mvb_mehrdad

مقايسه قدرت نظامي ايران و عربستان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]بنام حضرت دوست
باسلام به دوستان عزيز
اول قبل از همه چيز بايد عرض كنم كه دنيا روي دوچيز ميچرخه اوليش تو سره دوميش تو مشته
به هر صورت من هم مانند سايرين علاقه مندم كه ابراز عقيده ي نژاد پرستانه اي بكنم ولي چون مقايسه ي دو نيرو درصحنه ي نبرد مقايسه پذيرتر خواهد بود ميخواهم به به طرح يك شبيه سازي ذهني بپردازم
با توجه به سياست هاي دولت جمهوري اسلامي انتظار ميرود كه دولت عربستان اغازگر همچين نبردي باشد
به لحاظ ضعف قدرت هوايي و عدم پشتوانه ي قدرتمند هوايي براي نيروي دريايي و پياده نظام از بررسي حمله ي ايران عزيز چشم پوشي ميكنم
(گرچه نميتوان از ضعف هاي عربستان در دريا و زمين درمقابل ايران چشم پوشي كرد)

همانطور كه ميدانيد قدرت نظامي به پشتوانه ي قدرت اعتقادي -اقتصادي-سياسي نياز دارد

درصورت مقابله ي نيروي نظامي ايران وعربستان ازگفته ي ديگر دوستان انتظار ميرود كه جنگ درصحنه ي بزرگترش به موشك باران وبمباران ها و نبردي هاي دريايي بي انجامد
اما ميخواهم چند پرسش را مطرح كنم
1-در صورت مقابله ي نظامي كدام كشور قادر خواهد بود تا هزينه هاي جنگ را پيش ببرد
2-كدام كشور در استفاده از تجهيزاتش موفق تر خواهد بود
3- هزينه ي تامين تسليحات(ازلحاظ توليد داخلي وخريداري) براي كدام كشور بيشتر خواهد بود؟
4-ايا كشور ايران و يا عربستان هيچكدامشان توانايي نظامي واقتصادي در حدي كه بتوانند تمام كشور دشمن خود را تصرف كنند وان را نگهدارند دارا هستند
5-كدام كشور تكنولوژي هاي نظامي مخفي و رونشده وعلامت سوال هاي نظامي بيشتري دارد
6-درصورت اينكه عربستان تنگه ي هرمز را(به هر صورت و حتي به كمك نيروهاي نظامي بيگانه)مسدود كند ايا ايران خواهد توانست تنفس اقتصادي را ادامه دهد وحال اگر ايران اين تنگه را ببند
ايا عربستان توانايي و تدبير كافي و مهم تر از ان عملي براي ارسال نفت از طريق درياي سرخ را خواهد داشت
7- با توجه به اينكه نيروي نظامي دولت سعودي از پشتيباني و اموزش هاي امريكايي بهره ميبرد نيروي زميني هوايي ودريايي كدام كشور به تفكيك تحصيل كرده تر هستند
8- كدام نيروي نظامي از پشتيباني وكمك نيروهاي همسايه ويا قدرت هاي فرامنطقه اي استفاده ميكند
9-نقاط استراتژيك واهداف راهبردي نظامي اقتصادي وسياسي كدام كشور به مرز ان كشور با خليج پارس نزديك تر است وبيشتر در خطر اشغال قرار دارد
10-سابقه ي جنگي كدام يك از دو كشور درخشنده تر بوده
11-كدام كشور توانايي بيشتري در انتقال نيروها از راه دريا را داراست
گرچه برخي از اين سوال ها به طور مستقيم به موضوع مورد بحث مربوط نمي شود اما از دوستان انتظار مي رود كه بيشتر يك بحث علمي و منطقي را در پيش بگيرند
باتشكر ارش/16ساله[/quote]

1 -جنگ ايرانو عربستان يك جنگ جند روزه بيشتر نمي باشد اگرم مابخوايم يا عربستان دنيا نمي گذارد
2-ايران موفقتر يعني كاملا دست ايران مي باشد در كدام جنگ عربستان امتحانش وپس داده كه الان بخواد بر ان مبناي اصول دكترنه ان جنگ عمل بكند؟
3-هردوكشور انقدر تسليحات دارن كه نيازي به خريد نيست البته اين موضوع در مورد عربستان درست نمي باشد و اين به نفع ما مي باشد زيرا انچه ما برايي جنگ بهواهيم توليد كرديم و ترسيم از جنگ نداريم ولي عربستان چي فكر ميكنيد تاپايان جنگ نيرويي براي جنگ مي ماند در عربستان يا همه در مي رن از كشور؟
4-اول از همه ايراني جماعت كشور به دست عرب نميده مگر اينكه ايراني نباشد دوما جنگ ما بزنو برو بيشتر برمبناي هرچي بيشتر خسارت بزنيم مي باشد يعني اگرم تصرف كنم سريعا ان جا را خالي ميكنيم به دليل اينكه مي شيم مثل عراقكل دنيا ميريزن سرمون.
5-ايران" فكر كن عربستان داراي تكنولوژيه پنهاني باشه
6-به نظرت عربستان تنها راه منبع در آمدش و ميبنده؟
7-به نظرت امريكا مياد تمام اموزشها رو به عربستام ميده همين الانش عربستان فاقد خلبان كارامد مي باشد تمام پر از مستشار درون اين كشور
8-عربستان ولي امريكا زياد دخالت نمي كند ايران اعلام كرد در صورت جنگ تمام منافع كشور متخاصم در هر كجاي دنيا رو مورد هدف قرار مي دهد درضمن مادر8 سال جنگ با كل دنيا جنگيديم نه با عراق
9- ما جزيره زياد داريم كه هركودمشونم دردسره زيادي براي نيروي حمله كننده حساب كن در هر جزيره ماداري موشك و نيروي نظامي جمعيت نظاميه مارو باعربستانم يكي نكن قدر زمينيهمونم با عربستان يكي نكن اين قدرم راحت راجبداشغال صحبت نكن بارده من تمام امكانات نفتيه عربستلن در خط ساحليش بيشتر ودر دست برد موشكهاي ما
10-به تر بود نمي پرسيدي ايران
11-اينم همين تور ايران ماتوانايي انتقال يك لشكر در مدت زمان كوتابه هر نقطه از خليج پارس را داريم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]متاسفانه در ضعف نیروی هوایی هیچ شکی نیست و این دیگه نیاز به رجز خوندن نداره!
اگه ضعفی نبود دو خلبان باتجربه خودمنون رو چند روز پیش در سقوط جنگنده از دست نمیدادیم...

اگه ضعف نبود مجبور با اورهال یه جنگنده 40 ساله نمیشدیم!

باید امیدوار بود که کشوری مثل چین بتونه تکونی به خودش بده و به یه جنگنده پدر مادر دار دست پیدا کنه و خط تولید برای صادراتش بزنه....

اونوقت میشه به تجهیز نیروی هوایی امیدوار بود(قعطنامه و سایر مخلفات سازمان ملل برای شرکتهای چینی در شرایطی خیلی اعتبار نداره... )[/quote]

[quote][b]اگه لازمه تا این خبر رو ما هم چند باری تو سایت بزنیم!![/b]
icon_cheesygrin[/quote]

بسمه تعالی

با سلام

مارشال گرامی . شما هم خونسرد باشی و یه کم صحه صدر داشته باشی بد نیست. یه کم صبر کن اخوی......بعد اگه دیدی باز هم از ایندست اتفاقات افتاد فرصت رو غنیمت بشمار ....توو پست قبلی که ادیت کردم گفتم...

اینطور اتفاقات میفته چون نه من کف دستم رو بو کردم و نه دیگر دوستان من جمله Xtreme گرامی که داره همزمان یه مطلب پست میشه.... لذا ارسال این مطلب از سوی دو نفری مون با هم تلاقی کرد و چون پست من بعد از ایشون بود و اولویت هم با ایشون فلذا من پست خودم رو ادیت کردم ولـــی این وسط ادیت کردن پستم شما اومدی پست زدی و لطف عنایت فرمودی!!!

بعد هم شما ناراحت چی هستی برادر؟... یه کم عینک بدبینی رو برداری بد نیست. به هر حال همه این حرفا روز عمل ثابت میشه.... و خدا رو شکر این یه رقم رو که لابد قبول دارید که ما مرد عمل هستیم و این رو ثابت کردیم؟؟؟ نه؟؟؟؟ حالا با هر چی که داریم (چه حالا قدیمی و عتیقه باشه و چه مدرن بقول هموطنان عزیز آذری زبانمون : بو دی که وار ده ،) موقع نبرد عیار و کاراییشون معلوم میشه ، که بقول شهید چمران که زیبا گفت: وقتی طبل های جنگ نواخته شود ، مرد از نـــامـــرد مشخص میگردد......گرچه برای چشم روشن بین و واقع بین الآن هم هم معلومه چون من حیث المجموع زحمات و تلاشهای بی شائبه همه متخصصان و طراحان و ...و سرحالی تجهیزات و ادواتمون و آپ گرید شدن و به روز بودنشون رو میشه دید و نه فقط به معدود حوادث بسنده کرد و افق دید محدود خود رو وسیعتر از عمق نظر دیگران دید.....

یا علی مدد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][b]اگه لازمه تا این خبر رو ما هم چند باری تو سایت بزنیم!![/b]
icon_cheesygrin[/quote]

بسمه تعالی

با سلام

مارشال گرامی . شما هم خونسرد باشی و یه کم صحه صدر داشته باشی بد نیست. یه کم صبر کن اخوی......بعد اگه دیدی باز هم از ایندست اتفاقات افتاد فرصت رو غنیمت بشمار ....توو پست قبلی که ادیت کردم گفتم...

اینطور اتفاقات میفته چون نه من کف دستم رو بو کردم و نه دیگر دوستان من جمله Xtreme گرامی که داره همزمان یه مطلب پست میشه.... لذا ارسال این مطلب از سوی دو نفری مون با هم تاقی کرد و چون پست من بعد از ایشون بود و اولویت هم با ایشون فلذا من پست خودم رو ادیت کردم ولـــی این وسط ادیت کردن پستم شما اومدی پست زدی و لطف عنایت فرمودی!!!

بعد هم شما ناراحت چی هستی برادر؟... یه کم عینک بدبینی رو برداری بد نیست. به هر حال همه این حرفا روز عمل ثابت میشه.... و خدا رو شکر این یه رقم رو که لابد قبول دارید که ما مرد عمل هستیم و این رو ثابت کردیم؟؟؟ نه؟؟؟؟ حالا با هر چی که داریم (چه حالا قدیمی و عتیقه باشه و چه مدرن بقول هموطنان عزیز آذری زبانمون : بو دی که وار ده ،) موقع نبرد عیار و کاراییشون معلوم میشه ، که بقول شهید چمران که زیبا گفت: وقتی طبل های جنگ نواخته شود ، مرد از نـــامـــرد مشخص میگردد......گرچه برای چشم روشن بین و واقع بین الآن هم هم معلومه جون من حیث المجموع زحمات و تلاشهای بی شائبه همه متخصصان و طراحان و ...و سرحالی تجهیزات و ادواتمون رو میشه دید و نه فقط به معدود حوادث بسنده کرد و افق دید محدود خود رو وسیعتر از عمق نظر دیگران دید.....

یا علی مدد.[/quote]

مخلص برادر نجف....

این یکی رو دیگه شوخی بود به جون خودم! این اواخر منو در حد یه دشمن عربستانی گرفتن دوستان.... تا میبینند تق تق تق!

این بدبینی و اینا رو هم متوجه نشدم.... اتفاقاً من به سنت الهی که مظلومان پیروزند اعتقاد دارم به چیزهای دیگه هم اعتقاد دارم که بگم متهم میشیم به خرافه پرستی!!!

اما در مورد سازوکار انسانها (اتفاقی از نوع برادران سپاه و ارتش) بد بینی خیلی طبیعیه ..... سیستم unknown system رو که یادتونه!! چقدر من توی سنترال دفاع کردم ازش!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توي اين جنگ ما تصرف زمين نداريم
چون كه عربا از قدرت زميني ما با خبرن و اگر جبهه زميني از سواحلمونم باز بشه كه نميشه بخاطر نيروي درياي ضعيفتر اونا ريسك حمله رو نمي كنن
ماهم كه نيروي دفاعي هستيم تا تهاجمي اشتباه صدامم(حمله به كويت) نمي كنيم چون امريكا اروپا از چاه هاي نفتشون اصلا نميگذرن
جنگ بين هواپيماهاي اونا با پدافند ما و موشكهاي ما با پاتريوت هاي اوناست
هركي بيشتر خسارت بزنه وسريعتر برده
نتيجشم كه همه ميدونن چيه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]توي اين جنگ ما تصرف زمين نداريم
چون كه عربا از قدرت زميني ما با خبرن و اگر جبهه زميني از سواحلمونم باز بشه كه نميشه بخاطر نيروي درياي ضعيفتر اونا ريسك حمله رو نمي كنن
ماهم كه نيروي دفاعي هستيم تا تهاجمي اشتباه صدامم(حمله به كويت) نمي كنيم چون امريكا اروپا از چاه هاي نفتشون اصلا نميگذرن
جنگ بين هواپيماهاي اونا با پدافند ما و موشكهاي ما با پاتريوت هاي اوناست
هركي بيشتر خسارت بزنه وسريعتر برده
نتيجشم كه همه ميدونن چيه icon_cheesygrin[/quote]

نیرو دریایی هم تعطیل شد دیگه؟

خلیج فارس و تنگه هرمز و.... قایق تند رو سپاه و زیردریایی های مین ریز و...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتي تا كمي بحث جنگ ميشه امريكا ناوشوميكشه بيرون . . .
واقعا تو يه جنگ جدي نيروي درياي عربستان احتمالا به هفته نمبكشه شما بهش زياد بها نده icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بحث زیادی طول داده نشده؟ icon_biggrin[/quote]
به نظر من كه نه. icon_cheesygrin

اگه ميشه در مورد آموزش دادن سربازهاي عربستاني توضيحي بديد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بالا برید پائین بیاید جنگنده های نیروی هوایی در یک نبرد هوا به هوا با کشور هایی چون ترکیه و عربستان هیچ شانسی ندارند . مسئله اول که یک برتری کامل رو به نیروی هوایی این دو کشور داده داشتن آواکس هست . وجود یک همچین سیستم راداری در یک نبرد هوا به هوا یک برتری بی قید و شرط رو به جنگنده های دشمن داده . اما از لحاظ جنگ های هوا به هوا باید اغراغ کرد که عملا جنگنده های نیروی هوایی از شانس بالایی برای مقابله با جنگنده های بسیار مدرن ترکیه ای و عربستانی نداره . نمی شه باور کرد که اف-14 های ما حتی اگر در بهترین وضعیت اورهال هم باشند هنوز توانایی های 35 سال پیش خودشون رو داشته باشند .

بزرگترین برتری هوایی ما پدافند ما در مقابل کشور هایی چون عربستان و ترکیه هست وگرنه در جنگ احتمالی با عربستان ، آمریکا ، اسرائیل و یا ترکیه به هیچ عنوان من که فکر نمی کنم بشه حسابی روی پیروزی جنگ های هوا به هوای جنگنده های نیروی هوایی باز کرد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]
[b]سردار سرلشكر محمدعلي جعفري فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

[color=darkred]* قدرت نظامي ايران قابل قياس با عربستان نيست[/color]
[/b]
عضو شوراي عالي امنيت ملي اظهار در خصوص مواضع خصمانه عربستان عليه كشورمان و ادعاي دخالت ايران در امور منطقه نيز تصريح كرد: بايد صبر انقلابي داشت و الا براي ايران كاري ندارد تا مانند عربستان عمل كند چراكه قدرت نظامي ايران اصلا قابل قياس با كشوري مانند عربستان نيست اما ايران احتياجي به اين كارها ندارد بلكه بايد منتظر بود تا دست انتقام الهي ان شاءالله در آينده نزديك انتقام اين جنايات را از آنها بگيرد.

منبع: خبرگزاري فارس
http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=9002010393[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا ديگه اينقد گندش نكنيد اينا كه ديگه مترسك نيستن كه يه هفته اي كارشون تموم شه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عربستان موشك بالستيك دي اف چيني هم داره البته قديميه و ممكنه بازنشسته باشه[/quote]
این موشک ها بازنشسته واز زرادخانه عربستان به کنارگذاشته شدند...
درمیان کشورهای همسایه هیچکدام نه قدرت موشکی ایران ونه یارای مقابله باقدرت موشکی ایران رادارند...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایران و عربستان

در این میان آنچه قابل تامل است، تغییر رویکرد عربستان در برابر ایران است. ظاهرا عربستانی‌ها به جای تعامل با ایران شمشیر را از رو بسته‌اند و تحرکات ضد ایرانی شدیدی علیه را ایران آغاز کرده‌اند. بندر بن سلطان در یکی از دیدارهای خود گفته است، «از تحرکات ایران به ستوه آمده‌ایم. فهمیده‌ایم که نمی‌توانیم با آنها کار کنیم. آنها می‌خواهند منطقه را به تنهایی تصاحب کنند و کاری هم به ما ندارند. عزمشان را جزم کرده‌اند که در تمامی پرونده‌های منطقه تنها سیاست‌های خود را پیش ببرند. ما هم تصمیم داریم علیه آنها وارد عمل شویم.»

وی همچنین گفته است: «اگر در لبنان دولت میقاتی تشکیل نمی‌شود به این دلیل است که ما نمی‌گذاریم. در سوریه مخالفان را ما تحریک کرده‌ایم. در بحرین تا آخرین لحظه خواهیم ایستاد و اجازه نخواهیم داد که بحرین را هم مانند عراق ایران ببلعد(!) حتی ناآرامی‌های اخیر خوزستان ایران را ما هدایت کردیم.»

وی سپس مدعی می‌شود: «ما نقشه جغرافیایی ایران را بر روی صفحه پیاده و تمامی نقاط حساس ایران را علامت‌گذاری کرده‌ایم. یک پایگاه نظامی ویژه نیز راه‌اندازی کرده‌ایم که در آنها جنگنده‌های تورنادو مستقرند و آخرین تکنولوژی نظامی روز را در آن جا به کار گرفته‌ایم. گزینه نظامی آخرین انتخاب ماست ولی اگر لازم باشد آماده‌ایم با ایران بجنگیم.»

وی در ادامه ادعاهایش می‌گوید: «تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که شاخ ایران را بشکنیم. دیگر اجازه نمی‌دهیم بیشتر از این در منطقه نفوذ کنند. این درست است که ایران قدرت بسیاری دارد و قطعا موشک‌های پرقدرت بسیاری را به طرف ما شلیک خواهد کرد و به ما خسارت‌های سنگینی وارد خواهد آورد ولی با این حال می‌توانیم در نهایت ایران را شکست دهیم.»

بندر همچنین می‌گوید: «از امروز به بعد دیگر راه تعامل با ایران را پیش نخواهیم گرفت. امریکا را هم تحریک خواهیم کرد که علیه ایران بیشتر از اینها وارد عمل شود.»

در همین رابطه بندر بن سلطان به مقام‌های ترکیه گفته است که به سه دلیل و یک هدف مشخص شورای همکاری را گسترش دادیم، اول برای این که سازمان امنیت اردن سازمان بسیار قوی‌ای است که با سازمان امنیت اسرائیل تعامل دارد و این می‌تواند به سازمان‌های امنیتی کشورهای شورای همکاری کمک بسیاری کند. دوم این که شورای همکاری شورایی متشکل از تمامی کشورهای پادشاهی عربی خواهد شد که همگی اهداف مشترک دارند و سوم این که با انضمام اردن و مغرب به جمع کشورهای شورای همکاری جمعیت کل این شورا از جمعیت 72 میلیونی ایران بیشتر خواهد شد.

وی سپس می‌گوید که این سه دلیل یک هدف را دنبال می‌کنند، رویارویی با ایران، دیگر نمی‌خواهیم ایران بیش از این در منطقه نفوذ و مزاحمت ایجاد کند.

او تاکید می‌کند، دیگر در این شورا جایی نه برای عراق خواهد بود و نه برای یمن چرا که هر دو جمهوری هستند و نظام‌هایشان کاملا با نظام ما مغایر است. عراق تا زمانی که در دامان ایران افتاده و شیعیان در راس امورند نمی‌تواند با ما دوست باشد.

این در حالی است که سعود الفیصل، وزیر امور خارجه عربستان همچنان نسبت به افزایش تنش‌ها با ایران هشدار می‌دهد و حتی از علی اکبر صالحی، وزیر امور خارجه کشورمان دعوت کرده است که به عربستان سفر کند تا از حجم تنش‌ها کاسته شود. آقای صالحی در بغداد به مقامات عراقی گفته است که در حال حاضر ترجیح می‌دهیم در چنین فضایی ما به ریاض نرویم، عربستانی‌ها اگر خواهان حل مشکلات منطقه هستند بهتر است خودشان به ایران بیایند. وی هفته گذشته قبل از عزیمت به کویت سفری یک روزه به بغداد انجام داد.

این در حالی است که دو هفته پیش رسانه‌های عربستانی مدعی شده بودند که صالحی قصد سفر به ریاض داشته ولی عربستانی‌ها حاضر نشده بودند که او را به حضور بپذیرند. اکنون مشخص شده که این خبر صحت نداشته است.

منابع آگاه می‌گویند، پادشاه عربستان خود چندان تمایلی به افزایش تنش با ایران ندارد و دائما هشدار می‌دهد که نباید اجازه داد تنش‌ها با ایران بیش از این افزایش یابد اما امیر نایف، بندر بن سلطان و ترکی فیصل و شماری دیگر از تندروی شاهزادگان عربستانی نظری مخالف او دارند و معتقدند که دیگر تعامل با ایران فایده ندارد و به ادعای آنها ایران می‌خواهد کیک منطقه را به تنهایی بخورد.

مطالب نقل شده از سوی بندر بن سلطان بیشتر از اینکه مقرون به صحت باشد انتقال سخت بودن موضع سعودی نسبت به ایران محسوب می‌شود و به اصطلاح نگران کردن ایران را از ادامه تنش با آن کشور دنبال می کند. سعودی ها به خوبی می دانند نه آمریکا دردی از دردهای آنها را دوا می کند و نه شورای همکاری گسترش یافته. دوران اشغالگری و زورگویی و تهدید هم گذشته است. برای کل منطقه از جمله عربستان مفید تر است حسن همجواری، تعامل و گفتگو جانشین آشوب طلبی و فرافکنی شود.
منبع : تابناک
لینک : http://www.tabnak.ir/fa/news/166312/%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D9%86%D8%B4-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B9%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اقا ديگه اينقد گندش نكنيد اينا كه ديگه مترسك نيستن كه يه هفته اي كارشون تموم شه[/quote]
شاید به یه هفته هم نکشه
قایق های موشک انداز سپاه مثل یامهدی و ذوالفقار به تنهایی دمار از روزگار کشتی های جنگی عربستان در میارن، دیگه نیازی به زیر دریایی و ناوگان در یایی ارتش نیست که خودشونو مشغول این عربا کنن.
نکته ی دیگه اینه که تمام سکو های نفتی عربستان در ساعات اولیه ی جنگ فاتحشون خوندست
ریاضم که موشک باران میشه
ساختمان بورس عربستان با خاک یکسان میشه
و موشک باران شدید پایگا های هوایی عربستان، که فکر نکنم دیگه پایگاهی برا برگشت داشته باشن که اگه جنگنده های عربستان تونستن از پدافند ساحلی ایران رد بشن من اسممو عوض میکنم میزارم سلامت fi_lone_ranger
................................................................
راستی در ادامه یه چند تا موشک دیگه هم میزنیم تا دلمون خنک شه
و اگه دلمون خنک نشد بازم یه چند تا دیگه می زنیم
و باز هم در ادامه موشک می زنیم
و بار ها و بار ها این کار را انجام می دهیم
تا این که پادشاهشون لباس سفیدشو در بیاره بزاره رو چوب بگه [b]انا التسلیم
[/b]

...............................................................
یه چیز دیگه رو هم فراموش کردم( شانس اوردم دکمه ادیت فعال بود)
تکاور های سپاه هم میرن آرم سپاه رو روی در خونه ی ولیعهد عربستان میکشن و بر می گردن icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.