sglaalpour

سرزمین های جدا شده از ایرا ن در طول 196 سال گذشته

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]دوستان مثل اينكه بي بي سي پارسي در اين سايتم رخنه كرده چه خبره افتادين به جون هم
تاريخ هر مملكت از گذشتش درست مي شود
همان طور كه به خاطر ضعف دولت ان وقت اعراب سرزمينمون و اشغال كردن وبعد دوباره پس گرفتيم يا مغل ها اشغال كرد نو پس گرفتيم
ما هرچه كشيديم در اين چندصد سال ار ضعف در دستگاه هاي دولتي بوده
زمان قاجار بدترين زمان بود خيانتي كه ناصرالدين شاه به ايران كرد حتي محمد رضا هم نكرد
در 50 سال حكومت ننگينش نصف بيشتر خاك ايران و حراج كرد
بله اوج تمدن ما در زمان كورش كبير بود تا به الانم همه عاشق كوروش كبير هستن
ولي به زور نميشه كه تاريخم عوض كرد و بگيم هرچه داشتيم از بعد اسلام بوده
قبل از اسلام تمدن پارسيان بوده با ان همه شكوه بعداز حمله اعرابم در دوران اسلام بازم ادامه همان پيشرفت ها بودش با اين تفاوت كه قران راه حل بسياري از اين پشرفت ها بوده
ولي دانشمندان پارسيان ادامه دهنده اين راه در دوران اسلام بودن اگرم دانشمندي از اعراب بوده انگشت شمار بوده
ديگه خودتونم مي دانيد حضرت محمد(ص) چه در مورد پارسان فرموه.[/quote]
فکر کنم که منظورت بی بی سی فارسی بود ، آخه بی بی سی پارسی معناش اینه که این سخنگوی مردم پارسه که خب اینطوری نیستش.
نژاد ایرانی در همه چیز استعداد خاصی دارد ، چه در راه درست و چه در راه غلط .
دلیل شکست های قبل از انقلاب هم اینه که مردم و عقیدشون هیچ جایی در اداره مملکت نداشتند و کلأ یک وسیله بودند حتی در زمان اون کوروش کبیر . خب اگه تو این وضعیت آدم خوب و باهوشی به قدرت می رسید ، ایران پیشرفت می کرد ولی اگه آدم بی عرضه ای ( آدم که چه عرض کنم ؟ ) به قدرت می رسید ، ایران بدبخت میشد.
8 سال دفاع مقدس برای چه بود ، برای خود مردم بود همون مردمی که برای اولین یک حکومت تشکیل دادند ، و حالا یکی می خواست اینو از مردم بگیره ، که تو این وسط اسلام نقش هادی رو داشت و همچنین یک هدف والا .
همیشه همه دین ها میگفتن پادشاه خداست ، حرف بزنی میری جهنم ، طایفه همه کشته و خودتم ، سر بی سر ، دست بی دست و .... .
اسلام اینا رو نمی گفت ، اسلام می گفت پادشاه بی پادشاه ، کسی ظلم کرد هم تو این دنیا هم تو اون دنیا بد بخت میشه و ...... .
و .... . که نمیشه همه رو به قلم آورد .
اینجا به حکومت مردم یک چیز دیگه هم اضافه شد ، دین = اسلام.
دینی که مردم رو عزت بخشید و رهایی داد ، مردم هم نتیجه این عمل کردن به دین رو دیده بودند. ( حکومت اسلامی با انقلاب اسلامی )
اینجا دیگه مردم هر چیزی که می بایست داشته باشند ، به دست آورده بودند به جز رهبر ؟؟
رهبری مردم ایران همیشه یا در ست پادشاهان بوده یا در دست کاهنان و بزر گان دینی.
اینجا بود که نقش امام خمینی بر جسته شد ، بله رهبری از میان مردم برای مردم.
و در این زمان اگر حتی ما به طور کل نیروی هوایی هم نداشتیم ، نیروی در یایی هم نداشتیم ، نیرو ی زمینی هم نداشتیم ، ولی مردم را داشتیم ،
به سد ها نگاه کنید ، این همه عظمت .... ولی در مقابل چه ؟؟؟
آیا در مقابل روخانه خروشان ؟؟
آیا به نظر شما اگر رودها بخواهند نمی توانند که از سد ساخته ی بشر عبور کنند ؟؟
این مثل ، مثل مردم مسلمان ایرانی خشمگین است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس در زمان كورش كبير مردم هيچ كا ره بودن بله.
وقتي انقلاب شد مردم دست در دست هم شروع به اباد كردنهمملكت با رهبري امام خميني ولي افسوس جنگ شد بعد ار جنگم امام خميني فوت كردن كشورم دوچار دودستگي سياسي شد .
بهتر يادتون نره ما در زمان قبل از انقلابم مورد تهاجم عراق قرار گرفتيم .
در زمان جنگم مردم چند دسته بودن يك دسته كه به خاطر خدمت رفتن يك عده براي كشور يك عده براي اسلام يك عده يراي هردو يك عده براي گرفتن عكس يادگاري
بعد از جنگ همان رزمندگان چند دسته شدن
يك عده شدن سرا نظامي
يك عده شدن سياسي
يك عدههم برگشتن سر كار قبليشون
من قبول ندارم كه تمام مردم به يك عقيده بودن در زمان جنگ
حرف شما درست بي بي سي فارسي والي من كلا عادت دارم بهگم پارسي در مجموع خيلي برنامه دروغي هستش هيچ وقتم زياد نگاه نمي كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا لعنت کند این انگل سگ سانها(انگلوساکسونها) را که هرکجا پا گذاشتند نکبت به ارمغان آوردند و با حضور عناصر سر سپرده به آنان در راس هرم مدیریتی و یا بدنه کارشناسی کشور فساد عظیم بروز کرد.اگر میشد با این انگلیس خبیث قطع رابطه میکردیم چقدر خوب میشد.اینها بر علیه مادر خودشان هم توطئه میکنند چه برسد به ما.در سیصد -چهار صد سال گذشته عامل اکثر بد بختیهای ما انگلیس و اذناب او و فراماسونها بوده اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خدا لعنت کند این انگل سگ سانها(انگلوساکسونها) را که هرکجا پا گذاشتند نکبت به ارمغان آوردند و با حضور عناصر سر سپرده به آنان در راس هرم مدیریتی و یا بدنه کارشناسی کشور فساد عظیم بروز کرد.اگر میشد با این انگلیس خبیث قطع رابطه میکردیم چقدر خوب میشد.اینها بر علیه مادر خودشان هم توطئه میکنند چه برسد به ما.در سیصد -چهار صد سال گذشته عامل اکثر بد بختیهای ما انگلیس و اذناب او و فراماسونها بوده اند.[/quote]

برادر من عامل بدبختی هر قوم و ملتی مانند عامل خوشبختی آنها در دستان خودشان است .
هر ملتی که در طول تاریخ یک دست و هم دل شدند در مقابل بزرگترین ابر قدرتها سربلند بودند نشانش همین 8 سال جنگ تحمیلی ! در ضمن بی بی سی فارسی چیز تازه ای نیس هزارو یک مدل شبکه توای روزها هست ولی بیننده و شنونده باید عاقل باشه !

[color=white].[/color]

درضمن ما افتخارمان ایرانی بودن البته از زمان مشی و مشیانه نه از 30 یا 40 یا 50 یا ... پیش .

[color=white].[/color]
در ضمن همه پادشاهان ظلم و ستم داشتند ؟ حضرت سلیمان هم یکی از این پادشاهان بود . دوستان من میدونم که بهتر از من تاریخ ایران و همچنین تاریخ اسلام و میدونید پس همه را با یک چوب نزنید پادشاهان خوب هم بودند همانطور که سردمداران مسلمان بد هم بودند نمونش هم مامون و خلفای عباسی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.