Sorena_Noshad

تاپیک جامع پروژه قائم (عج) / تطبیق موشکهای کروز C-802 با جنگنده های اف-4 فانتوم

Recommended Posts

یه روز یه مورچه ای داد می زد آهای اهل عالم سیل اومده دنیا رو الان آب می بره.همه گفتن بابا سیل کجا بود یه قطره بارون کنارت خورده.
شما هم همینطور شدین کی شما رو مسخره کرد که اینطور جبهه گرفتین؟؟ اینکه من مثلا بگم کمپانی معظم یعنی تمسخر ؟؟؟ مگر شما لحن من رو در بیان دارین می بینین؟ آیا امکانش نیست من به این کمپانی بگم معظم؟؟؟

دوست عزیز قدیمی همه این چیزی که شما گفتین رومن هم عرض کردم از افزایش برد و سرعت تا رادارگریزی و مقاومت در برابر جم حتی اشاره به سیستم های هدایتی ترکیبی کردم.اما از روزی که من توی این سایت اومدم ظاهرا رسمه هر کسی نیمی از نوشته های من رو نمی خونه.شاید به دلیل اینکه به قول برادر مصطفی پست هزار خطی میدم.

به هر حال فکر می کنم با توجه به اینکه اشاره ای به دیدگاه من کردین یعنی کلا با اصل دیدگاه من مشکل دارین و با شخص اپرا یا فتح و بر می گرده به برداشت های گذشته شما از یک فرد در حالی که حضرت امیر می فرمایند:به چیزی که فرد می گوید گوش فرا دهید نه به اینکه کیست.
به همین دلیل بحث رو بی دلیل می دونم و قبلا هم اینقدر با آدم های عجیب و غریب توی این سایت بحث داشتم که همین برخوردها باعث شده کمی فعالیتم رو کم کنم.حالا هر طور دوست دارین تا آخرش برین تا اولش شاید هم تا وسطش مهم نیست اصولا برای من.چون دیگه مثل گذشته همچین شور پست دادن وحرف زدن ندارم.

فکر نمی کنین که من الان بیام و دل و روده موشکی روبرای شما باز کنم و قطعات و نرم افزارها و کدهاش رو برای شما تشریح کنم اگر این رو حرف منطقی و صحیح و مدرک می دونید باید بگم نه خیر من نه سند دارم و نه مدرک.

شما از طرفی میگین مسئولین داخلی دروغ می گن بعد میاین می گین کمپانی فلان این کار رو کرد و بعد پشت سرش می پرسین حتما اونها نمی فهمیدن؟ در فهوا چه بخواین و چه نخواین القا دروغگویی به داخلی ها و راستگو بودن روبه خارجی ها کردین.

مهم نیست هر طوری دوست دارین تحلیل کنین و هر طوری می خواین بنویسین چون اصلا حوصله جدل ندارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]دوستان لطفا محترمانه بحث کنید اینجوری پیش بره تاپیک قفل میشه[/color] icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=red]دوستان لطفا محترمانه بحث کنید اینجوری پیش بره تاپیک قفل میشه[/color] :lol:[/quote]
تا اینجاش که اتفاق خاصی نیفتاده و دوستان فقط یکی دو تا تیکه خفیف به هم پروندن که اونم اشکالی ایجاد نمیکنه .
......................................
مسئولین نظامی ما همه جوانب رو برای ساخت یک موشک ضد کشتی در نظر میگیرن و اگه بتونن قابلیتهای پنهانکاری و ضد جمینگ مناسبی رو هم برای موشک طراحی و اجرا میکنن تا بتونه مکمل برد و سرعت موشکهای ما باشه .
(البته اگه ته پیشرفت رو اون شرکت معظم بدونیم که باید قید ساخت موشک رو بزنیم چون ما هر کاری کنیم نمیتونیم بهشون برسیم ) :lol:
.....................
نمیدونم کی دست از این مرده کشی برمیدارم من icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چيزي كه مهمه رادار فانتومه بايد ديد سازگاري واسه كشف هذف از فاصله 100 تا150 كيلومتر رو دارا ميباشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی کلا با اف 4 حال میکنم اکثر سلاح های موجود مخصوصا هوا به زمین روش نصب میشه و واقعا یک جنگنده ی کارا هست و نمیشه هیچ وقت ازش دل کند با اون ابهتی که داره و اون افسانه هایی که از اون به عمل اومده.این موشک ها خودشون رو دیگه کاملا دارن واسه زدن ناو ها و ناوچه های آمریکایی آماده میکنند.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نمونه هایی از [color=orange]این موشک[/color] با برد خیلی بیشتر از چند صد کیلومتر در دسترس نیروهای ما هست[/quote]

جناب فتح عزیز، منظورتون موشک نور یا هم خانواده های اون هست؟!

[quote]البته دوستان برد این موشک حدود 50-60 کیلومتره. چون از موتور سوخت جامد استفاده میکنه. نه موتور توربوجت[/quote]

اون سی 801 بود که از موتور سوخت جامد استفاده می کرد، سی 802 ( یا همون نور خودمون) از موتور توربوجت استفاده می کنه و در عکسها هم ورودی هوای موتور زیر بدنه مشخص هست.

[quote]رو میراز های نهاجا هم نصب میشه؟؟[/quote]

از نظر تئوری بله، عملا هم کار مشکلی نیست، برای اینگونه موشکها هواپیما نقش سکوی شلیک متحرک رو بیشتر بازی میکنه، حالا اطلاعات اولیه و اصلاحی هدف هم می تونه توسط خود هواپیمای حامل، یا هواپیمای دیگر یا پهپاد یا سکوی زمینی یا ماهواره یا . . . از طریق دیتا لینک به موشک ارسال بشه.

[quote]راستی این بهتره یا اگزوست ؟؟از لحاظ برد نه .از لحاظ دقت تخریب و قدرت تخریب .[/quote]

این یه جورایی کپی موفق اگزوسه هست، سر جنگی هر دو 165 کیلویی هست.

[quote]در تصویر سوم در پایلون داخلی بال چپ فانتوم یک پد نشانه گذار /رادار OTH دیده می شود،آیا از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد سیستم هدف گیری وهدایت موشک دارد.؟[/quote]

کدوم تصویر مد نظر شما هست؟

[quote]چيزي كه مهمه رادار فانتومه بايد ديد سازگاري واسه كشف هذف از فاصله 100 تا150 كيلومتر رو دارا ميباشد.[/quote]

نیازی به این نیست که حتما دارای چنین قابلیتی باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک نکته که باید یادمان باشد این است که یک کلک را نمی شود دوبار اجرا کرد یا حداکثر سه بار

موشک هایی نظیر اگزوسه هم به انگلیس در جنگ فاکلند و هم به آمریکا در جنگ ایران و عراق آسیب رسانده اند
پس آمریکا با دانستن توانایی این موشک حتما تا بحال روش مقابله با آن را پیدا کرده است
حتی فکر کنم برای مقابله با موشک های نور هم راه حل هایی یافته است

در جنگ سیستم هایی که تا به حال دشمن با آن ها برخورد نکرده برای دشمن خطرناک تراند البته بعضی سیستم ها مثل موشک بهینه سازی شده نور باز خطر ناک تر هستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستی یه نکته که الان به ذهنم رسید.
ناوها برای مقابله با اژدر از چه وسیله ای استفاده می کنند؟

با این وجود زیر دریایی و اژدرای ما می تونه خیلی موثر باشه! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظورم این عکس است:http://gallery.military.ir/albums/userpics/_DSC0076.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منظورم این عکس است:http://gallery.military.ir/albums/userpics/_DSC0076.jpg[/quote]

این مخزن سوخت هست اخوی، زیر بال.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست خوبم جناب MOHAMMAD فانتوم در زیر پایلون های داخلی هیچ مخزن سوخت خارجی حمل نمی کند ،اگر در زیر دو پایلون جنگنده فانتوم چیزی شبیه مخازن سوخت مشاهده فرمودید تراول پد است که جهت حمل لوازم شخصی خلبانان در ماموریت به پایگاه های محل ماموریت حمل می شود. در این عکس اگردقت فرمایید یک سیتم نشانه گذار در پایلون بال چپ در مجاورت موشک مشاهده می شود که منظور من بود .با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای مقابله با اژدر اولین راه دور شدن از مسیر اژدر است اگر حرکت مستقیم دارد
دومین راه فریب اژدر با یک وسیله فریب دهنده مثل تولید کننده موج و صدای پروانه یا منعکس کننده امواج
راه بعدی زدن با گلوله های انفجاری و توپ یا مسلسل های موجود بوِیژه مسلسل های چند لول
یه راه استفاده از تور است برای شکار اژدر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نصب اين روي جنگنده ها خوبه اما چه هواپيمايي.بعد مشكل رادار چي ميشه و جنگ اختلالات الكترونيكي چي؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.