Phantom3

عکس_نمایشگاه دفاع مقدس در رشت

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام.تو این تاپیک عکس هایی رو که خودم از نمایشگاه دفاع مقدس رشت گرفتم می ذارم...البته تجهیزات زیاد چشمگیری نبود ولی خوب...یه عکس هایی هم گرفتم که فکر نمی کنم کسی گرفته باشه...مثل کابین زیردریایی مین چسبان...سایت هدف یابی موشک ضد تانک رعد و...که در ادامه خواهید دید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون دستت درد نکنه. icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون تصاویر ناب و جالبی بود مخصوصا سایت هدایت موشک ضد زره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون دوستان. در ادامه تصاویر بیشتری هم هست که می ذارم.یه حرف هایی هم از مسئولان شنیدم که خیلی تعجب کردم ...مثل :ایران موشک تاو لیزری تولید میکنه icon_eek و...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منتظریم رفیق . دور از انتظار نیست . تولید سلاح های هدایت لیزری در دستور کار بوده و هست و با توجه به دقت بالای این سلاح ها و سهولت در استفاده بعید به نظر نمی اید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ایران موشک تاو لیزری تولید میکنه [/quote]

اين حرف رو چند ماه پيش در مورد تاو،دراگون و AT-4 SPIGOT شنيدم و در سايت مطرح كردم

ولي متاسفانه يا خوشبختانه،دوستان جدي نگرفتن ولي من خودم لانچري (تاو) ديده بودم كه

يك CLU بزرگتر از حد معمول داشت و روش برچسب اخطار پرتو ليزر زده بودن.

انشاالله واقعي و عملياتي باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فانتوم جان ممنون واقعا خوب بودن.

راستي اونجا به مردم اجازه ميدادن پشت ضد هوايي هاي 23 م م بشينند؟ يا توي نفربر برند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید که عکس های جدیدی نذاشتم ...(امان از این دانشگاه.. :mrgreen: )قول می دم پنجشبه عکس های جدیدی بذارم...در مورد موشک تاو هم بگم که خود روی خامل تاو هم حضور داشت ولی به خاطر باران پراکنده پوشونده بودنش...ان شاءا... پنجشنبه ازش عکس می گیرم(نمی دونم لیزری یا نه)
[quote]فانتوم جان ممنون واقعا خوب بودن.

راستي اونجا به مردم اجازه ميدادن پشت ضد هوايي هاي 23 م م بشينند؟ يا توي نفربر برند؟[/quote]

بععععععله بلیز جان :mrgreen: کجا شو دیدی...من اصلاً فکر نمی کردم اجازه بدن از تو سایت هدف گیری موشک رعد عکس بگیرم...حالا یه جا بود (عکس ها رو پنجشنبه میذارم) که هیچ کس ...یعنی به معنی واقع هیچ کس...نظارت نمی کرد...خودم تنهایی رفتم دونه به دونه عکس گرفتم .پشت ضد هوایی هم اجازه میدن بری...یه تفنگ تک تیر انداز اتریشی هم بود (اسمش یادم رفت) که من رفتم پشتش و افسره از من عکس گرفت icon_eek اما متاسفانه تار گرفت...
ختم کلام اینجا هر کاری بخوایی میتونی انجام بدی :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ختم کلام اینجا هر کاری بخوایی میتونی انجام بدی icon_eek [/quote]
پس مواظب باش كار دست خودت ندى! :mrgreen: راستى امروز مى بايست نمايشگاه تمام مى شد٬ تونستى از پرتابگر موشك تاو تصوير بردارى؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]دستت درد نکنه فانتوم جان. تصاویری که کاربران خودشون تهیه میکنند ، بسیار ارزشمنده. لذت بردم.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستى امروز مى بايست نمايشگاه تمام مى شد٬ تونستى از پرتابگر موشك تاو تصوير بردارى؟[/quote]
نه سجاد جان این نمایشگاه تا یازدهم بازه...چشم ، ان شاءا... پنجشنبه هر طوری شده ازش عکس می گیرم(دفعه پیش که رفته بودم از چند تا ارتشی سوال کردم...گفتند مال سپاهه ... و اگه جرات کتک خوردن رو داری می تونی روکشش رو بر داری icon_eek اون موقع جراتش رو نداشتم ولی پنجشنبه :mrgreen: )

بابک جان ، تشکر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://gallery.military.ir/albums/userpics/10~36.jpg

http://gallery.military.ir/albums/userpics/11~36.jpg

اگر ممکن هست هم معرفی کنید و هم کاربردشو بگید

در ضمن عکسهای خوبی بود زحمت کشیدید و موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.