Phantom3

جنگ آغاز می شود - ترکیه و اسرائیل در جنگ!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

فانتوم جان والا چی بگم برادر!
کماندو ها شرح وظایف خودشونو دارن! اگه به فیلمی که از توی کشتی گرفتن نگاه کنی میبینی که هر کماندویی که با تناب داره از هلیکوپتر مید روی عرشه 3 یا 4 نفری میگیرنش تا کشتن میزننش! حالا چجوری توی این درگیری از شوکر میشه استفاده کرد؟ شاید استفاده از گلوله های مشقی خوب بود! یا اول از بالای هلیکوپتر گاز اشک آور و ... پرتاب میکردن توی کشتی اما خوب اینکارو نکردن!
درضمن قبل از اینکه کماندوها هلیبورن بشن هلیکوپتر ها چندین بار با بلند گو گفته بودن که مقاومت نشون ندین و... بقیه کشتی ها همین کارو کردن و خون از دماق کسی پایین نیومد ولی این کشتی فکر کنم مسافراش خیلی تند رفتن و حماقت کردن! خوب این یک حقیقته! با دست خالی میخواستین چیکار کنین؟ حتی یدونه کلت هم نداشتن! حمله رو هم اول ترک ها انجام دادن و بسمت کماندوها یورش بردند.این چیزیه که تصاویر خود مسافراو و خود اسرائیلی ها ثابت میکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من اگر بچه ای از روی ترس به شما حمله کنه شما ور میداری با ژ۳ می زاری وسط مغزش .
چادمهای توی این کشتی ترسیده بودن و از طرفی هم بهشون بر خورده بوده که چرا اینا دارن از این کارا می کنن و واکنش اونا طبیعی بوده اما ایا همین کماندوها که به قول معروف خودشون رو از بهترین رزمی کارهای دنیا می دونن نمی تونستن بدون کشتن جلوی چند تا ادم بی سلاح رو بگیرن چرا اما هدف از ابتدا هم چیزی دیگه بوده از همون اول هم هدف کشتن بوده و اینکه خودشون می دونن کسی نیست در نهایت ازشون بازخواست کنه.
مگه همه این کماندوها سرنیزه ندارن چرا از اونها استفاده نکردن چرا تیراندازی هوایی نکردن چرا از اول با توجه به اینکه می دونستن این افراد غیر مسلح هستن از یگانهای ضد شورش استفاده نکردن .
اخه برادر من من دنبال ایجاد اشوب نیستم ولی این چه توجیهیه که شما دارین می کنین.
ما به وظیفه اسلامی خودمون عمل می کنیم و اصلا با کشورهای دیگه کاری نداریم به ما چه ترکیه می تونه حق خودش رو بگیره یا نه ما فقط داریم نظر و مواضع خودمون رو می گیم و این وظیفه امر به معروف و نهی از منکر ماست به فرض ایتکه ترکیه با چند تا نشست زیر میزی از این قضایا دست بکشه ایا ما هم باید نظر خودمون رو نگیم .
نه سیاست ما هم بر اساس اصولمون باید پیش بره من متاسفم که الان سیاست خارجی کشور ما هم دچار این بروکراسی بین المللی شده.
شما فکر می کنین اگر امام بودن چی می گفتن : ایا می گفتن چون ترکیه هیچی نگفت شما هم چیزی نگین.
یه داستانی براتون بگم:
یه بنده خدایی تعریف می کرد ما برای دیدن نیروهای عرفات و اعراب به لبنان رفته بودیم که دیدیم همه اونا با لباس یک شکل و مرتب رژه رو اغاز کردن و خیلی مرتب و با همون شکلی که در نیروهای کلاسیک بود رفتار می کردن.
یکی از شهدای کشور ما که من متاسفانه اسم ایشون رو فراموش کردم بعد از دیدن این گروها و دیدن گروهی از لبنان که هر کدام یک کفش و هر کدام یک اسلحه بعضی ها هم چوبی و چماقی در دست داشتن و بدون هیچ نظام خاضی داشتن راه می رفتن اومدن از جلو جایگاه رد شدن این شهید بزرگوار می گن از این مجاهدین عرفات و گروههای فلسطینی و عراقی چیزی در نمی اد اینا هم اسیر این بروکراسی و روش های معمول شدن ولی این افراد که (خود همون گروهها بهشون می گفتن این پا برهنه ها دیگه می خوان چکار کنن) اینجور ساده و با کمترین امکانات اومدن میشه روشون حساب کردن اینا با تفکر و راهشون برای جاهدت اومدن و لی این گروهای مرتب به اصطلاح مبارز فلسطینی فقط برای لباس و پول و .... چیز دیگه اومدن و لا غیر و نهایتا می خوان قضیه رو با دیپلماسی پیش ببرن .
حرف این شهید می دونید به کجا رسید بله همون پا برهنه ها بعدا ازشون حزب الله دراومد و اون گروهای فلسطینی که دبدبه و کبکبه ای هم داشتن هنوز هم درگیر این دیپلماسی هستن که قاعده شو غربی ها نوشتن و هر وقت هم بخوان زیر پاش می زارن.
تفکر انقلابی و ارمانی ما یه چیزه و تفکر دولتی و دیپلماسی ما چیزی دیگر امیدوارم این دوتا توی کشور ما دوباره مثل زمان امام یکی بشن.
ولی در نهایت بگم کار شما ناخواسته یا خواسته توجیح کار این کماندوهاست .
مگر ما خودمون هم نیرو مخصوص نداریم اما ایا بهشون میگن در این موارد و اینجور شرایطی روی مردمی که ترسیدن سلاح گرم بکشن .
ما توی کشورمون چند ماه تظاهراتهای میلیونی داشتیم در بعضی موارد هم به نیروهای مسلح و انتظامی ما حمله می شد اما اینقدر کشته ندادیم.
تازه این رو هم اضافه کنم این در ابهای بین المللی اتفاق افتاده و اگر هم جلوتر می رفتن جز ابهای ساحل غزه محسوب می شد نه اسراییل و یا اینکه با این تعبیر شما ما هم در ابهای ساحلی خودمون می تونیم به راحتی به کشتی های عادی حمله کنیم و بکشیم و بگیم خوب توی ساحل ما بوده .
هیچ قانون داخلی و بین المللی این نوع برخورد رو تعریف نکرده و جز وحشی گری اسراییل توجیهی برای اون نیست و لاغیر.
این رو هم اضافه کنم که رسیدن این کشتی ها به غزه یعنی شکست کل اهداف اسراییل در مورد غزه چون این تحریم ادامه شکست نظامی اونها بود که می خواستن حداقل در این جبهه موفق بشن اما با این روند اگر اینجا هم شکست می خوردن یعنی محقق نشدن هیچ یک از اهدافشون در غزه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فانتوم جان والا چی بگم برادر!
کماندو ها شرح وظایف خودشونو دارن! اگه به فیلمی که از توی کشتی گرفتن نگاه کنی میبینی که هر کماندویی که با تناب داره از هلیکوپتر مید روی عرشه 3 یا 4 نفری میگیرنش تا کشتن میزننش! حالا چجوری توی این درگیری از شوکر میشه استفاده کرد؟ شاید استفاده از گلوله های مشقی خوب بود! یا اول از بالای هلیکوپتر گاز اشک آور و ... پرتاب میکردن توی کشتی اما خوب اینکارو نکردن!
درضمن قبل از اینکه کماندوها هلیبورن بشن هلیکوپتر ها چندین بار با بلند گو گفته بودن که مقاومت نشون ندین و... بقیه کشتی ها همین کارو کردن و خون از دماق کسی پایین نیومد ولی این کشتی فکر کنم مسافراش خیلی تند رفتن و حماقت کردن! خوب این یک حقیقته! با دست خالی میخواستین چیکار کنین؟ حتی یدونه کلت هم نداشتن! حمله رو هم اول ترک ها انجام دادن و بسمت کماندوها یورش بردند.این چیزیه که تصاویر خود مسافراو و خود اسرائیلی ها ثابت میکنه.[/quote]

سلام.

من فکر میکنم شما اشتباه کردید.

ببینید دو تا فیلمه.

اولین فیلمی که تو دنیا پخش شد، اونی بود که یه دوربین ثابت بود و سه نفر کوماندو اومدند داخل. کشتی. و اونجا کسی نبود که مقاومت کنه. و کسی هم کاری بهشون نداشت. اونی که شما میگی بعد از کشتار اتفاق افتاد. و یا تو همون کشتی نیروهای بیشتری اومدند یا فیم مال کشتی دیگری بوده.

در ضمن شما از کجا میدونی که اون فیلم لحظات قبلش چی شده؟ از کجا نمیدونید که از همون بالا چند نفر رو نزده باشند؟

از این ها گذشته ، متاسفانه شما در حال توجیه هستید، در حالی که توجیه پذیر نیست.

من قبلش هم اشاره کردم که صهیونیستها از قصد همه رو کشتند و این مسخره است که بگیم، دفاع کردند از خودشون و ... . شما مطمئن باش که میدونستند که هیچ سلاحی تو کشتی ها نیست. اگر بود، تو اون فیلم اولی که کوماندو ها اومدند ، انقدر 6 و 4 نمیزدند و فقط ده ثانیه وایستند تا ماسکشون رو تنظیم کنند.

این روش اونهاست و کاملا هم احمقانه است. برای مثال میگم، برو جریان فرودگاه عنتبه رو بخون. که اینها برای چند گروگانگیر که توی یه هواپیما بودند، تمام باند و آشیانه و هواپیماهای توش و ..... همه رو منفجر کردند ، این خوی وحشی گری اونهاست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم چرا اون فیلم هارو پیدا نمیکنم توی یویتوب!
هیچکس نمیتونه این عمل رو توجیه کنه! چون اولا در آب های آزاد و بین المللی بوده و هم هیچ نیازی به هلیبورن نیروها به داخل کشتی ها نبوده!
میدونید حرف من چیه؟ من میگم هیچ نیازی به این کار نبود که خودشون محاصره غزه رو بشکنن و در سواحل غزه بار رو تحویا بدن!
حکومت غزه دست حماس هست. درسته؟
هرازچندگاهی چند تا راکت یا موشک از غزه به سمت اسرائیل شلیک میشه.
اسرائیل میخواد این تحریم رو جلو ببره تا فشار اقتصادی زیادی بر دوش حماس بذاره و هیچ گونه کمکی به اونها نشه (شامل مواد غذایی و دارو نمیشه) حالا بنظرتون اسرائیل اجازه میداد که 10.000 تن محموله که نمیدونن چیه به غزه بره؟ طبیعتا خیر! با این عمل جان عده ای بیخود و بیجهت گرفته شد!
شورای امنیت و کشورهای مسلمان یه هاتو پورتی کردند و تمام! اما بعدش دیگه هیچ کشتی جرات نمیکنه به اونجا بره! بنظرم اسرائیل یکم هم به نفعش تموم شد!
این رژیم رو نمیشه اینجوری سرنگون کرد! تنها راهش حمله یکجانبه ما و سوریه و حزب الله و حماس هست که شاید بتونیم کارشو یکسره کنیم! البته باید منتظر نابودی خودمون هم باشیم.
چرا نمیخوایید قبول کنید که دنیای غرب که قدرت رو در جهان در اختیار داره زیر سلطه یهودیان هست؟
از من چرا ناراحت میشید؟ اگه میومدن 2 تا حرف بار اسرائیل میکردم و میرفتم میگفتید چه آدم منتطقی و درستیه؟ اونوقت فرق ما با بقیه سایت های خبری چی بود؟ اینجا اومدیم که بحث رو از یه دید دیگه تحلیل کنیم! وگرنه در همه سایت ها فقط دارن توی بخش نظرات نفرین میکنن و تمام!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از جنگ كويت و عراق يادمان نرود
يادمان نرود امام سيد علي خامنه اي چه فرمود آيا نشد !
حال هم پشت سر ولي امر باشيم
اگر فرمان دهد جان فدا مي كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نمیدونم چرا اون فیلم هارو پیدا نمیکنم توی یویتوب!
هیچکس نمیتونه این عمل رو توجیه کنه! چون اولا در آب های آزاد و بین المللی بوده و هم هیچ نیازی به هلیبورن نیروها به داخل کشتی ها نبوده!
میدونید حرف من چیه؟ من میگم هیچ نیازی به این کار نبود که خودشون محاصره غزه رو بشکنن و در سواحل غزه بار رو تحویا بدن!
حکومت غزه دست حماس هست. درسته؟
هرازچندگاهی چند تا راکت یا موشک از غزه به سمت اسرائیل شلیک میشه.
اسرائیل میخواد این تحریم رو جلو ببره تا فشار اقتصادی زیادی بر دوش حماس بذاره و هیچ گونه کمکی به اونها نشه (شامل مواد غذایی و دارو نمیشه) حالا بنظرتون اسرائیل اجازه میداد که 10.000 تن محموله که نمیدونن چیه به غزه بره؟ طبیعتا خیر! با این عمل جان عده ای بیخود و بیجهت گرفته شد!
شورای امنیت و کشورهای مسلمان یه هاتو پورتی کردند و تمام! اما بعدش دیگه هیچ کشتی جرات نمیکنه به اونجا بره! بنظرم اسرائیل یکم هم به نفعش تموم شد!
این رژیم رو نمیشه اینجوری سرنگون کرد! تنها راهش حمله یکجانبه ما و سوریه و حزب الله و حماس هست که شاید بتونیم کارشو یکسره کنیم! البته باید منتظر نابودی خودمون هم باشیم.
چرا نمیخوایید قبول کنید که دنیای غرب که قدرت رو در جهان در اختیار داره زیر سلطه یهودیان هست؟
از من چرا ناراحت میشید؟ اگه میومدن 2 تا حرف بار اسرائیل میکردم و میرفتم میگفتید چه آدم منتطقی و درستیه؟ اونوقت فرق ما با بقیه سایت های خبری چی بود؟ اینجا اومدیم که بحث رو از یه دید دیگه تحلیل کنیم! وگرنه در همه سایت ها فقط دارن توی بخش نظرات نفرین میکنن و تمام![/quote]

عزیزم منظورم این عکسه:

http://www.jahannews.com/images/docs/000117/n00117500-r-b-006.jpg

اینجا که کسی نبود.

بعدش هم شما اومدید یه سری چیزها رو به ما نسبت دادید.

من کی گفتم جهان سلطه تحت اختیار صهیونیست ها نیست؟ کی گفته اسرائیل ارتش قوی نداره( از لحاظ تجهیزات). البته ما تو مکتبی بزرگ شدیم، که میگه: والله اسرائیل از خانه ی عنکبوت هم سست تره. اما چرا نابود نمیشه، دلیلش سستی مسلمانان است و بهتر بگم حاکمان مسلمانان. و مطمئن باشید اگر مسلمانان متحد بودند ودر راه واقعی اسلام اسرائیل که هیچ جلوی کل دنیا وایمیسادند. اما حیف که استکبار اختلاف رو برای این روزها انداخت بین ما ها.

شما خودت یه چیزی گفتی و خودت هم جواب خودت رو دادی. خوب معلوم این کمک ها هم به سرنوشت کمک های قبلی دچار میشه و نمیرسه.
برای این رفتند که به برادر مسلمان کمک کنند. آیا باید وضع مردم غزه باید از این هم بدتر بشه>؟؟

شما مسلمان هستید؟ احتمالا هستید. ناراحت نشید ، گفتم شاید از هموطنان اقلیت های دینی باشید.

اما اگر مسلمانید ، کمک به برادر دینی واجب نیست؟ ولو جانمان در خطر باشد.

در ضمن مطئن باشید که اسرائیل سود نکرد. چرا که این آغاز جریانه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا جای توجیه نداره

مثلا اینها چه کارن که برن یه کشتی با حمایت بین المللی و با هدف کاملا مشخص رو جلوش رو بگیرن و بگردن که شما میای می گی زدن با چوب چهارتا کماندو رو له کردن ؟؟؟؟

اصلا صهیونیست ها حق اینکه جلوی کشتی رو بگیرن نداشتن چه برسه به اینکه بخوان برن توش

کلا این اسرائیلی ها کم کم دارن خودشون رو رسوا می کنند

تاریخ این جنایات رو فراموش نمی کنه

اینها دارن نابودی خودشون رو نزدیک می بییند و به همین دلیل دارن وحشی گری می کنند

متوقف کردن یه کشتی غیر نظامی چندان کار سختی نبود ولی اینها می خواستن اعلان کنند که حتی کسی فکر کمک به غزه رو نکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا اگر گفتن حقایق بی تربیتی هست شما با تربیت باشد و چشم تون رو بر روی حقایق ببندید و بگین که این اسراییلی ها بی گناه هستند .
ولی تمام انسان های آزاده می دونن که چه کسی گناه کار هست و حقوق میلیون ها انسان بی گناه را دارن از آنها می گیرن و هر روز به جنایت های خودشون ادامه می دن و دوستانی هم هستن که با توجه به این جنایات ازشون دفاع می کنن .
و قابل یاد آوری می باشد شما اگر نمی توانید به مردم آزاده کمک کنید حد اقل با آنها هم دردی کنید نه این که پشت آنها را خالی کنید
یاد مان نرود که ما مسلمان هستم قبل از همه حرف ها و حدیث ها ما باید اتحاد اسلامی را در نظر بگیرم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میدونید دوستان یاد حرف بزرگی که حضرت امام فرمودند افتادم
ایشان فرمودند که ما وظیفه خود مان را اجرا کنیم اگر پیروز شدیم خیلی خوب ولی اگر پیروز نشدیم حد اقل وظیفه خودمان را اجرا کردیم
دوستان با ادبی که طرف اسراییلی ها رو می گیرن یادشون نره که طرف داری از چه انسان های کثیفی رو می کنند و کار های چه جنایت کارانی ور دارن توجیح می کنن .
من دنبال حرج و مرج نیستم ولی باید حقیقت رو گفت ولو که تلخ باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من چند تا از دلایل طول عمر اسراییل رو می گم:
1- بزرگترین استفاده کننده های کالاهای اسراییلی اعراب هستند.
2- تامین کنندگان انرژی اینت رژیم اعراب هستند تا جایی که سوخت جنگندههای اسراییلی برای عملیات 33 روزه به لبنان و 22 روزه به غزه توسط عربستان تامین می شد.
3- همسایگان همسو با این رژیم مثل مصر و اردن.
4- نبود اسلام واقعی در حک.متهای کشورهای به اصطلاح اسلامی از مالزی و اندونزی بگیرید تا عربستان و اردن که باعث ضعیف در اعتقادات مذهبی و مماشات در این مسایل شده.
5-عدم اتحاد مسلمانان در تمام جهان بویژه خاورمیانه
6- رد طرحهای مقابله با اسراییل برای بدست گرفتن قدرت مطلق و نشان دادن اقایی خودشون به دیگر کشورها مثلا عربستان اگر طرحی از طرف ایران باشه حتما مقابله می کنه
7- عربی جلوه دادن مسیله قدس و نهایتا وادادگی سران اعراب در این مسیله.
8- همکاریهای تجاری و اقتصادی اعراب با این رژیم که باعث ادامه روند زندگی متعفن این رژیم در دنیا شده.
9- عدم اعتقاد و پایبندی اعراب حاشیه خلیج همیشه فارس به سازمانهای اسلامی مثل کنفرانس اسلامی و تلاش برای کنترل تمام منطقه توسط خود اعراب مثل تشکیل شورای همکاری خلیج فارس و سران عربو ....
10- تفکر پوسیده در سران مقاومت فلسطین و اصرار بر حل این مشکل از راه دیپلماسی مثل سران مستقر در کرانه باختری.
11- عقب نشینی ممتد اعراب از مواضع خود
برادر من اسراییل اون طور که شما فکر می کنید هم قوی نیست بلکه این ما مسلمانهاییم که همسایمون رو با خوروندن سم ضعیف می کنیم که همسایمون که اتفاقا مسلمان هم هست به اندازه ما توان نداشته باشه(منظور اعراب هستن که هیچ جا چشم دیدن ایران رو ندارن شده قضیه اون خره که به خودش لطمه می زد تا برای صاحبش بار نبره حالا اعراب هم مهم نیست موضع ایران چی باشه اونا اون طرف جوب وای می سن.).
اگر و تنها اگر تمام روابط تجاری و اقتصادی مسلمانها و اعراب با این رژیم قطع بشه میشه به راحتی این مترسک رو از این باغ فلسطین کند و بیرون انداخت و نیازی هم حتی به زور نیست اما وقتی این میسر نیست ما مجبوریم به زور متوسل بشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تركيه حتي از قطع رابطه با اسراييل هم ميترسد چه برسد به اين كه جنگي را با اسراييل آغاز كند :confused:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]میدونید دوستان یاد حرف بزرگی که حضرت امام فرمودند افتادم
ایشان فرمودند که ما وظیفه خود مان را اجرا کنیم اگر پیروز شدیم خیلی خوب ولی اگر پیروز نشدیم حد اقل وظیفه خودمان را اجرا کردیم
دوستان با ادبی که طرف اسراییلی ها رو می گیرن یادشون نره که طرف داری از چه انسان های کثیفی رو می کنند و کار های چه جنایت کارانی ور دارن توجیح می کنن .
من دنبال حرج و مرج نیستم ولی باید حقیقت رو گفت ولو که تلخ باشه .[/quote]
طرفداری کجا بود؟ به نظر من هرکس حق داره نظرشو بگه و در ضمن ایشون از اسرائیل حمایت و طرفداری نکردند که شما اینطور نظر میدید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزرگواران من هم امیداوارم هیچ مسلمانی طرف داری از اسراییل رو نکنه و امیدوارم که همه ما واقعیت ها رو ببینیم و هر چی رسانه های غربی می گن رو بدون چون و چرا قبول نکنیم بلکه همه جانبه به موضوعات توجه کنیم که نشه خدایی نکرده از حرف های ما استنباط های بشه که ما را حتی نزدیک به نظرات این انسان های کثیف نشون بده
دشمن همیشگی ما این اسراییل هست و از کشتار هیچ ابایی نداره و اگر خدایی نکرده به کشور ما حمله کرد اون وقت براش مهم نیست که ما و شما چه نظری در باره کارهاش داریم . در آخر اگر من کمی با تندی با دوستان صحبت کردم من رو ببخشید چون این وحشی گری اسراییلی ها من رو بسیار عصبانی کرده بود و بچه های مسلمون که می دونم در قلب هایشان به جز عشق علی چیزی نیست هیچ وقت از اسراییل طرف داری نمی کنن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red][b]جناب ابرار با کمال احترام خدمت شما لطفا اون قسمت از حرف های منو که ثابت کرد طرفدار این رژیم هستم رو پیوست کنید.[/b][/color]

برادر اپرا قربون آدم چیز فهم! ما (مسلمانان) خودمون با دست خودمون این رژیم رو آنچنان قوی کردیم که کسی نخواد باهاش وارد جنگ بشه!
حالا چاره چیه؟ فکر اتحاد رو از ذهن ببرید بیرون چون خودتونم میدونید غیر ممکنه.
کشورهای غربی هم که ابرقدرت های جهانند مثل سگ براش دم تکون میدند!
همه میگیم اسرائیل ضعیفه و تار عنکبوته در مقال طوفان و یه پخ کنی بنیانش بر باد میره و....
اما کسیو ندیدم یه راه عملی و ممکن که خیال پردازی نباشه ارائه بده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان می بخشید که پر حرفی می کنم ولی به نظر من هیچ نیازی نیست که کشور های اسلامی به طور مستقیم وارد جنگ با اسراییل شود . مسلمون ها می تونن با فرستادن کشتی های مختلف به سواحل اسراییل و درست کردن مشکل در مسیر راه کشتی های تجاری که به بنادر که این رژیم در مدیترانه می ره مشکلات اقتصادی زیادی رو برای این رژیم ایجاد کنند راه دیگر تحریم های اقتصادی هست که مدت ها شروع شده ولی کامل نیست و دیگر راه تحریم شرکت های هست که با اسراییل قرار داد دارن خوب این راه ها می تونه برای اسراییل از 10 جنگ به مراتب بد تر باشه کافیه نارضایتی داخلی در اسراییل زیاد بشه که این خود باعث کوچ یهودیان از این کشور میشه و خود به خود این رژیم از پا در میاد . ولی این ها کلیات است و هر کدوم از این کارها باید کارشناسی شده و با اشتراک دیگر کشورهای آزاده انجام بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.