king-of-heaven

آیا احتمال جنگ در سال 2012 وجود دارد ؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان به نظرتون امکان داره سوریه در صورتی که بخوان بهش حمله کنن موضعش عوض بشه و به طرف مقابل بره؟(منظورم اینه که چرا تا حالا مثل حیلی از کشورهای عربی سمت امریکا نرفته؟اجتمالش هست حالا بره؟)...............دوستان نمیدونم این سوالمو کجا بپرسم برا این اینجا مطرحش کردم/شرمنده/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان زیاد شلوغش نکنن به ایران هیچکس هم حمله نمیکنه icon_arrowd میشه بجای این تایپکهای خبری تایپکهای فنی رو همیشه ببرید بالا. خدا کنه تو میلیتاری اخبار کم بشه :( تا یکی از دوستان هر وقت مقاات علمی و فنی مینویسن که همش با اخبارهای تخیلی بعضیها دفن میشن میرن پی کارشون بابا ول کنید icon_eek :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حمله به ایران رو من بعید می دونم اما می دونم که اگه گروه های کرد + مخالفان بشار اسد + گرو های ترک با کمک متحدان غربی تو سوریه موفق بشوند کار ایران خیلی سخت میشه و ترکیه هم میشه عثمانی سابق !!!! عراق هیچ وقت هم پیمان ایران نمیشه . هند هم فکر نکنم اصلا به درد ایران بخورد بقیه هم که تکلیفشان معلوم هست . حمله به بحرین هیچ فایده ای که نداری هیچ تازه سوژه میشه برای خیلی ها که بگن دیدید گفتی ایرانی ها وحشی اند !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توی سال 2012 قطعا اسرائیل یک جنگ رو راه میندازه و برنامه فعلی لو رفته هم ایجاد بحران- چند قطعنامه و بعد دخالت نیراهای متحد بصورت مقطعی و بعد ایجاد پرواز ممنوع و تحریم شدیدو کودتاست
تو این وسط جدیدترین جنگنده ها مثل F22 و F35 هم قراره تست بشن و بعد در اینده نه چندان دور بیان سراغ ایران
توی روایات ما هم حرکت سپاه سفیانی از سوریه پیشبینی شده اونهم درحالی که صلیب به گردن داره(مسیحیه) پس باید دعا کنیم تو این شبهای قدر بلا از مسلمین و شیعیان برگرده و ظهور حضرت با مقدمات مناسبی صورت بگیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان به نظرتون امکان داره سوریه در صورتی که بخوان بهش حمله کنن موضعش عوض بشه و به طرف مقابل بره؟(منظورم اینه که چرا تا حالا مثل حیلی از کشورهای عربی سمت امریکا نرفته؟اجتمالش هست حالا بره؟)...............دوستان نمیدونم این سوالمو کجا بپرسم برا این اینجا مطرحش کردم/شرمنده/[/quote]

سوریه از ابتدا در جبهه مقاومت بوده دلایل مختلفی هم داره مهم ترینش تداوم حکومت اسدها هست که تمایل زیادی به ایران دارن و حتی زمانی که هیچ کس نفت ما رو نمی خرید سوریه تنها خریدار نفت ما بود و احتمال داره اگر حکومت بشار اسد سقوط کنه دولت جدید وابسته به غرب باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان به نظرتون امکان داره سوریه در صورتی که بخوان بهش حمله کنن موضعش عوض بشه و به طرف مقابل بره؟(منظورم اینه که چرا تا حالا مثل حیلی از کشورهای عربی سمت امریکا نرفته؟اجتمالش هست حالا بره؟)...............دوستان نمیدونم این سوالمو کجا بپرسم برا این اینجا مطرحش کردم/شرمنده/[/quote]

سوریه از ابتدا در جبهه مقاومت بوده دلایل مختلفی هم داره مهم ترینش تداوم حکومت اسدها هست که تمایل زیادی به ایران دارن و حتی زمانی که هیچ کس نفت ما رو نمی خرید سوریه تنها خریدار نفت ما بود و احتمال داره اگر حکومت بشار اسد سقوط کنه دولت جدید وابسته به غرب باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
مگه این تاپیک در مورد سال 2012 نیست icon_arrowd
پس چرا همه دارن در مورد بحران های داخلی سوریه حرف میزنن
به نظر من اگه سوریه وارد جنگ بشه احتمالش خیلی کمه که ایران بخواد درگیر بشه چون در این صورت بهانه خوبی میشه برای آمریکا و ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
تا اینجا که داشتم نظراتو مرور میکردم صحبت از حمله نیرو های خارجی به سوریه بود.
اما ایابه نظر شما کودتا کم هزینه تر نیست؟اصلا امکان کودتا وجود داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان يادتون باشه سوريه يك متحد استراتژيك براي ايران هست كه با اسراپيل داراي مرز مشترك هست. شما به هيچ وجه عراق يا لبنان رو با سوريه قياس نكنيد. به نظر من بايد به هر قيمتي كه شده سوريه رو حفظ كرد. اما مطمپن باشيد در صورت جدي شدن تهديد ايران هم تهديدات رو جدي تر ميكنه.

لازم نيست ما مستقيم وارد جنگ بشيم.ناتو سوريه رو تهديد ميكنه ماهم با برگزاري رزمايش و رونمايي سلاح و اخبار غير موثق ناتو رو تهديد ميكنيم.
به نظر من بايد با هر روشي كه شده توجهات رو از سوريه به جاي ديگري معطوف كرد.
مثلا بمب گذاري در اسراييل. درگيري مرزي حزب الله با اسراييل. تهديد ايران به حمله به بحرين كه واقعا دنيا رو تكون ميده.(مثلا كشته شدن معترضان ويا همون حرفي كه اقا سعيد زدن)

در حال حاضر همه چيز بستگي به بشار اسد داره كه اميدوارم مثل ساير رهبران عرب نباشه. البته دوستان من يك بار با چنتا سوري صحبت ميكردم 2سال پيش ميگفتن اسد حمايت مردمي داره و زياد روي بحث شيعه و سني اونجا حساس نيستن. والبته همون طور كه ميدونيد معترضان بيشتر وهابي هستن.

و گزينه اخر به نظر دوستان يك درگيري نمايشي در مرز چولان با اسراييل نميتونه باعث اتحاد داخلي در سوريه بشه!!!

در مورد كودتا حزب بعث سابقشو داره اما وفاداري نيروهاي ارتش به اسد به خاطر مبارزه با اسراپيل و روحيه ي مقاومت بالاست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
به نظر من بايد با هر روشي كه شده توجهات رو از سوريه به جاي ديگري معطوف كرد.
[/quote]

یک زیلزله ای چیزی هم بیاد خوبه ها! چارتا کوهی چیزی تو کانادا خراب بشه! ویرجینیا سیل بیاد! چاه نفتی چیزی بترکه تو خلیج مکزیک! خدا رو شکر که اوباما به خاطر ترس از مسائل انتخابات کل شق بازی جرات نداره دربیاره بدون اجماع جهانی.

[quote]
و گزينه اخر به نظر دوستان يك درگيري نمايشي در مرز چولان با اسراييل نميتونه باعث اتحاد داخلي در سوريه بشه!!!
[/quote]

اگه دیگه کار به جاهای باریک برسه احتمالا این کار رو بکنه والان هنوز خیلی زوده و خیلی مضر تر.
به سپتامبر که برسه و بحث سخنرانی احمدی نژاد و بحث به رسمیت شناخته شدن کشور مستقل فلسطینی هم خوبه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در اين كه يك پروژه دراز مدت براي حمله و در نهايت حذف مقاومت وجود دارد شكي نيست!
غربيها تصميم گرفتن كه شرايط منطقه قبل از انقلاب ايران رو برگردونن ،متاسفانه تا حدود بسيار زيادي هم موفق شده اند !
دوستان رژيم اسد 100درصد سقوط ميكنه در اين مورد شك نكنيد و متاسفانه بعد از سوريه هم نوبت ماست!با توجه به مشكلات داخلي و شرايط وخيم اقتصادي كشور و همچنين مسائلي كه بعد از انتخابات بوجود اومد نظام در بدترين دوران خودش قرار داره !برنامه غربيها بنظر من ابتدا ايجاد كودتاي مخملي و در صورت شكست ،حمله نظامي خواهد بود.
مسئولان بايد هوشيار باشند و از اختلافات پرهيز كنند و سريعا بايد مشكلات اقتصادي رو حل كنند و الا شاهد اتفاقات تاسف باري خواهيم بود كه موجب ويراني كشور خواهد شد.(آن روز بدور باد)
يا علي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]و گزينه اخر به نظر دوستان يك درگيري نمايشي در مرز چولان با اسراييل نميتونه باعث اتحاد داخلي در سوريه بشه!!!
[/quote]
فکر نکنم چون کسانی که پرچم ایرانو با اینکه کلام الله روی اون هست بسوزونند ضد اسرائیلی باشند[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
يه سوال از دوستان داشتم.
برخورد روسيه با اين موضوع چگونه خواهد بود؟[/quote]

تنها پایگاه روسیه در خاورمیانه سوریه هست! به این راحتی حاضر به از دست دادن سوریه نیست! الان روس ها کلی حسرت می خورند که چرا به این راحتی لیبی را از دست دادند!!
دیروز و امروز در شورای امنیت کشورهای غربی دنبال صدور قطعنامه علیه سوریه هستند اما کشورهای روسیه چین هند برزیل آفریقای جنوبی و لبنان جلویش را گرفتند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.