Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 20 خرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 20 خرداد 1393 - دلیلی ارایه نشده است
سلام دوستان این قند شکن سایت های مثل یونیوب رو بز نمیکنه و اخطار میده
اسم قند شکن اینه freegate 7.42

موقع وصل شدن هم این سایت چینی خود به خود باز میشهdongtaiwang.com

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='PersianKing' timestamp='1402379132' post='384104']
دوستان گرامی و متخصصین فی الأمر! مسئلةٌ!! :blushing:
من به دلم افتاده که یک مقدار سیستم خونه رو ارتقا بدم، میخواستم ببینم سراغ چی برم و چه قطعاتی بخرم. در نظر بگیرید که مادربورد من P5QL Pro هست، و پردازنده Dual Core E6300 2.8 GHz و حافظه داخلی 4GB DDR II و گرافیک هم nVIDIA GeForce 9500 GT با رم داخلی 1GB . از اونجایی که امتیازدهی ویندوز، پایین ترین امتیاز رو به گرافیکم داده(4.6) و سپس هاردم(300 گیگ)، قصد دارم از همین دوتا شروع کنم و سپس RAM. با در نظر گرفتن این که شاید یکی دوماه دیگه بخوام CPU هم یه نیمچه ارتقایی بدم، پیشنهاداتتون با برآورد تقریبی قیمت چیه؟ ممنونم! در ضمن مانیتور هم LED FullHD و 22اینچ هست(سالاریه واسه خودش not_worghy big_hug )، استفاده های اصلیم در سرگرمی فیلم و گاهاً بازی و کاری هم مدلسازی مهندسی(منتهی نه به سنگینی کارهای پیچیده ی مکانیکی یا گرافیکی) هست. خلاصه این که من حدس میزنم این آخرین خرجیه که بخوام واسه کامپیوترم بکنم و دیگه بعدش احتمالاً بیافتیم تو وادی های دیگه و... واسه همین میخوام تقریباً سنگ تمام واسش بذارم که بارم رو بسته باشم... :whistling:
[/quote]
نظر حقیر رو میخوای، خرج نکن، به نظر من با همین هم میتونی بسازی! اگه هم بخوای ارتقائش بدی نهایتا بتونی CoD Ghost رو اجرا کنی، انتظار Watch Dogs رو نداشته باشی!
خوبه همین، بنده هم تقریبا مشخصات سیستمم با شما یکیه، نمی تونی دیگه بیشتر از این ازش انتظار داشته بشی!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1402389901' post='384172']
نظر حقیر رو میخوای، خرج نکن، به نظر من با همین هم میتونی بسازی! اگه هم بخوای ارتقائش بدی نهایتا بتونی CoD Ghost رو اجرا کنی، انتظار Watch Dogs رو نداشته باشی!
خوبه همین، بنده هم تقریبا مشخصات سیستمم با شما یکیه، نمی تونی دیگه بیشتر از این ازش انتظار داشته بشی!!!
[/quote]
آقا یه RAM و CPU و هارد حداکثری که به این مادربورد بخوره رو می تونید معرفی کنید؟! کارت گرافیک چی؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1402425227' post='384401']
آقا یه RAM و CPU و هارد حداکثری که به این مادربورد بخوره رو می تونید معرفی کنید؟! کارت گرافیک چی؟!
[/quote]
اول باید بدونم که نوع مادربرد شما چیه، DDR2 هست یا DDR3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1402501911' post='384770']
عزیزدل من که گفتم خدمتتون، ASUS P5QL Pro هست مادربوردم
[/quote]
:D
برادر! من که نمی دونم این ایسوز شما چیه، برای اینکه مشخص بشه سیستم شما چیه و من هم ارتقاء های مورد نیاز رو پیشنهاد بدم باید حداقل اطلاعاتی داشته باشم؟
به احتمال زیاد سیستم شما DDR2 هست، پس اگه دوست دارید کار سنگین باهاش انجام بدید دو رم 4 گیگ کافیه! حتما دقت کن برادر اگه میخوای رم بگیری باید Bus رم با Bus مادربردت یکی باشه، در غیر این صورت اونقدر خطای Blue Screen میده که میزنی سیستم رو نابود می کنی! این از رم!
درمورد پردازنده هم پیشنهاد می کنم که یه CPU Core i5 4590 4 هسته ای بگیری که در حالت توربو فرکانسش به 3.7 گیگاهرتز میرسه! قیمتش چیزی حدود 650 هزار تومان هست.
کارت گرافیک هم چون سیستمتون کمی قدیمی هست دیگه ddr2 در بازار زیاد پیدا نمیشه، مگه اینکه دست دوم پیدا کنی، اما اگه ddr3 هست مادربردت پیشنهاد من یه گیگابایت 2 گیگ GT 640 با هسته nvidia که 350 هزار قیمتشه

اینها ارتقاء پیشنهادی من بود، البته تا دقیق مشخصات سیستم رو ندونم نمی تونم دقیق نظر بدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان بعد از نصب ويندوز ٨ ( لعنت الله عليه !!) رايانه ام مشكل پيدا كرد : اصلا امكان نصب ويندوز ٨ وجود نداره ، ويندوز ٧ نصب شد اما جالب اينجاست تنها راه ريستارت كردن ويندوز استفاده از كليد سخت افزاري روي كيس است ونميشه فرمان ريستارت را به شكل نرم افزاري صادر كرد تعميركار ميگه تمام سخت افزار كيس را به جز مادر برد چك كرده و راه حلي پيدا نكرده كسي از دوستان با اين مشكل مواجه شده ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SSADEGHS' timestamp='1405015317' post='391962']
دوستان بعد از نصب ويندوز ٨ ( لعنت الله عليه !!) رايانه ام مشكل پيدا كرد : اصلا امكان نصب ويندوز ٨ وجود نداره ، ويندوز ٧ نصب شد اما جالب اينجاست تنها راه ريستارت كردن ويندوز استفاده از كليد سخت افزاري روي كيس است ونميشه فرمان ريستارت را به شكل نرم افزاري صادر كرد تعميركار ميگه تمام سخت افزار كيس را به جز مادر برد چك كرده و راه حلي پيدا نكرده كسي از دوستان با اين مشكل مواجه شده ؟!
[/quote]
یعنی شما نمی تونی عادی سیستم رو ری استارت کنید؟ ALT+CTRL+Delete رو بزنید از اونجا ری استارت کنید! ببینید میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1405015587' post='391966']

یعنی شما نمی تونی عادی سیستم رو ری استارت کنید؟ ALT+CTRL+Delete رو بزنید از اونجا ری استارت کنید! ببینید میشه
[/quote]

كيس را گرفتم اينو امتحان خواهم كرد اما به گمانم تعميركار هم اينو امتحان كرده باشه چون تلفني ميگفت فقط از طريق كليد كيس ميتونه ريستارت كنه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SSADEGHS' timestamp='1405015690' post='391967']
كيس را گرفتم اينو امتحان خواهم كرد اما به گمانم تعميركار هم اينو امتحان كرده باشه چون تلفني ميگفت فقط از طريق كليد كيس ميتونه ريستارت كنه !
[/quote]

بایوس سیستم رو آپدیت کن
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1405015865' post='391968']

بایوس سیستم رو آپدیت کن
[/quote]

سلام

بيشتر توضيح ميدي برادر ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SSADEGHS' timestamp='1405017492' post='391981']
سلام

بيشتر توضيح ميدي برادر ؟
[/quote]

ریستارت مجدد سیستم یه فرایند سخت افزاریه که توسط بایوس کنترل میشه (البته دستور اولیه به صورت وقفه IRQ از طرف سیستم عامل صادر میشه) حالا اینکه با نصب مجدد هر ویندوز شما مشکل ری استارت داری به احتمال 99 درصد به بایوس مرتبط میشه که با آپدیت کردن مشکلتون حل میشه.
مدل مادربرد رو ذکر بفرمائید تا اخرین نسخه بایوس رو براتون ارسال کنم.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1405023378' post='391998']

ریستارت مجدد سیستم یه فرایند سخت افزاریه که توسط بایوس کنترل میشه (البته دستور اولیه به صورت وقفه IRQ از طرف سیستم عامل صادر میشه) حالا اینکه با نصب مجدد هر ویندوز شما مشکل ری استارت داری به احتمال 99 درصد به بایوس مرتبط میشه که با آپدیت کردن مشکلتون حل میشه.
مدل مادربرد رو ذکر بفرمائید تا اخرین نسخه بایوس رو براتون ارسال کنم.
[/quote]

والا كيس تعميرگاه است برادر به تعمير كار براي آپديت گوشزد ميكنم ممنون از راهنمايي شما :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][size=5]سلام خدمت دوستان اهل فن[/size][/right]
[right][size=5]من لپ تاپم رو از ویدوز 7 به 8.1 اپدیت یا ارتقا (هرکدوم درست تره) دادم وقتی رفتم درایور گرافیکم رو بگیرم نوشته بود اول باید موقعی که ویدوز 7 بود ارتقا میدادم به ورژن 9 و بعد تو ویندوز 8.1 به ورژن بالاتر ارتقا میدادم حالا من که این ارتقا رو تو ویندوز 7 ندادم و ورژن بالاتر رو تو ویندوز 8.1 نصب کردم چکار کنم چون تو بازی مثل کال اف وسط بازی میگه "خط فرمان قابل اتکا سرریز میشه" به صورت یکدفه و بدون هیچ پیش اختاری ، لگی هم ندارم[/size][/right]
[right][size=5]مدل گرافیک من هم جی فورس 610 ام هست و البته می دونم قوی نیست[/size][/right]
[right][size=5]ارور رو هم خیلی سریع نشون میده و میره[/size][/right]
[right][size=5]حالا اصلا ربطی به هم دارن؟[/size][/right]
[right][size=5]با تشکر بابت کمک[/size][/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ، نمیشه گفت شما ویندوز رو ارتقا یا اپدیت کردین ! بلکه شما نسخه ویندوز خودتون رو تغییر دادین ! / همین که داریو کارت گرافیک نسخه 8.1 رو نصب کردین صحیح هست / هر چه هست اخطار مربوط به نحوه نصب و یا داریو کارت گرافیک نیست احتمالا فرمان مربوط به پر شدن حافظه کارت گرافیک و یا رم میشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.