Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

دوستان بنده میخوام یه لپ تاپ ایسوس ... بگیرم.
از طرفی هم به شدت نیاز دارم که برنامه اتوماسیون اداری محل کارم رو روی لپ تاپ داشته باشم ولی مشکلی که اینجا هستش اینه که برنامه فقط روی ویندوز xp قابل اجراست و همونطور که اطلاع دارید سیستم های جدید فقط قابلیت نصب ویندوز 7 و 8 رو دارن .
حالا میخواستم ببینم اگه کسی کمکی از دستش برمیاد لطفا دریغ نکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Sajed' timestamp='1405332970' post='392948']
از طرفی هم به شدت نیاز دارم که برنامه اتوماسیون اداری محل کارم رو روی لپ تاپ داشته باشم ولی مشکلی که اینجا هستش اینه که برنامه فقط روی ویندوز xp قابل اجراست و همونطور که اطلاع دارید سیستم های جدید فقط قابلیت نصب ویندوز 7 و 8 رو دارن .
[/quote]

میتونید ویندوز xp رو در کنار ویندوز 7 و یا 8 نصب کنید .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Sajed' timestamp='1405332970' post='392948']
[/quote]
[quote name='00Amin' timestamp='1405384926' post='393120']
میتونید ویندوز xp رو در کنار ویندوز 7 و یا 8 نصب کنید .
[/quote]
مسئله اصلي درايورهاي سخت افزارهاست .
سون يك چيزي به اسم XP Mode داره ، فكر كنم يك سي دي يا يك دي وي دي حجم داشته باشه ،(خودت روي نت بگرد ) بعضي برنامه ها را كه ديگه آخر عشق اكسپي بودن روي اون اجرا مي كردن .

شما مي توني قبل از خريد روي virtual machin ها هم تست بگيري ببيني جواب مي ده يا نه ؟يعني يك لپتاپي كه ويندوز 8 داره نرم افزار vmware workastation نصب كني ، روي ماشين مجازي XP بريزي ببيني در تشخيص سخت افزارها مشكي پيش مي آد يا نه !
البته راه هااي ديگه هم هست ، مثل انگولك فايلهاي درايور يك os براي اينكه os ديگه اون سخت افزار را بشناسه يا تهيه سخت افزار جانبي قابل اتصال با usb كه درايور xp داشته باشه .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
سوال :
آیا نرم افزار های پیام رسان رایگان چون وایبر ، اطلاعات مخاطبین دفترچه تلفن من { فرد استفاده کننده را } در اختیار دیگر افراد استفاده کننده از این سرویس که جز افراد دفترچه تلفن من هستند نشان میده ؟! { به زبان ساده اگر آقای الف شماره اش تو دفترچه من باشه و وایبر استفاده کنه میتونه اطلاعات آقای ب را از گوشی من به وسیله وایبر متوجه بشه ؟!}

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SSADEGHS' timestamp='1405458884' post='393306']
سلام
سوال :
آیا نرم افزار های پیام رسان رایگان چون وایبر ، اطلاعات مخاطبین دفترچه تلفن من { فرد استفاده کننده را } در اختیار دیگر افراد استفاده کننده از این سرویس که جز افراد دفترچه تلفن من هستند نشان میده ؟! { به زبان ساده اگر آقای الف شماره اش تو دفترچه من باشه و وایبر استفاده کنه میتونه اطلاعات آقای ب را از گوشی من به وسیله وایبر متوجه بشه ؟!}
[/quote]
فکر نمی کنم، فقط کسانی که در شماره تلفونشون توی دفترچه تلفونتون هست و وایبر دارن می تونید بفهمید که وایبر دارن یا خیر
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SSADEGHS' timestamp='1405458884' post='393306']
سلام
سوال :
[/quote]

در اين مورد : [b]نرم افزار های پیام رسان رایگان[/b] بايد قابليتهاي نرم افزار مورد نظر را به خوبي بشناسي .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][size=4]
فکر نمی کنم، فقط کسانی که در شماره تلفونشون توی دفترچه تلفونتون هست و وایبر دارن می تونید بفهمید که وایبر دارن یا خیر [/size][/color]

[/quote]

بله برادر این را می دانم .

[quote][color=#282828][size=4]
در اين مورد : [b]نرم افزار های پیام رسان رایگان[/b] بايد قابليتهاي نرم افزار مورد نظر را به خوبي بشناسي . [/size][/color]
[/quote]

خب برادر من هم دارم همین کار را میکنم :thinking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SSADEGHS' timestamp='1405506977' post='393396']

خب برادر من هم دارم همین کار را میکنم :thinking:
[/quote]

مباحث امنيتي ، اكثرا كشكن .
امكان هك گوشي ، امكان هك ارتباط گوشي با سرور مورد نظر در هنگام تبادل اطلاعات ، امكان هك خود سرور (كما اينكه در مورد تانگو اتفاق افتاد) و يا حتي به سرقت رفن گوشي هست .

پرسشي كه مطرح كردي ، ذهن من رو از صبح درگير خودش كرد و چند تا مقاله را خوندم و جستجوهاي مختلفي كردم و...
يكدفعه ياد كاربراي باهوش ايراني افتادم ، مثل بعضي همكاران عمدتا مؤنث خودم كه چند تا گوشي و سيم كارت دارن ! icon_cheesygrin و بيخيال تحقيق بيشتر در اين مورد شدم !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1405590509' post='393686']
اصلا چه طوری میشه این وایبر و واتس آپ رو روی گوشی نصب کرد ؟ icon_cheesygrin
[/quote]
دادا روی گوشی ات برنامه کاربردی بازار رو دانلود می کنی، بعد توی قسمت جستجو اسم برنامه ی مورد نظرت رو می نویسی، پیدا که کردی دانلودش می کنی و نصب! شما حتما باید برای گفتگو با کسانی که وایبر دارن باید شماره تلفنشون توی گوشی شما باشه وگرنه نمی شه باهاشون حرف زد
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1405590711' post='393688']
دادا روی گوشی ات برنامه کاربردی بازار رو دانلود می کنی، بعد توی قسمت جستجو اسم برنامه ی مورد نظرت رو می نویسی، پیدا که کردی دانلودش می کنی و نصب! شما حتما باید برای گفتگو با کسانی که وایبر دارن باید شماره تلفنشون توی گوشی شما باشه وگرنه نمی شه باهاشون حرف زد
[/quote]
مدل گوشی مهم نیست ؟ مثلا نوکیا N86 :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#282828][size=4][quote]
[color=#282828][size=4]اصلا چه طوری میشه این وایبر و واتس آپ رو روی گوشی نصب کرد ؟ icon_cheesygrin[/size][/color]
[/quote]

سلام
برای [b]اندروید [/b]به جز راه حل سیاوش
یک راه ساده دیگر هم هست :

فایل های اجرایی سیستم اندروید apk هستند کافی است فایل اجرایی نرم افزار مورد نظر را در پوشه ای در کارت حافظه یا حافظه اصلی گوشی بریزید { با استفاده ای سیم یو اس بی و اتصال رایانه } بعد با استفاده از خود گوشی اون فایل سیستمی را نصب می کنید . همین !
البته دو تا نکته :
1- در اندروید شما به صورت پیش فرض نمیتونید این کار را بکنید و در ززمان اجرای اون فایل ب شما پیغام میده که باید در تنظیمات گزینه ای را که به شما اجازه این کار را میده فعال کنید ، با فعال کردن اون گزینه به راحتی میتونید فایل را نصب بکنید . حتی میتونید فایل های سیستمی را با بلوتوث رد و بدل کنید .
2- حتما یک آنتی ویروس قوی نصب کنید . اندروید چیزی که کم نداره ویروسه ![/size][/color]

[color=#282828][size=4]اما اگر گوشی شما نوکیا و به طور کلی سیستم عامل [b]جاوا [/b]است باید ببینید اصلا نرم افزار برای اون سیستم عامل موجود است یا نه ! نصب جاوا هم به شکل کپی پیست فایل سیستمی در حافظه است .[/size][/color]

[quote]

مباحث امنيتي ، اكثرا كشكن .
[color=#282828][size=4]امكان هك گوشي ، امكان هك ارتباط گوشي با سرور مورد نظر در هنگام تبادل اطلاعات ، امكان هك خود سرور (كما اينكه در مورد تانگو اتفاق افتاد) و يا حتي به سرقت رفن گوشي هست .

پرسشي كه مطرح كردي ، ذهن من رو از صبح درگير خودش كرد و چند تا مقاله را خوندم و جستجوهاي مختلفي كردم و...
يكدفعه ياد كاربراي باهوش ايراني افتادم ، مثل بعضي همكاران عمدتا مؤنث خودم كه چند تا گوشي و سيم كارت دارن ! icon_cheesygrin و بيخيال تحقيق بيشتر در اين مورد شدم ! [/size][/color]
[/quote]

اخوی کلا منصرف شدم !
هم تانگو هم وایبر و سایر برنامه های مشابه را پاک کردم .
خلص من جمیع المشکلات !!!!! :winking:
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر کدام از دوستان که آشنایی به حل مشکلات Plugin های ویروسی و افزونه های کنه صفت دارند و می تونند کمکم کنند، درخواست مساعدت دارم! امانم رو بریده، کروم رو آلوده کرده، اکسپلورر هم تعریفی نداره. میتونید از طریق TeamViewer مشکلم رو حل کنید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1405957366' post='395108']
هر کدام از دوستان که آشنایی به حل مشکلات Plugin های ویروسی و افزونه های کنه صفت دارند و می تونند کمکم کنند، درخواست مساعدت دارم! امانم رو بریده، کروم رو آلوده کرده، اکسپلورر هم تعریفی نداره. میتونید از طریق TeamViewer مشکلم رو حل کنید؟
[/quote]
برو توی Extension یا اد آن مرورگرت و هر پلاگینی که فکر می کنی مزاحمه یا از این چرت هاست!!! Remove کن! به همین راحتی.
در ضمن من Teamvievre دارم منتها خیلی از حجم اینترنتم مصرف می کنه و مجبورم بذارم برای 1 به بعد اگه مشکلت حل نشد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هر کدام از دوستان که آشنایی به حل مشکلات Plugin های ویروسی و افزونه های کنه صفت دارند و می تونند کمکم کنند، درخواست مساعدت دارم! امانم رو بریده، کروم رو آلوده کرده، اکسپلورر هم تعریفی نداره. میتونید از طریق TeamViewer مشکلم رو حل کنید؟[/quote]

سلام
خب سیاوش جان پاسخ شما را دادند
اما برای رفع مشکل اصولی { استفاده از فایرفاکس !!} , برادر پیشنهاد میکنم فایرفاکس را بگذاری کنار و از کروم استفاده کنی : سبک ، سریع و امن !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.