ColonelShak

ویدئوی بسیار محرمانه از سری ترین سلاح ضد هلی بورن هندی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ميجر گردن جان دستت درد نكنه ، دردسر دانلودشو از سرمون كم كردي
نذاشتي ما بريم سر كار ! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ميجر گردن جان دستت درد نكنه ، دردسر دانلودشو از سرمون كم كردي
نذاشتي ما بريم سر كار ! icon_eek[/quote]

حالا یک 3 مگ دانلود کنی ضرر نداره ها !!! کلی ایده تو این فیلمه هست . icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه با حال و با مزه بود . فقط عيبش برد كم اونه كه با پايين آوردن كاليبر اون در حد موتور و دوچرخه ميشه تا حدي اين عيب رو بر طرف كرد .

اين كليپ فقط يه درخت توي يه دشت كم داشت كه اون دو تا آخر فيلم برن دور اون بچرخن و همه چيز به خوبي و خوشي تموم بشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من بارها و بارها این فیلم رو دیدم و باید بگم با هردور دیدن این فیلم گوشه ای از ابهت پدافند هوایی هند نمایان میشه icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلنل عزیز مواظب جونت باش و موارد حفاظتی از خودت رو تشدید کن . بخاطر این سرقت اطلاعاتی از فردا در به در دنبالتن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من پیشنهاد میکنم با استفاده از بنز در نمونه بومی این پدافند ضد اهداف هوایی سرعت پایین، دقت اصابت را افزایش بدیم چون بنز ها جلوشون مگسک دارن. فقط یکم قیمتشا افزایش میده که اونم قابل حله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلنل نمیگی اونی که دیال آپ داره بعد از دانلود حسلبی از خجالتت در میاد؟؟؟!!! icon_cool

در کل سیستمه بسیار پیچیده ایه.امیدوارم مهندسین میلیتاری دات آی آر به زودی نمونه بومی رو معرفی کنن.گرچه این تنها سیستمی در دنیا میباشد که تستش از ساختش گرون تر در میاد!!! icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا این هندی ها تو اوهام زندگی میکنن
اون از رزمایش زرهیشون اون از نیروی ویژه هند که تو اون گروگانگیری هتل وقتی داشت از هیلیکوپتر با تناب میومد پایین افتاد.
اینم از AAA ( توپخانه ضد هوایی) شون اینا اگه برده امریکا و فینگلیش نبودن العان هیچی نداشتن.

البته العان هم همچین چیزی ندارن icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما داریم اینجا از نبود هلیکوپتر له له میزنیم اونوقت اونا تو فیلمشون دخل هلیکوپتر رو میارن، ای روزگار به این هندی ها عقلی بده به ما پولی icon_eek
.....................................
دوستان به بعد برخورد ماشین با هلیکوپتر توجه کنن
موقع رمبو بازی اون یارو که قمه پرتاب میکنه!!!
در اینجا هم یک سامانه مخوف هندی دیگر هست که لرزه بر اندام هر دشمنی میندازه
فرد قمه را به صورت افقی پرتاب می کند اما به دلیل وجود سیستم اپتیکال و ریز تراشه ی کاملا پیشرفته در قمه ، قمه در مسیر خود تجدید نظر می کند و به صورت خود چوش شروع به اصلاح نوع حرکت خود از حالت افقی به عمودی می کند که در آخر با برخورد خود به دست آن دشمن دون مایه او را به هلاکت میرساند .
....................................
مورد دیگری که باید توجه بیشتری به آن شود نوع اجکت افسر این سامانه هست که ایشان از حرکات ما فوق حیطه ی فیزیک بدنی بشر استفاده می کند تا از سامانه خارج شود، به پشتک های او توجه کنید این آمادگی بالای جسمانی فرد را می رساند

و این ها همه گوشه ای از توانمندی های ارتش هند هست
icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این یک سیستم قدیمی هست و من یک سال قبل باهاش آشنا شده بودم ولی به خاطر مسایل امنیتی نمیشه چیز بیشتری گفت. ضمنا نگران نباشید مدل بومی این پدافند هم ساخته شده. و ازش تصویر برداری هم شده، حیف که هر چی به ذهنم فشار میارم یادم نمیاد کجا بود و اسمش چی بود! آلمان های هم ازش در سامانه ی کبرا 11 بهره برداری کردن اگر خوب دیده باشیدش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.