elo

خاطرات من و دزدان دریایی!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام
با تشکر از خاطرات زیباتون
میشه اقلا یکمی از اونجاهایی که نگفتین رو واضح کنید؟ مثلا اتفاقاتی که گفتید یکی از همکاراتون در یک شرکت ایرانی دیگه براتون گفته. فقط اینکه در مورد چه موضوعی بوده؟ (چون فقط گقتین جالب نیست و منم یکمی خواستم واضح کنید )
یا اون قسمتی که گفتید در لیست تروریستی قرار گرفتن منظورتون کل سپاه هست یا کلا اونا ارگان دیگه ای بودن؟ (و کلا اگه توی اون لیست قرار بگیرن نمیتونن دیگه همراهیتون بکنن؟چرا؟) ویرایش شده در توسط AMIR-T

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AMIR-T' timestamp='1363461989' post='304246'] سلام با تشکر از خاطرات زیباتون میشه اقلا یکمی از اونجاهایی که نگفتین رو واضح کنید؟ مثلا اتفاقاتی که گفتید یکی از همکاراتون در یک شرکت ایرانی دیگه براتون گفته. فقط اینکه در مورد چه موضوعی بوده؟ (چون فقط گقتین جالب نیست و منم یکمی خواستم واضح کنید ) یا اون قسمتی که گفتید در لیست تروریستی قرار گرفتن منظورتون کل سپاه هست یا کلا اونا ارگان دیگه ای بودن؟ (و کلا اگه توی اون لیست قرار بگیرن نمیتونن دیگه همراهیتون بکنن؟چرا؟) [/quote]

زیاد نمیخوام در این باره صحبت کنم ، بحث تحریم و لیست سیاه که مشخصه منظورم برادران سپاه بود و بردن بخشی از اونا در لیست تروریستی توسط امریکا البته همانطور که بعدش هم اشاره کردم بیشتر مباحث داخلی بود که مربوط به [b]همکاران[/b] دیگرمون در یک شرکت دیگه ایرانی پس از وقایع بعداز انتخابات 88 رخ داد که اگر اجازه بدین نمیخوام وارد جزیات بشم چون زیاد جالب نیست و ممکنه بحثهای حاشیه ای رو هم باخودش به دنبال داشته باشه
فقط تا این حد بگم که دیگه اومدن بچه های یگان تفنگداران سپاه به صلاح نبود یعنی از بالا تشخیص داده شد که استفاده اونا بیش ازاین به صلاح نیست
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از برادر الو

ارتش واقعا عقبه کاری به دلایلش ندارم اما گاهی اوقات فاجعه بار عقبه در حد جنگ دوم جهانی!!!

کاش فکری به حال خودش بودجش و البته تفکرات فرماندهانش میشد...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عالی بود آقای elo
منتظر باقیشم باشیم؟
یا تو کتابتون بخونیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]زیاد نمیخوام در این باره صحبت کنم ، بحث تحریم و لیست سیاه که مشخصه منظورم برادران سپاه بود و بردن بخشی از اونا در لیست تروریستی توسط امریکا البته همانطور که بعدش هم اشاره کردم بیشتر مباحث داخلی بود که مربوط به [/background][/right][/font][/color][b]همکاران[/b][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)] دیگرمون در یک شرکت دیگه ایرانی پس از وقایع بعداز انتخابات 88 رخ داد که اگر اجازه بدین نمیخوام وارد جزیات بشم چون زیاد جالب نیست و ممکنه بحثهای حاشیه ای رو هم باخودش به دنبال داشته باشه[/background][/right][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]فقط تا این حد بگم که دیگه اومدن بچه های یگان تفنگداران سپاه به صلاح نبود یعنی از بالا تشخیص داده شد که استفاده اونا بیش ازاین به صلاح نیست[/background][/right][/font][/color][/quote]
فکر کنم بین سپاهی ها با کارکنان بحث سیاسی بالا میگیره سپاهی ها هم میزننشون !!
  • Upvote 2
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TALASH' timestamp='1363466483' post='304250']
با تشکر از برادر الو

ارتش واقعا عقبه کاری به دلایلش ندارم اما گاهی اوقات فاجعه بار عقبه در حد جنگ دوم جهانی!!!

کاش فکری به حال خودش بودجش و البته تفکرات فرماندهانش میشد...
[/quote]

درباره بودجه و بحث عقب موندنش جدای از کم لطفی بعضیها برمیگرده به زرنگی و تمامیت خواهی و حق به جانبی بعضی های دیگه
البته در خود ارتش هم این فلسفه صورت با سلی سرخ کردن و اعتراض نکردن و ساکت موندن هستش بازم برخلاف بعضی ها!!!
زیاد نمیخوام وارد مباحث حاشیه ای بشم
اما عدو شد سبب خیر
بحث دزدان دریای و هزینه اسکورت یگانهای شناور غیر نظامی هرچند بسیار بسیار پایینتر از اون بود که ما به غربیها میدادیم منتها هم باعث تقویت نداجا شد و هم کمتر خرج رو دست ما گذاشت
این رشد سرع و هرروز بیشتر نداجا یکیش مدیون همین قضیه است
یکیش هم مدیون سیاستها و مدیریت اصولی و مثال زدنی تیمسار سیاریه
در کل الان اوضاع خیلی بهتره اما نه مثه اون تیم زبده و مجهز سپاه
تکاوران دریایی ارتش از لحاظ اموزش و توان بدنی و وظیفه شناسی خیلی خیلی خوبن منتها تجهیزاتشون همطراز اموزششهاشون ، توانایی هاشون و حتی تهدیداتشون نیست

[quote name='jshafah' timestamp='1363467591' post='304251']
عالی بود آقای elo
منتظر باقیشم باشیم؟
یا تو کتابتون بخونیم
[/quote]

شما لطف دارین
کتاب ؟ شوخیت گرفته؟
اگر عمری باشه مابقیشونو هم همینجا مینویسم
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]
فکر میکنم این قسمت توهین به شعور دوست عزیزمون و کاربرانی هست که این رو خوندن.... بهتر نبود جملات کمی بهتر انتخاب بشن؟؟؟
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1363469160' post='304256']
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]زیاد نمیخوام در این باره صحبت کنم ، بحث تحریم و لیست سیاه که مشخصه منظورم برادران سپاه بود و بردن بخشی از اونا در لیست تروریستی توسط امریکا البته همانطور که بعدش هم اشاره کردم بیشتر مباحث داخلی بود که مربوط به [/background][/right]
[b]همکاران[/b]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]دیگرمون در یک شرکت دیگه ایرانی پس از وقایع بعداز انتخابات 88 رخ داد که اگر اجازه بدین نمیخوام وارد جزیات بشم چون زیاد جالب نیست و ممکنه بحثهای حاشیه ای رو هم باخودش به دنبال داشته باشه[/background][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]فقط تا این حد بگم که دیگه اومدن بچه های یگان تفنگداران سپاه به صلاح نبود یعنی از بالا تشخیص داده شد که استفاده اونا بیش ازاین به صلاح نیست[/background][/font][/color][/right]
[/quote]
[/quote]

نه دوست خوبم ابدا اینطور نبود
نوشته های قبلی گفته بودم ابدا وارد بحث های سیاسی نمیشدن
در مباحث سیاسی داخلی اصلا وارد نمیشدن و علاقه ای هم به وارد شدن نشون نمیدادن و همه تیکه و متلکهای بچه هارو هم بشوخی سر میکردن منتها خوراکشون مسایل سیاسی بین المللی بود
اما متاسفانه ....
نه اونچیزی که شما فکر میکنین نبوده برمی
رده به سیاستهای داخلی و بحث انتخابات و بعد از اون
بیخیال بابا
ولش کنین این تیکه رو چقد شما دوست دارین همه چیز رو با دسر و سوس سیاست میل کنین
یه مدتی بیخیال این لامروت بشین
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من دیشب از شما پرسیدم که ایا تجهیزات و ناو های جدید ارتش قابلیت رویارویی دارن و به قول شما کارشون رو میکنن و شما فرمودین که بله...
ایا اون بله، شامل بهبود در مسایل اینچنینی (بهبود تجهیزات و امکانات نیروهای اسکورتی که امروزه همراهتون میان) هم شده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1363470467' post='304260']
اقا من دیشب از شما پرسیدم که ایا تجهیزات و ناو های جدید ارتش قابلیت رویارویی دارن و به قول شما کارشون رو میکنن و شما فرمودین که بله...
ایا اون بله، شامل بهبود در مسایل اینچنینی (بهبود تجهیزات و امکانات نیروهای اسکورتی که امروزه همراهتون میان) هم شده؟
[/quote]
دوست خوبم
سوال دیشبتون درباره ناو و شناورها و یگانهای رزمیمون بود بالاخص ساخته های خودمون که من اون پاسخ رو دادم
در بحث تفنگداران دریایی
چند ساله ما دیگه تفنگدار دریایی نداریم ، همگی در یک برنامه اصولی و منطقی به سطح تکاوران دریایی ارتقا داده شدن منتها در بعد جنگ افزاری تازگیها دارن خوب میشن
باتوجه به اینکه تیمسار دریادار سیاری خودشون تفنگدار بودن توجه خاصی به این بخش دارن و کمکم اونا هم دارن از لحاظ سخت افزاری و جنگ افزاری ارتقا پیدا میکنن منتها هنوز به شرایط مطلوب نرسیدن
خاطره ای که بالا تعریف کردم مربوط به چند سال قبله
بعد از اون روز به روز سعی کردن که بهتر بشن
تا حالا به سطح اون تیمی که از سپاه اومده بود نرسیدن اما هر روز نسبت به قبل بهتر و مجهزتر میشن
در کل حرکت بسیار خوبی رو نداجا شروع کرده هم در بعد جنگ افزارهای سبک و هم یگانهای رزمی
امیدوارم که با سرعت پیگیرش باشن

توی پرانتز بگم : دیدین که تیمسار سیاری بیشتر از بقیه فرماندهان ارتش میره مجلس و یا با هیات دولت جلسه میزاره و یا اونا رو به مناطق دعوت میکنه خودتون تا اخر خط رو بخونین
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا چه خاطرات مهيجي داري دريانوري همينش هم خوبه.

راستي يک سوال گفتي که طبق قوانين بين اللمللي حمل سلاح توي کشتي تجاري
ممنوع هست.
تکليف تفنگدارهايي که با خودتون برديد چي ميشه?
حمل سلاحش چطوريه?
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب الو لحن نگاریشیتون بسیار لذت بخش هست .
شاید باور نکنید اگر بگم یکی از دلایل سر زدن های جدید بنده به سایت همین خاطرات شماست icon_cheesygrin
فقط اگه اجازه می دید یه پیشنهاد کوچک دارم :
شما اگه مطلبی رو به هر دلیلی شاید شخصی نمی خواید توی خاطراتتون عنوان کنید رد اونها رو هم پاک کنید چون وقتی قسمتی از مطلب عنوان میشه و قسمت دیگه ی اون عنوان نمیشه مخاطب هم این حس کنجکاویش برانگیخته می شه و مدام به دنبال اون زاویه به گوشه رونده شده هست که شاید جذابیت خاصی رو هم گاهی اوقات به متن میده (البته نه متن شما ، متن شما خیلی جذاب هست و احتیاجی به این جور کارهای رسانه ای نداره) در کل الان بنده هم می خوام بدونم که این مطلبی که توی اون کشتی در مورد برداران سپاهی مون وارد شده و به خاطر اون اتفاق از همراهی اون برادران محروم شدین چی بوده :mrgreen: :winking: ؟
جناب الو باز بی ادبی بنده رو ببخشید این مطلب ، پیشنهادی بود که به ذهن بنده رسید.
بنده هم خیلی از این تفاوت سطح تجهیزاتی و یا آموزشی در بین نیروهای رزمی کشورمون که واقعاً باید به اون توجه بشه ناراحت شدم که فکر می کنم برخی از اون بر میگرده به اینکه فرماندهان این نیروها باید یه کمی بیشتر به فکر باشن و به قول شما بیشتر به مجلس بیان و بیشتر با دولت در ارتباط باشن :-( :-( .
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
وارد شده و به خاطر اون اتفاق از همراهی اون برادران محروم شدین چی بوده
[/quote]

دوست عزیز، اکثر فرماندهان و نیروهای سپاه قدس بعد از انتخابات تروریست معرفی شدن و گفته شد که کشورهای غربی اینها رو بازداشت میکنن در صورت رویت و اینها و کلا تحریم های مختلفی علیه سپاه اعمال شد که باعث میشه نیروهای پاسدار نتونن به سادگی قبل بیان برون و لااقل حضورشون در یک کشتی تجاری بسیار خطر افرین و مشکل ساز میتونست باشه! :)...
حدس شخصی من! :)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فکر میکنم این قسمت توهین به شعور دوست عزیزمون و کاربرانی هست که این رو خوندن.... بهتر نبود جملات کمی بهتر انتخاب بشن؟؟؟[/quote]
واقعا قصد توهین به کسی رو نداشتم و این اولین چیزی بود ک به ذهنم رسید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.