najaf47

تصاوير //تحویل اولین کشتی اقیانوس پیمای کشور/بعدي ايشالا ناوهواپيمابره

Recommended Posts

در حال حاضر به دلیل نبود هواپیمای مناسب برای نیروی دریایی ساخت ناو های هواپیمابر مناسب نیست ولی ساخت ناوهای تاکتیکال برای عملیات های هلی برن برای نیروی دریای واجب و لازم است و ما امیدواریم که به زودی طرح های عملی مربوط به ساخت ناوهای حامل هلیکوپتر اغاز شود

البته وظیفه ما بسیج تمام توان برای اسلام و مملکت اسلامی است

سوره الأنفال

وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدْوَّ اللّهِ وَعَدُوَّكُمْ وَآخَرِينَ مِن دُونِهِمْ لاَ تَعْلَمُونَهُمُ اللّهُ يَعْلَمُهُمْ وَمَا تُنفِقُواْ مِن شَيْءٍ فِي سَبِيلِ اللّهِ يُوَفَّ إِلَيْكُمْ وَأَنتُمْ لاَ تُظْلَمُونَ ﴿۶۰﴾

ما باید وظیفه خود را انجام دهیم اگر در نیروی دریایی دکترین بر پایه بالا بردن توان دریایی باشد با استفاده از ناو هواپیمابر ، با در نظر گرفتن تعیین راهبرد برای این نیرو از طرف مقام معظم رهبری امام خامنه ای کشور باید به این سمت حرکت کند و در این مسیر نیازهای مورد نظر برطرف خواهد شد.

انشاالله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر استراتژی و دکترین ما هم پویاست و باید در گذر زمان با تغییر در توان نظامی ما دکترین ما هم تغییر کنه و این محتمل و حتمی هست .
شاید الان ما به خاطر مسایلی روی دفاع نامتقارن سرمایه گذاشتیم اما این برای همیشه نیست و ما مجبور دشمنمون رو تا عمق اقیانوس هند و از دریایی مدیترانه بیرون کنیم یا براش مشکل ایجاد کنیم تا بتونیم امنیت کشورمون رو بالا ببریم.
من اون نظریه بلند رو در بالا دادم که عرض کنم ما بدون داشتن جنگنده هم می تونیم ناوهای تاثیر گذاری داشته باشیم اما شما باز دارین ساز خودتون رو می زنین.
بالاخره اگر قرار باشه ما 10 سال دیگر ناو هواپیمابر و رزم ناو و ناو شکن چند منظوره داشته باشیم و یا حتی هواپیمای جنگنده قوی باید از همین حالا شروع کنیم که فردا دیر است و حق با سرهنگ واریو هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر استراتژی و دکترین ما هم پویاست و باید در گذر زمان با تغییر در توان نظامی ما دکترین ما هم تغییر کنه و این محتمل و حتمی هست .
شاید الان ما به خاطر مسایلی روی دفاع نامتقارن سرمایه گذاشتیم اما این برای همیشه نیست و ما مجبور دشمنمون رو تا عمق اقیانوس هند و از دریایی مدیترانه بیرون کنیم یا براش مشکل ایجاد کنیم تا بتونیم امنیت کشورمون رو بالا ببریم.
من اون نظریه بلند رو در بالا دادم که عرض کنم ما بدون داشتن جنگنده هم می تونیم ناوهای تاثیر گذاری داشته باشیم اما شما باز دارین ساز خودتون رو می زنین.
بالاخره اگر قرار باشه ما 10 سال دیگر ناو هواپیمابر و رزم ناو و ناو شکن چند منظوره داشته باشیم و یا حتی هواپیمای جنگنده قوی باید از همین حالا شروع کنیم که فردا دیر است و حق با سرهنگ واریو هست.[/quote]

برادر عزیز

من که نگفتم همین الان باید ناو هواپیمابر بسازم

چیزی هم که به شما گفتم یک سیر طبیعی برای نیروهای دریایی جهان برای توسعه توان نظامی است که به صورت فرض و پایه در دنیا قرار گرفته

در مورد لزوم نیاز به ناوهای با قابلیت حمل هلیکوپتر و هلیبرن نیرو این ناوها برای کشور یک ضرورت محصوب می شود

با در نظر گرفتن منافع فرا ساحل ما نیاز مند چنین ناو هایی برای پشتیبانی از منافع و ناوگان خود هستیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
به لطف خدا ما ایرانیها دیگه کم کم تو تمام فناویهای پیچیده و پر هزینه داریم خودی نشون میدیم .دیگه گذشت ان زمانی که تو گوش ما میکردند که ما نمیتونیم حتی یه لگن بسازیم .هرچند هنوز خیلی راه داریم ولی کم کاریهای گذشته رو جبران میکنیم و به روند رو به رشد کشور سرعتی میدیم
و صد البته و به دور از جناح بندیهای سیاسی این عملکردهای افتخار امیز ما حاصل تلاش مضائف دولت فعلی به نسبت دولتهای قبله .هر چند که اکثر این کارها از زمان دولتهای قبل اغاز شده ولی کم کاریها در دولتهای قبل محسوس تر بوده و اگر هم کار شکل گرفت به نسبت اقتصاد بیمارتری را ارمغان اوردن که اکثر کارها در کشاکش باندبازیها و فسادها به تحلیل میرفت
........................
این کشتی ایران اراک شبیه ایران شهرکرده
ولی گفته شده ایران اراک اولین ساخت ایرانه پس ایران شهرکرد ساخت کدوم کشوره که ایران اراک اینقدر شبیهشه ..حداقل تو عکسها که اینطوره
در ضمن از دوستان اگه کسی تصویری از کارخانه و مراحل تولید ایران اراک داره بزاره .تا بقیه استفاده کنند.من که دوست دارم بدونم یه همچین غولی چطور خط تولیدی داره و چطور اب اندازی میشه .باید دیدنی باشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
براي اينكه بعديش ناو هواپيما بر باشه صلوات بفرست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]براي اينكه بعديش ناو هواپيما بر باشه صلوات بفرست[/quote]

ميخواي يه فاتحه هم بخونيم بلكه چنتا اسكادران جنگنده هم از توش در بياد :confused:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر سیداد شما که باز اشتباه گرفتی :confused: منظور من با شما نبود با دوستی دیگه بودم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم تبيرك ميگم دست تمامي مهندسان و كارگران اين پروژه درد نكنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.