mvb_mehrdad

مقايسه قدرت نظامي ايران و عربستان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

فی الواقع یه چیزی از توهم اونور تره ... نمی دونم چرا بجای این همه اراجیف و چرندیاتی که نشخوار می کنن دو کلمه حرف حساب نمیشنون و نمیان تو همین منطقه رابطه درست و منطقی و محترمانه برقرار کنن عوض اینکه برن کاسه لیسی مشتی مجنون و دیوانه رو بکنن یعنی واقعا تو همه این شونصد سال نکته به این وضوح رو درک نکردن ... اینا جدا عناد دارن ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بابا گول یک عده اخمق رو نخورید 8 سال جنگ بستون نبود

عقب افتادگی بس نبود اینقدر بی فکر تایپ نکنید

بنظر من در قضیه بحرین ما شدیم دایه عزیز تر از مادر

پس چرا انوقت که رفراندوم جذایی گذاشتن و از ایران جدا

شدن. شیعه نبودن

بهترین حرکت تنش زدایی و دخالت نکردن در اموری که ضررش

بیشتر از نفعشه.............................................

در اخر ایران اندازه این حرفا نیست که جلوی امریکا و ناتو و عربها

و این روسیه دو روی نامرد قد علم کنه[/quote]

هر چی داریم از 8 سال دفاع مقدسه تو همون اوایل انقلاب خودمونو محک زدیم بعدشم کم نیاوردیم(هر انقلابی بود به فنا میرفت) خدا همه چیز رو به ما
توی جنگ یاد داد . در مورد جنگ 8 سال دفاع مقدس ما جلوی 32 تا کشور مستقیمو غیر مستقیم جنگیدیم که اگر احمق نباشی با یه نگاه به این قضیه ایمان میاری

در مورد بهرین اگر شاه احمق و کودن نبود و به معنی واقعی کلمه شاه (دلسوز ملت) بود اجازه جدا شدن هموطنان بهرینی رو با توطئه انگلیسی های لاشخور نمیداد (حتی لفظ غلط و اشتباهی که عربا بابت خلیج فارس بکار میبرن مقصر اصلی شاه بود که اسرائیل رو به رسمیت شناخت و رابطه برقرار کرد که موجب ناراحتی جمال عبد الناصر شد و بعد از این واقعه جمال دیگر از واژه خلیج فارسی استفاده نکرد)

ما امثال تو نیستیم که بریم پوتینای سربازای بیگانه رو برای تنش زدایی بلیسیم
ما نصف نیرومونو باید صرف مبارزه با ذلیل هاو حماقت ایرانیانیهایی چون تو بکنیم تا بتونیم موفق و پیشرو و پیروز باشیم ( اگر اسمتو بشه گذاشت ایرانی که این فحش به هر ایرانیه وجود امثال تو )

خدا برای ما کافیه تا زمانی که با خدا و برای خدا حرکت کنیم پیروزیم

برو خدا رو شکر کن که اگر ایران اندازه این حرفا نبود الان داشتی جورابای سربازای امریکایی رو که ایرانو اشغال کرده بودن برای خوش خدمتی یا تنش زدایی
icon_wink میشستی

شایدم براشون کارای دیگه (که حتی از فکر کردن بهش شرمم میاد ) میکردی

راسی تو پست اولت خوب خودتو نشون دادی برا امثال تو سایت زیاده چرا اونجا نمیری

اینقدر غیرت داری به خط مشیت فکر کنی و از این حماقتی که برات درست شده( توسط رسانه های ........) بیرون بیای بسم الله ما دوسای خوبی هستیم واگر نه ما را به خیرو ترا به سلامت

تمام تلاشم رو کردم مودب باشم fi_lone_ranger[/quote]

اون دوستمون هر نظری داده باشه شما حق نداری توهین بکنی. اگه جوابی داشتی باید مودبانه و با منطق بگی. جواب توهین هم توهین نیست وگرنه اینجا میشه چاله میدون. با این جوابی که دادی فقط شخصیت خودتو زیر سوال میبری.
شما اگر ذره ای بویی از انسانیت و اسلام برده باشی حق نداری اونطور حرف بزنی، دیگه از فرزندان امام علی که بالاتر نیستی، هستی؟ از اونها که بیشتر بهت ظلم نشده، شده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب آرمان
سلام و با احترام فراوان

شما هم بطور قطع متوجه اهانت سنگینی که این آقای محترم به کشور و ملت کرد هستید ... مماشات تا چه حد؟! در ضمن فرزندان امیرالمومنین (ع) هم بجای خود جواب دندان شکن و لازم رو به دشمنان خدا و خلق خدا دادن و این در تاریخ هست؛ شاید دوست عزیزمون قدری تند و بی پیرایه صحبت کرده باشه اما مطمئن باشید که ادبیات بکار رفته هیچ سنخیت و نسبتی با ادبیاتی که شما فرمودید نداره.
ارادتمند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جواب صحیح و دندان شکن با توهین و الفاظ زشت تفاوت داره.
کسی منکر این نیست که؟ این رفتار اتفاقا باعث میشه حرکت شما جواب معکوس بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر کنم تند صحبت کردن و فحاشی کار زشتی است ولی از اون زشت تر طرفداری از کسی است که خودش فحاشی کرده. و صد البته زشت ترینش جانب داری از انواع فحاش ه تو سری خور و وطن فروش است. فحش حواله کردن برای این قماش گماشته ترسو, بسی مرباست fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من فکر کنم تند صحبت کردن و فحاشی کار زشتی است ولی از اون زشت تر طرفداری از کسی است که خودش فحاشی کرده. و صد البته زشت ترینش جانب داری از انواع فحاش ه تو سری خور و وطن فروش است. فحش حواله کردن برای این قماش گماشته ترسو, بسی مرباست fi_lone_ranger[/quote]

دوست عزیز کسی اینجا از کسی طرفداری نکرد، بحث سر رعایت اصول و اخلاقه. اونهم برای ما که ادعای پایبندی به اصول و ارزشهای انسان رو داریم. در ضمن بعضی اشخاص به ظاهر با تعصب، با اعمال بی مورد و بدون منطق خودشون خیانتی به کشور میکنند که 100 تا وطن فروش و دشمن نکردند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب آرمان
با سلام و احترام

مقصود شما چه کسانی هستن؟ (افرادی که بنا به گفته شما با اعمال خشونت افراطی به کشور خیانت کردن؟!) لطفا صریح و صادقانه حرف بزنید ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من فکر کنم تند صحبت کردن و فحاشی کار زشتی است ولی از اون زشت تر طرفداری از کسی است که خودش فحاشی کرده. و صد البته زشت ترینش جانب داری از انواع فحاش ه تو سری خور و وطن فروش است. فحش حواله کردن برای این قماش گماشته ترسو, بسی مرباست fi_lone_ranger[/quote]

فحش دادن هيچگاه براي ما مربا نخواهد شد چون در صورت فحش دادن با اقدام متقابل روبه رو خواهيم شد نه تنها نخواهيم توانست بر آنان اثر مثبت بگذاريم بلكه

شاهد گستاخي هاي بيشتر آنان خواهيم بود. بهتر نيست با منطق با اين جماعت حرف بزنيم و

قانعشان كنيم. البته من خودم چشمم آب نمي خورد اين غرب پرست ها كمي به خودشان بيايند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب آرمان
با سلام و احترام

مقصود شما چه کسانی هستن؟ (افرادی که بنا به گفته شما با اعمال خشونت افراطی به کشور خیانت کردن؟!) لطفا صریح و صادقانه حرف بزنید ...[/quote]

در کجای گفته های من کلمه "خشونت" وجود داشت؟ بنده به رفتار تندخویانه و افراطی اشاره کردم که مصداقش بر همه واضح و آشکاره و نیازی به گفتنش نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیزم
اصلا از موضوع دشنام بگذریم ... این حضرت والا در جایگاه یک ایرانی داره به چیزایی اهانت می کنه که خارج از آستانه تحمله ... پیشترها هم مماشات زیادی بخرج داده شده، سکوت عظیمی مراعات شده، حریم های زیادی در برابر افرادی که حریم و حرمتی نمیشناسن حفظ شده و با این ترتیب می فرمایید اجازه بدیم هر فردی ولو از همین مملکت هر چی که دلش خواست نثار هر آنچه دلش خواست بکنه!؟ به دفاع ما در برابر دشمن بگه حماقت؟! و به دست اندرکاران و مبارزان و مردم اهانت مستقیم بکنه!؟ یالعجب! من در عجبم از شما که می فرمایید رسم ادب باید در برابر چنین کلمات سخیف و چنین ضد-اندیشه ای رعایت بشه!؟ این فرد و نه هیچ کس دیگه ای حق نداره به همین راحتی هر چی بنظرش رسید در این مورد بگه: مقصودم دقیقا اهانت و فحاشی و همون دشنامی که شما فرمودید! عوض اینکه بشینیم با هم همدلی کنیم و همفکری بخرج بدیم برای مسائل مبتلا به کشورمون نشستیم و دشنام می دیم! یا کشورمونو مورچه ای می دونیم در برابر ... ؟!!؟!؟!؟ آخه برادر من، شما باشی چه احساسی بهت دست میده!؟ من تحمل چنین رفتار کثیفی رو بخصوص از یه ایرانی ندارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب آرمان
با سلام و احترام

مصداقش بر همه آشکار و واضحه یعنی چی؟! من نمی دونم شما بنده رو راهنمایی بفرمایید دارید از چه کسانی حرف می زنید: قدری صداقت و شهامت در گفتار بد نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم به جای دفاع از وطن باید اول یکم ادب یاد بگیرین...
یکی یه حرف اشتباهی زد...
شوعورش همین بود...
دیگه بقیه نباید بحثشو ادامه بدن...
زشته به خدا...
لطفا" برگردین سر موضوع اصلی fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنام حضرت دوست
سلام دوستان عزیز
در اینکه شما عزیزان وطن دوست و با تعصبید شکی نیست
ولی خوب به نظر میومد همون نفر اول که بهش جواب داد کافی بود
یه نفر یه حرفی از روی کم اطلاعی وطوطی گری زد و یه نفر هم جوابش رو داد
دیگه لازم نیست همه پشت سر هم به صورت رگباری ایشون رو به گلوله ببندیم
ضمنا ازدوست نسبتا محترمی که اون پست رودادن خواهش میکنم یه نگاهی به موضوع تایپیک بندازن
مقایسه ی قدرت نظامی ایران و عربستان
با یک کلمه شما میخواهید کل نیروی نظامی ایران و شجاعت مردم رو زیر سوال ببرید؟
به هر صورت اگر کسی میگوید ما در حدفلان و فلان نیستیم دلابلش را هم بایستی ارائه کند تا عزیزان سایت پاسخش را بدهند
واگر شما ثابت کردی که ما در حد هیچکدوم از این کشور هایی که نام بردید نیستیم من هم رایانه ام رو میفروشم با پولش یه تیرکمون (کشکشه ) میخرم میرم بازی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ یاحق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به روی چشم بنده حقیر میرم ادب آموزی کنم و اون دوستانی که بنده رو به ادب آموزی فراخوندن می تونن از اون آقای متشخصی که بسیار مودبانه و متین کشور و ملتش رو مورد لطف و مرحمت خودش قرار داد تقدیر جانانه ای بعمل بیارن ... بنده حقیر هم خیلی خیلی معذرت می خوام که به چنین فرزند پر افتخاری از این مرز و بوم نا جوانمردانه اهانت کردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.