IPS

بعد از تمام شدن سوخت کدام می ماند هلی کوپتر یا هواپیما!!!!!!!!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نظر شما با این نیروی محدود حاصل از این چیزا میشه یک هواپیمای چند تنی مثل اف 35 یا اف16 یا اف 5 (دیگه شما حساب هواپیماهای روسی با اون هیکلشون رو بکنید) با تجهیزات و راکت و موشک و بمب اونم به مدت چند ساعت با قدرت بالا و با سرعتی بالای 300 الی 400 نات ببرن. من که بعید میدونم و به نظر منم هلی کوپتر در آینده سر تر میشه و هواپیما مخصوصا جنگنده با اینکه سوخت مخصوص و وزن سنگین قدرت پرواز بالا برای موتورش و حمل سلاح و قدرت مانور بالایی میخواد یواش یواش برداشته میشه البته جاشون رو به بدون سرنشینای ریزه میزه میدن.به زودی یه تاپیک در این مورد ایجاد میکنم انشاالله. بازم از نظراتون ممنونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام.
به نظر بنده كه هيچ كدوم (نه هليكوپتر و نه هواپيما با اين قابليت هاي كه فعلا دارن) با قي نمي ماند.

و ديگر اينكه هيچ سوختي نمي تواند جانشي براي نفت باشه٬ اگر ميبود مطمينآ تا حال مورد استفاده قرا ميگرفت. خودرو هاي برقي قابليت خودرو هاي ديزلي يا پترولي را ندارند.

اگر هواپيماي بر قي بسازن چند نفرو انتقال خواهد داد سرعتش چقدر خواهدبود٬ اگر جنگنده باشه چندتا بمب رو حمل خواهد كرد broken_heart قدرت مانورش چطور خواهد بود icon_wink ٬ زدنش كه خيلي اسان خواهد بود. مطمينآ كه قا بليت هاي جنگنده هاي امروزي رو نخواهد داشت.

پس به نظر من هواپيما ها و هيلكوپتر هاي كه امروز با اين قابليت ها وجود دارند از بين ميرن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاق خاصی نمیفته برای مصارف ویژه میشه از اتانول به دست اومده از گیاهان استفاده کرد..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.