worior

پروژه هاي نا معلوم - 1 (بدون شرح) !

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نام خالق عالميان ...

از همين ابتدا :
هر گونه كپي كاري فقط با ذكر آدرس سايت military.ir مجاز است ...

NASA's PEPP AEROSHELL

(1950, 1966 - 1967)

aeroshell-01~0.jpg

aeroshell-04.jpg

aeroshell-07.gif

aeroshell-08.jpg

aeroshell-05.jpg

aeroshell-06.jpg

aeroshell-03.jpg

aeroshell-02.jpg

البته هنوز تحقيقات اين برنامه وجود داره .... !
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

René Couzinet's RC-360

(1952)

couzinet01.jpg

couzinet07.jpg

couzinet04.jpg

couzinet03.jpg

couzinet09.jpg

couzinet08.gif

couzinet02.jpg

couzinet06.jpg

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Astro V Dynafan
(1964)

Astro-V-Dynafan.jpg

AstroKinetics-Article.jpg

Astro-V-Dynafan-text1.gif

Astro-V-Dynafan-text2.gif

Astro-V-Dynafan-text3.gif

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جالب بود نه پس تا برنامه بعد !

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اعتراض دارم icon_cheesygrin حتماً باید خودتون یه تحلیلی بکنید از این قضیه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من اعتراض دارم icon_cheesygrin حتماً باید خودتون یه تحلیلی بکنید از این قضیه...[/quote]

سلام دوستان ...

فانتوم جان تحليل ميخواي اينا نگاه كن :

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/couzinet09.jpg[/img]

پايين اين بشقاب پرنده يه دوربين نصب شده و توان حمل يك سرنشين رو هم داره ! و تاريخ ساخت اون مربوط ميشه به اوايل دهه 50 ! حالا اگر يكمي فكر بكني ميبيني كه اكثريت ماجراهاي مربوط به ادم فضايي ها تخيلاتي ساختگي براي تحت پوشش قرار دادن وسايل جاسوسيشون بوده كه ميفرستادن كشورهاي هميسايه و نميخواستن اتهامي بهشون بخوره ./.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون خیلی جالب بود . در مورد سیستم های پروازی اونها و نحوه کنترل و سرعت اونها اگر اطلاعاتی دارید بگید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم اين پروژه ها بيشتر جنبه تبليغاتي دارند تا عملي.من كه تا فيلمي از حركت و مانور اين ها نبينم باور نمي كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظرم اين پروژه ها بيشتر جنبه تبليغاتي دارند تا عملي.من كه تا فيلمي از حركت و مانور اين ها نبينم باور نمي كنم.[/quote]

اگر به تاريخ اون پروژه ها نگاه كني متوجه خواهي شد كه فيلمبرداري اون موقع براحتي امروز نبوده ! هر چند كه فيلم پرتاب اون AEROSHELL رو خود بنده ديدم فكر كنم از اخبار حدود چند سال پيش بود كه از هواپيما رها شده بود ! و موتورهاش روشن شد ! فيلم اون باقي رو شخصا نديده ام ! ...

اما چيز عجيبي نيستند ...
البته تعداد اونها همچنين پتنت هاي ثبت شده اينقدر زيادند كه .....

[quote]ممنون خیلی جالب بود . در مورد سیستم های پروازی اونها و نحوه کنترل و سرعت اونها اگر اطلاعاتی دارید بگید .[/quote]

ولي اولي يعني ايروشل با موتور هاي راكتي كار ميكنه !

دومي با استفاده از اثر كواندا و چرخش دو ديسك هم محور پره دار خلاف هم ديگه !‌

سومي هم كواندا افكت داكتد جت فن !

البته ادامه دارند تا به برخي از همين جديد ها هم برسيم كه مستندات بسيار كمي در موردشون وجود داره !
راستش اكثر اين بشقاب پرنده هايي كه از فضا ميان بيشتر سپر هاي حرارتي سفينه هاي بازگشتي هستند ...كه بعدا خواهم گفت ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

[quote]پايين اين بشقاب پرنده يه دوربين نصب شده و توان حمل يك سرنشين رو هم داره ! و تاريخ ساخت اون مربوط ميشه به اوايل دهه 50 ! حالا اگر يكمي فكر بكني ميبيني كه اكثريت ماجراهاي مربوط به ادم فضايي ها تخيلاتي ساختگي براي تحت پوشش قرار دادن وسايل جاسوسيشون بوده كه ميفرستادن كشورهاي هميسايه و نميخواستن اتهامي بهشون بخوره ./.[/quote]

به نظر من این از اون برتری خواهی های فناورانه آمریکا می باشه که در راستای تحقق این اهداف آمریکایی ها و روس ها طرح های عجیب و غریبی دادند. این البته شامل سایر کشورها نیز می شود و کشورهای دیگر هم برای به رخ کشیدن فناوری خود از اینگونه ابزار غیر عادی بهره می برند. به نظر من جز یک اثبات گر فناوری به منظور تبلیغات عمومی نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]تشکر و بسیار جالب بود! با توجه به وزن پایینی که داره مشکلی از نظر پیشرانه و هدایت نباید داشته باشه!
اگر آن سالها از اینها میساختند وای به حال حالا!
[quote]حالا اگر يكمي فكر بكني ميبيني كه اكثريت ماجراهاي مربوط به ادم فضايي ها تخيلاتي ساختگي براي تحت پوشش قرار دادن وسايل جاسوسيشون بوده كه ميفرستادن كشورهاي هميسايه و نميخواستن اتهامي بهشون بخوره ./.[/quote]
دقیقا[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سوال: اگر اینطوری فکر کنیم(که منم فکر می کنم) پس در باره موجودات فضایی که در طول تاریخ گذشته در موردشون سخن گفته شده چی میشه گفت؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كدام موجودات فضايي !

به نظرت اين موجودات فضايي بايد سوار بشقاب بشن بيان توي اين دنيا تور گردش علمي بزارن !؟

بهترين روايت در مورد مووجودات فضايي در همين دين خودمون هست !

ولي نگفتن كه اون موجود ار بشقاب بيرون اومد !‌بلكه گفتن از دود و نور ...

اين فري ها ميخوان با لاپوشوني برنامه هاشون در صورت اينكه توانش بدست يه حمله اساسي با اين گونه وسايل و تكنولوژي هاي برتر به زمين بكنند ! بعدش بگن كه كار فرازميني ها بوده به دل نگيريد ! خودمون هم نابودش كرديم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه جالب بود .
ده 50 يكي از پر رونق ترين ده ها درباره موجودات فضايي و ديدن انواع وسايل پرنده فضايي بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.