saiedtomcat

گزارش تصویری ازمانور گردان های قدس در غزه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

واقعا حیرت انگیزه....

چه روحیه ای واسه جنگیدن دارن

خدا پشت و پناهشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستتون درد نكنه
اشتباه نكنيد نيروهاي رزمي ما تجهيزاتشون از اون ها هم كمتر هرچند مال اوناهم مال ماست بعني خودمون بهشون داديم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه دوست عزيز مال اسرائيل ميرسه دست ما و ما ازروش مهندسي معكوس مي كنيم بعد ميديم دوباره به اونا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیشه از این FN-FAL ها هم به ما بدن مهندسی معکوس و کپی کاری و غیره رو روشون انجام بدیم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]نمیشه از این FN-FAL ها هم به ما بدن مهندسی معکوس و کپی کاری و غیره رو روشون انجام بدیم؟[/quote]

حالا چرا FAL ؟؟؟

FAL که همین حالا هم در ایران موجوده ..

تازه ایران اسلحه ای داره که بهتر از FAL هستش .

G3SG1 و G3A6

هر دو این اسلحه ها به مراتب از FAL بهترند .

اینم FAL ایران [/color] icon_wink icon_eek

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/Safe6343413564921%7E0.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان
اين سربازا آموزش همه ي سلاح هارو ميبينند يا هر كدوم اموزش سلاح خودشو ميبينه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تيپه اين سربازان كاملا متناسب با شرايطي هست كه احتمال عمليات در اون وجود داره.
خوشحالم كه بالاخره به اين نتيجه رسيدن كه لباسهاشونو مثل سربازاي اسراييل به صورت استتار سرخود بكار ببرند.
من اول فكر كردم گردان گولاني تو تصويره icon_wink icon_eek icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وابستگی این نیرو ها مشخص نشده

وابسته به فتح و ساف هستند یا حماس؟؟؟

اگر فتح و ساف باشند که فقط بدرد فیگور گرفتن های قشنگ واسه عکس گرفتن میخورن نه جنگیدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نه دوست عزيز مال اسرائيل ميرسه دست ما و ما ازروش مهندسي معكوس مي كنيم بعد ميديم دوباره به اونا[/quote]

خیر !

بیشتر این سلاح ها مستقیما یا از بازار سیاه خریداری شدند تحت یک سری معاملات که بهتره بازش نکنیم ! چون پای بعضی موارد میاد وسط

یه سری شونم از طریق حمله به انبارهای مهمات و نیز درگیری های طرفین به دست اومده

ایران هیچ نوع سلاحی در رده سلاح های غربی و مهندسی معکوسی شده در این حد در اختیار خودش نداره چه برسه به صادراتش

سلاح های حزب الله هم اغلب بسیار بسیار عالی هستند و شک نکنید از نظر کیفیت و کمیت روی دست نیروهای نظامی سازمان رزم ایران بلند میشن ، البته منهای نیروهای ویژه که اونام مبحثشون جداست

[quote]
حالا چرا FAL ؟؟؟

FAL که همین حالا هم در ایران موجوده ..

تازه ایران اسلحه ای داره که بهتر از FAL هستش .

G3SG1 و G3A6

هر دو این اسلحه ها به مراتب از FAL بهترند .

[/quote]

تقریبا موافقم ! چون ژ3 عشق من هست ولی مدل های پیشرفته تر ژ3 به مراتب بهتر هستند

فال کماکان جز بهترین سلاح های انفرادی جهان هست و در اغلب کشورهای جهان سومی و .... به عنوان سلاح سازمان رزم محسوب میشه و ژ3 نوه ی این سلاح محسوب میشه که از روی نمونه اسپانیایی ش ساخته شده

راستی شما مطمئنی ایران ژ3 ا 6 داره ؟ بعید میدونم ها ؟

[quote]اين سربازا آموزش همه ي سلاح هارو ميبينند يا هر كدوم اموزش سلاح خودشو ميبينه؟[/quote]

در تمامی رده ها ، ولی با تخصص ویژه ، یعنی عین دانشکده افسری دوره دو ساله عمومی و سپس دو ساله تخصصی ، اینام شبیه همین هستند، هرکی تو هرکاری تبحر و علاقه داره به اون سمت میفرستندش

[quote]اگر فتح و ساف باشند که فقط بدرد فیگور گرفتن های قشنگ واسه عکس گرفتن میخورن نه جنگیدن[/quote]

تاریخ فلسطین رو بخونین فکر کنم نظرتون عوض بشه، البته تاریخ بدون پرده پوشی رو ، هرچند از یاسر عرفات به خاطر خیانت ش به ایران خوشم نمیاد (که اینم حس ناسیونالیستی هست) ولی ساف و ... سالها قهارترین مبارزان رو داشتند و میشه گفت دارند ولی متاسفانه ازشون استفاده در راهی که باید صورت نمیگیره

ولی حماس هم به خاطر اموزش توسط .... و ..... نیروهای زبده ای در اختیار داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
تاریخ فلسطین رو بخونین فکر کنم نظرتون عوض بشه، البته تاریخ بدون پرده پوشی رو ، هرچند از یاسر عرفات به خاطر خیانت ش به ایران خوشم نمیاد (که اینم حس ناسیونالیستی هست) ولی ساف و ... سالها قهارترین مبارزان رو داشتند و میشه گفت دارند ولی متاسفانه ازشون استفاده در راهی که باید صورت نمیگیره

ولی حماس هم به خاطر اموزش توسط .... و ..... نیروهای زبده ای در اختیار داره[/quote]

اتفاقا چون تقریبا تاریخش رو میدونستم اینو گفتم

ناسیونالیسم به هرشکل(ایرانی - ع ر ب ی - و یا هرجای دیگه) محکوم به شکسته

ساف و فتح میشه بگید کجا کار مهمی کردند(بجز اون اوایل) الان شده اند مثل شمشیر مرصع بدون استفاده در جنگ

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]علي جان شما كه گفتي اين تفنگه ( عكس رو ميگم ) گاليله ؟[/quote]

مهدی جان اگه یادت باشه گفتم شک دارم که گالیله و یا FAL اما به نظرم بیشتر شبیه به FAL هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
FN FAL اسلحه خوبی هست. بخصوص از لحاظ سیستم عملکرد و کارایی در صحنه نبرد. مشکل عمده اش وزن زیاد و ارگونومی نامناسب با شرایط رزمی فعلی جهان هست که اونهم به خوبی قابل تغییره. مثلا کشور سوئد که ارتش مدرن و نیرومندی داره تونسته با طراحی مجدد و بهینه سازی و تغییرات ظاهری از این اسلحه قدیمی یک سلاح کارباین مدرن و کارا به نام AK-5C/D رو بسازه که هم ظاهر مناسب و وزن معقولی داره و هم قابلیت نصب انواع تجهیزات استاندارد ناتو رو داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.