fardinstst

مقایسه قدرت نظامی ایران و پاکستان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

dar nirooye zamini hich keshvary be iran nemirese dar halat defaii
ama dar halat tahajomi 7 ya 8 hastim
taze F-14 haro hall kardin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انشاالله فردا اگه وقت کردم خدمتتون عرض میکنم که این نیروهاشون به درد چه کسی از اقوامشون میخوره ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18][color=green]سلام[/color][/size]

مدت زیادی نیست که عضو سایت میلیتاری شدم . بنده مهندس شیمی و طراح فرایندهای شیمیایی و همین طور دانشجوی ترم سوم (ثبت نام بهمن) ارشد فرایند در یکی از دانشگاه های سراسری هستم. وقتی یک بچه 15 ساله با بی تربیتی خودش بنده رو مورد لطف قرار داد و با القابی مثل خرس کودن و سایر الفاظ نامناسب خطاب کرد سعی کردم جوابش رو ندم و با منطق مجابش کنم با بزرگترش اینطور صحبت نکنه اما افاقه نکرد . ضعف منطق در این مواقع باید با قوه قهریه تکمیل بشه که به دلیل فضای مجازی دست ما بسته هست.
مکاتباتی هم با جنابان sina ، LAST-WAR و یکی دوتا از مدیران دیگه ی سایت داشتم ولی در نهایت مدیران گرامی به تذکر اکتفا کرده و با تساهل وتسامح با این کاربر برخورد کردند و اجازه توهین ها و فحاشی های بیشتر رو به اون دادن و در حقیقت اون رو به این کارها تشویق کردند .ظاهرن هر کس زودتر زنبیل تو نوبت بذاره و زودتر عضو سایت بشه ارزشش در نظر مدیران سایت بالاتر هست ، مثل بیشتر هموطنان ناعادل خودمون که هر کس رو بشناسند حق رو به او می دن !

توی این فضای کوچک در دنیای بی انتهای اینترنت ، وقتی با عدالت با انسان برخورد نمی شه چه انتظاری باید از دنیای واقعی داشت؟ مگه من چی گفتم که اخطار گرفتم ؟
این بچه ، توی 10 پست اخیرش 9 بار من رو مورد خطاب قرار داد و به تمسخر گرفت اما هر بار جواب صحبت هاشون رو ندادم و از جواب طفره رفت.م حالا که این جواب رو بهش دادم مظلوم نمایی می کنه و مدیران رو هم تحت تاثبر خودش قرار داده بعدش میاد میگه چوقولی من نمی کنم! این بچه نه فقط من ، بلکه حداقل 10 نفر دیگه رو عاصی کرده بود. خواهش می کنم پست های ایشون رو بررسی کنید ببینید راست می گم یا دروغ؟ چرا اینقدر بی عدالتی می کنید؟
آیا یک خفه شو که کمترین جواب به بی ادبی های این پسربچه بوده این قدر توهین سنگین و غیراخلاقی به نظر مدیران آمده که من رو در آستانه اخراج قرار بدند ؟

با توجه به شرایط پیش اومده بنده از جمع اهالی سایت وزین میلیتاری خداحافظی می کنم و شما رو به وجدانتون و خدای بزرگ می سپارم . شب خوش <
[color=blue]
اقتدار ، موفقیت و پیشرفت وطن عزیزم را آرزومندم ،
پیروز و موفق باشید ،
اینتر سپتور = [/color]interceptor

[img]http://up.download.ir/di-2QW2.jpg[/img][color=green][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي خيلي جالبه ، بنده به ایشون توهین کردم !!!!! :mrgreen:

وقتی شما درکت نمیرسه که به دیگران به خاطر سن کمشون توهین نکنی و به بنده میگی کارتون موش و گربت تموم شده سرگرمی نداری !!! و بنده جوابت رو میدم ، میگم راست میگی کارتونم تموم شده اومدم دارم با چهارتا خرس کودن مثل تو سر و کله میزنم ، مقصر کیه ؟

درسته من نباید جواب میدادم و باید به مدیران خبر میدادم ولی چون تو خونم این زیرآبی رفتن ها نیست جوابش رو مرد و مردونه دادم و ایشون رفتن گذاشتن کف دست یکی از برادران مدیر و تازه نصف قضیه رو که به نفعشون بود گفتن و بنده شدم ماقبل اخراج ولی ایشون که شروع کرده بود به توهین ، داشت راست راست میگشت ! که بنده بازم چیزی نگفتم تا اینکه یه روز اومدم تو تاپیک رزمایش نیرو هوایی اعتراض کنم که سینا پستم رو پاک کرد و سعید اون تاپیک رو از دسترسیم خارج کرد !
البته به مصطفی و سعید بعدش گفتم که من چرا فقط ماقبل اخراج شدم و اون چی ؟ که گفتن تو نباید جوابش رو میدادی و منو راهنمایی کردن و من همینجور ماقبل اخراج موندم و ایشون داشت بازم راست راست میگشت !

که در این تاپیک وقتی دم از خریدهای هوشمندانه عربستان زد جوابش رو دادم و خورد تو پرش و پر پر شد و دید کم آورده شروع به فحاشی کرد که مصطفی هم خوب گذاشت تو کاسش ! :mrgreen:

سر تا ته همه این قضایا همین بوده ، این دوست عزیزمونم تو پست بالا از تاکتیک ننه من غریبم بازی استفاده کرد که دیگه فایده نداره !

واقعا جالبه ، نوشته من بهش توهین کردم و مدیران با من کاری نداشتند و فقط تذکر دادند !!!!!!!!

خوبه مدیران منو ماقبل اخراج کردن اونم در صورتی که این آقا اول توهین کرده و بنده جوابش رو دادم ، تازه ایشون اخطار هم نگرفت سر توهینش به بنده ، ولی بنده ماقبل اخراج شدم !

[quote]این بچه ، توی 10 پست اخیرش 9 بار من رو مورد خطاب قرار داد و به تمسخر گرفت اما هر بار جواب صحبت هاشون رو ندادم و از جواب طفره رفت.م حالا که این جواب رو بهش دادم مظلوم نمایی می کنه و مدیران رو هم تحت تاثبر خودش قرار داده بعدش میاد میگه چوقولی من نمی کنم! این بچه نه فقط من ، بلکه حداقل 10 نفر دیگه رو عاصی کرده بود. خواهش می کنم پست های ایشون رو بررسی کنید ببینید راست می گم یا دروغ؟ چرا اینقدر بی عدالتی می کنید؟
آیا یک خفه شو که کمترین جواب به بی ادبی های این پسربچه بوده این قدر توهین سنگین و غیراخلاقی به نظر مدیران آمده که من رو در آستانه اخراج قرار بدند ؟ [/quote]

آدم که کم میاره ، دست به هر کاری میزنه ، مثل دروغ و امثالهم ...!

من و مظلوم نمایی ؟

آقایان مدیر من پیش هر کس که مظلوم نمایی کردم بیاد و بگه ؟؟؟؟!

تا این دوستمون فکر نکنن همه مثل خودش از این کارا میکنن !

واقعا راست میگی تو این سایت هزاران نفر از دست من شاکی هستن ، چون همشون اسپمر هستن و وقتی بنده جوابشون رو مثل شما میدم و دیگه حرفی برای گفتن ندارن میزنن تو کارایی مثل دروغ ، مظلوم نمایی ، چوقولی ( فقط اون قسمت از ماجرا که به نفعشون هست ) ، ...... !

دیدار به قیامت دوست عزیزم !
اونجا یه مدیری هست که مو رو از ماست میکشه بیرون ... !

واقعیت واسه همه مثل روز روشنه ، خواهشا با این پست های مظلوم نمایی سعی در انحراف تاپیک نکن ، چون آقا مصطفی دسترسیت رو باز کرد و گفت من جوابت رو بدم ، جوابت رو دادم در ضمن آقا مصطفی به شرط معذرت خواهی دسترسیت رو باز کرده بود ؟ به حرف مصطفی هم گوش ندادی ولی واسه من مهم نیست چون خیلی کوچکتر از این حرفا هستم که کسی بخواد از من عذر خواهی کنه ولی مهم رو شدن چهره امثال شما واسه دوستانه ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:mrgreen: با سلام خدمت همه اعضاي محترم بنده معتقد هستم ارتش پاكستان يا ارتش آمريكا حتي اگر تجهيزات پيشرفته اي هم داشته باشند باز هم در مقابل ارتش ايران شكست خواهند خورد زيرا همون طور كه ميدونيد ارتش عراق با تمام تجهيزات پيشرفته دنيا نتونست ايران را در عرض چند هفته تصرف كنه و بعد از هشت سال كه ميخواست قدرت نمايي بكنه به كوييت حمله كرد تا آبرو ريزي براش نشه ...عضو جديد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]:mrgreen: با سلام خدمت همه اعضاي محترم بنده معتقد هستم ارتش پاكستان يا ارتش آمريكا حتي اگر تجهيزات پيشرفته اي هم داشته باشند باز هم در مقابل ارتش ايران شكست خواهند خورد زيرا همون طور كه ميدونيد ارتش عراق با تمام تجهيزات پيشرفته دنيا نتونست ايران را در عرض چند هفته تصرف كنه و بعد از هشت سال كه ميخواست قدرت نمايي بكنه به كوييت حمله كرد تا آبرو ريزي براش نشه ...عضو جديد[/quote]

خب حالا عکسش چطور ؟؟

توان ایران در برابر پاکستان چطوره ؟؟

ایران توان شکست دادن پاکستان رو داره ؟؟[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزرگترین ضعف پاکستان
وسعت کم و تمرکز بالای جمعیت در این وسعت کم است .........

یعنی در کل کشوری که وسعت زیاد نداشته باشه نسبت به حملات اسیب پذیری بیشتری داره

برای پاکستان اگر بهترین هواپیما ها هم داشته باشد راحت نیست از جنوب ایران بیاد پایتخت رو بمباران کنه و بگرده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.