Recommended Posts

آقا ممد جحت اطلاع ميگم وزارت اطلاعات ما از سي اي اي هم شاخ تره داششششششششش تا زه وهابيت زاده لابي هاي صهيونيسته چرا سي اي اي بايد دنبا لشون كنه. ؟ اون ها كوچكتر از اونند كه از اين كار ها بكنند چون سه سوته كله پا ميشن ديگه هم ازاين حرف هاي تفرقه افكن نشنوم هاااااااااااااااا!!!!!!! :mrgreen: icon_cheesygrin :mrgreen: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر قرار بود من وهابي باشم بس حتما بمبشم داشتم اين كليد هيچ سرنخي هم نمي شه

ببخشيد يادم رفته بود سموتكس و تي ان تي و سي 4 رو از بقالي هم ميشه خريد !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آمریکا در دولت عراق بسیار نفوذ دارد و بسیاری از وزیران دولت نوری المالکی از جانب آمریکا تحمیل شده اند پس نباید از چنین سخنانی تعجب کرد. has, دوست گرامی چندین بار تذکر داده شده است که از ارسال خبرهای بی پایه و کذب خودداری کنید. تنها یک بار دیگر تکرار شود اخراج خواهید شد و این آخرین اخطار بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی مشکوک هست. فکر کنم باید منتظر موج جدید حمایتهای آمریکا از تجزیه طلبان داخلی باشیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نخیر آپدیت نشده است! اون علامتها رو هم یا شما یا یکی دیگه به گوگل ارث اضافه کردید. الان که به گوگل ارث رفتم همچنان نام خلیج عربی نمایان است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دست تمامی عزیزان زحمتکش سپاه و پلیس و ارتش و ... درد نکند. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
peyamner.com به ارشيو اخبار اين سايت يه سري بزنيد اگه انگليسيتون خوبه اين سايت خيلي جزيياتش بيشتره pukmedia.com ------------- اميد وارم كه ديگه اخراجم نكنيد و اين قضيه <يك باره ديگه > منتفي باشه چون اخبار از من نيست فوقش بگيد از اين خبرگزاري ها خبر نياريد ------------ راستي مگه من چند بار خبر كذب آوردم لطفا بگيد كدوم خبر كه بگم از كدوم سايت بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معاون امنيتي وزارت كشور: انفجار در شيراز يك حادثه اتفاقي بوده است

محتاج معاون امنيتي وزير كشور انفجار در حسينيه سيدالشهداي شيراز را به طور قطع يك حادثه اتفاقي اعلام كرد.

به گزارش واحد مركزي خبر رئيس قوه قضائيه صبح دوشنبه در جلسه مسئولان عالي قضايي، سازمان بازرسي كل كشور و وزارت دادگستري را به پيگيري حادثه حسينيه سيدالشهداي شيراز موظف كرد.

اين گزارش حاكي است فرماندار شيراز از آغاز بررسي ابعاد اين حادثه توسط يك گروه استاني خبرداد و گفت: يك گروه ديگر نيز از تهران وارد شيراز شده كه با ورود سومين گروه و بررسي دقيق اين حادثه نتيجه به اطلاع مردم مي رسد.

وي وقوع انفجار را دراين حادثه تاييد كرد اما درباره علل آن گفت: با بررسي كارشناسانه و دقيق، علت اصلي حادثه را به اطلاع عموم مي رسانيم. وي وجود تجهيزات دوران دفاع مقدس در حسينيه سيدالشهدا را يكي از علل بررسي همه جانبه اين حادثه اعلام كرد.

محمد نبي رودكي نماينده مردم شيراز در جمع خبرنگاران گفت: در انتهاي اين حسينيه كه انفجار رخ داده است انبار مهماتي است كه مربوط به چند سال پيش است و طبق بررسي هايي كه انجام شده احتمال انفجار مهمات بيشتر از احتمال انفجار بمب است.

عليرضا كاربار از مسئولان كميته اطلاع رساني كانون ره پويان وصال شيراز درباره وقوع حادثه بمب گذاري در حسينيه سيدالشهداي اين شهر اعلام كرد طبق بررسي هاي انجام شده توسط نيروهاي امنيتي و مسئولان ذي ربط استان فارس، بمب دست ساز قوي كه در يك كيف سامسونت و در انتهاي حسينيه در قسمت برادران جاسازي شده بود، موجب انفجار و كشته و زخمي شدن تعداد زيادي از هموطنان شد.

همچنين وي اظهارات برخي مسئولان اين شهر را درباره وقوع انفجار به دليل وجود تجهيزات نظامي كه از نمايشگاه دفاع مقدس كه چندي قبل دراين محل برگزار شده است را رد كرد.به گزارش خبرگزاري مهر، مشاور استاندار فارس در امور ايثارگران گفت: «شهيد» ناميدن كشته شدگان حادثه شيراز بايد با نظر شوراي تامين و اداره اطلاعات باشد.

سعيد گردشي در جريان گردهمايي ايثارگران فارس با بيان اينكه توافقاتي براي اختصاص قطعه اي در بخش شهداي دارالرحمه شيراز به كشته شدگان اين حادثه صورت گرفته است گفت: شهيد محسوب كردن براساس قوانين و دستورالعمل هاي موجود صورت مي گيرد ضمن اينكه نبايد با اين واقعه احساسي برخورد شود.وي ادامه داد: براساس قوانين، مصاديق شهادت در جبهه هاي نبرد با دشمنان، انفجارات و يا تخريب حاصله از بمب گذاري است.

مشاور استاندار فارس در امور ايثارگران بيان داشت: تا اين لحظه كارشناسان نسبت به عمليات خرابكارانه به شواهدي دست نيافته اند و فرضيه انفجار مهمات نمايشگاه دوران جنگ، قوي تر از ديگر گمانه زني هاست.

گردشي خاطرنشان كرد: دادستاني شيراز نيز درحال بررسي پرونده است و در صورت ثابت شدن موضوع با مقصر برخورد مي شود.

به گفته رئيس اورژانس فارس تاكنون 136 نفر از مجروحان حادثه انفجار شيراز از بيمارستان ها مرخص شدند. محمد جواد مراديان افزود: به غيراز 3 يا 4 نفر كه وضعيت وخيم اما پايداري دارند بقيه مجروحان بستري شده در بيمارستان ها با مشكل خاصي روبه رو نيستند. وي گفت: يكي از بيماران بستري شده در بيمارستان سوختگي قطب الدين براي درمان كامل به اصفهان منتقل شده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از سایتهای مخالف نظام خبر ارسال کنید یعنی کذب است و در جهت جنگ روانی علیه کشور ایران.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك سوال : آيا تا حالا در مورد حمايت ايران از شبه نظاميان مدركي رو كردن يا نه ؟ ( منظورم آمريكاييهاست )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

يك سوال : آيا تا حالا در مورد حمايت ايران از شبه نظاميان مدركي رو كردن يا نه ؟ ( منظورم آمريكاييهاست )

چند جعبه مهمات که روش نوشته شده بود Made in IRAN البته با اسپری! :mrgreen: اینا دنیا رو گاگول فرض کردند! این جور مدارک برای احمق های اپوزوسیون خوبه! که بشینین چرت و پرت بگند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عصر ایران- امارات بار دیگر درخواست نامشروع خود از ایران برای پایان اشغال جزایر سه گانه خلیج فارس را تکرار کرد. به گزارش عصر ایران (asriran.com) به نقل از رسانه های امارات، احمد شبیب الدهیری معاون اول رییس پارلمان امارات و رییس هیات اماراتی در اجلاس جهانی اتحادیه بین المجالس (IPU) در کیپ تاون آفریقایی جنوبی با صدور بیانیه ای در این اجلاس خواهان پایان اشغالگری ایران در جزایر سه گانه شد. در این بیانیه که پیش از نشست مجمع عمومی روز گذشته این اجلاس منتشر شد الدهیری ادعا کرد: "به رغم صدور قطعنامه های منطقه ای و عربی از جمله قطعنامه های صادره در اجلاس اخیر سران عرب در دمشق، اجلاس وزیران خارجه عرب در قاهره و اجلاس اتحادیه بین المجالس عرب (AIPU) که جزایر سه گانه را در اشغال ایران می داند این کشور همچنان به تجاوزات و اقداماتی که در برابر ابتکارات مطرح در زمینه حل این مساله اعتمادساز نیست، ادامه می دهد." الدهیری در این بیانیه از نمایندگان هیات های پارلمانی شرکت کننده در اجلاس کیپ تاون خواست دولت های متبوع خود را به طرح موضوع جزایرسه گانه در مذاکرات با ایران تشویق و این کشور را متقاعد کنند که به ابتکارات صلح آمیز! امارات برای حل این موضوع پاسخ دهد. امارات پیش از این خواهان حل موضوع جزایر سه گانه از طریق مذاکرات مستقیم با ایران یا ارجاع این مساله به دادگاه بین المللی لاهه شده است. این در حالی است که هیچ کشوری از جمله ایران حاضر نیست سرنوشت تمامیت ارضی خود را به دست مراجع بین المللی بسپارد. گفتنی است يكصد و هيجدهمين اجلاس اتحاديه جهاني بين‌المجالس یک شنبه گذشته در محل ساختمان همايش هاي بين‌المللي بندر كيپ تاون در آفريقاي‌جنوبي آغاز بكار كرد. يك هزار و پانصد نماينده از ‪ ۱۴۰‬كشور عضو اين اتحاديه از جمله ایران در اين نشست یک هفته ای حضور دارند. مجلس شوراي اسلامي هيات هشت نفره به رياست سيد محسن يحيوي نماينده مجلس به اجلاس كيپ تاون اعزام كرده است. تا لحظه مخابره این خبر از واکنش هیات ایرانی به ادعاهای ارضی تکراری امارات خبری در دست نیست. مقامات کشورمان پیش از این همواره جزایر سه گانه تنب کوچک، تنب بزرگ و ابوموسی را جزء لاینفک خاک کشور دانسته اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقاي مرنجر عزيز اگر بنا به انقلابي بودن و بسيجي بودن و عشق به ميهن داشتن باشه تو اين سايت هيچ كس گفتم هيچ كس به پاي من نمي رسه اين يك دو من منكر وزارت اطلاعات نمي شم اونا از هر 10000 عمليات خرابكاري 10000 رو مي گيرن و خنثي مي كنن ولي نمي دونم چي شد اين دفعه از 10000 يه دونش از دستشون در رفت وقتي اقاي انجوي مسپول كانون رفپويان مي گه قطعا بمب گذاري بوده جاي هيچ بحثي نمي مونه وقتي مسپولان ميان مي گن انفجار تجهيزات زمان جنگ بوده كار درستي مي كنن چون شايد اين كار براي ارام ساختن جو عمومي لازم باشه ولي به نظر من اين بهانه خيلي مضحكه و به نظر من دارن كار خودشونو خراب مي كنن مردم نفهم كه نيستن من خودم شىرازيم ساعت نه و ربع انفجار شد ساعت نه و بيست دقيقه همه مردم شيراز خبر شدن موفق باشي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه مورچه چیه که کله پاچش چی باشه.این ها نمیگن یک دفعه میزنه به سرمون خودشون رو هم اشغال میکنیم!!!؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر قرار بود من وهابي باشم بس حتما بمبشم داشتم اين كليد هيچ سرنخي هم نمي شه

ببخشيد يادم رفته بود سموتكس و تي ان تي و سي 4 رو از بقالي هم ميشه خريد !!!

ولي در جواب شما اقاي فلانكر مگه شما تا حالا نديدي كه تو امريكا مردم ميرن از بقالي سر كوچشون مثل نقل ونبات ام 16 و وينچستر و سي 4 و
تي ان تي مي خرن يا همين بازارچه هاي كردستان عراق يا بلوچستان پاكستان در ثاني اگر من وهابي بودم لازم نبود من برم بقالي رپيسم مي خريد
مي داد بهم مي گفت برو تو مردم بتركونش
موفق باشي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.