razavisw

نابودی مرکز حکومت در ایران اسلامی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[b]دوستان اگر دشمن با استفاده از ابزار فشار از جمله فلج کردن اوضاع [color=#ff0000]معیشتی [/color][/b][b]مردم و ایجاد بنبست هایی در مسیر اقتصادی و از بین بردن زیر ساخت ها و زیر بنا ها از جمله : نیروگاه های گازی و برقی و.. ( دقت داشته باشید خصوصا در فصل زمستان اگر گاز در کشور قطع بشه چه مشکلاتی برای مردم خصوصا حالا که اکثریت ملت وابسته به اون شدن ) چه اتفاقاتی رخ میده [/b][b]؟!؟ چه نا آرامی هایی و نا رضایتی هایی !!!!!!![/b]

[b]یادمون باشه دشمن اولین کاری که میکنه [color=#ff0000]موج نا رضایتی رو در بین ملت زیاد میکنه [/color]بعد وارد عمل میشه !!!![/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این از همون جنگ ایران و عراق برای آمریکایی ها مشخص شد که نبرد نظامی تا زمانی که قرآن در قلب مردم جمهوری اسلامی ایران وجود داره توانایی پیروز شدن در حملات نظامی رو ندارن. پس باید اول قرآن رو بردارند که نتیجش الان مشخص است.
میتونید نمونه ی واضح اون رو در عراق و افغانستان ببینید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام....
به نظر من کنترل کردن قومیت ها از مهم ترین مسایل هستش.... بلوچ ها و ترک ها و کرد ها یه خوردی زیادی دنبال تجزیه هستن و مخصوصا ترک ها از این لحاظ قدرت زیادی دارن... شخصا تا وقتی با مردم تبریز و اردبیل ارتباط برقرار کردم نمیدونستم در این حد، با غیر ترک مشکل دارن....
به نظر من به محض اینکه تقی به توقی بخوره، تبریز و احتمالا اردبیل جزو شهرهایی هستن که باید یه لشکر راهپیمایی ها و حرکات تجزیه طلب هاشون رو کنترل و جمع و جور کنه به هر صورت ممکن!!!!

البته چیزی که در وهله‌ی اول باید بهش فکر کرد این هست که اصولا کسی جرات به توق زدن تق اول رو داره؟!!! مگر اینکه از دهکوره‌ی اسرائیل چشم بسته باشن که بخوان چنین حرکتی بکنن!!!
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
نابودی دولت که به همین سادگی نیست .اما اتفاق بی افتد گزینه دوم اجرایی می شود در این شرایط ما تجربه قبلی داریم .در طی تجربه قبلی خیلی کات مشخص است .اما اگر منظور گروه های تروریستی و گروه های خائن داخلی باشد این هم قبلا تجربه شده در این کار هم مدیریت خوبی وجود دارد . در سال 88 دقت کردید بسیج با تمام توان به کار گرفته نشد .خیلی ها حرف می زندد اما بسیج در جریان فتنه به میدان نیامد چون لازم نبود .اگر وضیعت خیلی بحرانی شود بسیج با توان عظیمی که دارد وارد میدان شود اصلا به دیگر جاها نیاز نیست .در جنگ امریکا اولا به نیروی تخصصی لازم است پس اگر جنگ تمام عیار هم باشد باز چند میلیون نیروی بسیجی اماده برای کنترل شهر داریم .دقت کنید دیگر مثل ده 70 نیست که هر جا مشکلی بر بخوریم از بسیج سریعا استفاده شود قدرت نظام را نشان می دهد .اما اگر لازم باشد وضعیت بحرانی باشد می توانیم چندین میلیون نفر ار در سراسر کشور به حالت امادهخ باش داشته باشیم .تنها نکته در جنگ خیلی موثر است اسیبهای است به زیر ساختها وارد می شود که باید انرا به کمترین حد رساند .نظام ما در این سی اندی سال خیلی باتجربه شده .دشمنان قی نقشه های قوی برای براندازی از ترور تا جنگ مستقیم تا محاصره اقتصادی تا فتنهای مخملی تا ترور رئیس جمهور و نمایندگان مجلس و غیره ،... تجربه شده است .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نظامی که نافش با جنگ بسته شده باشه با جنگ اسیبی نمی‌بینه!! این یه نکته‌ی مشخصه...

ولی اینکه ما میدونیم که تاسیسات زیر ساختی ما مثل برق و اینا اسیب میبینه حتمی، فکر میکنم حرکت خوف اینه که براش راه حل داشته باشیم!!!

الان داشتم مستند عملیات مرصاد رو میدیدم و بعدش پژاک رو.... جالب بودن برام و قدرت نیرو های داخلی رو به خوبی نشون میده...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1348309862' post='272963']
سلام....
به نظر من کنترل کردن قومیت ها از مهم ترین مسایل هستش.... [color=#ff0000]بلوچ ها و ترک ها و کرد ها یه خوردی زیادی دنبال تجزیه هستن و مخصوصا ترک ها از این لحاظ قدرت زیادی دارن[/color]... شخصا تا وقتی با مردم تبریز و اردبیل ارتباط برقرار کردم نمیدونستم در این حد، با غیر ترک مشکل دارن....
به نظر من [color=#ff0000]به محض اینکه تقی به توقی بخوره، تبریز و احتمالا اردبیل جزو شهرهایی هستن که باید یه لشکر راهپیمایی ها و حرکات تجزیه طلب هاشون رو کنترل و جمع و جور کنه[/color] به هر صورت ممکن!!!!

البته چیزی که در وهله‌ی اول باید بهش فکر کرد این هست که اصولا[color=#ff0000] کسی جرات به توق زدن تق اول رو داره[/color]؟!!! مگر اینکه از دهکوره‌ی اسرائیل چشم بسته باشن که بخوان چنین حرکتی بکنن!!!
[/quote]
[quote name='senaps' timestamp='1348317206' post='273006']
[color=#ff0000]نظامی که نافش با جنگ بسته شده باشه[/color] با جنگ اسیبی نمی‌بینه!! این یه نکته‌ی مشخصه...

ولی اینکه ما میدونیم که تاسیسات زیر ساختی ما مثل برق و اینا اسیب میبینه حتمی، فکر میکنم حرکت خوف اینه که براش راه حل داشته باشیم!!!

الان داشتم مستند عملیات مرصاد رو میدیدم و بعدش پژاک رو.... جالب بودن برام و[color=#ff0000] قدرت نیرو های داخلی رو به خوبی نشون میده...[/color]
[/quote]
سلام دوست عزیز
ببخشید ولی متاسفانه مجبورم حرفم رو رک بزنم.
لطفا برای گل آلود کردن آب زحمت بیخود نکشید ، هیچ ماهی گیرتون نمیاد.
icon_cheesygrin
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif]خوب دوستان زحمت کشیدند و این تاپیک زیرخاکی ما رو بالا آوردند. دستشون دردنکنه چون مشغله‌ی فکری من اجازه‌ی ادامه این تاپیک رو به این نزدیکی‌ها به من نمی داد ولی خب حالا که دوستان استقبال کردن میآم و بحث رو ادامه می‌دم انشالله تا به سرانجامی برسد.[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]اول از همه ما باید نقاط ضعفمون رو برای اینکه سناریوی اول اجرا نشه مشخص کنیم. [/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]به طور مثال آیا ساختمان پاستور دارای پدافند برد کوتاه و یا سیستم ضد کروز هست. (اطلاعا محرمانه به هیچ عنوان قرار داده نشود و فقط از چیزهایی که می توان در اطراف آنجا دید صحبت شود یا صحبت های سران نظامی و امنیتی)[/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]آیا تا به حال از ساختمون‌های جایگزین برای تشکیل هیئت دولت نام برده شده است و اگر پاسخ مثبت سطح ایمنی و دفاعی بررسی شود.[/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]آیا ما چیزی مانند گارد ریاست جمهوری برای محافظت از سران در اختیار داریم؟ (محافظت از حضرت آقا فعلا مطرح نیست) غیر از بادیگاردهای عادی و اگر اطلاعاتی در مرد حفاظت از شخصیت‌ها که زیر نظر سپاه است و همچنین ساختار محافظهای نیروی انتظامی (به شرط محرمانه نبودن) قرار گیرد.[/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]و همچنین خیلی مباحث دیگر که خب ابتدا باید به عمومی ترین چک پوینتهای امنیتی پرداخته بشود و بعد به سراغ دیگر مباحث برویم.[/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]ممنون میشم اگر دوستان جواب سوال‌ها را بدهند.[/font]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

ببخشید نگرفتم چی شد! میشه یه خورده بیشتر روک توضیح بدید که خودم هم بفهمم چی گفتم که انقد منفی گرفته و متهم به ماهیگیری شدم؟!

چون فک کردم که فقط نظرم رو گفتم! اون چیزی که فکر میکردم ممکنه مهم باشه و مثلا اگر من کاره‌ای بودم راجع‌بهش فکر میکردم... به طور قطع من مثل سایر دوستان نظامی نیستم و اطلاعات چندانی هم ندارم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1348341793' post='273152']
[quote]
[/quote]

ببخشید نگرفتم چی شد! میشه یه خورده بیشتر روک توضیح بدید که خودم هم بفهمم چی گفتم که انقد منفی گرفته و متهم به ماهیگیری شدم؟!

چون فک کردم که فقط نظرم رو گفتم! اون چیزی که فکر میکردم ممکنه مهم باشه و مثلا اگر من کاره‌ای بودم راجع‌بهش فکر میکردم... به طور قطع من مثل سایر دوستان نظامی نیستم و اطلاعات چندانی هم ندارم!
[/quote]

دوست عزیز این بحث ها فقط باعث کدورت خواهد شد لطفا تمام کنید!
در ضمن بحث شما به هیچ عنوان ربطی به تاپیک ندارد و باعث انحراف تاپیک می شود. خواهشا در مورد مباحثی که بنده و دوستان مطرح کردیم ادامه دهید.
ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اوکی معذت میخوام.... من پست هام رو گزارش میکنم برا پاک شدن...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
[quote][font=tahoma,geneva,sans-serif]آیا ما چیزی مانند گارد ریاست جمهوری برای محافظت از سران در اختیار داریم؟ (محافظت از حضرت آقا فعلا مطرح نیست) غیر از بادیگاردهای عادی و اگر اطلاعاتی در مرد حفاظت از شخصیت‌ها که زیر نظر سپاه است و همچنین ساختار محافظهای نیروی انتظامی (به شرط محرمانه نبودن) قرار گیرد.[/font][/quote]
محاظت از شخصیت ها و ریئس جمهور بر عهده سپاه انصار است .محافظت اقا بر عهده از سپاه ولی امر است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض شرمندگي؛
دو موردي رو كه در صفحه‌ي اول، به نظرم چندان صحيح نمي‌رسيد رو با عرض پوزش از دوستان بزرگواري كه نظرات رو فرمودن عرض مي‌كنم.
ان شاءالله ايشان با توضيحات خوبشون بنده رو راهنمايي بفرماين.

[quote name='Antiwar' timestamp='1345775248' post='266758']دوستان تا حالا اصطلاح دولت در سایه به گوشتون خورده؟
معمولا اشخاص و مراکز حساس جایگزین های از پیش تعیین شده برای زمان های حساس و غیر مترقبه دارند. حتی بعضا مکان های متعددی هستند که به ترتیب اولویت بندی شدن و با سقوط یکی مدیریت به بعدی منتقل میشه.
گاهی این قضیه متمرکز هست و گاهی جدا جدا.
که البته این اطلاعات از سری ترین موضوعات در کشورها می تونه به حساب بیاد.[/quote]

البته برادر حامد عزيز؛

دولت در سايه، معمولاً در ذيل تعريفي كه شما فرمودين جاي نمي‌گيره.
دولت در سايه، يه طورايي دولت اپوزيسيون هست.

[url="http://en.wikipedia.org/wiki/Shadow_Cabinet"]http://en.wikipedia..../Shadow_Cabinet[/url]

البته شما در اين زمينه قطعاً اطلاعاتت از من بيشتره.
صرفاً يه لحظه به ذهنم رسيد كه شايد در اين زمينه، منظورت رو اشتباهي فرموده باشي و يا من برداشت اشتباهي كرده باشم.
البته برداشت من از توضيحات شما، چيزي شبيه به COG بود.
ممنون مي‌شم اگه با توضيحات بيشترت، بنده رو راهنمايي بفرمايي.

-------------------------------------------------------

[quote name='mafianews' timestamp='1345776063' post='266760']
بله، زمانی هم که آقای رجایی به شهادت رسیدند، فورا امام خامنه ای جایگزین شدند.[/quote]
جسارت من رو مي‌بخشي برادر.
ولي وقتي شهيد رجايي شهيد شدن، آيت الله مهدوي كني دولت رو بدست گرفتن و تا پايان برگزاري انتخابات و تعيين رئيس محترم جمهوري (حضرت آيت الله خامنه‌اي) و انتخاب نخست وزير، كماكان دولت رو اداره مي‌كردن.
از يازدهم شهريور الي هفتم آبان سال 60.
البته همين انتخاب هم توسط مجلس شوراي اسلامي انجام پذيرفت.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این تاپیک مدت ها از دیدم خارج شده بود، الان سوال مربوطه را دیدم لذا جواب را با عذرخواهی با تاخیر قرار میدم:
واژگان در ادبیات سیاسی معانی متعددی دارند مثل همین دولت در سایه که اقلا سه معنی متفاوت داره. من در انتهای لینک ویکی ای که دوستمون قرار داد این توضیح را پیدا کردم (در لینک انتهایی) که موضوع را کاملا روشن می کند:

[left][b]:[u]Shadow government[/u] may refer to:[/b][/left]

[left]An opposition government in a parliamentary system, see Shadow Cabinet[/left]

[left][color=#b22222]A term for plans for an emergency government that takes over in the event of a disaster, see continuity of government[/color][/left]

[left]A conspiracy theory of a secret government, see Shadow government (conspiracy)[/left]

[left][url="http://en.wikipedia.org/wiki/Shadow_government_(disambiguation)"]http://en.wikipedia....disambiguation)[/url][/left]

همان طور که مشخصه معنی اول به معنی اپوزیسیون، تعریف دوم به معنی دولت ذخیره برای شرایط بحران و معنی سوم به معنی قدرت های پنهان و پشت پرده است.

[b]COG [/b]یا [b]Continuity of government[/b] اسم اصل بقا پذیری است. در واقع این اصل می گوید که لازم است برنامه ای برای بقای دولت وجود داشته باشد و به نام این دولت مربوط نمی شود. (البته این قدر فهم بنده است. مگر آن که نکته ی دیگری باشد که نشنیده باشم)

[left][b]Continuity of government[/b][color=#000000][font=sans-serif][size=3] ([/size][/font][/color][b]COG[/b][color=#000000][font=sans-serif][size=3]) is the principle of establishing defined procedures that allow a [/size][/font][/color][url="http://en.wikipedia.org/wiki/Government"]government[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3] to continue its essential operations in case of [/size][/font][/color][url="http://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_warfare"]nuclear war[/url][color=#000000][font=sans-serif][size=3] or other catastrophic event.[/size][/font][/color][/left]
[left][url="http://en.wikipedia.org/wiki/Continuity_of_government"]http://en.wikipedia....y_of_government[/url][/left]

با این توضیحات فکر کنم مشکل حل می شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسمه تعالی

با سلام

آقا عرفان عزیز از شما واقعا بعید بود!!!!!چند نکته مهم به نظر حقیر لازمه که بگم و اون اینه :

1- تیتر تاپیک و موضوع عنوان ، غلط و دمُده هست و مهمتر اینکه تنش آفرین و اشکال داره که حتی ممکنه برای سایت مشکلاتی پدید بیاره از من گفتن بود.....

2- تاپیک بر فرض نادرستی ایجاد شده که بدون در نظر گرفتن نکات مهمی مثل اینکه فراموش شده ما قانون اساسی داریم و در این قانون اساسی تکلیف کاملا روشنه!!!!

. ببینید نظام مقدس کشور ما علی رغم اینکه از نظر چارت جوان هست و سی و چهار سال بیشتر نداره ولیکنحتی بیش از بسیاری از نظامها و حکومتهای دیگه که ده ها سال قدمت دارند تجربه کسب کرده چون فراز و نشیب بسیار ، مخصوصا موضوعی که مطرح شد و مشابه اون دیده.یک نظام و حکومت فقط قوه مجریه نیست بلکه بدنه کلی نظام از سه قوه تشکیل شده که خدای نکرده در صورت وقوع حادثه ای تلخ اشکال در روند اون پدید میاد ولیکن این به معنی کلمات نا مناسبی که در تیتر تاپیک بکار بردید نیست کما اینکه نظام مقدس ما یکی از ده ها حوادث تلخی که دشمنان براش پدید آوردند(( که خودش به تنهایی حتی میتونه نظامهای قوی و ریشه دار خیلی از کشورهای دیگه رو از پا در بیاره)) جنایت هولناک هفتم تیر سال شصت هست که کلا مجلس ما و قوه مقننه و به تبعش خبرگان که بسیاری از نمایندگان اون زمان غضو هر دو بودند تعطیل شد ( البته یکی دو وزیر دولت هم اضافه کنید) ولی دیدیم که نظام بحمدالله و به فضل و عنایت صاحب اصلیش از حرکت نایستاد.بعدش هم تنها و به دو ماه رئیس جمهور و نخست وزیرش رو از دست داد. منتها همونطور که عرض کردم اینها در قانون اساسی کاملا پیشبینی شده و مطمئن باشید خللی اصلا و ابدا نمیتونه به اساس نظام مقدس ما وارد کنه. کما اینکه بدتر از اون هم اتفاق افتاد و ما رهبر و مقتدا مون امام راحل رضوان الله علیه رو از دست دادیم ولیکن دیدیم که خللی پیش نیامد و این نظام پویاتر به راه پر فراز و نشیبش ادامه داد. به هر صورت همونطور که بیشتر کشورها این پیشبینی شده در این جور حوادث کفیل ریاست جمهوری و دولت معین میشه و تا مدت محدودی تا برگزاری انتخابات تشکیل دولت و کابینه داده و طبق روال عادی مسیر ادامه پیدا میکنه.

3- بنده حقیر تعجب میکنم از اینکه مطرح کردن بعضی مطالب در این برهه حساس توجه و تامل بر اونها مورد تغافل واقع میشه و این برام جای سوال داره!!!و البته حدس میزنم که متاسفانه برخی دوستان به نظرم و بخاطر شیوع جوسازیها و طرح سخنان و تحلیلهای بودار و غالبا نادرست در برخی تاپیکها باعث از دست رفتن و یا حداقل تضعیف روحیه دوستان شده اند بطوریکه بدجوری منفی بافی و نا امیدی گریبانگیر عزیزان شده!!!!دوستان عزیز متوجه باشید که دشمن به طرق گوناگون داره سعی و تلاش میکنه تا این امید و اعتماد به نفس و قوت قلب که نتیجه تکیه بر اذکار الهیست که پایه و اساس و هدف و ارزش ابتدا و غایت نظام مقدسمون هست(قرآن و عترت که بالاترین ذکرند) رو در وجود ما کمرنگ و ضعیف و یا حتی زبانم لال در صورتی که بتونه ریشه کن کنه که این هوشیاری و بصیرت و استقامت میخواد تا طرح شوم دشمن که حتی ممکنه برخی دوستان ناخواسته به اون دامن بزنن و تحت تاثیر جوّی خاص و مقطعی که دشمن به همین منظور شایع میکنه قرار بگیرن فلذا لزوم دقت همه دوستان رو طلب میکنه مخصوصا اط برخی دوستان باتجربه تر و بقول معروف داناتر و مطلعتر بیشتر انتظار هست....

در آخر باز هم و شاید تکرار مکررات عرض میکنم که تا ما تکیه بر آن ذکرها و حجج بالغه الهی (قرآن و عترت) داریم و معتقد و عامل و مومن و متقی به آنانیم بفرموده وجود مقدس پیامبر اعظم(ص) و ارواحنا فداه " و إن تمسَّکتُم بهما لَن تضلّوا" نگران نخواهیم بود و مهم اینست که به آنچه تکلیف هست تا سرحد توان عمل کنیم و در اون فقط اخلاص و رضای حق رو در نظر داشته باشیم که در این صورت نتیجه هرچه که باشد ما پیروزیم و سربلند، و مطمئن باشید که، چه من و شما و x و y و زید و عمرو باشیم یا نباشیم نظام اسلامی لحظه ای از حرکت نخواهد ایستاد که این تا بحال همین بوده و خواهد بود و این وعده حق است که بارها در کلام حق بیان شده است......

یا علی مدد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.