Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

دوستان من یک پوشه ای دارم که درش فیلم هست ولی نشون نمیده یعنی خالی نشون میده 4 گیگ داره ولی نشون نمیده hidden هم نیست ممنون میشم کسی بتونه جواب بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='roteil' timestamp='1392644019' post='366031']
روی هارد سالم هارد معیوب رو هیچکاریش نکن فقط به سیستم وصل باشه
[/quote]سلام برادر
هارد مشکل دار من اون disk2(mbr هست الان نمیدونم چار کنم.اموزشی هم پیدا نکردم.که براساس اون عمل بکنم
الان برای باز یابی چکار کنم
http://8pic.ir/images/81708108361846732297.png

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روی درایو g کلیک کن بعد از قسمت tools (سمت چپ) acronis recovery experts رو انتخاب کن بعد نکس بعدش اتوماتیک یا مانوال رو یکیش رو انتخاب کن حل میشه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='roteil' timestamp='1393254854' post='367333']
روی درایو g کلیک کن بعد از قسمت tools (سمت چپ) acronis recovery experts رو انتخاب کن بعد نکس بعدش اتوماتیک یا مانوال رو یکیش رو انتخاب کن حل میشه
[/quote]این کار را انجام دادم تغییری نکرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گوشی که رمز امنیتی اش رو یادت رفته باشه چطوری میشه اونو باز کرد؟البته بدون فلش زدن
سامسونگ s5263 یا استار2 -جاوا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش مشکلی برای من بوجود اومده و خیلی اذیتم می کنه و امیدوارم بتونید بهم کمک کنید که حلش کنم

بنده یک سری دی وی دی کمک آموزشی دارم که قفل سخت افزاری داره و هنگامی که میخوام پخششون کنم متاسفانه سیستم ERROR میده و من نمیتونم محتویات رو که فیلم های آموزشی هستن تماشا کنم .

لازم به ذکره که هر دی وی دی سه جلسه داره و من فقط نمیتونم جلسات اول رو تماشا کنم جلسات دوم و سوم به راحتی پخش می شن . با تیم پشتیبانی که تماس گرفتم گفتند که مشکل از دی وی دی رام شماست و احتمالا چشمش ضعیف شده و نمیتونه جلسه ی اول رو پخش کنه با یک دی وی دی رام اکسترنال نگاه کنید تا مشکل حل بشه . منم دی وی دی رام اکسترنال تهیه کردم اما کماکان مشکل پابرجاست . این دی وی دی ها روی دیگر کامپیوترها اجرا میشن بدون مشکل فقط رو سیستم من اینجوریه و من نمیدونم مشکل از کجاست .

ویندوز بنده هم XP هستش

امکان اینکه روی سیستم دیگری هم این بسته ها رو ببینم نیست

لطفا بنده رو راهنمایی کنید تا این مشکلو حل کنم [img]http://forum.p30world.com/images/New-Smile3/28.gif[/img]

خیلی ممنونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه لپ تاپ دستم افتاده که یک سرتیفیکیتینگ یا همچین چیزی روش نصبه که برای هرچیزی یه رمز ادمین میخواد. من میخوام وارد ریجستری بشم ولی دسترسی ندارم . راه حلتون چیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در پیرو پست قبلی;;;;
یکی از دوستان لپ تاپی رو اورد که بعد از اینکه وارد میشد صفحه ی سیاه نشون میداد. یعنی وقتی که رمز و پسورد کامپیوتر رو میزد بعد از چند لحظه که میخواد وارد دسکتاپ بشه صفحه سیاه میومد. ویندوز هم ویندوز هفت هست.این لپ تاپ شرکت هست که خیلی مهمه براش به قول خودش وقتی که وارد لپ تاپ میشه اگه به اینترنت وصل باشه یه درایوی رو نشون میده که روی سرور شرکت هست و از این طریق فایلها و کارش رو پیش میبره و تو شرکت هم به اینترنت شرکتش وصل میشه که رمز و اینا نداره بلکه یه برنامه یا سرتیفیکیت نصب هست روش که اجازه میده به اینترنت شرکت وصل بشه.
به طریق زیر من این مشکل رو حل کردم>

من پیگیری کردم دیدم چیزی که باعث این شده یه تروجان ویروس یا کرمی هست به نام regsrv.exe برای پاک کردنش اول نیاز داشتم که وارد سیستم بشم چون رمز و یوزرنیم داشتم وارد شدم اما صفحه سیاه بود پس با کمی جستجو با زدن کلیک های shif+ctrl+del تونستم وارد مدیریت فعالیتها یا همون صفحه ی معروف بشم که میشه باهاش برنامه ها رو بست. تو صفحه ی مدیریت فعالیتها دنبال regsrv.exe گشتم و دو تا پیدا کردم و هر دو تا رو دیلیت کردم یعنی فعالیتشون رو پایان دادم. بعدش از گزینه file روی گزینه ی New Task run کلیک کردم و نوشتم explorer.exe و بعد هم اینتر رو زدم بعد از دو سه ثانیه وارد دسکتاپ شدم و حالا نیاز به دسترسی به ریجستری داشتم و چون دسترسی به ریجستری از طرف ادمینستراتور بسته شده بود از طریق gpedit.exe هم نشد دسترسی به ریجستری رو فعال کنم . بالاخره یه برنامه دانلود کردم به نام regalyzer که یه پروژه ی متن باز هست و رایگان. قبل از این تمام راههای رسیدن به ریجستری رو امتحان کردم بیش از سه چهار تا راه بود. هیچکدوم کار نکرد.ولی بعدش که این برنامه رو دانلود و نصب کردم , اجراش کردم و تونستم وارد ریجستری بشم.
بعدش از این طریق تونستم ریجستری رو ویرایش کنم و تو این ادرس HKEY_LOCAL_MACHINE/ SOFTWARE/ Microsoft/ Windows NT/ currentVersion/ Winlogon روی shell دوبار کلیک کردم و regsrv.exe رو پاک کردم و به جاش explorer.exe رو نوشتم.
بعد هم اوکی کردم و کامپیوتر رو ریستارت کردم و مشکل حل شد. فلش خودمو به لپ تاپ زدم بعد به سیستم خودم زدم دیدم مک افی هی اخطار میده یه تروجان یه ویروس یه کرم تو فلشم هست. فقط استاکس نت کم بود که فکر کنم مک افی دستش با امریکا یکیه پس کشفش نمیکنه باید برم یه ویروس کش روسی نصب کنم بزنه دمارشون رو در بیاره.
حالا امشب میاد بهش میگم یه انتی ویروس بخره و نصب کنه و سیستمشو یه خونه تکونی مشتی کنه. البته ویروس کش من اصله و حدودا دویست هزار تومن لیسانسشو خریدم برا همینه یهو فلشم رو به سیستم زدم این همه تروجان و کرم و ویروس پیدا کرد در کل صد و خورده ای فایل الوده رو تشخیص داد.

اوه اوه. پشت لپ تاپ با یه ظامن در میاد و من هارد رو در اوردم و با یه کابل sata to usb به کامپیوتر خودم وصل کردم دارم ویروس کشیش میکنم. یک درصد رفته 185 تا پیدا کرده. ویرایش شده در توسط hassanmirani

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1393838175' post='367941']
راستش مشکلی برای من بوجود اومده و خیلی اذیتم می کنه و امیدوارم بتونید بهم کمک کنید که حلش کنم

بنده یک سری دی وی دی کمک آموزشی دارم که قفل سخت افزاری داره و هنگامی که میخوام پخششون کنم متاسفانه سیستم ERROR میده و من نمیتونم محتویات رو که فیلم های آموزشی هستن تماشا کنم .

لازم به ذکره که هر دی وی دی سه جلسه داره و من فقط نمیتونم جلسات اول رو تماشا کنم جلسات دوم و سوم به راحتی پخش می شن . با تیم پشتیبانی که تماس گرفتم گفتند که مشکل از دی وی دی رام شماست و احتمالا چشمش ضعیف شده و نمیتونه جلسه ی اول رو پخش کنه با یک دی وی دی رام اکسترنال نگاه کنید تا مشکل حل بشه . منم دی وی دی رام اکسترنال تهیه کردم اما کماکان مشکل پابرجاست . این دی وی دی ها روی دیگر کامپیوترها اجرا میشن بدون مشکل فقط رو سیستم من اینجوریه و من نمیدونم مشکل از کجاست .

ویندوز بنده هم XP هستش

امکان اینکه روی سیستم دیگری هم این بسته ها رو ببینم نیست

لطفا بنده رو راهنمایی کنید تا این مشکلو حل کنم [img]http://forum.p30world.com/images/New-Smile3/28.gif[/img]

خیلی ممنونم
[/quote]
این مشکل اگه مربوط به قفل نباشه مربوط به این موضوعه
شما دی وی دی رایتر یا دی وی دی رامی دارین که چشمی اون ضعیف شده
و مشکل شما با دی وی دی رایتر اکسترنال حل نشده
نکته اش اینه که دی وی دی رایتز های اکسترنال ضعیف تر از دی وی دی رایتر های اینترنال هستن و نکته بعدی اینه که دی وی دی رایتر از دی وی دی رام ضعیف تره
امیدوارم که فرقشون رو بدونین
درنتیجه شما باید به دنبال ترجیحا یک دی وی دی رام دست دوم و سالم باشین چون چند سالیه نو اش تولید نمیشه
یا در صورت عدم دسترسی دی وی دی رایتر اینترنال استفاده کنین(امانت بگیرین)

[quote name='hassanmirani' timestamp='1393993962' post='368263']
یه لپ تاپ دستم افتاده که یک سرتیفیکیتینگ یا همچین چیزی روش نصبه که برای هرچیزی یه رمز ادمین میخواد. من میخوام وارد ریجستری بشم ولی دسترسی ندارم . راه حلتون چیه؟
[/quote]
کاربری که دارین ازش استفاده میکنین توسط ادمین ویندوز محدود شده
راه حلش اینه که بعد از وارد شدن به ادمین از طریق گروپ پالیسی محدودیت ها رو برداشته یا به ادیمینی ازتقا بدین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Shabro' timestamp='1394018710' post='368311']
این مشکل اگه مربوط به قفل نباشه مربوط به این موضوعه
شما دی وی دی رایتر یا دی وی دی رامی دارین که چشمی اون ضعیف شده
و مشکل شما با دی وی دی رایتر اکسترنال حل نشده
نکته اش اینه که دی وی دی رایتز های اکسترنال ضعیف تر از دی وی دی رایتر های اینترنال هستن و نکته بعدی اینه که دی وی دی رایتر از دی وی دی رام ضعیف تره
امیدوارم که فرقشون رو بدونین
درنتیجه شما باید به دنبال ترجیحا یک دی وی دی رام دست دوم و سالم باشین چون چند سالیه نو اش تولید نمیشه
یا در صورت عدم دسترسی دی وی دی رایتر اینترنال استفاده کنین(امانت بگیرین)

کاربری که دارین ازش استفاده میکنین توسط ادمین ویندوز محدود شده
راه حلش اینه که بعد از وارد شدن به ادمین از طریق گروپ پالیسی محدودیت ها رو برداشته یا به ادیمینی ازتقا بدین
[/quote]

نه این کار ها رو هم کردم نشد. وقتی میگم لپ تاپ شرکتی یعنی لپتاپی که ده پانزده هزار دلار قیمت داره و به شدت ازش محافظت میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنونم که پاسخ دادید بله فرقشان رو که متوجه هستم اما خب باید بگم که :

این دی وی دی ها کلا مشکل دارن فقط روی سیستم من این شکلین یعنی روی سیستم های دیگه یا کلا اجرا نمیشن و یا اینکه کامل اجرا میشن

در ضمن من دی وی دی های دیگه همین شرکت رو دارم که باز هم قفل سخت افزاری داره و راحت تماشا می کنم فقط یک پک خاصه که این مشکل رو داره

متاسفانه روی دو تا لپ تاپ هم تست شده و اصلا اجرا نشده ممکنه که چشمی دی وی دی رایتر من ضعیف باشه اما دیگه نه در حدی که این مشل براش بوجود بیاد ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
مشکلی که در پستهای قبلیم گفتم کماکان پابرجاس
دوباره میگم
سه هارد دارم یکی اکسترنال دوتا هم اینترنال.که یکی از اینترنالها پارتیشنش بهم ریخته.میخاستم با پارتیشن ریکاوری فایلهای هارد را برگردونم و منتقل کنم روی هارد اکسترنال.منتهی دومشکل عمده دارم
1- وقتی هارد اکسترنال 500 گیگ سیگیت رابا نرم افزار acronis هم با disck management که پارتیشن بندی میکنم .وقتی در مای کامپیوتر میخام وارد هار بشم
پیغام is no accessible .وthe media is write protected میده.البته همه هارد را یک درایو تعریف میکنم
2-وقتی میخام پارتیشنهای هارد معیوب را ریکاوری میکنم.فقط روی هارد اکسترنال ریکاوری وذخیره میشه.وفقط یک درایو را میتونم روی هارد اکسترنال ذخیره کنم ووقتی درایو بعدی را رکاور میکنم فایلهای درایو قبلی پاک میشه
چکار کنم که روی خود هارد معیوب ریکاوری بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من به برنامه ای احتیاج دارم که بتونه حدود هشتاد هزار تا فایل متنی رو بررسی کرده و متن مورد نظر رو برام پیدا کنه! چنین برنامه ای رو سراغ دارید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک ویروس به جون سیستم من افتاده و به این صورت هست که فقط و فقط اگر بروی فضای خالی صفحهی دسکتاپ راست کلیک کنم اکسپلورر ویندوز از کار می افتد و پیام میدهد که windows explorer has stopped در این حالت نشانگر موس هم هنگ میکند و باید کنترل +آلت و دیلت رو فشار بدهم تا وارد صفحه ی بشوم که در این صفحه ماوس به حالت طبیعی برمیگردد و میتوانم سیستم را ریاستارت کنم البته اگر روی ایکن های دسکتاپ یا در پنچره های ویندوز راست کلیک کنم رایانه هیچ مشکلی نداره و بکار طبیعی خودش ادامه میدهد فقط کلیک راست روی فضای خالی دسکتاپ این مشکل را پیش می آورد با ESet ویروس یابی انجام دادم که هنگامی که پاک کردن رو انجام داد درخواست ریبوت کردن داد که من انجام دادم ولی بعد از ری استارت دوباره درخواست ریبوت داد و من پذیرفتم و این ریبوت و ری استارد کردن ها 12 بار تکرار شد ولی هنور ESET هر وقت رایانه روشن میشه میگه برای تکمیل فرایند پاک کردن باید ریبوت شود علاوه بر این قضیه هر وقت کامپیوتر رو روشن میکردم یک پیام میومد به این صورت backgroundcountainer.dll پیدا نمیشود که این مشکل رفع شد با استفاده از malwarebytr ,ccleaner ولی احتمالا به ویروسه مربوط است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان مروگرم (موزیلا فایر فاکس) بشدت کند شده، مثلا وقتی می خوام یه متنی رو بنویسم چند ثانیه بعد نتیجه رو می بینم یا وقتی که دارم اسکرول می کنم یه مدت چند ثانیه طول میکشه که تا به پایین حرکت کنه، کلافه ام کرده، خواهشا بگید چی کار کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.