ops

سلاح هاي كشنده جاسوس هاي نازي در جنگ جهاني دوم!!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[img]http://www.narenji.ir/sites/default/files/articleimage/1/11/poison_sign.png[/img]

چند روز پیش اسنادی توسط MI5 منتشر شد که در آن نشان می داد جاسوس های آلمان در زمان جنگ جهانی دوم از چه روش ها و گجت هایی برای رسیدن به مقاصد شان استفاده می کردند. ‏

این اسناد که به تازگی از حالت محرمانگی خارج و در دسترس عموم قرار گرفته اند نشان می دهند که هدف اصلی جاسوس ها در آن زمان از میان بردن فرماندهان و افراد کلیدی و مهم متفقین در جنگ بوده است. حالا بد نیست با هم ببینیم گجت های کشنده نازی ها در آن زمان شامل چه مواردی بوده است: ‏

- آینه های کیفی کوچک که دارای سلاح ها bacteriological (بیماری های کشنده) که توسط مامورهای زن استفاده می شده است. ‏

- سم کشنده ای که در ۱۰ دقیقه باعث مرگ میشده و به شکل قرص های آسپرین تولید شده بود. ‏

- سیگارهایی که سبب سردرد می شده است. در واقع مامور ابتدا این سیگار را تعارف می کرده و سپس برای رهایی از سردرد اش قرص اسپرین کشنده را توصیه می کرده است! در واقع خود مامور هم به همراه فرد قربانی سیگار می کشیده. اما او یک اسپرین واقعی می خورده و به قربانی بیچاره سم می داده است. ماموران نازی از این روش معمولا در قطارها استفاده می کردند. ‏

- [color=red]پودر سمی که روی دستگیره در، میز یا کتاب اسپری می شده است. این پودر از طریق تنفس خطرناک نبوده اما اگر دست آلوده با دهان تماس پیدا می کرده، کشنده بوده است. ‏[/color]‏
- یک فندک مخصوص که یک ساچمه کوچک درونش تعبیه شده بود. در این ساچمه یک گاز کشنده وجود داشت که با روشن شدن فندک آزاد می شد و کسی که در نزدیکی اش بود را می کشت. ‏

- از این ساچمه مرگ افرین در زیرسیگاری هم استفاده می شده. حرارت سیگار روی زیر سیگاری سبب رها شدن گاز مرگ آور می شده است. ‏

آلمان ها برای سربازان جنگ هم محصولات مرگ آفرین ویژه ای تهیه کرده بودند. چیزهایی مانند شکلات های سمی، قهوه و نسکافه های فوری و دیگر خوراکی هایی که سربازان در آرزوی داشتن شان بودند. ‏

در کنار آن این اسناد نشان می دهد که یکی از استراتژی های آلمان ها برای از کار انداختن نیروهای متفقین، توزیع گسترده و رایگان مواد مخدر در خط نبرد شمال آفریقا بوده است.

[url=http://www.narenji.ir/2678]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون قسمتي كه قرمز كردم شگرده موساده.

خاستم اطلاعاتي رو از اون قسمت بزارم كه ديدم رو پوشه نوشتن غيرقابل درج :mrgreen: همون ضده حالانه ي خودمون
قبلا نبود مطمعنم.اما حيف.در كل دوستان اون شگرد يكي از ساده ترين و مرگبار ترين شگردهاي ترور در حال حاضر ميباشد.
كويت فرانسه اردن و همچنين 15 سال پيش هتل بزرگه سنپترزبورگ.........يادتونه

خدا لعنتشون كنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از مطالب خوبتون
من شنیدم نازیها تو جنگ های سمت روسیه مواد روان گردان میدادن به سربازاشون

تو یه سری گزارش های مربوط به جنگ اومده سرباز های نازی با با چاقو حمله میکردن به تانک

[quote]همچنين 15 سال پيش هتل بزرگه سنپترزبورگ.........يادتونه[/quote]
میشه یه لینک یا اطلاعاتی در موردش بزارید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] پودر سمی که روی دستگیره در، میز یا کتاب اسپری می شده است. این پودر از طریق تنفس خطرناک نبوده اما اگر دست آلوده با دهان تماس پیدا می کرده، کشنده بوده است. ‏‏[/quote]

بله، این روش و روشهای مشابه الان خیلی پر کاربرد شده اند، دیگه کمتر با گلوله میرن سراغ کسی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یک فندک مخصوص که یک ساچمه کوچک درونش تعبیه شده بود. در این ساچمه یک گاز کشنده وجود داشت که با روشن شدن فندک آزاد می شد و کسی که در نزدیکی اش بود را می کشت. ‏ [/quote]

آخه این فندکو چطور به فرماندهان نیروی دشمن می دادن؟ اگه مثله تعارف سیگار باشه که خوده ماموره هم مسموم میشه!

اگه امکان داره نحوه به دام انداختنشون هم بگو!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

سربازان نازی از مواد خوانواده متامفتامین ها مصرف میکردند

این مواد نیاز به مواد غذایی آب و خواب رو به شدت کاهش می دهد

برای شناخت بیشتر قرصهای اکس جزو متامفتامین ها هستند

هم اکنون نیز برای خلبانان بالاخص فضانوردان مورد استفاده است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]- یک فندک مخصوص که یک ساچمه کوچک درونش تعبیه شده بود. در این ساچمه یک گاز کشنده وجود داشت که با روشن شدن فندک آزاد می شد و کسی که در نزدیکی اش بود را می کشت. ‏[/quote]
این فندکها الان یه نوع دیگشون موجود هست و من خودم از نزدیک دیدم دقیقآ همون فندکهای 500 تومنی هستند با این فرق که وقتی زار سیگار میره برای روشن شدن از توش گازی خارج میشه که طرف رو بیهوش میکنه !!! به مدت 30 دقیقه و بنده خودم این رو به شخصه امتحان کردم . حدود 30 تا 35 دقیقه طرف بی هوش بود و وقتی به هوش اومد ابتدا چشمش جایی رو نمی دید و میگفت همه جا رو سیاه می بینه و حدود 10 دقیقه بعد کم کم بیناییش کامل شد icon_cheesygrin خیلی خفن بود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر میکنم با وجود اسراییل هیچ کدوم این روش ها منسوخ نشده باشن.

[quote]این فندکها الان یه نوع دیگشون موجود هست و من خودم از نزدیک دیدم دقیقآ همون فندکهای 500 تومنی هستند با این فرق که وقتی زار سیگار میره برای روشن شدن از توش گازی خارج میشه که طرف رو بیهوش میکنه !!! به مدت 30 دقیقه و بنده خودم این رو به شخصه امتحان کردم . حدود 30 تا 35 دقیقه طرف بی هوش بود و وقتی به هوش اومد ابتدا چشمش جایی رو نمی دید و میگفت همه جا رو سیاه می بینه و حدود 10 دقیقه بعد کم کم بیناییش کامل شد خیلی خفن بود .[/quote]

رو کدوم بد بختی امتحان کردی؟ icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.