SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

[quote name='mostafa_by' timestamp='1355770335' post='289130']
دوست گرامی.
چرا فکر می فرمایین که مدیران سایت، تافته های جدا بافته یا یه جمع برادری پشت پرده هستن؟

مدیران هم تماماً از بین کاربرانی چون شما بالا اومدن و به این جایگاه رسیدن؛ براساس شایستگی و لیاقت و دانش و توانایی شون (البته منهای حقیر).

اینطور نبوده که از ابتدا مدیر بوده باشن و یا مدیریت در این سایت محدود به جمعی کوچک بوده باشه و کاربران عادی رو به اون راهی نباشه.

از قضا بسیاری از پیشرفت های سایت، ماحصل نظرات مفید و سازنده و کمک های همین کاربران ساده ای که شما اون ها رو از قاعده ی بازی خارج دونستین بوده.

فکر کنم اگر عینک بدبینی رو از روی چشمانتون بردارین، شاید همه چیز رو اینقدر تیره و تاریک نبینین.

------------------------------------------------------------------

پ.ن : تاپیک تحولات سوریه در بخش اخبار تحلیلی هست؛ نه نظامی.

لکن محدودیت ها ظاهراً برداشته شده (یا شایدم من متوجه شون نیستم).
[/quote]

سلام
اين عكس از يك تاپيك رو براي شما ميزارم تا بدونيد كه سايت محدود به چند نفر شده
منتظر نظرتون هستم icon_cheesygrin fi_lone_ranger
[img]http://upload.tehran98.com/img1/wbh3jqfxdk62a3n5t1y.jpg[/img]

دوستان چند تا تاپيك بذاريد تا همين جوري ما پست بديم تا به 100 برسيم وگرنه هر جا كه ما ميريم زده بسته است
كم كم خودمون هم بسته ميشيم ویرایش شده در توسط jafar2007
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه خیلی سایت خلوت شده.
اینم احتمالا از نتایج مثبتیه که دوستان بهش تاکید داشتن.
بفرمایید اینم تغییر مثبت بشینین در و دیوارو نگاه کنین.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Ip Board بر خلاف وي بولتين كه نياز به كد نويسي و تغيير در هسته رو داره ، براحتي ميتونه بوسيله نصب پلاگين با CMS هاي زيادي مچ بشه ، اگه اين كار صورت بپذيره و صفحه اصلي سايت دوباره برگرده ، ترافيك سايت بالاتر ميره و كار كردن با سايت هم بسيار راحت تر خواهد شد !
الان براي گوگل صفحه ايندكس همون صفحه اصلي هستش كه با توجه به غير فعال بودنش روي امتياز سايت تأثير منفي داره
مورد ديگه هم براي تأمين هزينه سايت ميشه بعضي از مجموعه ها يا ويژه نامه ها و... رو در سايت بفروش رسوند ، انجين سايت هم براحتي ميتونه با نصب چند تا ماژول اين كار رو عملي بكنه !
درگاه هاي پرداخت بانك هاي ايراني هم براي اين انجين وجود داره كه اگر نصب بشه كار عضويت رسمي رو راحت تر ميكنه !
اگر هم به سايت زير مراجعه شود ، مشاهده ميشه كه Gzip انجمن فعال نيست !

http://www.gidnetwork.com/tools/gzip-test.php ویرایش شده در توسط Generalmohammad

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان ايشالا اين تحريم ها(عدم دسترسي براي نظر دادن)(قفل بودن تاپيكها)ايشالا كي حل ميشه؟!!!اصلا قرار هست حل شه؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Babak01' timestamp='1356610156' post='290662']
دوستان ايشالا اين تحريم ها(عدم دسترسي براي نظر دادن)(قفل بودن تاپيكها)ايشالا كي حل ميشه؟!!!اصلا قرار هست حل شه؟!
[/quote]

بستگی به رفتار کاربران سایت داره ولی من هم امیدوارم رفتارمون اصلاح بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1356632000' post='290724']
[quote name='Babak01' timestamp='1356610156' post='290662']
[/quote]

بستگی به رفتار کاربران سایت داره ولی من هم امیدوارم رفتارمون اصلاح بشه.
[/quote]

ببخشيد
فكر كنم اونايي كه رفتار نامناسبي دارند هيچ كدوم محدود نشده اند
بيشتر اونايي كه ساكت بودند و هيچي نمي گفتند محدود شدند
به ااميد روزي كه افكارمون اصلاح بشه icon_cheesygrin
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='jafar2007' timestamp='1356204192' post='289813']
[quote name='mostafa_by' timestamp='1355770335' post='289130']
دوست گرامی.
چرا فکر می فرمایین که مدیران سایت، تافته های جدا بافته یا یه جمع برادری پشت پرده هستن؟

مدیران هم تماماً از بین کاربرانی چون شما بالا اومدن و به این جایگاه رسیدن؛ براساس شایستگی و لیاقت و دانش و توانایی شون (البته منهای حقیر).

اینطور نبوده که از ابتدا مدیر بوده باشن و یا مدیریت در این سایت محدود به جمعی کوچک بوده باشه و کاربران عادی رو به اون راهی نباشه.

از قضا بسیاری از پیشرفت های سایت، ماحصل نظرات مفید و سازنده و کمک های همین کاربران ساده ای که شما اون ها رو از قاعده ی بازی خارج دونستین بوده.

فکر کنم اگر عینک بدبینی رو از روی چشمانتون بردارین، شاید همه چیز رو اینقدر تیره و تاریک نبینین.

------------------------------------------------------------------

پ.ن : تاپیک تحولات سوریه در بخش اخبار تحلیلی هست؛ نه نظامی.

لکن محدودیت ها ظاهراً برداشته شده (یا شایدم من متوجه شون نیستم).
[/quote]

سلام
اين عكس از يك تاپيك رو براي شما ميزارم تا بدونيد كه سايت محدود به چند نفر شده
منتظر نظرتون هستم icon_cheesygrin fi_lone_ranger
[img]http://upload.tehran98.com/img1/wbh3jqfxdk62a3n5t1y.jpg[/img]

دوستان چند تا تاپيك بذاريد تا همين جوري ما پست بديم تا به 100 برسيم وگرنه هر جا كه ما ميريم زده بسته است
كم كم خودمون هم بسته ميشيم
[/quote]

كسي نيست جواب بده
فكر كنم همه خودشون رو به خواب زدند
يكم از قوانين جديد سايت بگيد
تا ما هم در جريان باشيد
شما خودتون به همه چيز اعتراض داريد ولي در سايت خودتون همه چيز بسته است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخیرآ همه آیکونهای بخش ارسال پاسخ من غیب شده! آیکون ارسال مطلب هم کار نمیکنه و باید ویرایشگر پیشرفته رو بزنم و بعد از اونجا ارسال کنم! مال همه اینطوری شده یا فقط منم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه بار فايل‌هاي موقت اينترنتي و كوكي هات رو پاك و ترجيحاً ريستارت كن ببين مشكلت حل مي‌شه؟
چون براي بقيه اينطور نيست.

-------------------------------------------------------------

جناب جعفر گرامي؛

منظورتون رو از اون تصوير متوجه نشدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mostafa_by' timestamp='1356724208' post='290915']
يه بار فايل‌هاي موقت اينترنتي و كوكي هات رو پاك و ترجيحاً ريستارت كن ببين مشكلت حل مي‌شه؟
چون براي بقيه اينطور نيست.

-------------------------------------------------------------

جناب جعفر گرامي؛

منظورتون رو از اون تصوير متوجه نشدم.
[/quote]

سلام عليكم
هيچي فقط مي خواستم يادآوري كنم كه علي رغم حرف شما اكثر تاپيك ها قفل شدند بر طبق چه قانوني من كه نميدونم(حداقل اطلاعيه اش در دسترس همه نيست)
گفتم اينو بذارم شايد من گمراه رو راهنمايي بفرماييد icon_cheesygrin

گفته هاي شما در پست هاي قبلي:

[u]پ.ن : تاپیک تحولات سوریه در[color=#ff0000] بخش اخبار تحلیلی هست؛ نه نظامی.[/color]

لکن محدودیت ها ظاهراً برداشته شده (یا شایدم من متوجه شون نیستم).[/u]

[img]http://upload.tehran98.com/img1/wbh3jqfxdk62a3n5t1y.jpg[/img] ویرایش شده در توسط jafar2007

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا جايي كه من اطلاع داشتم، محدوديت درخصوص تاپيك‌ها و اخبار غير نظامي بود؛ نه نظامي.

بررسي كرده و نتيجه اش رو خدمت شما عرض خواهم كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1356723607' post='290911']
اخیرآ همه آیکونهای بخش ارسال پاسخ من غیب شده! آیکون ارسال مطلب هم کار نمیکنه و باید ویرایشگر پیشرفته رو بزنم و بعد از اونجا ارسال کنم! مال همه اینطوری شده یا فقط منم؟
[/quote]
عیب از مرورگرت نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر سعید یکی از کاربران اعلام می کنه که مثبت ومنفی ها های یک شخص دستکاری شده و منفی ها به نفع ایشان پاک شده ایا امکانش وجود داره ؟؟ مدیران امکان همچین کاری را دارند؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ebrahimabedi88' timestamp='1356865242' post='291165']
برادر سعید یکی از کاربران اعلام می کنه که مثبت ومنفی ها های یک شخص دستکاری شده و منفی ها به نفع ایشان پاک شده ایا امکانش وجود داره ؟؟ مدیران امکان همچین کاری را دارند؟؟
[/quote]

این بزرگوار کدام شخص رو اشاره کردند بگید ما هم بدونیم؟

امکان حذف مثبت و منفی هم توسط مدیران ممکن نیست و تنها می توان امتیاز کل کاربر رو که از جمع تعداد مثبت و منفی بدست میاد تغییر داد که اون هم پس از یک امتیاز دادن توسط سیستم دوباره حساب شده و به حالت قبل برمیگرده.

قابل توجه اینکه حتی با حذف پستی که بهش امیتاز داده شده اون امتیاز از کاربر کسر نمیشه و تا اکانت کاربر پاک نشه این امتیاز با ایشون باقی خواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.