mahdi42

آبدیت اطلاعات درمورد توانایی ارتش های مهم منطقه (بی طرفانه و منصفانه)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

آقای Goebbels من از طرف این دوستمون از شما عذر خواهی میکنم.من که نمیدونم ایشون با چه منطقی این طوری صحبت میکنند.درد گرسنگیه دیگه میزنه به مغز آدم.... icon_smile
خواهشا شما به تاپیک برگردید icon_cheesygrin
icon_cool
جناب fardinstst هم کاملا راست میگن مخصوصا اگر امارات و بقیه ی اعراب رو هم بهشون اضافه کنیم
250 تا f-16 و f-18وf-15
150 تا میراژ 2000 و تایفون
و حدودا 200 تا جنگنده ی دیگه که خیلی قدر نیستند.
خداکنه مسئولین یه فکری براش کرده باشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه اینجوریه که نیروی دریایی ما کلا باید از رده خارج میشد icon_smile

سوخوی 30 یا یا 27 یا میگ 31 بهترین گزینه خرید هستن ولی کو فروشنده icon_cool

خلبانان عربستانی:یا در آمریکا و زیر نظر استادان مجرب امریکایی آموزش میبینن یا در عربستان بازم زیر نظر آمریکایی ها آموزش میبینن icon_cheesygrin ولی به دلیل این که ساعات پروازی استانداردی دارن و همینطور حقوقی ده برابر(شایدم بیشتر)خلبان های ما به نظر من خلبان های خوبین البته از خلبان های پاکستانی هم استفاده میکنه که همه از مهارت اون ها خبر داریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عربستان به اندازه ی جنگنده هاش خلبان داره ؟
یا مثل فوتبالش از این ور و اونور خلبان میخره و بهشون ملیت عربستانی میده؟!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
RCSسایلنت ایگل اندکی از f-35فاصله داره
این جنگنده شباهتش با f-15 فقط اسمه.البته f-15 از لحاظ RCS فقط اندکی از su-30 در حد پایین تری هست.
توی سایلنت محل تسلیحات درون جنگنده است و دم اون v شکل هست و خروجی هوای بسیار کمتری داره به علاوه ی اون احتملا از پوشش های پنهانکار برخوردار هست و همچنین از ایونیک کاملا بروزی برخوردار هست.
در مورد ناوشکن های در راه عربستان هم بی انصافی نکنید و همچنین ناوچه های امارات و قطر رو ولی با این حال من استراتژی دریایی سپاه رو به همه ی نیروی دریایی اعراب ترجیح میدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اره بابا چه خبره حداقل واسه جنگنده هاشون خلبان دارن البته با تعدادی خلبان از پاکستان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]RCSسایلنت ایگل اندکی از f-35فاصله داره
این جنگنده شباهتش با f-15 فقط اسمه.البته f-15 از لحاظ RCS فقط اندکی از su-30 در حد پایین تری هست.
[/quote] بيخيال بابا ..!..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]RCSسایلنت ایگل اندکی از f-35فاصله داره
[/quote] بيخيال بابا ..!..[/quote]
به جون شما icon_cheesygrin ببخشید شوخی کردم
ولی کجاش ! داشت؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه این خبر درست یادم مونده باشه
"[color=red]تک تیراندازان عراقی نیروهای امریکایی رو دو هفته در بندر ام القصر زمینگیر کردن ولی لشگر های گارد ریاست جمهوری عراق حتی یک مقاومت یک روزه هم از خودشون نشون ندادن"
[/color]
خب این یعنی:
1-تک تیراندازان عراقی از تفنگداران امریکایی مهارت بیشتری دارند؟ یا
2-امکانات بیشتری داشتن؟ یا
3-روحیه بالاتری داشتن؟ یا
4-ارتش امریکا برای جنگ شهری خوب اموزش ندیده؟ یا
5-تعداد تک تیراندازها از تعداد افراد گارد بیشتر بوده؟ یا
6-لشگر هایی که با گارد درگیر شدن مجهز تر بودن؟ یا
7-دشمن در سطوح فرماندهی لشگرها گارد ریاست جمهوری رخنه کرده بود ؟ یا
8-تک تیراندازایای عراقی برای مقاومتشون نقشه حساب شده داشتند که افراد لشگر گارد از اون بی بهره بودن ؟ یا
9-افراد مستقر در ام القصر بر خلاف لشگر گارد ار عنصر غافلگیری استفاده کرده بودند ؟ یا
10-...؟

خیلی اوفات یه عملیات ، یه جاسوس ، یه خیانت ، سرنوشت جنگ رو عوض میکنه . یا حتی یک اشتباه و تصادف
تو [color=red]عملیات اچ3 [/color][color=red]بیش از 48 فروند هواپیمای عراقی [/color]نابود شد
مگه جنگ دودوتا چهارتاست که بعضیا نسخه جنگرو میپیچن
تحلیل نظامی و اینده نگری با ناامیدی و سرکوفت یا غر زدن خیلی فرق داره
اگه تو مسایل نظامی با ضعف مواجهیم باید با ایمان به خدا و امید به اینده رفعش کنیم یا اقلا برای برطرف کردنش تلاش کنیم icon_cheesygrin
اگر هم قوای مسلحی داریم که به لطف خدا در سطح خوبی به سر میبرند ، مغرور نشیم دشمن هم دست رو دست نمیذاره icon_smile icon_cool :evil: :sigh:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقای rainbow اگه اینطوری باشه که مقایسه ی نظامی کشور ها فایده نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مهدی آقا نیما راس میگه دیگه شورشو در آوردی!همش مسخره بازی همش مستر گرین همش خودتو از بقیه بالا دیدن همش....

مهدی جان میدونی که من عین برادرم دوستت دارم تو چنتا تاپیک قبلی و حتی تاپیکی که منجر به بن شدنت شد هم از تو دفاع کردم اما این راهش نیست که!

مهدی جان شما منبع دارید بفرمایید ما در هوا مقابل آمریکا کم نمیاریم:

1-حدود 60تا فانتوم داریم که فکر نکنم تو جنگ هوایی به کارمون بیان

2-حدود 60الی75تا تایگر داریم موشک خلبان دار+ارتفاع پست

3-حدود24 تا اف7 ایرگارد و 36 تا میگ21 داریم در نقش ارتفاع پست

4-حدود 20-30تا سو22 و 20تا سو25 و 30تا سو24 داریم بمب افکن و جنگنده زمینی

5-حدود 25 الی 40تا فالکروم داریم و 24تا میراژ که حوضه خودشونو حفاظت کنن کافیه.

6-حدود 25 تا 38 تا تامکت داریم(عملیاتی)که قسمت اعظم امید ماست

7-احتمالا تعدادی سو27-30و میگ31 و جی10هم داریم(ولی نه به تعداد بالا)اونا هم مال مناطق استرتژیک هستند!

در عوض عربستان فقط 72 تا ایگل داره و باز هم سفارش داده!72تا یور فایتر!تورنادو!

آمریکا در منطقه حدود 300تا هورنت داره!ایگل و فالکون و فانتوم هم روش!

ترکیه اف16 و فانتوم 2000 و فانتوم شیمشک داره(دو تای آخری چیزی مثل اف15 هستند!)

اسراییل باز2000و اف16 و اف35(در آینده نزدیک)داره

هند سو پکفا داره!

ما کدومشو داریم؟؟چرا میگی در هوا ما برتر خواهیم بود؟؟برادر نجف سو30 دیدند ولی چنتا داریم؟نکنه250یا 50تا؟از سیصدتای ساخته شده؟احتمالا 2 الی7 تا سو27 داریم و 4 یا 5 تا میگ31![/quote]

با حرفتون موافقم فقط یک نکته کوچیک که تنها هواپیمای نسل پنجم که به تولید انبوه رسیده اف -22 هست و پک فا و جی بیست هنوز در دسترس نمی باشند
در هر صورت من ساختن یک جنگنده بومی رو ترجیح میدم مگه ما چقدر از هند یا پاکستان عقبیم؟؟؟

[quote]حسین جان 100 خط نوشتم ولی همشو پاک کردم .....!

شما فقط به این دوستان بفهمون که وقتی نمیدونید حرف نزنید ، بنده که نتونستم !!
بنده با این طرز نوشتن آقا معلم بازی در آوردم در صورتی که خودمم تعطیلم ولی شما رو به قرآن یکم مطالعه بکنید تو همین سایت بعد بیاد شروع کنید از تاکتیک های نامتقارن و ... حرف بزنید !
والسلام ! icon_cheesygrin[/quote]

خب به جای این چند خطی که نوشتید اون صد خط رو پاک نمی کردید مفید تر بود اگه کسی چیزی نمی دونه کمترین کاری که میتونید انجام بدید از اشتباه درآوردنه نه مسخره کردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا هم فایده ای نداره هزاری هم که بگی فلانی اینو داره اونو داره باز هم این فرمانده و سرباز هستن که نتیجه جنگ رو تعیین میکنن نیروی انسانی اگه ایمان و علاقه کنارش باشه هیچ وقت تموم شدنی نیست کلا اینطور مقایسه ها جنبه فانتزی و کل کل داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب ما هم دلسوز هستیم و اگه تحلیل نشه که نمیشه نکنه شما فکر میکنی ما دوست داریم نیروی هوایی رو اینجوری ببینیم یا خوشحال میشیم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقای a-10 در این ضمینه با شما مخالفم
به هر حال تا 10 سال دیگه عربستان با silent eagle و ترکیه و اسراییل با f-35 و احتمالا پاکستان هم به j-20 دست خواهد یافت.ما حتی اگر 50 تا su-30 هم الان بخریم یا صاعقه ی نسل جدید بسازیم
باز نمیتونه خلا یه جنگنده رادارگریز و نسل 5 رو برامون پر کنه و در آینده واقعا حرفی برای گفتن نخواهیم داشت.فکر خرید جنگنده نسل 5 رو با این سیاست خارجه با از مغزمون بیرون کنیم.پس تنها امید کار بروی پروژه ی شفق هست.به نظرم وجود 60 تا شفق و 100 تا su-30 و 20 تا su-25 و داشتن 5 تا آواکس میتونه کار رو برای هر دشمنی سخت کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب ما هم دلسوز هستیم و اگه تحلیل نشه که نمیشه نکنه شما فکر میکنی ما دوست داریم نیروی هوایی رو اینجوری ببینیم یا خوشحال میشیم؟[/quote]

نیروی هوایی ما بدک هم نیست به لیست صفحه قبل (که ضعیف ترین برآور ممکن بود) نظر کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آقای a-10 در این ضمینه با شما مخالفم
به هر حال تا 10 سال دیگه عربستان با silent eagle و ترکیه و اسراییل با f-35 و احتمالا پاکستان هم به j-20 دست خواهد یافت.ما حتی اگر 50 تا su-30 هم الان بخریم یا صاعقه ی نسل جدید بسازیم
باز نمیتونه خلا یه جنگنده رادارگریز و نسل 5 رو برامون پر کنه و در آینده واقعا حرفی برای گفتن نخواهیم داشت.فکر خرید جنگنده نسل 5 رو با این سیاست خارجه با از مغزمون بیرون کنیم.پس تنها امید کار بروی پروژه ی شفق هست.به نظرم وجود 60 تا شفق و 100 تا su-30 و 20 تا su-25 و داشتن 5 تا آواکس میتونه کار رو برای هر دشمنی سخت کنه.[/quote]

مگه من چیزی گفتم ؟؟؟
من فقط گفتم پک فا و جی بیست به تولید انبوه نرسیدن
بعدشم گفتم اگه یک جنگنده ( بیشتر منظورم شفق بود تا صاعقه) به صورت بومی بسازیم خیلی بهتره مگه چقدر از هند یا پاکستان عقب تریم؟؟

در بقیه مواردم موافقم
ولی در کل بیشترین خوش شانسی ما اینه که هنوز اف -35 به تولید انبوه نرسیده چون وقتی برسه جدا از بحث هواپیما پدافندمونم اصلا بدرد نمیخوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.