hexman

درخواست راهنمايي براي ساختن چند رسانه اي اموزشي

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان محترم
بنده قصد دارم يك سري از اموززش هاي كامپوتر را كه با نرم افزار Camtasia Studio از كامپيوتر Capture كردم را تبديل به سي دي اموزشي بكنم(مثل همه مدل هايي كه در بازار ميبينم)
كار ويرايش فيلم را با خود نرم افزار كامتازيا نجام دادم.اما نميدونم چجوري يه سي دي اتوران بسازم.
فكر كنم بايد با همان نرم افزار از فيلم ها خروجي فلش بگيرم؟؟
و بعد تبديل به فايل exe بكنم؟؟
روش انجام اين 2 كار را ميخواستم اگر كسي از دوستان بلده بنده رو راهنمايي بكنه.
ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من برای تهیه سی دی اتوران از نرم افزار multi media builder استفاده می کنم خیلی خوب است و جواب می دهد ولی با نرم افزاری که شما ذکر کرده اید کار نکرده ام. fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من برای تهیه سی دی اتوران از نرم افزار multi media builder استفاده می کنم خیلی خوب است و جواب می دهد ولی با نرم افزاری که شما ذکر کرده اید کار نکرده ام. fi_lone_ranger[/quote]
بله من هم كمي با MMB تو همين چند روز كار كردم يه چيزايي دستم اومد.فقط تبديل فايل هاي فلش به exe برام حل نشده باقي مونده.ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من در این زمینه زیاد کار کردم و بیشتر با پاورپوینت اما برنامه adobe director رو توصیه میکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر متظور شما دیتا اتوران هست برنامه های متنوعی وجود داره که میتونه با کلیک بر روی چند ایکن چند کار مختلف رو انجامک بده مثلا من یک اتوران از عکسهای شخصیم ساختم و چند ایکن براش گداشتم یکیش محتویات سیددی دومی نصب برنامه سومی قطع و وصل موزیک متن چهارمی اسلاید شو و.... بود اگر این طوری می خوای باشه بهم بگو تا اموزش قدم به قدم رو بهت بدم تشکر یادت نره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من برای تهیه سی دی اتوران از نرم افزار multi media builder استفاده می کنم خیلی خوب است و جواب می دهد ولی با نرم افزاری که شما ذکر کرده اید کار نکرده ام. :mrgreen:[/quote]
بله من هم كمي با MMB تو همين چند روز كار كردم يه چيزايي دستم اومد.فقط تبديل فايل هاي فلش به exe برام حل نشده باقي مونده.ممنون[/quote]

والله تا اونجایی که من می دونم مولتی مدیا بیلدر خیلی وقته که دیگه بروزرسانی نشده! و ادوبی دایرکتور بسیار بسیار بسیار سرتره در کل!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.