Recommended Posts

منظورم از اینکه گرسنه نخوابیده ام این نبود که همیشه با شکم سیر خوابیدم. پیغمبری هم با این قضیه تفاوت دارد. خوب اون حضرت علی (ع) بود من که مثل ایشون نیستم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقايان ما در مورد مردم ايران صحبت نميكنيم.غيرت(از نوع ايراني) براي اعراب مفهومي ندارد.اين مساله خيلي هم به مسلمان بودنمان ربطي ندارد چون

مفهوم غيرت در نزد اقوام پارسي بوده و بس.البته اسلام اين غيرت را مستحكم كرد.ولي مسلمانان ديگر كشورها دقيقا مثل ما فكر نميكنند.
يادم هست

يك مستند از مسلمانان چين رو تماشا ميكردم.در بين مسلمانهاي اونجا رسم بود كه دختران قبل از ازدواج حجابي نداشتند و حجاب تنها بعد از ازدواج

براشون معني پيدا ميكرد
.ما هم نبايد اينقدر سخت بگيريم چون براي درك اسلام زمان لازمه.هيچ ميدونستيد كه اگر سختگيرهاي بي مورد نبود الان تمام

اسلاوها(نژاد اروپاي شرقي)مسلمان بودن.در زمان يكي از خلفاي عباسي عده اي اسلاو ها نسبت به اسلام ابراز علاقه كردند فقط به شرط اينكه اجازه

نوشيدن مشروب رو داشته باشن.ولي مسلمانان گفتند خليفه ي مسلمين(كه براي خودش ركورد دار مستي بود)اجازه نميده.

ولي وضع ما فرق داره.ما برترين ملت (حداقل در دنياي اسلام) هستيم.زنان ما هرگز به اين كارها راضي نميشن (البته نبايد به بعضي زنان كثيف كه هم

اكنون در جامعه هستند توجهي كنيم چون با اين حجم تبليغات مشخصه دختر روستايي اي كه به لطف سهميه وارد شهر شده نميتونه خودشو دور از

خانواده كنترل كنه)
.اكثر مردم ما هم هنوز ته مانده ي غيرتشون رو دور نريختن.يادمون نره چند وقت پيش كه وزير كشور از ازدواج موقت صحبت كرده بود چه

بلوايي به پا شد(كه بعضي ... ها سعي كردن اونو بخاطر تفكرات فمنيستي در ايران نشون بدن)
.

ولي بايد بگم كه شرايط جنگ فرق داره و ميشه در موارد اظطراري هر چيزي رو براي زنده موندن خورد.براي اين زنان عراقي(شيعيان)راه ديگري هم مثل

ازدواج موقت هست كه حداقل بچه هاشون نان حرام نخورن.

سلطان جلال الدين خوارزمشاه وقتي احتمال داد كه توسط مغولها اسير بشه تمام زنان و كودكانش رو در رود انداخت تا با شرف بميرن ولي برده ي اجانب نشن.

فكر ميكنم كه شعرش هم يادتون باشه.من 4 بيت اخرشو مينويسم:

بلي انان كه از اين پيش بودند چنين بستند راه ترك و تازي
از ان اين داستان گفتم كه امروز بداني قدر و بر هيچش نبازي

به پاس هر وجب خاكي از اين ملك چه بسيار است ان سرها كه
زمستي بر سر هر قطعه زين خاك خدا داند چه افسرها كه رفت
ه
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
افسر:تاج
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از طولاني شدن مطلبم عذرخواهي ميكنم.

خوب کم کم داره جالب می شه.....توجه دوستان رو جلب می کنم به این بحث :):
غیرت و پاکی ربطی به نژاد و قوم و شهر و کشور ندارد.در ضمن وقتی شما می فرمایید دقیقا مثل ما فکر نمی کنند یعنی ما همه 70 ملیون یک جور فکر می کنیم؟؟!!در ضمن در نزد اقوام پارسی بوده؟؟؟در نزد اقوام غیر پارسی ایران نبوده! توجه شما را به قسمت حرمسرا تخت جمشید و همچنین هزاران قطعه اشکال و اشیا از زنان لخت مادر زاد مربوط به دوران ایران باستان جلب می کنم.توجه شما را به ارایه تصاویر لخت زنان پارسی از سوی استاد نژاد پرست، جناب ''حجت color=ylow]ell''جلب می کنم که سعی در تبلیغ عقاید زیبای پان فارس گونه خویش همانند هم کیشانشان دارند و قابل توجه است این تصاویر مستهجن با استقبال آریاییان عزیز مواجه شده است و همینطور خواهشمندم برای یک جستجو ساده در گوگل و یوتوبی برای کلمه (پرشین گرزل)یعنی(دختران پارسی) و مشاهده ده ها کلیپ مستهجن از ناموس های مملکت ما که توسط برخی جوانان با غیرت پارسی گذارده شده و اگر به قسمت نظرخواهی آن صفحات نگاهی بیندازید می نگرید که مردان پارسی ما از زیبایی دختران ایرانی تبلیغ می کنند و برادران هم خون اروپایی خویش را به سفر به ایران دعوت می کنند تا لابد با دختران آریاییی بیشتر آشنا شوند....(گویی زنان برایشان نوعی کالاست) و اگر این زنان لخت نشان از «غیرت پارسی» دارند، پیشنهاد می کنم مجلس ختمی را در مصلی تهران برگزار کنیم.[/color]
نمایی از یکی طراحی های مذکور که تیره و تارش کردم چون بد آموزی دارد
تصویر

همانطور که می بینیند ما خود بی غیرت کم نداریم.....جالب است بدانید بعضی پان فارس های عزیز که با اعتراض بنده در این مورد مواجه شدند فرمودند:بابا چرا عصبانی می شوی...این یک دختر آذری است!!!که از همین تریبون باز هم هشدار می دهم در گاراژ را بسته و دامنه فلاکت و فقر رو نفهمی خویش را از این که هست بیشتر نکنند...زیرا اگر بخواهند کار را ناموسی کنند سر کثیف خود را در دستان خویش خواهند یافت و برای بنده پیدا کردن نشانی زیاد سخت نیست و نامرد کسی است که به آنچه می گوید عمل نکند.... icon_frown

در همین ایران خودمون اگر آزاد بشود بعضی لخت مادر زاد به میدان می آیند.....خودتان که بهتر می دانید

برای درک اسلام تلاش و جهد و تحقیق لازمه

البته اکثریت همان هایی هم که از این دسته مسلمانند به قول خودشان از گروه اروپاییان افراطی(در رقص و شراب نوشی و پارتی و ...)هستند.

icon_frown : شما چگونه به خود اجازه می دهید به روستاییان پاک دی ما بی احترامی کنید :) از این حرف شما واقعا خونم به جوش آمد....روستاییان مردمان پاک و صادقیند چرا بی احترامی می کنید به ناموس مملکت ما؟...چرا تفکرتان اینگونه جهان سومی است که اینگونه ملت را طبقه بندی می کنید؟؟؟؟
تشریف ببرید همین تهران شهر شما و ببینید آن تهرانی های شما هر کدام اهل یک کلکته آبادی هستند که حالا آمده اند تهران و مثل انسان های بی فرهنگ تازه به دوران رسیده تریپ تهرانی/شهرستانی می گذارند.....
به چه حقی به دختران پاک روستایی بی احترامی می کنید و آنان را کثیف می نامید؟خارج از کنترل؟علاقه به خارج از کنترل دارید بروید سری به خیابان بزنید و برخی زنان شهریتان را که با لباس های چسبنده و میک آپ های شدید خود را به شمایل فاحشه های غربی در آورده اند را تماشا کنید(این حرف را بارها توسط دوستانم که از اروپا به اینجا آمده بودند شنیده ام...) ؟؟دختر روستایی کثیف است؟؟ آیا ساده بودن و بی نیرنگ بودن به معنی کثیف بودن است؟؟؟این هم بخشی از فرهنگ پارسی شماست که طنز آن بی احترامی به دیگر لحجه ها و اقشار زحمت کش است؟

والا تو این مملکت هر کی دلشم بخواد تو یکیشم مانده.....توی ایران هر کی دنبال یک بهانه است...روزنامه ها برای اینکه بیشتر فروش کنند و مردم هم برای اینکه اوقات به بیکاری نرود.

تو این بلوا و گرفتاری یک مرد شکم خود و خانواده اش را هم زوری پر می کند.تو این بدبختی اگر کسی قصد کمک در راه خدا داشت بدون این صحبت ها انجامش می داد.

خوب باریکلا به سلطان عزیز...ولی به هر حال اینجا بحث یه زن عراقیه که بخاطر فقر و گرسنگی شدید به راه خطا رفته..

وسلام علیکم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منظورم از اینکه گرسنه نخوابیده ام این نبود که همیشه با شکم سیر خوابیدم. پیغمبری هم با این قضیه تفاوت دارد. خوب اون حضرت علی (ع) بود من که مثل ایشون نیستم!

قضاوت و بخشش با خداست.ما هم که این جا دادگاهی ترتیب نداده ایم....
در ضمن اگر آن چند روز را واقعا بدون روزی و قوت سپری کرده اید پس باید حال مادری که فرزندانش از سو تغذیه در حال مرگ هستند را بفهمید.من کار اور را تایید نمی کنم اما بر علت و نتیجه کارش می گریم و از خدا می خواهم که همه فقیران را بی نیاز کند انشاالله.
(در ضمن: اون حضرت علی بود و معصوم..چرا ما گناهکاران نتونیم ببخشیم؟اصلا ببینم مگر این زن از ما طلب بخشش کرده؟انشالله خداوند هم این زن و هم همه زنانی که به راه نادرست رفته اند رو به صراط مستقیم هدایت کند و ببخشاید.)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اين همه زنان بدحجاب،خودفروش و همين طور مردان گناهكار توي همين ايران هست پس چرا از واسه اونا اقدامي نمي كنيد.
اقا سعيد مگه شما مسلمان نيستيد؟ چطور نمي دونيد كه قوانين توي شرايط تغيير مي كند.
يه سوال: اگه عراق از ما يه اسير مي گرفت و ميبستش به تانك و ميخواست پيشروي كنه به خاك ايران.ما بايد بخاطر اينكه يكي از همرزمان ما جونش در خطره كاري نكنيم و بزاريم بيان تو؟ صد البته من اينكارو نمي كنم ولي شما شايد ....
اخلاق مطلق نيست، يه مسئله اي كه توي شرايط فرق ميكنه.شما اون طور كه با يك كودك حرف مي زنيد با يك سالخورده فرق داره.اينجا محل درس اخلاق نيست.شما هم فكر نكنم مدعي باشيد كه تا بحال گناهي نكرده ايد!!!!!!!
مگه ما فرياد نمي زنيم يا عي جان مقتداي من تويي ؟ پس چرا سعي نميكنيم از آن حضرت الگو بگيريم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سعید جان گویا اینقدر سرت تو ادوات جنگیه که جای دیگرو نمیبینیه
1 سفر به دبی که بری تو خیابون رقه و یا تو لابی هتلها خیلی راحت میتونی دخترای ایرانی رو ببینی که از سر فقر
رفتن اونجا و خود فروشی میکنن
فیلم فقر و فحشا و خیلی مستندای دیگه هستن که ببینی متوجه میشی که الانشم جنگ نشده خیلیها برای سیر کردن
شکمشون دارن چکار میکنن اونم تو کشور اسلامی
یعنی اکثرا مسلمان یعنی تا 40 خونه اطرافت اگه کسی گرسنه بخوابه و تو سیر باشی مسلمان نیستی
اما در عمل چی؟
اینارو به تو میگم ولی درواقع به خودم باید بگم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قضاوت و بخشش با خداست.ما هم که این جا دادگاهی ترتیب نداده ایم....

فكر مي كنم همين خدا براي اينجور گناها حد تعيين كرده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا منظور از پارس به شكل مطلق ايراني است و من قصد توهين به ديگر اقوام ايران را ندارم.ثانيا منكر وجود فحشا در ايران نيستم.و بايد بگم به هيچ وجه با كساني كه شما خيال ميكنيد(پان ايرانيست ها) رابطه اي ندارم.به تمام روستاييها هم توهين نكردم.ولي از اقا پيام انتظار دارم در مواردي كه تحقيق كردن نظر بدن.همين فيلم ... اين چماقدار ديروز و روشنفكر امروز (ده نمكي)كه شما ازش نام برديد كه داشت به مساله ي مورد نظر من اشاره ميكرد. تحصيل دانشجويان دختر در زادگاهشان چرا چرا در دستور كار دولت قرار گرفت؟(البته عملي نشد) اگر سري به كوي دانشگاه ميزديد و اون ... ها رو در روزي مثل 18 تير تماشا ميكرديد نظرتان در مورد ساده بودن برخي از انان تغيير ميكرد. در مورد تصاوير هم بايد بگم براي دو نفر متاسفم : بعضي بي همه چيزها كه از ايران چيزي كه غرب ميخواهد را نشان ميدهند (مثل بعضي گرافيستها كه گندشون چند وقت پيش در اومد) و برخي افراد كه براي تاييد نظر خودشون حاضرن فرهنگ ايراني رو به يه زن فاحشهي عراقي بفروشن. از اقا سعيد هم كه فكر ميكنم نظرشون تا حدي به من نزديكه تشكر ميكنم و در مورد انتقادشون هم سعي ميكنم از اين به بعد از نام ايراني استفاده كنم. راستي از icon_frown هم خيلي ترسيدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرانسويها از كثيفترين انسانها هستند.كساني كه در الجزاير 1 ميليون نفر رو كشتن ولي قبل از اون ظرف 6 هفته پاريس رو به هيتلر تحويل دادن.بلافاصله بعد از جنگ هم دوباره به سراغ ويتنام رفتند.اگر از بي وفايي ناپلءون در زمان فتحعلي شاه بگذريم نميتونيم همكاري اون ... ها با صدام رو فراموش كنيم. ولي حالا چي؟ايا بايد همه رو ببخشيم؟پس بعد از ظهور امام زمان (عج) هم بايد بيخيال انتقام باشيم؟ جواب:بله انسان جايز الخطا هست.پس اگه ببخشيمشون تا مثل اون سربازهاي انگليسي به ريشمون بخندن حتما ثواب كرديم.اين جوابي هست كه احتمالا اكثر مسولان به ما ميدن.بله با ساخت سريال ننگين مدار صفر درجه و پخش اون از شبكه ي ملي بايد بپرسيم اگر اين خنجر زدن از پشت نيست پس چه ميتواند باشد؟براي من بحث نازي ستيزي فيلم( كه در تلويزيون ما عادي شده) مطرح نيست بلكه هدف فيلم مطرح است.اگر امروز براي ما يك زوج ايراني-فرانسوي( ان هم از نوع يهودي) به عنوان نماد دوستي اين دو ملت نمايش داده ميشود فردا بايد شاهد ازدواج بك زوج ايراني-اسراييلي باشيم. تا تنفر از قوم يهود به كلي فراموش شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

payam,
به نکات جالب و تامل برانگیزی اشاره کردید. متاسفانه وضع داخل کشور بسیار خراب است ولی این تاپیک محل بحث این مسائل نیست. داریم درباره زنان عراقی صحبت میکنیم.

این یک دختر آذری است!!!

عجب توجیه منطقی؟! این پان فارسهای عزیز که خونشون با اعراب و مغول قاطی شده و از بس بدنشون ناهماهنگی داره که به یک ناهنجار اجتماعی تبدیل شدن میان به آذریها توهین میکنن که سابقه آریایی بودن و حضور در ایران برای این قوم بیشتر از سایر اقوام ایرانی است؟ برید به عرب بودن خود برسید شما ایرانی نیستید که یه پان بزارید کنار اسم فارس بعد بخاید ایران رو به ... خونه تبدیل کنید. گذشت آن دوران پهلوی که با شاه سوسول قزاق و غیر ایرانیتون ادعای ایرانی بودن بکنید و به ایرانیان برچسب غیر ایرانی بزنید! icon_frown

payam, babyboy, MRG,
چرا از مسائل کشور هم خبر دارم ولی این تاپیک جای چنین بحثی نیست. اگر با فساد قاطعانه و هوشمندانه برخورد نکنی تصاعدی گسترش میابد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سعيد بدونيد يك ايراني واقعي هرگز دوره ي پهلوي رو ماييه ي افتخار نميدونه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزيز. خواهشاً اگه از موردی خوشتون نیومده، حداقل اینطور نکوبینش!! مدار صفر درجه، مشاوری چون دکتر عبدالله شهبازی داره! فکر کنم ایشون، اندازه ی سن بزرگترین عضو سایت فقط مطالعه و تحقیقات کرده و کتاب منتشر کرده! حداقل سعی کنین که احترام ایشون رو نگه دارین! شاید شما با مواردی از این فیلم مخالف باشین! ولی باید بیاین مخالفت تون رو منطقی بفرمایین نه اینکه تو هر تاپیکی که برسین، بفرمایین سریال ننگین مدار صفر درجه! اگه منظورتون این هست که نازی ها هیچ جنایتی انجام ندادن، پس در این زمینه حرفی با همدیگه نداریم. چون ماشاء الله امروز تو ایران اینقدر نازی پرستی مد شده که همه خیال می کنن نازی ها اصلاً کاری نکردن و تو کل جنگ، فقط داشتن مصدومین حملات متفقین رو پانسمان می کردن! هر از چندی هم به کودکان یتیم، گل اهداء می کردن icon_frown ! نمی دونم شما چطور این برداشت رو کردین که این دو زوج، نماد دوستی دو ملت هستن. این فیلم، قصدش نشون دادن انسانیت ایرانی ها بوده! بحث این رو داره که یه انسان، به یه انسان دیگه کمک کرده! یه بار دیگه، متن صحبت های حبیب پارسا تو زندان نازی ها و بعد ایران رو مرور بفرمایین! بارها مسئله رو اون ها به صورت سیاسی و قومی و حبیب به صورت انسانی دیده! امیدوارم شما از اون نوع آدم هایی نباشین که ادعا می کنین همه ی یهودی ها موش کثیف و پستن و از اینجور موارد! چون در اون صورت، هیچ فرقی با نژآدپرست های دیگه ی جهان ندارین! ----------------------------------------------- فرانسه، همواره مدعی مهد فرهنگ بوده و در عمل، خلافش رو اثبات کرده! مردم سالارترین کشور جهان بودن و همچین کارهایی رو مرتکب شدن!!!! یادمون نره که حتی جنگ های صلیبی رو فرانسوی ها شروع کردن!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسامه بن لادن، رهبر القاعده برای اولین بار طی سه سال گذشته در یک نوار ویدئویی جدید نشان داده شده است.
تحلیلگران آمریکایی گفته اند که آنها این نوار ویدئویی را مورد بررسی قرار داده و تقریبا مطمئن هستند که صدای پخش شده، متعلق به خود اسامه بن لادن است.
تصویر

در ویدئو پخش شده، رهبر القاعده دو راه حل برای پایان دادن به جنگ در عراق مطرح می کند. راه حل اول، گسترش دامنه شورش ها علیه نیروهای به رهبری آمریکا در عراق است و راه حل دوم، روی آوردن آمریکا به اسلام است.

جورج بوش، رئیس جمهور آمریکا که برای شرکت در نشست سران آسیا-اقیانوسیه به استرالیا سفر کرده، در واکنشی به این ویدئو گفت که اظهارات بن لادن در مورد جنگ عراق نشاندهنده اهداف طولانی مدت القاعده در عراق و "جهان خطرناکی است که در آن زندگی می کنیم."

آقای بوش افزود: "عراق جزئی از جنگ علیه افراط گرایی است و اگر القاعده به آن اشاره می کند، به این خاطر است که می خواهد به هدف خود که خروج ما از آنجاست برسد."

ششمین سالگرد یازده سپتامبر

نوار ویدئویی اسامه بن لادن در آستانه ششمین سالگرد حملات 11 سپتامبر 2001 منتشر شده است. بن لادن از اکتبر 2004 تاکنون در نوارهای ویدئویی دیده نشده بود.

مقام های آمریکایی که در حال مطالعه این نوار هستند می گویند برداشت آنها این است که فیلم اخیرا و احتمالا در تابستان جاری ضبط شده است.

بخش کوتاهی از این نوار 30 دقیقه ای بعد از ظهر روز جمعه از شبکه الجزیره پخش شد.

در این ویدئو به نظر می رسد بن لادن پشت میز نشسته باشد درحالی که یک پیراهن سفید و عبایی کرم رنگ به تن دارد. ریش او تیره تر و کوتاه تر از ویدئویی است که در سال 2004 منتشر شد.

در پایین تصویر به زبان انگلیسی نوشته شده است: "پیامی از شیخ اسامه بن لادن به مردم آمریکا".

براساس متن پیاده شده نوار که چندین رسانه در آمریکا به آن دست یافته اند، گوینده آمریکا را علنا تهدید نمی کند و مستقیما نیز خواستار حمله به آن کشور نمی شود.

در عوض وی به مردم آمریکا می گوید آنها در تلاش خود برای قانع کردن دولت بوش به توقف جنگ در عراق شکست خورده اند.

'دو گزینه'

براساس متن نوار که شبکه "ای بی سی" به آن دست یافته، وی می گوید: "این یکی از بزرگترین اشتباهات شما بود که از کسانی که این جنگ را راه انداختند نه حساب خواستید نه مجازاتشان کردید."

"به بوش اجازه دادید دور اول (ریاست جمهوری) را کامل کند و عجیب تر اینکه او را برای بار دوم انتخاب کردید، که آشکارا از طرف شما اجازه یافت ... به قتل مردم ما در عراق و افغانستان ادامه دهد."

وی به مردم آمریکا گفت که برای پایان دادن به جنگ عراق دو راه وجود دارد: "اولی از طرف ماست و آن اینکه همچنان کشتار شما و نبرد با شما را تشدید کنیم."

وی می گوید راه دوم طرد نظام دمکراتیک آمریکا و گرویدن همه به اسلام است.

"حالا دیگر برای شما و همه مردم جهان اهمیت نظام دمکراتیک روشن شده است: اینکه این نظام چگونه با منافع مردم و خون آنها از طریق فدا کردن سربازان و توده ها، برای دستیابی به منافع شرکت های عمده بازی می کند."

گوینده ادامه می دهد: "از شما دعوت می کنم اسلام را در آغوش گیرید."

در متن نوار همچنین به نیکولا سارکوزی رئیس جمهور فرانسه اشاره شده است که نشان می دهد پس از ماه مه ضبط شده است.

'توطئه های تازه'

خبرنگاران می گویند ویدئوی تازه بن لادن به ابطال شایعات درباره مرگ رهبر القاعده کمک خواهد کرد.

تام کیسی معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: "فکر نمی کنم چیزی باشد که او بتواند بگوید یا انجام دهد که از عزم ما یا عزم شرکای بین المللی ما برای مقابله با افراط گرایی بکاهد."

اما به گزارش خبرگزاری فرانسه مایکل هیدین، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، در یک سخنرانی در روز جمعه در شورای روابط خارجی در نیویورک اخطار داد که القاعده درحال توطئه چینی برای حملات تازه به آمریکا است.

وی گفت: "تحلیلگران ما با اطمینان زیاد ارزیابی می کنند که رهبری مرکزی القاعده درحال برنامه ریزی برای توطئه ای با تاثیری شدید علیه خاک آمریکاست."

بن لادن در آخرین ویدئوی قبلی که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2004 آمریکا منتشر شد، نسبت به حملات تازه به آمریکا هشدار داده بود.

وی در نواری صوتی که در ژانویه 2006 منتشر شد به رویدادهای قابل تشخیص از جمله وضعیت سومالی اشاره کرد که نشان می داد نوار به تازگی ضبط شده است.

سنای آمریکا در ماه ژوئیه جایزه ای را که برای دستگیری یا مرگ بن لادن تعیین کرده بود از 25 میلیون دلار به 50 میلیون دلار افزایش داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر شما احترام ميگذارم ولي: 1-با وجود اين مشاور بزرگ اشتباهات فاحش و خنده داري در سريال رخ ميدهد:حبيب اقا هيتلر رو صدر اعظم المان خطاب ميكند و از اون جالبتر مارشال پتن قبل از متاركه ي جنگ با المان رييس دولت فرانسه معرفي مي شود و به گروه مقامت زير زميني فرانسه پارتيزان گفته ميشود. 2-واقعا كه منظور فيلم نشان دادن انساندوستي ما ايرانيان است:مردم قحطي زده ي ايران نان را از دست كودكي ميربايند ولي استسد فرانسوي خود را سپر بلاي شاگردانش ميكند.البته فرانسويهاي بي بخار به عنوان مردمي وطن دوست و مبارز به تصوير درامده اند. 3-از همه وقيحانه تر سخنان استاد فرانسوي است كه از پايبند نبودن نازيها به پيمان عدم تجاوز به شوروي و خطر ان براي ايران ميگويد.يعني براي كوبيدن نازيسم بايد از كمونيسم تعريف كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 4-مارشال دوگل يك قهرمان ازادي است كه بعد از شكست المان از امريكا و نه نيروهاي او زمام امور فرانسه را در دست ميگيرد و متعهد ميشود اسراييل را به سلاح هسته اي مجهز كند. 5-يهودي از صهيونيست جدا شده.اين هم از اهداف يهود است.دشمنان صهيونيزم ابتدا به خاطر دشمني ظاهري يهود با صهيونيستها به يهوديها نزديك ميشوند و بعد از اينكه تنفرشان از يهود كمرنگ شد نوبت دوستي با صهيونيستها است. جدا ندانستن اين دوگروه از هم كاملا با جدا نكردن مسلمانان از هم تفاوت دارد.بايديك سوال بپرسم: ايا شما براي القاعده و وهابيون و طالبان كمك ميفرستيد؟من كه فكر نميكنم. ولي تمام يهوديان جهان براي تشكيل اسراييل پول فرستادند. در ضمن هر كسي يك الگوي ظاهري(و نه در حد انبيا و امامان)دارد.ايا من ميتوانم به شما كمونيست بگويم و تنها دليل من avatar ي از CHE باشد كه براي خود انتخاب كرده ايد؟شايد اين تبليغات اثر كند و فردا عكس هرتزل يا بن گورين را بجاي عكس اين مبارز بزرگ ببينيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تحصيل دانشجويان دختر در زادگاهشان چرا چرا در دستور كار دولت قرار گرفت؟(البته عملي نشد) اگر سري به كوي دانشگاه ميزديد و اون ... ها رو در

روزي مثل 18 تير تماشا ميكرديد نظرتان در مورد ساده بودن برخي از انان تغيير ميكرد.

تا آن جایی که بنده اطلاع دارم فقط دانشجویان دختر نبود.بلکه همه دانشجویان بود.این طرح را مخصوصا برای تهران می خواستند اجرا کنند به دلیل اینکه افرادی که به عنوان دانشجو به تهران می آیند تقریبا همگی در آن جا ماندگار می شوند و به زادگاه خود بر نمی گردند.
در ضمن بنده عرض نکردم که زنان همکی ساده هستند.و اما اگر فردی از یک روستا و یا شهرستان در دانشگاه های تهران قبول شود مطمئنا یک نخبه است.و اگر اینگونه افراد به دنبال اینگونه مسائل بودند هیچ وقت در چنین سطحی از دانشگاه قبول نمی شدند.
در مورد اینکه محیط تهران اینگونه افراد را عوض می کند بله این را قبول دارم اما باید بدانید اگر این تغییرات منفی هم باشد همه تحت تاثیر برادران و خواهران پایتخت نشین و فرهنگ بالای آن ها صورت گرفته است!در واقع در دانشگاه اکثرا مجبور می شوند که همرنگ جماعت شوند و کمتر کسی است که بتواند خود بماند و توجهی به بی فرهنگی های به ظاهر متمدنانه نکند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرانسويهاى‌كثيف و بى غيرت كه بوى مردى‌از آنها نمى‌آيد گردن يك كودك 19 ماهه را شكستند و پدر و مادر او را از او دور كردند اين هم اولين بار نيست كه با ايرانيها اين گونه رفتار ميكنند. icon_frown آنها حيوان هستند icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.