ali_64

تحلیل و پیگیری تحولات اسراییل

Recommended Posts

دوستان همه این تهدیدات گاه و بی گاه به خاط اینه که متاسفانه متاسفانه ایران پدافندهوایی قابلی نداره یا حداقلش هنوز سیستم های ترازاولش رو رونمایی نکرده و خوب این ابله ها هم فکر میکنن ایران هنوز تو دوره سیستم هاواک دهه شسته خوب بالاخره از دشمن نمیشه غیراین انتظار داشت اون مجبوره ما رو پایین بیاره تا خودشو بالا بکشه
من که شک ندارم تا زمانی که ایران حلقه مهم پدافند خودشو رونمایی نکنه اینا تا ابد به مزخرفات خودشون ادامه میدن و این ماجرا تمامی نداره البته زمانی که اون عزیز دل ما یعنی باور373 رونمایی بشه قطعا روسیاهی میمونه برا روسها ولی اشکال نداره بذارین هر روز از این اراجیف ببافن برا ما که دیگه عادی شده ولی بقول اون دوست خوبمون تا روز رونمایی این خشم مقدس خودمون رو .........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما بمب اتم نداریم و هیچ وقت هم نمی سازیم .
خطرناکترین چیز برای اسرائیل تفکر شیعه است که اینو خوب فهمیده.
خودش خوب می دونه که اگه دست از پا خطا کنه چه بلایی سرش میاد .فان حزب الله هم الغالبون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته یک چیز را درست می گوید
در صورت جنگ اسرائیل با کمک دفاع غیر عامل بوجود امده در مقابل تلفات جانی بسیار مقاوم خواهد شد
و انتظار کشته شدن بیش از 500 نفر را نباید داشت و خود من پیش بینی 350 نفر را می کنم
و این برگ برنده اسرائیل در مقابل ماست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arminheidari' timestamp='1344612342' post='264142']
در صورت جنگ اسرائیل با کمک دفاع غیر عامل بوجود امده در مقابل تلفات جانی بسیار مقاوم خواهد شد
و انتظار کشته شدن بیش از 500 نفر را نباید داشت و خود من پیش بینی 350 نفر را می کنم
[/quote]

حالا 1 چیز رو محض اطلاع میگم !
توی جنگ 33 روزه علاوه بر خوابیدن کلیه صنایع اسرائیل ، اکثر شهروندان به داخل پناهگاه ها رفتند ! حالا سوالی که هست اینه که : آیا اگه جنگ بشه 2 ماه اسرائیلی ها توی این پناهگاه ها دیوونه نمیشند؟!
دوم اینکه ما قرار نیست شهر بزنیم ! قراره 1 جا مثل نیروگاه اتمی حیفا رو بزنیم ، قراره کارخونه های سلاح سازی رو بزنیم و خیلی جاهای دیگه!

البته دارید شوخی می کنید نه؟ 500 نفر؟! اگه یک پناهگاه بره هوا ......
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]حالا 1 چیز رو محض اطلاع میگم ![/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]توی جنگ 33 روزه علاوه بر خوابیدن کلیه صنایع اسرائیل ، اکثر شهروندان به داخل پناهگاه ها رفتند ! حالا سوالی که هست اینه که : آیا اگه جنگ بشه 2 ماه اسرائیلی ها توی این پناهگاه ها دیوونه نمیشند؟![/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]دوم اینکه ما قرار نیست شهر بزنیم ! قراره 1 جا مثل نیروگاه اتمی حیفا رو بزنیم ، قراره کارخونه های سلاح سازی رو بزنیم و خیلی جاهای دیگه![/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]البته دارید شوخی می کنید نه؟ 500 نفر؟! اگه یک پناهگاه بره هوا ...... [/right][/font][/color][/quote]
از سویی درست می گویید
اما برای اسرائیلی ها اولویت جان افراد است نه پول و کار که آمریکا و رفقا می رسانند یک آدم تلفات گرفتن از آنها یعنی یک امتیاز برای ما
البته اهداف ایران می بایست با توجه به این قضایا و فرمایش شما چیزهای دقیق باشد مثل تاسیسات اتمی، مراکز سیاسی، فرودگاه، نیروگاه ها، کارخانه ها، بنادر، مراکز نظامی و ...
بویژه دوتای اول که بار رسانه ای بالا دارند و ارزششان بالا است بویژه اگر دقیق بخورند به هدف

پناهگاه ها قرار نیست برن هوا چون اینجوری طراحی شدن بویژه در مقابل حملات اتمی، موشکی که هیچ است مگر اتفاقی خاصی از سمت خودشون بیفته
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب ورودی پناهگاه رو میزنیم ! ...................
اگه ورودی خراب بشه ، زنده زنده دفن میشند اون زیر! در ضمن برای اطمینان از دفن شدنوشن از یکی 2 تا بمب میکروبی هم اون اطراف بد نیست استفاده بشه .........
  • Upvote 2
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arminheidari' timestamp='1344613558' post='264147']
[quote]
[right]حالا 1 چیز رو محض اطلاع میگم ![/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]توی جنگ 33 روزه علاوه بر خوابیدن کلیه صنایع اسرائیل ، اکثر شهروندان به داخل پناهگاه ها رفتند ! حالا سوالی که هست اینه که : آیا اگه جنگ بشه 2 ماه اسرائیلی ها توی این پناهگاه ها دیوونه نمیشند؟![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]دوم اینکه ما قرار نیست شهر بزنیم ! قراره 1 جا مثل نیروگاه اتمی حیفا رو بزنیم ، قراره کارخونه های سلاح سازی رو بزنیم و خیلی جاهای دیگه![/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]البته دارید شوخی می کنید نه؟ 500 نفر؟! اگه یک پناهگاه بره هوا ...... [/font][/color][/right]
[/quote]
از سویی درست می گویید
اما برای اسرائیلی ها اولویت جان افراد است نه پول و کار که آمریکا و رفقا می رسانند یک آدم تلفات گرفتن از آنها یعنی یک امتیاز برای ما
البته اهداف ایران می بایست با توجه به این قضایا و فرمایش شما چیزهای دقیق باشد مثل تاسیسات اتمی، مراکز سیاسی، فرودگاه، نیروگاه ها، کارخانه ها، بنادر، مراکز نظامی و ...
بویژه دوتای اول که بار رسانه ای بالا دارند و ارزششان بالا است بویژه اگر دقیق بخورند به هدف

پناهگاه ها قرار نیست برن هوا چون اینجوری طراحی شدن بویژه در مقابل حملات اتمی، موشکی که هیچ است مگر اتفاقی خاصی از سمت خودشون بیفته
[/quote]

اتفاقا مسئله اینجاس که اگه این اسراییلیهای راحت طلب بهشون فشار بیاد تحمل سختی رو ندارن.و اونوقته که این بزدلا فرار و بر قرار ترجیح میدن و اسراییل خالی از سکنه میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اتفاقا مسئله اینجاس که اگه این اسراییلیهای راحت طلب بهشون فشار بیاد تحمل سختی رو ندارن.و اونوقته که این بزدلا فرار و بر قرار ترجیح میدن و اسراییل خالی از سکنه میشه[/quote]

این ها عواقب هستند
و بخش دیگر داستان طور دیگر می باشد اگر اسرائیل در حمله اش و جنگش چیزی بدست نیاورد یعنی جنگی را شروع کرده برای هیچ
بویژه اگر ایران در این حمله دوام بیاورد و با برخ کشیدن پدافند و تلفات کم نیروهوایی اش سرپا بایستد و بعد بیان دارد از ان پی تی خارج می گردد
این چیزی شبیه جنگ سی وسه روزه می شود
یادمان نرود که آمریکا اسرائیل را تنها نمی گذارد
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه تو سایت راه میریم بهمون منفی میدن ! حالا دوستان دلشون برای اسرائیلیا هم سوخته که چطور قراره با سناریوی من زیر اونجا دفن بشن :)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]جالبه تو سایت راه میریم بهمون منفی میدن ! حالا دوستان دلشون برای اسرائیلیا هم سوخته که چطور قراره با سناریوی من زیر اونجا دفن بشن [/right][/font][/color] :)[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] [/right][/font][/color][/quote]

نترس شاید با همین منفی ها در سایت معروف شدی و لقب گرفتی
مثل دوستمون جناب کاماندو 59 که این "ما قبل اخراجش" شده آرم و درجه اش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه یه از وقتی بحث + و - شد من نشستم عین خر متن ترجمه می کردم و عکس در میاوردم ............ تا + بگیرم ، با آقا علی هم یه رقابتی داشتیم ، ولی از وقتی دوستان نه اهمیتی دادند و فقط به بحث سیاسی رو آوردند ، ما هم دلسرد شدیم و ترجمه رو ول کردم ! وگرنه تا الان حداقل 20-30 تاپیک دیگه زده بودم .............
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آخه یه از وقتی بحث + و - شد من نشستم عین خر متن ترجمه می کردم و عکس در میاوردم ............ تا + بگیرم ، با آقا علی هم یه رقابتی داشتیم ، ولی از وقتی دوستان نه اهمیتی دادند و فقط به بحث سیاسی رو آوردند ، ما هم دلسرد شدیم و ترجمه رو ول کردم ! وگرنه تا الان حداقل 20-30 تاپیک دیگه زده بودم ............. [/quote]

اینجا ایران است
شما کلی باید تلاش کنی زحمت بکشی کتاب بنویسی و ... کار کنی
انشاالله یک صد سال بعد می گویند هامدوف مال ایران بود
این نه در این سایت بلکه در همه جا است

پیشنهاد من این است که اگر متن ترجمه می کنی برای دل و ذوق خودت و خواندن شاید یک نفر کار کنی نه برای خواندن و نظر دیگران که دیگران همیشه نا امیدت می کنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Stuka' timestamp='1344557020' post='264064']
يکي نيست به اين بگه پس فکر کردي توي کلاهک موشک هاي ايراني چي قراره باشه?
تي ان تي? نه جانم !هموني که ميدوني...!!! اونم نود و نه درصدش!!!!!!!
[/quote]

ما شا الله!!!
یه ضرب المثلی بود!!! که در رابطه با گره و دست و باز شدن و نشدن...!
حالا اون قسمت دومش رو خودتون پر کنید :)

[quote name='arminheidari' timestamp='1344612342' post='264142']
[/quote]
حالا اگه یکی از این موشک ها باعث پایین اومدن یه برج مسکونی بشه اون وقت تکلیف چیه!
یا نکنه قرار این ساکنین خودشون رو به پناهگاه برسونند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]حالا اگه یکی از این موشک ها باعث پایین اومدن یه برج مسکونی بشه اون وقت تکلیف چیه![/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]یا نکنه قرار این ساکنین خودشون رو به پناهگاه برسونند! [/right][/font][/color][/quote].

احتمال پایین آمدن برج مسکونی هست آنهم قابل ملاحظه
اما اون سیستم دفاع غیر عامل ه اسرائیل برای آن برنامه ریزی کرده است در صورت رصد کوچک ترین ذره شبیه موشک اعلام وضعیت فوق العاده می کند و مردم طبق آموزش ها به پناه گاه ها می روند.

باید یاد آوری کرد که اسرائیل در سال چندین مانور غیرعامل برای مقابله با حملات ایران دارد و حتی ماسک و ... بین مردم و در پناهگاه ها توزیع کرده است
پس زیاد نباید امیدوار به تلفات انسانی باشیم اگرچه در تلفات حتما وجود خواهد داشت ولی با میزانی کم

برای همین منظور دقیق کردن موشک های ایران نقش کلیدی در مقابله با اسرائیل دارد بویژه زدن مراکز اتمی، صنعتی و سیاسی
برای مثال دفتر ریاست جمهوری، مجلس و مراکز حساس سیاسی اسرائیل را بزنی، صدای رسانه ای بالایی دارد
یامراکز اتمی آسیب یا از کار بیفتند
فرودگاه ها و بقیه دیگه تنقلات اند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.