LAST-WAR

پوستر های ضد آمریکایی از جنس کره شمالی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مصطفی جان
بارها متذکر شدم و باز هم تکرار می کنم که جرح «من قال» به جای نقد «ما قال» در جایی و از طرف کسی صورت می گیره که چنته اش از دلیل و برهان و حجت و بینه خالی باشه.
به قول آیة الله مصباح : «اصلا بر فرض که من ساواکی باشم الآن دارم استدلال می کنم اگر در برابر دلیلم دلیل دلرید بسم الله وگرنه چی کار به ساواکی بودنم دارید»
شما هم اگر دلیل داری بسم الله وگرنه چی کار به ماکیاولیست و منافق بودن من داری.
[b]هرچند در بعد اخلاقی هم دفاع از کیم ایل سونگ که در تاریخ سیاسی جهان رهبری در طراز فیدل کاسترو و ارنستو چگوارا محسوب میشه از دفاع از رضاخان قبیح تر نیست و شخصیت فرد رو زیر سوال نمی بره.[/b]

-----------------------
پ.ن : حداقل حسن این بحث این بود که سینه چاکان تسلیحات غربی از زور خالی بودن مشت ناچار به قبول برتری یکی از تسلیحات روسی بر نمونه مشابه امریکاییش شدن icon_cheesygrin
اون هم تانکی که خودشون چند روز قبل گفته بودند راه نرفته شنی اش در می رفت و باز می شد.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان کرونولوژی حوادث را درست نمیگن برتری کره شمالی بر جنوبی تنها 150 تانک تی 34 بود سوال اینجاست که چگونه ارتش 150 هزارنفری کره جنوبی به این سرعت عقب نشبنی کردن نه ببخشید فرار کردن ظرف یک مدت کوتاه 90 در صد کره جنوبی اشغال شد یا ازاد شد تانک تی 34 هم برترین تانک جنگ دوم جهانی بوده .در مورد گرایش مردم کره جنوبی نه من نه دوستان حاضر در انجمن شاهد عینی گرایش مردم کره جنوبی نبودن و منابه شرقی و غربی هم اری از تبلیغات نیستن پس بهتره دست به تحلیل بزنیم وجود فقر در کره جنوبی و تبلیغات پوپولستی کومونیستها را که سرهم کنیم خوب چنین حدس زده میشه که گرایشهای چپی یک خورده بیشتر بوده حتا در دهه 70 80 میلادی گرایشهای چپی در کره جنوبی یک وزنه داشت مثله کل جنوب شرق اسیا و جهان سوم و همچنین روحه ارتش کره جنوبی و سیاست مدارهای فراری کره جنوبیدر نظر داشته باشید اگرچی منطقی تر این است بگیم مردم بیچاره کره براشون تفاوت نداشت. نهایتن جنگندهای میگ 15 این هواپیماها زمانی وارد عمل شد بوده که امریکا تما عیار وارد عمل شده بود و برتری هوای را به دست گرفته بود یعنی بعد سال 1951 این در حالی بود که حضور روسها در جنگ محدود به خلبانها و . مشاوران بوده و تنها نیروی خارجی که مستقیم از طرف کره شمالی وارد عمل شده بود ارتش ازادی بخش چین بود ویرایش شده در توسط GAGNUS
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mostafa_by' timestamp='1358782262' post='295052']
پس ان شاءالله دوستان با تحریف تاریخ و نوشتن تاریخی تخیلی و صد البته به نفع خویش و تبیین گر خویش، موفق باشن.

[/quote]
با خوندن این سطر یاد این افتادم :
دوران مدرسه بود و من هم راهنمایی میخوندم ، مدرس تاریخی که داشتیم هر جلسه از 10 نفر سوال میکرد من هم یه روز حساب کتاب کردم ، با خودم گفتم که این دفعه نوبت به من نمیرسه : ) یه معلمی هم داشتیم که نگو !! سر کلاس چرت میزد ! با عینک ته استکانیش ! کلا به همه نمره میداد ، گوش نمیگرد کی چی میگه !!
خلاصه رفتم سر کلاس ، درس جلسه قبل هم فکر کنم مربوط میشد به سلسله های افشاریه و زندیه و صفویه و ...( حدودا یکی از اینا بود ) ،از شانس بد من معلم همین که اومد تو کلاس نشت ، بدون سلام و علیک گفت : فلانی ( من ) بیا درس جلسه قبل رو توضیح بده !!
رفتم پایه تخته و اینم رفت نشست جای من و کتاب تاریخ رو گذاشت جلوش ، من هم هیچی یادم نبود ، بالاخره بسم الله گفتم و شروع کردم به بافتن ! بافتیم و بافتیم و بافتیم .... تا اونجایی که بیشتر از یه ساعت طول کشید ، منم خوشحال بودم ، در کل این یه ساعت همه داشتن گوش میکردن ، معلمه که اصلا پلک هم نمیزد ، من هم کلا لفظ قلم میومدم و درست حسابی یه حالی به تاریخ دادم !
همینطوری داشتم میگفتم که یهو معلمه گفت یه لحظه صبر کن ، بر گشت به بچه ها گفت : همتون کتاب ها رو ببندید ، یه برگ کاغذ در بیارین ، مثل اینکه تاریخ تغییر کرده ، هر چی این میگه یادداشت کنید !!!
هیچی دیگه صفر گرفتم !
از شیرین ترین صفر هایی بود که گرفتتم : ))) ویرایش شده در توسط Generalmohammad

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب بیگدلی؛

مشکل اینجاست که کلام شما نه منطقی است و نه مستدل و نه مستند.

دروغ گفتن آگاهانه به قصد به کرسی نشاندن کلام با استفاده از جهل مخاطب نسبت به تاریخ هم فکر نکنم مصداق فرمایش آیت الله مصباح باشه!

ضمن اینکه خوشحالم می بینم که پوسته ی کلام ظاهری تون هم افتاد و کلام تکفیری های سایت از دهان شما نیز شنیده شد. همان کلام صفر و یکی که منجر به صدور نظرات تأییدی و تکفیری می شه.

پس بهتره به جای اتهام زدن به این و اون، مجموعه تاپیک ها و نظرات برادر علی و بنده رو درخصوص تانک T-34 مطالعه بفرمایین تا شاید اندکی به دانشتون اضافه بشه و حداقل اینقدر ساده پا جای پای تکفیری های سایت نذارین.

===================================================

علی جان. خوشحال می شم که دلیلت رو بفرمایی.
چون از قضا حجم استفاده شده ی تانک و تجهیزات زرهی در این نبرد، چیز دیگری رو عنوان می دارن.

[quote name='Generalmohammad' timestamp='1358787993' post='295076']
[quote name='mostafa_by' timestamp='1358782262' post='295052']
پس ان شاءالله دوستان با تحریف تاریخ و نوشتن تاریخی تخیلی و صد البته به نفع خویش و تبیین گر خویش، موفق باشن.

[/quote]
با خوندن این سطر یاد این افتادم :
دوران مدرسه بود و من هم راهنمایی میخوندم ، مدرس تاریخی که داشتیم هر جلسه از 10 نفر سوال میکرد من هم یه روز حساب کتاب کردم ، با خودم گفتم که این دفعه نوبت به من نمیرسه : ) یه معلمی هم داشتیم که نگو !! سر کلاس چرت میزد ! با عینک ته استکانیش ! کلا به همه نمره میداد ، گوش نمیگرد کی چی میگه !!
خلاصه رفتم سر کلاس ، درس جلسه قبل هم فکر کنم مربوط میشد به سلسله های افشاریه و زندیه و صفویه و ...( حدودا یکی از اینا بود ) ،از شانس بد من معلم همین که اومد تو کلاس نشت ، بدون سلام و علیک گفت : فلانی ( من ) بیا درس جلسه قبل رو توضیح بده !!
رفتم پایه تخته و اینم رفت نشست جای من و کتاب تاریخ رو گذاشت جلوش ، من هم هیچی یادم نبود ، بالاخره بسم الله گفتم و شروع کردم به بافتن ! بافتیم و بافتیم و بافتیم .... تا اونجایی که بیشتر از یه ساعت طول کشید ، منم خوشحال بودم ، در کل این یه ساعت همه داشتن گوش میکردن ، معلمه که اصلا پلک هم نمیزد ، من هم کلا لفظ قلم میومدم و درست حسابی یه حالی به تاریخ دادم !
همینطوری داشتم میگفتم که یهو معلمه گفت یه لحظه صبر کن ، بر گشت به بچه ها گفت : همتون کتاب ها رو ببندید ، یه برگ کاغذ در بیارین ، مثل اینکه تاریخ تغییر کرده ، هر چی این میگه یادداشت کنید !!!
هیچی دیگه صفر گرفتم !
از شیرین ترین صفر هایی بود که گرفتتم : )))
[/quote]

:laughing: :laughing: :laughing:

بسیار جالب بود.

همه اش منتظر یه پس گردنی، خط کشی، چیزی بودم واسه اکشن تر شدن قضیه!
زمان ما مدرسه ها در برابر این جرم بزرگ، با این ابزارهای دوستانه پذیرایی می کردن ازمون.
البته من هیچ وقت تاریخ نبافتم. :winking:
  • Upvote 2
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] علی جان. خوشحال می شم که دلیلت رو بفرمایی.[/quote]
مقاله ی جنگ های خونین نوشته ی عبدالحمید تارخ از مجله ی جنگ افزار!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته این جعل تاریخ مربوط به هر دو طرف سینه چاکان کومونیزم و امپریالیزم میشه دیگ به دیگ میگه روت سیا icon_cheesygrin[size=4] دوستان به جایی اتهام زدن به هم دیگر که به جز ناراحتی نمیشه استدلال و دلیل بیارن نه کره شمالی نه جنوبی نه امریکا و نه روسیه به ما رپطی نداره که اینهمه جان میسوزانیم خصوصن برادران یانکی که اصلن نیاز به بشتی بانی ندارن با اونهمه دمو دستگاهی تبلیغاتی کل دنیا را دارن رسد میکنن .[/size]
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مصطفی جان
کاش به جای کلی گویی با علم و دانشی که در باب تاریخ دارید دقیقا می فرمودید کدوم یکی از عرایض بنده دروغ بود :
1- بخش مربوط به سپهبد جان آرو آچ و دولت تعیین کردنش برای کره جنوبی ؟
2- بخش مربوط به سینگمای ری و جنایاتش ؟
3- بخش مهاجرت محرومین و فقرا از جنوب به شمال و فئودال ها و کلاش ها از شمال به جنوب ؟
4- بخش فرار مفتضحانه ارتش جنوب به خاطر مزدور و بی اعتقاد بودنشون ؟
5- و .....

درباره پوسته هم اشتباه کردی برادر ما تکفیر نمی کنیم نصیحت می کنیم ولی کو گوش شنوا icon_cheesygrin

-----------------
پ.ن : حالا که بحث خاطرات دوره مدرسه شد بد نیست بدونید که از ابتدایی تا پایان دبیرستان کمترین نمره ای که در درس تاریخ گرفتم 19/75 بود !!!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علی جان! خیلی ممنون!

خوب حداقل مقاله رو می ذاشتی بخونیم!!
یه طوری نوشتی انگار دسترسی کاملی به آرشیو مجله ی جنگ افزار دارم!
منو با جناب کیانی موحد اشتباه نگرفتی؟

--------------------------------------------------

جناب بیگدلی.
مطالعه ی مجدد پست های حتی همین تاپیک هم پاسخ این سوالات شما رو خواهد داد و نیازی به دوباره گویی بنده نیست.
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.