ops

بدون سرنشین قاتل شیطانی ( KAI/DEVIL KILLER)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

عجب چیز باحال اندر خفنی بود به نظرتون ایران هم داره از اینا فکر کنم داره ارتش یا سپاه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='HAJJ_ABBAS' timestamp='1358940890' post='295331']
فرقش با موشک کروز چیه؟
[/quote]

قابلیت بازیابی و هدایت شدن توسط انسان رو داره .

یه چیزی که متوجه نشدم اینه که آیا این بی سرنشین همانند موشک کروز محموله انفجاری رو درون خودش جای میده یا این که همانند هواپیماها در جایگاه بیرونی حمل می کنه ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aZ0zA9' timestamp='1358939031' post='295323']
عجب چیز باحال اندر خفنی بود به نظرتون ایران هم داره از اینا فکر کنم داره ارتش یا سپاه
[/quote]

پهپاد کرار رو هم میشه در همچین نقشی به کار گرفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام
پهپاد جالبی است لیکن در مقابل locaas حرفی برای گفتن ندارد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این پرندک های ناچیز رو میشه با سامانه های تانگوسکا - شیلکا - پانتیر - اورکلین ملنیوم به راحتی رهگیری و نابود کرد....
...توجه داشته باشید که برای آموزش نیروی های پدافندی (توپ های متحرک و ثابت مانند اسامی بالا) از اهدافی مانند همین پرندک ها استفاده میکنند....

یکی از پر کاربرد ترین انها نام داره meteor-1

[img]http://simhq.com/forum/files/usergals/2012/09/full-17362-42121-m1.jpg[/img] ویرایش شده در توسط farokhkhan

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='farokhkhan' timestamp='1358947179' post='295356']
این پرندک های ناچیز رو میشه با سامانه های تانگوسکا - شیلکا - پانتیر - اورکلین ملنیوم به راحتی رهگیری و نابود کرد....
...توجه داشته باشید که برای آموزش نیروی های پدافندی (توپ های متحرک و ثابت مانند اسامی بالا) از اهدافی مانند همین پرندک ها استفاده میکنند....

[img]http://simhq.com/forum/files/usergals/2012/09/full-17362-42121-m1.jpg[/img]
[/quote]
احتمالا منظورتون پانتسیر بوده دیگه.
در ضمن نحوه رهگیری این پرندک!!! رو هم توسط سامانه ای مثل شیلیکا (شلیکا.شیلکا)که خیلی هم بهش علاقه دارید بفرمایید؟
تفاوت جنسش از لحاظ جذب راداری و کشف راداری با پهپادی که شما قرار دادید؟
همچنین لطف کنید و یک مقدار هم در مورد این پهپادی که به عنوان نمونه نوشتید و تکنولوژی ساختش و مدت زمان طراحیش اطلاعات بدید.
چون تا اونجایی که من میدونم این پهپاد شما ماکس سرعتش 160 کیلومتر بر ساعته که از این قاتل کوچولو خیلی کمتره.همچنین سال طراحیش هم
32 یا 34 سال پیشه.درسته؟
ممنون
اینا اطلاعاتیه که خود شما 23 سپتامبر 2012 در سایت SimHQ در موردش بحث کردید جناب فرخ.یادتون میاد؟!
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ops' timestamp='1358948108' post='295359']
[quote name='farokhkhan' timestamp='1358947179' post='295356']

[img]http://simhq.com/forum/files/usergals/2012/09/full-17362-42121-m1.jpg[/img]
[/quote]
احتمالا منظورتون پانتسیر بوده دیگه.
در ضمن نحوه رهگیری این پرندک!!! رو هم توسط سامانه ای مثل شیلیکا (شلیکا.شیلکا)که خیلی هم بهش علاقه دارید بفرمایید؟
تفاوت جنسش از لحاظ جذب راداری و کشف راداری با پهپادی که شما قرار دادید؟
همچنین لطف کنید و یک مقدار هم در مورد ین پهپادی که به عنوان نمونه نوشتید و تکنولوژی ساختش و مدت زمان طراحیش اطلاعات بدید.
چون تا اونجایی که من میدونم این پهپاد شما ماکس سرعتش 160 کیلومتر بر ساعته که از این قاتل کوچولو خیلی کمتره.همچنین سال طراحیش هم
32 یا 34 سال پیشه.درسته؟
ممنون
[/quote]

پانتیر یا پاندسیر یا پانتسیر همه و همه یکی هستند .. بستکی به لحجه تلفظی افراد جامعه داره (این از این)
رهگیری اهداف توسط شیلکا / پانتیر / و تانگوسکا یک شکل هستند.! تنها تفاوتشون در انالوگ و دیجیتال بودنشون هست .... به شرح زیر:
راه اول : هدف اول توسط رادار پیش اخطار کشف میشه - سپس به نقشه پلاتینگ برد فرستاده میشه - و اپراتور های رهگیری طبق مختصات رهگیری شده اقدام به پیدا کردن هدف برروی اسکوپ رادار میکنند
راه دوم : اسکوپ رهگیری شیلکا / تانگوسکا / پانتیر و حتی اورکلین های اپگرید شده قادر هستند به صورت اوتوماتیک صفحه رادار رو اسکن کنند و خود به تنهایی بدون احتیاج به کمک رادار پیش اخطار هدف رو پیدا کنند

نحوه قفل و شلیک : هدف ابتدا در اسکوپ قفل میشود- سپس فاصله هدف تعیین میشود - و سیستم خودکار SRP (سامانه هدف گیری) در کسری از ثانیه هدف ر نشانه گذاری میکند و در موقعیت مناسب FIRE

تاریخ طراحی این پهباد در دست نیست... جنس این پهباد / پرندک معمولا بر اساس چوپ بسیار نازک و سبک (بکار رفته در هواپیما های مدل) و همچنین كامپوزيت استفاده میشه. (این هم از این)
توجه داشته باشید که خیلی از پدافند های ساخته شده هم طی این 20 / 30 سال مدام در حال اپگرید بودند!......

دلیل طراحی شیلکا - تانگوسکا : برای رهگیری اهداف کوچک جثه در ارتفاعات پست + رهگیری ضربتی موشک های کروز (توما هاوک) بود. وگرنه سام- 8 و سام- 9 و سام-7 ایگلا هم متوانستند ارتفاع پست را پوشش دهند !!!!!! ویرایش شده در توسط farokhkhan

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون ولی بنده گفتم یجوری به این محصول کره ای ربطش بدید و الی میتونستم برم تو تاپیک های 4 سال پیش و این اطلاعات رو کپی پیست کنم
و بیارم اینجا.همونطوری که بحث شما در سایت SimHQ رو یادم بود.
اینکه اگر پرنده در رادار پیش اخطار پدیدار نشه و قابل ترکینگ نباشه چی؟
اگر پیدا شد و نشه روش قفل کرد چی؟؟موتورش رو که دیدی؟
بفرمایید این سامانه ها در مورد این جور پرنده های خفا کار که کره خیلی هم روشون مانور میده چکار میکنند؟اطلاعات بروز لطفا...
در ضمن تاریخ طراحیش در دست نیست اما تاریخ اولین استفادش که هست....این هم از این :winking:
یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ops' timestamp='1358949570' post='295365']
ممنون ولی بنده گفتم یجوری به این محصول کره ای ربطش بدید و الی میتونستم برم تو تاپیک های 4 سال پیش و این اطلاعات رو کپی پیست کنم
و بیارم اینجا.همونطوری که بحث شما در سایت SimHQ رو یادم بود.
اینکه اگر پرنده در رادار پیش اخطار پدیدار نشه و قابل ترکینگ نباشه چی؟
اگر پیدا شد و نشه روش قفل کرد چی؟؟موتورش رو که دیدی؟
بفرمایید این سامانه ها در مورد این جور پرنده های خفا کار که کره خیلی هم روشون مانور میده چکار میکنند؟اطلاعات بروز لطفا...
یا حق
[/quote]

من نمیدونم شما چقدر ابتکار عمل دارید برای کپی و پیس کردن... اما من الان اینجا نشستم و برای ابراز احترام به شما دارم تایپ میکنم !!!
سایت simHQ مبدا و مقصد تمام عاشقان پدافند به صورت بین المللی است.(که بحث راجبش جداست)

در رابطه با ربط دادن این مطلب به یکدیگر نیاز به تلاش نیست! خود به خود به هم مربوط میشوند !

[b]چراکه یکی از دلایل اصلی موجودیت پهباد ورود به مناطقی ست که از لحاظ پدافند هوایی مشکوک است ...[/b]
و همچنین یکی از دلایل وجود سیستم های خودکششی ماند [b]تانگوسکا و شیلکا[/b] همین پهباد ها هستند چراکه رهگیری و تعیین موقعیت سیستم های خودکششی بینهایت سخت تر از سایت های ثابت پدافندی مانند سام-2 و سام-3 و سام-5 است

و دلیل دوم نمایش اطلاعات از طریق رادار های RWR است.... رادار های RWR به راحتی میتوانند زمان شلیک موشک و حتی جهت ان را لو دهند ... اما خوشبختانه این رادار نمیتونه زمان شلیک شیلکا و تانگوسکا و پانتیر رو نشون بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در هر صورت بنده از احترام شما!!ممنونم ولی هیچ کدوم از جواب هامو نگرفتم.
اینکه ما پدافندی یا پدافندهایی رو خوب بشناسیم معنیش اینه که بتونیم در مقابل تهدیدات جدید در موردشون نظر بدیم
نه اینکه به همون اطلاعات قدیمی و منسوخ بسنده کنیم.
در ضمن در مورد رادارهای RWR هم اگه وقت داشتی یه نگاه به بخش الکترونیک بنداز من خودم در موردش یه مقالکی!!نوشتم.
در هر صورت ممنون که وقت گذاشتی برادر.

ویرایش:
جناب فرخ شما دائما در حال کامل کردن پاسخ ها تون هستید با ویرایش.
بهتر نیست این پاسخها رو در پست جدید بدید تا دوستان هم متوجه تغییر متن پست هاتون بشن.
مثلا کسی که پست شما رو قبلا خونده دیگه نمیاد دوباره بخونه چون به ذهنش نمیرسه که شما چیزی بهش اضافه کردید!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ops' timestamp='1358950764' post='295372']
در هر صورت بنده از احترام شما!!ممنونم ولی هیچ کدوم از جواب هامو نگرفتم.
اینکه ما پدافندی یا پدافندهایی رو خوب بشناسیم معنیش اینه که بتونیم در مقابل تهدیدات جدید در موردشون نظر بدیم
نه اینکه به همون اطلاعات قدیمی و منسوخ بسنده کنیم.
در ضمن در مورد رادارهای RWR هم اگه وقت داشتی یه نگاه به بخش الکترونیک بنداز من خودم در موردش یه مقالکی!!نوشتم.
در هر صورت ممنون که وقت گذاشتی برادر.
[/quote]
من هم ازا حترام متقابل شما کمال تشکر ر دارم.

متاسفانه یا شما صحبت های بنده رو متوجه نشدید یا من متوجه سوالات شما نشدم..
باعث خوشحالی من هست که بتونم جواب شما رو بدم...

[b]البته اگر نگاهی به دفترچه راهنماتی شیلکا که بنده برای امثال شما عزیزان طی 72 ساعت ترجمه را میخوندین حتما جواب بسیاری از پرسش های خودتون رو میگرفتید[/b]

با سپاس ویرایش شده در توسط farokhkhan
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با این نامگذاری (قاتل شیطان)فکر کنم برای زدن تو سر و کله طالبان و امثالهم یا کشورهای بی بضاعت آفریقایی طراحی شده باشه هر چند به نظر میاد طعمه خوبی برای پدافند برد کوتاه باشه.
اما سوال اینجاست که کره جنوبی با اون سطح تهدیدات (کره شمالی) یه همچین پهپادی به چه دردش میخوره؟ممکنه برای فروش در بازار تسلیحات و...؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='farhad1124' timestamp='1358983367' post='295436']
با این نامگذاری (قاتل شیطان)فکر کنم برای زدن تو سر و کله طالبان و امثالهم یا کشورهای بی بضاعت آفریقایی طراحی شده باشه هر چند به نظر میاد طعمه خوبی برای پدافند برد کوتاه باشه.
اما سوال اینجاست که کره جنوبی با اون سطح تهدیدات (کره شمالی) یه همچین پهپادی به چه دردش میخوره؟ممکنه برای فروش در بازار تسلیحات و...؟
[/quote]
اتفاقا خود کره ای ها هم گفتن که بیشتر برای بازار جهان سرمایه گزاری کردن که البته صنایع هوافضا گونه هواپایه اش رو که در آینده ای
نزدیک ساخته خواهد شد برای کشور کره جنوبی مناسب دیده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.