king-kaveh

ایده ای برای مقابله با موشک های ضد رادار

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

در رزمایش اخیر نیروی هوایی یه نوع موشک ضد رادار آزمایش شد که خود مسئولین نیروی هوایی میگفتن حتی اگر دشمن رادار رو خاموش کنه و رادار رو حرکت بده یا هر کار دیگه ای بکنه این موشک به رادار اصابت میکنه و اونو منهدم میکنه!

وقتی ما اینقدر پیشرفت کردیم دیگه واویلا به موشک های آمریکایی!

با احترام به تمام پیشنهاداتی که دوستان عزیز دادند به نظر من موثرترین ابزار برای مقابله با موشک های هارم بهره گیری از [size=18][color=red]یک سامانه توپی پیشرفته[/color][/size] است.

اگر یک توپ هشت لول رو با رادار قوی و جستجوگر های فروسرخ(بهترین وسیله برای پیداکردن موشک که در سامانه تاد هم استفاده شده) و جستجوگر اپتیکی مجهزکنیم یک سامانه کوچک، متحرک و نسبتا ارزان قیمت تولید میشه که اگر صد تا موشک هارم هم بیاد جلو با ایجاد یک لایه آتش همشون رو پودر میکنه!!!

اگر چنین سامانه ای درکنار مرصاد قرار داده بشه هم میتونه از خود مرصاد حفاظت کنه، هم میتونه کروز بزنه.

البته چنین سامانه در کشور ما تحت عنوان [color=red]مصباح 1[/color] تولید شده ، اما فکر میکنم باید یه جدید بسازیم، چون مصباح 1 در واقع تلفیق شده 4 عدد توپ دولول اورلیکنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من الان کف بر شدم از این نتیجه گیریت اخوی!

این توپخونه از کجا اومد؟

در ادامه راهکارهایی رو انشا الله بررسی خواهیم کرد که به خیلی مسائل دوستان پاسخ داده بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.