين قوم ديگري را تصرف كنند، كه كردند!!!».
[/quote]

سلام.
مصطفی گرامی اگر لطف کنید منیع و مدرک سخنان ایشمن را قرار دهید ممنون می شوم.

در مورد این که بخواهیم همه ی سران نازی را همکار صهیونیست و دارای روابط با انها بدانیم ,باید ابتدا به جامعه شناسی و محیط ان زمان المان و اندیشه ها را بشناسیم. باید زندگینامه و رفتار هر کدام را در زندگی انها بررسی کنیم.
ان وقت می شود به این نتیجه رسید که ایا انها همکاری با صهیئنیستها داشته اند و طرفدار انها بوده اند و یا خیر.
از رومل عزیز هم متشکرم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دونستن تاريخ چه درسهايي كه به ادم نميده! من خودم عاشق تاريخم و هميشه هم بالاترين نمره رو ميگرفتم٠ :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] سلام.
مصطفی گرامی اگر لطف کنید منیع و مدرک سخنان ایشمن را قرار دهید ممنون می شوم.

در مورد این که بخواهیم همه ی سران نازی را همکار صهیونیست و دارای روابط با انها بدانیم ,باید ابتدا به جامعه شناسی و محیط ان زمان المان و اندیشه ها را بشناسیم. باید زندگینامه و رفتار هر کدام را در زندگی انها بررسی کنیم.
ان وقت می شود به این نتیجه رسید که ایا انها همکاری با صهیئنیستها داشته اند و طرفدار انها بوده اند و یا خیر.
از رومل عزیز هم متشکرم. [/quote]
منبع عرايض من، كتاب "The World's Most Evil Men" نوشته‌ي نيل بلندفورد و بروس جونز، انتشارات اختاپوس، چاپ 1985 ميلادي هست.

البته اگه تو اينترنت بگردين، هنوز هستن منابعي كه صحبت‌هاي اون روز آيشمن رو كامل نوشتن!
اما در زمينه‌ي همكاري آلماني‌ها با صهيونيست‌ها، بد نيست سري به تحقيقات دكتر عبدالله شهبازي سري بزنين. فكر كنم به اندازه‌ي كافي اسناد و مدارك در اين زمينه باشه.
بخش كوچكي از اين تحقيقات، در قسمت پاياني سريال مدار صفر درجه هم اومده بود.

فكر كنم عكس بن گوريون در كنار هيتلر و در ويلاي شخصي اون در سال 1940 ميلادي، به اندازه‌ي كافي مدرك كوچك، ولي مهمي براي ارتباط سران صهيونيست با نازي‌ها بوده باشه. گويي كه اين، كمترين مدرك ممكنه هست و مدارك بسيار مهمتري بودن كه البته عزيزان صهيونيست، پس از اشغال برلين، بسياري‌اش رو نابود كردن!

مسلماً اگه فقط بنا باشه اين مطالب عنوان شه، هيچ ذهن بيداري حداقل نمي‌تونه بي‌ارتباط بودن اين مسائل با هم رو رد كنه. مواردي كه هركدومشون شايد نيازمند ساعت‌ها بحث خواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی مصطفی با توجه به دانش و مطالعات شما, بد نیست برای برادران از نقش مقدس و خداگونه ی هیتلر در مکتبشان کمی توضیحات دهید ,باشد تا کمی در آن تفکر کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مصطفی گرامی از بابت منبع ممنونم.. من در مورد ایشمن زیاد تحقیق نداشته ام و تنها سیر دستگیری توسط موساد و محاکمه او را خوانده بودم که در ان هم به این موضوع اشاره نشده بود.
مورد بررسی قرار می دهم منبع شما را. :?

سوالی که برایم هست. این که منظور دقیق شما چیست؟ ایا منظورتان ارتباط تنها است؟ یا اینکه منظورتان این است که نازیها با صهیونیستها متحد بوده اند و این عقاید و حرفهای ضد سامی انها دروغ بوده است؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم دقیقا کدوم یک از سران آلمان بود

شاید همین آیشمن بود که به آرژانتین فرار کرده بود و موصاد اون رو شناسایی کرد و ابتدا بیهوشش کرد و سپس در یک محموله دیپلماتیک که بازرسی نمیشه فرستاد اسراییل و اونجا هم تو یه دادگاه نمایشی اعدام شد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="mostafa_by"]
(بطور مثال، عكسي كه از هيتلر بعد از خودكشي هست، خنده‌داره!! تير از جلو به پيشوني‌اش خورده! بعيد مي‌دونم هيچ موجود عاقلي اينطور خودكشي كنه!

quote]

اقا مگه انسانهاي عاقل هم خودكشي ميككند؟؟ icon_eek
حالا جدا ايراد اين مدل خودكشي چيه؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه!
اين تاپيك رو خيلي وقت بود از خاطر برده بودم.
قرار بود يه بحثي در اين زمينه داشته باشيم كه با رفتن به زير آوار تاپيك، بحث شروع نشده تموم شد!

خدمت hexman عزيز بايد عرض شود كه :

شليك از جلوي پيشوني، سخت‌ترين نوع خودكشي با اسلحه‌اس.
شما براي اينكار، بايد اسلحه رو به روي پيشوني بچسبونين و تنها با انگشت شست، قادر به شليك خواهيد بود كه اين كار، چه براساس مقاومت بدن و چه انحناء انگشت و بخصوص اضطراب هنگام شليك به خود، عملي نه غير ممكن، ولي بسيار نادر و عجيب هست!
منطقي‌ترين نوع خودكشي، خودكشي از پهلو هست و بعد هم خودكشي از راه دهان! فكر نكنم تا بحال، موردي دال بر خودكشي از روبرو رو شاهد بوده باشيم (البته بجز فيلم‌ها!).

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جالبه!
اين تاپيك رو خيلي وقت بود از خاطر برده بودم.
قرار بود يه بحثي در اين زمينه داشته باشيم كه با رفتن به زير آوار تاپيك، بحث شروع نشده تموم شد!

خدمت hexman عزيز بايد عرض شود كه :

شليك از جلوي پيشوني، سخت‌ترين نوع خودكشي با اسلحه‌اس.
شما براي اينكار، بايد اسلحه رو به روي پيشوني بچسبونين و تنها با انگشت شست، قادر به شليك خواهيد بود كه اين كار، چه براساس مقاومت بدن و چه انحناء انگشت و بخصوص اضطراب هنگام شليك به خود، عملي نه غير ممكن، ولي بسيار نادر و عجيب هست!
منطقي‌ترين نوع خودكشي، خودكشي از پهلو هست و بعد هم خودكشي از راه دهان! فكر نكنم تا بحال، موردي دال بر خودكشي از روبرو رو شاهد بوده باشيم (البته بجز فيلم‌ها!).[/quote]

بنده هم در تكميل فرمايشات دوست گرامي مصطفي خان عرض كنم :

شليك از فاصله نزديك باعث سوختگي و سياه شدن منطقه ورود گلوله به لحاظ تاثيرات باروت ميشه. دوم دليل اگر هم اينكار انجام شده باشه بخاطر ورود سريع گلوله به غشاي مغزي معمولا اخرين حركات و ميميك صورت ( حالت ماهيچه هاي صورت ) در حالت استرسي مثل چشمان نيمه باز و صورت كشيده شده ميشه كه در تصوير مورد بحث مرحوم هيتلر ! در ارامشي ابدي هستند و انگار بلافاصله در اغوش فرشته ها قرار گرفتن . icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مجموع جنگ جهاني دوم داراي راز هاي بسياري هست.
در يكجا خواندم كه گفته مي شد شروع جنگ جهاني دوم به واسطه انگلستان و براي جلوگيري از پيشرفت بيش از اندازه آلمان بود.
آلمان در ان زمان در حدود 50 سال يا بيشتر ازدنيا جلو بود.
الان تمام پيشرفت ها يي كه كشور هاي آمريكا و روسيه و... در زمينه هاي هوايي و فضايي دارن از مهندسان آلماني دارن.
اگر المان تنها دوسال جنگ را ديرتر شروع مي كرد الان پيروز جنگ انها بودن.
تنها ها همين هواپيماها با موتور جت يراي پيروزي بس بود حالا وي 2 و وي 1 و.... پيش كش .
ولي در مجموع بازنده اصلي اين جنگ مردم عادي بودن كه گرفتار بازي هاي سياسي شدن .
از جمله كشور خود ما كه به خاطر يك سياست غلط اشغال شد.
آخه يكي نبود به اين رضا خان بگه تو كه به واسطه انگلستان روي كار اومدي چه ربطي داشتي به آلمان.
دوست عزيز دستت درد نكنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.