Phantom3

جنگ آغاز می شود - ترکیه و اسرائیل در جنگ!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

برادر عزیزم می بخشید اسم مستعار شما هم کال اف دیوتی بود این که من ناراحت شدم از صحبت های شما به خاطر این موضوع بود که حرف های که شما می زنید خیلی شبیه بود به صحبت های سخنگوی اسراییل که در مصاحبه با شبکه الجزیره دیروز پخش شد به همین خاطر من از این بابات با شما به تندی صحبت کردم می دانم که شما قصد حمایت از این رژیم کثیف رو ندارید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اولا اگر گفتن حقایق بی تربیتی هست شما با تربیت باشد و چشم تون رو بر روی حقایق ببندید و بگین که این اسراییلی ها بی گناه هستند .
ولی تمام انسان های آزاده می دونن که چه کسی گناه کار هست و حقوق میلیون ها انسان بی گناه را دارن از آنها می گیرن و هر روز به جنایت های خودشون ادامه می دن و دوستانی هم هستن که با توجه به این جنایات ازشون دفاع می کنن .
و قابل یاد آوری می باشد شما اگر نمی توانید به مردم آزاده کمک کنید حد اقل با آنها هم دردی کنید نه این که پشت آنها را خالی کنید
یاد مان نرود که ما مسلمان هستم قبل از همه حرف ها و حدیث ها ما باید اتحاد اسلامی را در نظر بگیرم .[/quote]

خونسرد باش برادر + یک لیوان آب خنک

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش دوست من.
شما برادر بزرگتر من هستنید. بی ادبی من رو هم ببخشید. :confused:
........
طرح تحریم اقتصادی رو فکر نکنم بشه اجرا کرد.
کشورهای عربی الان رابطه اقتصادی زیادی با اسرائیل دارند.
از ترکیه بگیر تا عربستان.
تا هنگام ظهور اقا امام زمان نمیشه این رژیم رو از پای درآورد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند نکته:
1- از یک جنایتکار چه انتظاری می توان داشت؟ دوستی و ملایمت؟!!
2- وضعیت اسرائیل در طول سالیان گذشته از زمان تاسیس آیا بهتر شده است یا بدتر؟ جواب این سوال مشخص کننده آینده آن است. ( رویای از نیل تا فرات که در پرچم اسرائیل نهفته است رسیده اند به دیوار کشید دور خود)
3- حمله در آبهای بین المللی هیچ توجیهی ندارد حتی اگر به آنها مسلحانه هم حمله می شد، که نشده، البته در آنصورت بهانه برای کشتن همه داشتند.
4- آیا اگر نیروهای خود را در یک کشور دیگر هم پیاده کنند (حمله) باز می توانند بگویند نیروهای ما برای دفاع از خود آتش گشودند؟ خوب مشخص است که در آن حالت باید مواظب خودشان باشند.
5- توان نظامیان اسرائیلی تنها در درگیری با غیر نظامیان خلاصه می شود.
6- از این مطلب دفاع از خود جالب تر، این مساله بود که گفته بودند (پس از بردن سرنشینان به بندر اشتود)، با کسانی که خود را معرفی نکنند و همکاری نداشته باشند به عنوان مهاجر غیر قانونی و ورود غیر مجاز برخورد می کنند. :confused:
7- یادمون باشه دفعه دیگه که 3 تا جاسوس اشتباهی از مرز رد شدن، در جا بزنیم بکشیمشون، برای دفاع از خود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از قديم گفتن ترك جماعت باغيرته اگه تصميم بگيره تا به خواستش نرسه واينميسته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من هيچ جنگي بين اين دوكشور در نمي گيره
تركيه به شدت صنعتش با صنعت گردش گري گره خورده
بسياري از سرمايه گذاران خارجي فقط در زماني كه يك كشور داراي ارامش باشد حاضر به سرمايه گذاري در ان كشور مي شوند.
تمام ارتش تركيه يك ارتش غربي هستش تمامي سلاح هاي انها غربي هستش.
و فكر نكنم در هنگام جنگ امريكا از تركيه حمايت كند.
در مجموع بين اين دوكشور هيچ جنگي در نمي گيرد مگر جنگ لفظي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله ترکها با غیرت هستن اما ایا حکومت و دولت و ارتش ترکیه هم مردمی هست یا نه؟
ایا این بخش هایی که حقیر اشاره کردم به اصول اسلامی پایبندی و اعتقاد دارن یا ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بله ترکها با غیرت هستن اما ایا حکومت و دولت و ارتش ترکیه هم مردمی هست یا نه؟
ایا این بخش هایی که حقیر اشاره کردم به اصول اسلامی پایبندی و اعتقاد دارن یا ؟[/quote] من بعنوان يك لر ! ميگم كه ترك ها با غيرت هستند ! 16 كشته اون كشتي 15 نفر ترك بوده و يك نفر عرب همين كافيه ...
در مورد دين و مذهب هم هر كسي كه ديندار باشه بهش غيرت داره و قطعا در تركيه لاييك هاي زيادي هستند كه به بي ديني شديدا غيرت ميروزند اما چيزي از معناي غيرت كم نميكنه ! :confused:

در زمان اوايل انقلاب خودمون خيلي از افسران و درجه داران البته اونهايي كه اعدام نشدن به مملكت خيانت كردن ! و يك نمونه ساده اش خاموش كردن رادار و وارد شدن آمريكا بداخل خاك ايران در طبس و كلا گويا منافقين يادمون رفته كه رفتن با دشمن خوني يعني عراق ...

توي تركيه هم به همين صورت هست . شايد يك انقلاب عظيم كه با كشتار كافرين و منافقان همراه باشه بتونه تركيه از شر كفار نجات بده ! اما تركيه وظعيتش مثل ايران نبوده و نيست كه حكومت شاهنشاهي كافر داشته باشه الان حكومتش دست اسلامگراهاست فقط اينها بايد خودشون رو رشد بدن و و كودتاي دولتي انجام بدن ! يعني همون طرح ريزش بقول خودمون ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من منظور من رو نگرفتی من منظورم این بود که ایا احتمال شروع جنگ هست و خودم می گم مسلما نه.
وگرنه من از شما بهتر از انقلاب خودمون خبر دارم البته ما تفاوتهای فاحشی مثل داشتن رهبر و ایده و ارمان داشتیم اما ترکیه هیچ کدوم از این موارد رو نداره.
من در مورد غیرت چیزی نگفتم.
در مورد طبس هم همین رو بگم تمام رادارها توسط خود امریکا نصب شده بود و از قبل دالانی که تحت پوشش رادارها نبود رو در نظر گرفته بودن و از همین دالان تا طبس اومدن.
وگرنه نیاز نبود به جنگنده هاشون دستور بدن در ارتفاع پایین و مسیر مشخصی پر.از کنن که ژاندارمری بند عباس گزارش اون رو داده بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وبای ذنب قتلت

در جنگ احتمالی به اختمال زیاد ترکیه پیروز می شود چون ترکیه در صورت حمله از طرف 3کشور دیگر یعنی ایران سوریه لبنان (البته همون حزب الله) حمایت میشه وامکان حمله سوریه وایران در صورت حمله ترکیه هست (نمی گم حزب الله و حماس حمله می کنند چون رویا پرداز نیستم)
الان ایران اگه بتونه یه ناتو اسلامی تشکیل بده اسراییل جرئت نمی کننه که تو کاروان بعدی خودش رو با دو سه تا ناو مخصوصا ناو ایرانی درگیر کنه اگه درگیری هم بشه هم چه بهتر از دست یه عده ح%روم&زاده راحت میشیم
راستی مگه اردوغان اسکورت این کشتی ها توسط بالگرد های ارتشش رو نداده بود ؟ پس اینا چی کار می کردن یعنی از پس چند تا قایق بی سلاح دوتا هلیکوپتر بر نیامدند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علی جان گفتی روئیا پردازی نمیکنی؟!
پس امریکا و فرانسه و انگلیس و... رو که از پشت اسرائیل حذف کردی!؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگه تو 33 روزه امریکا به اسراییل کمک کرد !؟ (شاید شما می دونیدومن نمی دونم)
کشور های غربی به طور نظامی فقط می تونند اسراییل رو تامین کنند و گرنه اونا نمی تونند خودشونو جمع کنند چه برسه که بخواند وارد عمل بشوند امریکا تو جنگ اخر تو بالکان نشون داد اگه با یه نیروی مستقل مثه ایران مواجه شه چه بالایی سرش میاد مراجعه شود به جنگ بالکان فالکلند و.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینکه دولت ترکیه از این موضوع بهره برداری سیاسی می کنه هیچ شکی در اون نیست ... امروز در منطقه خاور میانه به غیر از کشور ما تنها کشوری که با اسراییل در حالت جنگی به سر می برد سوریه است که اون هم اعلام کرده در صورت پس دادن زمین هاش با اونها صلح می کنه ...البته لبنان رو هم باید به حساب بیاریم ... امروز تمام کشور های عربی بدون استثنا اسراییل رو به رسمیت شناختند (جهان عرب) حتی فلسطنیان هم البته اکثرشون با این موضوع موافقند ...
اینکه ما منتظر جنگ میان ترکیه و اسراییل باشیم از روی بی اطلاعی از وضعیت منطقه است ... پیش کشیدن غیرت در ترکیه و غیره هم همین طور امروز اقتصاد حرف اول رو در سیاست میزنه و ترکیه هم که به شدت وابسته به صنعت گردش گری و سرمایه گزاران غربی است که البته این یک سیاست بسیار درست از سوی ترکیه است از نظر اقتصادی ...حتی تمام این کشور ها که تا چند سال پیش شعار القدس عربی و ازادی قدس رو سر می دادند امروز خودشان را از این مساله کنار کشیدن و به جرات می توان گفت که چند سال اینده اونها هم از متحدان اسراییل مانند ترکیه در منطقه در میان ... همین الان مصر به عنوان رهبر کشور های عربی با داشتن همچین مناسباتی باز هم از محبوبیتی زیاد بین فلسطینیان برخوردار است ...
امیدوارم دوستان به دور از شعار های احساسی بیشتر بر روی این مقوله فکر کنند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر جنگی در بگیره هیچ کشور ثالثی خطر ورود مستقیم به جنگ رو برای خودش به جون نمی خره اما هر کشوری به یکی از طرفین کمک می کنه .
البته به نظر من احتمال جنگ بسیار پایینه و حتی از صحبتهای اردوغان هم بیشتر همون راههای عادی و پیش پا افتاده بین المللی هست که هیچ جواب نمی ده حالا چه برسه به اینجا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.