Recommended Posts

خواهشی که از شما دارم اینه که عزیز یه کمی انصاف هم بد نیست نظر شما چیه؟ آقا دارن به اسلام ودین ما توهین میکنند .فیلم میسازند .مسخره میکنند .کاریکاتور ازپیامبر درست میکنند.به جای نگاه به داخل یه نگاه به خارج ازایران بندازالبته من حرف شمارو قبول دارم ولی اونا که یهود ستیز نیستند اونا صهیونیصم ستیزنداین طور نیست . ولی دربعضی موارد هم حق باشماست البته جزی :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اعراب بدلیل نداشتن هویت و احساس کمبود شدید از بعد فرهنگی و تاریخی سعی در تسکین درد خود با این چنین کارهای ابلهانه ای دارند. عمر این کارها به سر آمده است و بهتر است نگاهی به موضوع دریای مانش و مشکلات گذشته آن بین انگلیس و فرانسه بیندازید. سعی در تحریف یک حقیقت تاریخی تنها در کوتاه مدت موثر است. فردا فرزندان همین اماراتیها به ریش پدران خود خواهند خندید که چه کار احمقانه ای مرتکب شدند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این نکته را فراموش نکنید که قبل از دو جنگ مذکور با روسیه که به دو قرارداد ننگین گلستان و ترکمنچای منتهی شد ایران دو بار با روسیه جنگ کرده بود و هر دو بار روسها را به سختی شکست داد. دومین بار که مربوط به زمان آغا محمد خان قاجار است شاه ایران با سپاه کارآزموده خود موفق شد تمام نیروهای روسی را از دم تیغ گذرانده و آنها را تار و مار کند و گرجستان را دوباره به خاک ایران الحاق کند. اشتباه بزرگ آغا محمد خان این بود که مردم گرجستان را هم قتل و عام کرد که باعث کاشت تخم کینه و نفاق در دلهای آنها شد! مردمی که تا قبل از آن مشترکات فرهنگی بسیاری با ایرانیان داشتند. اما اندکی بعد از آغا محمد خان سپاه ایران از روسیه شکست خورد. چرا؟ چون در طول این چند دهه ارتش ایران از تجهیزات پیشرفته به دور بود و سلاحهای آن مربوط به آخرین جنگ با روسها میشد. ایران در شروع جنگ اول با روسها جزو کشورهای قدرتمند زمینی جهان محسوب میشد و حتی خود روسها از درگیری با ایران بخاطر شکست سنگین جنگ قبل ترس و واهمه داشتند و در اوایل جنگ سپاه ایران موفق به کسب پیروزیهای زیادی شد. اما در این جنگ بیشتر از سلاح پیشرفته عدم وجود خطوط لجستیکی مناسب باعث شکست سپاه ایران شد. مرحوم عباس میرزا تمام سعی خود را کرد اما ...! اینچنین شد که ارتش مثلا قدرتمند ایران در زمان فتحعلی شاه شکست خورد و همین موضوع باعث تحریک روسها و استفاده از ضعف ارتش ایران برای شروع یک جنگ دیگر شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه ایرانی ها مقیم دبی و امارات همبستگی داشتن در یک اقدام نمادین پولهای خودشون رو از بانک های دبی به مدت یک روز خارج میکردن تا عربها متوجه قدرت ما بشن و بدونن در صورت تکرار کل اقتصادشون نابود میشه . حیف که هنوز به اون حد از ازخودگذشتگی نرسیدیم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید دوستان .

SHAFAGH23 از زحمتی که برای گردآوری این مطالب کردی ممنون .

در ضمن این هایی رو که این فیلم گفته از قرآن هست پس انکار نمی شه کرد ولی اینجا سایت نظامی هست برادر من و نه سایت مذهبی .

قرآن گفته کسانی که به کشورتون ، به ناموستون ، به زن و بچت تجاوز می کنند رو مورد انایت قرار بده . مثل اینکه این ها کم قرآن رو بهتر تر از ما اجرا کردند .
آمریکا همونطور که برج هاش رو ریختند پائین اومد و خاورمیانه رو به وحشت کشید .

ولی متاسفانه امروزه به شکل بد در جوامع مسلمان عربی باهاش برخورد می شه .

من بار ها دیدم که به جای اینکه به کسی که به ناموسش و کشورش تجاوز کردن حمله کنه می شه سر زمین الله اکبر می گه و سر برادر مسلمون خودش رو می بره . :mrgreen:

و در ضمن این آیات گفته اند که با دشمنانی که بر علیه خدا هستند مبارزه کنید و باید به این نکته اشاره کنم که برخی دوستان اشتباها این اشتباه رو دچار نشند که قرآن و اسلام دین خشونت هست چرکاه تمام آیات به زمانی بر می گرده که در بین اعراب دینی نبوده و همه کافر بودند و یا بت می پرستیدند و یا ستاره و .... و الان همون خدایی عیسی ( ع ) رو فرستاد که محمد ( ص ) را فرستاد .

در اسلام حتی گفته شده که تو نباید به خدمت آسیب رسونی .

برای مثال :

با آنها بجنگيد تا آنکه فتنه اي نباشد و دين کاملاً دين خدا شود

خوب وقتی می گه خدایی یعنی دینی وجود نداره و باید فقط خدا حاکم باشه و ....
و البته این بحث نیاز به برادر kind boy داره که استاد چنین تفاسیری هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- همشهري آنلاين 31فروردین، سفینه حامل فضانوردان ایستگاه بین المللی به هنگام بازگشت به زمین دچار مشکل شد و 475 کیلومتر دورتر از محل تعیین شده فرود آمد. کارشناسان مشغول تحقیق درباره علت این حادثه هستند. علت سقوط آزاد فضاپیمای روسی در بازگشت از ایستگاه فضایی به زمین هنوز مشخص نیست، اما ماموران رسیدگی به این پرونده حدس می زنند یک اتصال کوتاه در مدارهای الکتریکی این سفینه فضایی باعث ایجاد تاخیر در جداشدن واحد پیشرانه شده است و به اشکال در فرود سفینه انجامیده است. 31 فرودین ماه گذشته (19 آوريل 2008)، سفینه روسی سایوز به هنگام ورود به جو زمین به طور خودکار وارد وضعیت «ورود پرتابه ای» شد. این وضعیت که به عنوان پشتیبان وضعیت ورود عادی طراحی شده است، باعث میشود تا سفینه مسیری را طی کند که نسبت به مسیر عادی شیب بیشتری دارد. به هنگام ورود به جو از طریق این مسیر، فضانوردان در معرض شتابی 10 برابر بزرگتر از گرانش زمین قرار می گیرند. به هنگام سقوط آزاد، مسئولین کنترل ماموریت در مسکو ارتباط رادیویی خود را با کپسول حاوی فضانوردان به مدت 1 ساعت از دست دادند. به همین دلیل در ابتدا نمی دانستند که سفینه وارد وضعیت ورود پرتابه ای شده و در نتیجه حدود 475 کیلومتر دورتر از محل تعیین شده فرود آمده است. این دومین بار پیاپی و در مجموع سومین بار است که سفینه سایوز در وضعیت ورود پرتابه ای قرار می گیرد. به گزارش سايت نجوم به نقل از نيو ساينتيست ، در یک کنفرانس خبری که هفته پیش برگزار شد، مدیر ماموریت های فضایی ناسا، «بیل گرشتن مایر» ، خطری را متوجه فضانوردان ندانست و از افکار عمومی خواست تا زمان انتشار گزارش رسمی کمیسیون تحقیق و بررسی صبر کنند. وی همچنین افزود: "ما این موضوع را به عنوان یک مشکل جدی تلقی نمی کنیم ولی این مسئله ای است که به وضوح نباید رخ می داد. همچنین مایل نیستیم تکرار موارد مشابهی را در آینده ببینیم". اتصال کوتاه الکتریکی شبکه خبری اینترفاکس روسیه به نقل از یک مقام سازمان فضایی روسیه که خواست نامش فاش نشود گفت که به علت گرمای شدید به هنگام ورود به جو زمین، سفینه فضایی سایوز دچار صدمات شدیدی شده است و فضانوردان داخل سفینه در معرض خطرات بزرگی بوده اند. ولی گرشتن مایر از چنین اظهاراتی ابراز بی اطلاعی می کند. مظنون اصلی این حادثه کابلی است که بخش کنترل مرکزی در کپسول حاوی فضانوردان را به تجهیزات فرود سایوز متصل می نماید. یک اتصال کوتاه در این کابل به طور خودکار باعث رفتن سفینه به وضیعت ورود پرتابه ای می شود. گمان می رود در سال گذشته نیز چنین اتصال کوتاهی باعث ورود سایوز به صورت پرتابه ای شده باشد. جهت یابی اشتباه:!؟ مامورین رسیدگی به پرونده حادثه مشابه در سال قبل، شواهدی دال بر تاخیر در جدا شدن واحد پیشرانه از کپسول حاوی فضانوردان یافته اند. اگر واحد پیشرانه به موقع از کپسول حاوی فضانوردان جدا نشود، توزیع وزن سفینه را تغییر می دهد به طوری که باعث می شود کپسول فضانوردان در جهتی غیر از جهت تعیین شده به جو زمین وارد شود. گزارشات اولیه از سرنشینان سایوز حاکی از آن است که مورد مشابهی به هنگام ورود 31 فروردین روی داده است. کارشناسان روسی مشغول بررسی ارتباط احتمالی این دو حادثه هستند. ولی گرشتن مایر نسبت به پیش داوری ها و نتیجه گیری پیش از موعد هشدار می دهد. او معتقد است باید به کارشناسان روس اجازه داد تا به طور کامل داده ها را بررسی و تجزیه و تحلیل کنند تا به نتیجه درست برسند. زمان بحرانی:!؟ حادثه سایوز در زمانی حساس برای ناسا روی داد. ناسا قصد دارد شاتل ها را تا سال 2010 بازنشسته کند و سفینه اوریون را جایگزین آن ها نماید. اما اوریون تا سال 2015 آماده نخواهد شد. در طی این پنج سال فاصله، فضاپیمای سایوز گزینه اصلی برای ارسال فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی و بالعکس خواهد بود. بنابه عقیده گرشتن مایر، هنوز زود است که راجع به تاثیرات احتمالی حادثه سایوز روی برنامه های آینده ناسا صحبت شود. ولی او اضافه می کند که ممکن است ناسا گزینه ارسال فضانوردان به کمک سفینه های تجاری را نیز در نظر بگیرد. او می گوید: "ما بودجه لازم برای سرمایه گذاری بر روش های متعدد پرتاب سفینه های فضایی را نداریم. ولی تمام تلاش خود را می کنیم تا اوریون را در کمترین زمان آماده کنیم. در غیر این صورت از حمل و نقل تجاری فضانوردان استفاده خواهیم کرد."

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تشکر به خاطر اين مطلب چند وقت پيش در دانشگاه ايلينويز در سخنرانی يک پروفسور يهودی شرکت کردم که ضد قران صحبت ميکرد درست مثل اين فيلم ولی خيلی آکادميک تر و با ذکر دلايل زياد البته که اکثرا تفسيرات خودش بود که بر عليه قران بود چون اين آيات رو ميشه جوری ديگری تفسير کرد و اسلام رو سمبل صلح نشون داد از قضا من با يک دوستی بودم که اهل قران بود و خيلی دقيق مطالعه کرده بود در آخر سخنرانی هيچی برای گفتن نداشت مخصوصا چون سخنران بد از خوندن آيات به رفتار مسلمونای حالا استناد ميکرد و از همخونيشون صحبت ميکرد. خلاصه ما از اونجا ناراحت بيرون اومديم ولی با خودم فکر کردم که چرا ما نمی ريم اون بالا و قران رو تفسير نمی کنيم ؟ دين محبوبی نداريم دوستان اينجا تا حالا نديدم کسی از اسلام خوبی بگه حتی اونايی هم که ميرن و اکادميک مطالعه می کنند با چنين سخنرانی هايی مطمين تر ميشن چرا؟ مگه مگه ما چيکار کرديم ؟ شايد اشکال از مسلمونی ما هم هست همين که يهوديت رو قبول نداريم . اگر ما به عنوان مسلمان صلح و دوستی نشون بديم ديگه کسی حرف اون سخنران رو باور نمی کنه چون می بينين مسلمونا ضدشو دارند نشون ميدن .ولی اين سخنران هرچی ميگفت يه مثال هم از وضعيت فعلی ميزد همه ميگفتن آها راست ميگه ! پس سعی کنيم وجه اين دين رو از اينکه هست بدتر نکنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تشکر به خاطر اين مطلب
چند وقت پيش در دانشگاه ايلينويز در سخنرانی يک پروفسور يهودی شرکت کردم که ضد قران صحبت
ميکرد درست مثل اين فيلم ولی خيلی آکادميک تر و با ذکر دلايل زياد البته که اکثرا تفسيرات خودش
بود که بر عليه قران بود چون اين آيات رو ميشه جوری ديگری تفسير کرد و اسلام رو سمبل صلح نشون
داد از قضا من با يک دوستی بودم که اهل قران بود و خيلی دقيق مطالعه کرده بود
در آخر سخنرانی هيچی برای گفتن نداشت مخصوصا چون سخنران بد از خوندن آيات
به رفتار مسلمونای حالا استناد ميکرد و از همخونيشون صحبت ميکرد.
خلاصه ما از اونجا ناراحت بيرون اومديم ولی با خودم فکر کردم که چرا ما نمی ريم اون
بالا و قران رو تفسير نمی کنيم ؟ دين محبوبی نداريم دوستان اينجا تا حالا نديدم کسی از اسلام
خوبی بگه حتی اونايی هم که ميرن و اکادميک مطالعه می کنند با چنين سخنرانی هايی مطمين
تر ميشن چرا؟ مگه مگه ما چيکار کرديم ؟ شايد اشکال از مسلمونی ما هم هست همين که
يهوديت رو قبول نداريم . اگر ما به عنوان مسلمان صلح و دوستی نشون بديم ديگه کسی حرف اون سخنران رو باور نمی کنه
چون می بينين مسلمونا ضدشو دارند نشون ميدن .ولی اين سخنران هرچی ميگفت يه مثال هم
از وضعيت فعلی ميزد همه ميگفتن آها راست ميگه !

پس سعی کنيم وجه اين دين رو از اينکه هست بدتر نکنيم

بله اشکال از مسلمانان است و اگر ناراحت نشوی اشکال از خود شما هم هست که به عنوان یک مسلمان در آن بحث ضد اسلامی شرکت کرده و جواب آن پرفسور را ندادید!

این نکته را فراموش نکنید که تبلیغات علیه اسلام ربطی به رفتار مسلمانان ندارد و عموم مسلمانان کاری انجام نداده اند که بر روی آن انگشت گذاشته و چهره ای بد از آن نشان دهند.

دشمنی غرب با اسلام بخاطر رفتار و عملکرد مسلمانان نیست و مربوط به اصل اسلام میشود. تشکیل حکومت جهانی اسلامی.

راستی به اون پرفسور یهودی میگفتی جناب شما به خدا ایمان داری؟ به تورات ایمان داری؟ به حضرت موسی (ع) هم ایمان داری؟ حالا اگر شما به این سه موضوع ایمان داری پس چرا وقتی پای منافع خودتان است حرف خدا در تورات درست است و موسی (ع) پیامبر است اما محمد (ص) را پیامبر نمیدانید و قرآن را هم کلام خدا نمیدانید؟! پس از این دو پارادوکس نتیجه میشود که به خدا هم ایمان ندارید و تنها پیرو منافع خود هستید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام! چند اشكال!!! كي گفته كه اسلام يهوديت رو قبول نداره!؟اين دين در قران امده. اسلام اگر يهوديت رو قبول نداشته باشه اين يعني حضرت موسي رو قبول نداره! ما يهودي ستيز نيستيم! ما صهيونيسم ستيز هستيم! صهيونيسم مانند كمونيسم و امپرياليسم و فاشيسم و هر .....يزم ديگر يك دين يا يك طبقه و نژاد خاص نيست! بلكه يك ايديولوژي و نظريه است! نظريه اي كه عده اي موافق و عده اي مخالف دارد! در تمام اديان دنيا خشونت هاي بيدليل وجود داره! حتي در زرتشتي و بودايست. براي مثال همسر بنده كه خارجي هستش و دانشجوي دكتري روابط بين الملل وقتي بر روي روابط بين اديان تحقيق ميكرد در يك متن بسيار قديميه يهودي متوجه نكاتي شد و به من نشون داد كه باورم نميشد!!! در يكي از گرايشات دين يهوديت رسم قرباني كردن انسان (غير يهودي) انهم به سبك بسيار فجيعي وجود داشت كه بسيار سكرت بود و فقط خاخام ها اطلاع داشتند! و تا قرن 19 ادامه داشت! بعد از ان بنا بر دلايلي ديگر ادامه نداشت! (((البته اين كشتارهايي كه اسراييل ميكنه شايد به همون دليله)))!!! نكته حايض اهميت انكه فرد انتخابي بايد غير يهودي و كمتر از 7 سال باشه! بچه رو توي يك تشت ميگذاشتند و ضربه هايي با سوزن بر بدن او وارد ميكردند تا قطره قطره خون خارج شود و بچه بميرد و تشت پر از خون شود!!! بعد با خون بدست امده و ارد خمير درست كرده و نان مخصوص براي صومعه مي پختند!!! البته شايد فكر كنيد فيلم هاليوودي ديدم ولي اين عين چيزيه كه در متن عبري (زبان يهودي) امده! تقريبا يك همچين چيزي هم در مسيحييت بوده! هميشه افراط در دين (مانند عربستان و اسراييل و ...) و تفريط در دين (مانند شوروي كمونيستي) غير قابل تحمله و حماقت بشريت رو ميرسونه! بادا كه ما اينگونه نباشيم! با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب تفاوت تكنولوژي امريكا وروسيه تو همچين جاهاي خودش رو نشون ميده 460 كيلومتر خطا يه افتضا به تمام معنا بود (امريكا تو فرستادن كاوشگر روح كه يه روبات بود و چند سال قبل رو كره مريخ نشست مجبور بود از جاذبه چندين سياره استفاده كنه ابتدا سفينه به جو زمين فرستاده شد سپس با گرفتن نيروي گرانش سپس به طرف زهره رفت و درون مدار اون قرار گرفت دوباره به زمين برگشت واينبار با حداكثر نيروي كه گرفته بود به طرف مريخ رفت با طي ميليونها كيلومتر به سلامت روي مريخ نشست وجالب اينجاست در كل اين فرايند چندين ساله سفنه فقط 11 ثانيه ديرتر از زمان پيش بيني شده در محل مورد نظر نشست )البته چون ما فقط اشغال روسي ميتونيم بخريم دوستان همچين تعريف ميكنند كه بعله تكنولوژي روسي چنين چنان اقا به به !!! به به!!! (نمي خوام بگم بريم نوكر امريكا بشيم مي خوام بگم هم شرقي و هم غربي. خودمون رو محدود نكنيم اونم بدست خودمون از هر جا مي تونيم براي رشد سعادت ملتمون وكشورمان استفاده كنيم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جعل نام خليج فارس با دلارهاي نفتي صهيونيستي راه به جايي

بيچاره اين صهيونيستها كه ما هميشه پاي اونا رو وسط ميكشيم يعني زمان شاه هم كه با اسراپيل دوست جونجوني بوديم اسراپيليها ميگفتن خليج عربي يا شط العرب يا از جزاير ميگفتن(اين اتيش رو جمال عبداناصر روشن كرد وگرنه خود عربا هم مي گفتن خليج فارس) ياما با برادران عربمون از گذشتهاي دور مشكل داريم هي نجابت ميكنيم هي پر روتر مي شن ما متاسفانه تو فشار هاي بين المللي گيريم واين كشورهاي دوست وبرادر هم فرصت رو غنيمت شمردن و حالي بحولي ...ما هم كه هيچ مشكلي نداريم جز فلسطين و اگه اسراييل نابود بشه ما هممون خوشبخت ميشيم (بعضي ها فكر ميكنند وجود يه اسراييل كه دشمن عرابا باشه بدرد منافع ملي ما مي خوره بلاخره دوشمنيشون به ما وتضاد منافعشون با ما به يه سمتاي ديگهاي منحرف ميشه)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاي msh منظور چيه ز صلح مشكل مسلمانها غربي ها نيستن امثال شماست شمايي كه باور كردي اسلام دين ناقصيه تو اول منظورتو از صلح بگو منظورت اينه كه اگه آمريكا واسراييل قصد حمله داشتند ما با آغوش باز پذيرا يي كنيم اون موقع اسلام دين صلحه يا اين كه فلستينيها براي خاكشون ميجنگند وحشي هستند يهوديهايي هم كه به نوزاد رحم نمي كنند مهربون و خوش قلبن يه مثل قديمي ميگه كه چشم مي بينه ولي دل باور نمي كنه حكايت شماست كه اين چيزهارو مي بيني ولي باورت نمي شه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
karkas عزيز هرچند دوست ندارم تو يه سايت نظامي بحث مذهبي بكنم ولي اينطوري هم كه شما ميفرماييد نيست دين اسلام كاملترين دينه و به گفته قرآن براي زندگي بشر در همه اعصار و دورانه و اين درست نيست كه بفرماييد قوانين اسلام با توجه به خصوصيات عرب زمان جاهليت بسته شده . تمام قوانين و مقررات دين ما بر اساس دليل و منطقه و اگه كسي نميتونه از اين منطق سر در بياره مقصر اسلام نيست . چرا كه مي بيني هنوز بعد از گذشت بيش از 1400 سال اين دين هنوز زنده است و الحمدالله روز به روز به تعداد پيروان اون هم اضافه ميشه . تمام اديان براي دفاع از خودشون تو دين خودشون دستوراتي دارن اگه دقت كني يهود از زمان حضرت رسول اكرم ص تا به حال به مسلمانها دشمني مي ورزند و بفرموده ايشان اگه ده تا يهودي اسلام مي آوردند بقيه اونها مسلمان مي شدند . انشاالله با حضور حضرت مهدي عج همه مردم مسلمان شيعه اثني عشري خواهند شد و تمام اين بحثها خاتمه پيدا خواهد كرد به اميد آنروز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
saied عزيز و armanmodern گرامي با فرمايشات هر دو تون موافقم گردنم هم از مو نازكتره . اما ايكاش سران ما هم مثل ما فكر مي كردن و لااقل تو مسايل نظامي بهتر عمل مي كردن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميشه يكي به من بگه دلار نفتي رو اين بنده خدا چه جوري به صهيونيست ها نسبت داد؟ مرد حسابي مگه هر چي دشمن تو اين دنيا داريم صهيونيسته ؟ اصلا چطوره از اين به بعد واژه ؛دشمن؛ رو از ادبياتمون حذف كنيم به جاش بگيم ؛صهيونيست؛ ؟!! عزيز من درسته صهيونيست ها دشمن ما هستند ولي تنها دشمنمون كه نيستن . من موندم بعضي از دوستان كي ميخوان از خواب غفلت و نفهمي بيدار بشن و ياد بگيرن كه كمي هم بايد فكر كنن!! عزيزم ما تو اين دنيا دشمن زياد داريم خجالت هم نداره كه قبول كنيم عربها دشمنمون هستند. اونها دشمني خودشون رو تو جنگ عراق و جزاير سه گانه و حمايت از تحريم هاي آمريكا و قاچاق ناموس و دخترانمون به امارات براي تجاوز كردن بهشون و ... نشون دادن. برادر من چرا خجالت ميكشي كه بگي عربها دشمنمون هستن ؟ به نظر من در خيلي از موارد براي مملكت عزيزمون عربها از اسراپيل خطرناك ترند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.