nasirirani

تونل باد "ماورای صوت" Hypersonic سپاه با سرعت 8 ماخ رونمایی شد

Recommended Posts

بله ....
خوب الان دوستان می فرمایند شوخی
حق هم دارن، ما که هنوز نمیتونیم اتومبیل درست کنیم...مگه میشه تونل هاپرسونیک بسازیم؟
احتمالا هم منظور فرمانده محترم سپاه تونل باد زیر صوت بوده..... ویرایش شده در توسط rpg7
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#000000][font=Tahoma][size=3][background=rgb(239, 248, 247)]
به گزارش خبرنگار دفاعی [url="http://www.farsnews.com/"]خبرگزاری فارس[/url]، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه همایش تبیین مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در آراء و اندیشه‌های امام (ره) و امام خامنه‌ای در جمع خبرنگاران گفت: ما پیش از این تونل باد با ماخ زیر 1 و زیر 3 داشتیم و امروز اعلام می‌کنیم که تونل باد ماوراء صوت با سرعت 8 ماخ را طراحی و ساخته‌ایم که دستاورد بسیار بزرگی برای زیرساخت‌های تجهیزاتی ما است.[/background][/size][/font][/color][color=#000000][font=Tahoma][size=3][background=rgb(239, 248, 247)]
وی افزود: پیش از این برای تست بسیاری از موشک‌ها و تجهیزات فضایی باید آنها را به کشورهای خارجی می‌فرستادیم که اطلاعات آنها لو می‌رفت اما با این دستاورد علاوه بر صرفه‌جویی در بودجه دفاعی، اطلاعات ما نیز لو نمی‌رود.[/background][/size][/font][/color][color=#000000][font=Tahoma][size=3][background=rgb(239, 248, 247)]
جعفری در خصوص حمله رژیم صهیونیستی به سوریه نیز اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران سالها است ماهیت ددمنشی و تجاوزگری رژیم صهیونیستی را اعلام می‌کند و در این خصوص نیز به مردم جهان اعلام می‌کنیم این هم نمونه دیگری از تجاوز و ددمنشی رژیم صهیونیستی که علاوه بر سوریه به سودان، لبنان و هر کجا که منافعش اقتضاء کند، حمله می‌کند.[/background][/size][/font][/color][color=#000000][font=Tahoma][size=3][background=rgb(239, 248, 247)]
فرمانده کل سپاه تأکید کرد: البته کشور قدرتمند سوریه همچنان که تاکنون ایستاده است، امیدواریم پاسخ این تجاوز‌ را هم بدهد زیرا تنها با ایستادگی، مقاومت و مقابله به مثل می‌توان در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاد.[/background][/size][/font][/color][color=#000000][font=Tahoma][size=3][background=rgb(239, 248, 247)]
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911115000399[/background][/size][/font][/color]
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روايتي متفاوت : ارتقاء تونل باد با سرعت سه ماخ به هشت ماخ

[i][color=Black][font=Tahoma][size=4]به گزارش واحد مرکزی خبر، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه همایش سراسری مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در اندیشه های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با اعلام این خبر افزود: تاکنون تونل باد با سرعت یک و زیر 3 ماخ در دانشگاه جامع امام حسین تولید شده بود [/size][/font][/color][color=#008000][font=Tahoma][size=4]که این تونل باد با سرعت باد 8 ماخ ارتقاء یافته است.[/size][/font][/color][/i]

http://www.iribnews.ir/NewsBody.aspx?ID=24694
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][font=comic sans ms,cursive]عكسي هم از اين تونل باد موجود هست؟[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کم کم دارن قدرت رو برای همه رو می کنن ... داریم وارد دوره ی جدیدی میشیم raised_eyebrow
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://www.irinn.ir/video/7733/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D9%88%D9%86%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%AF
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
icon_eek icon_eek icon_eek نه بابا فک کنم دارن زهر چشم میگیرن
البته تو کشور ما یه کارهایی داره انجام میشه که این ها هیچه در مقابلش
واقعا سخن پیامبر در اینجا واقعیت پیدا میکنه
که میگه اگر علم...............
واقعا الان 2 روزه دارم شاخ در میارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABE3' timestamp='1359922025' post='297689']
[/quote]

برادر من منظور پیامبر صل الله و علیه و اله فقط سلمان بود چون دست مبارک خود را به ران سلمان قرار داد گفت اگر علم در سریا باشد مردانی مثل این به سلمان گفت به ان دست پیدا میکنند. منظور پیامبر تقوا و مقام معنوی سلمان بود نه این علمهای دنیوی. متاسفانه این روایت عوض یا جعل شده. بدون تعصب میگم که این پیشرفتهایی که ما بهش دست پیدا کردیم با کمک دیگران هم هست نه فقط خود ما ضمنا اینها که علمهای اسمانی نیست بلکه دنیوی هست. ویرایش شده در توسط toofan2
  • Upvote 2
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1359987012' post='297908']
[/quote]

برادر من منظور پیامبر صل الله و علیه و اله فقط سلمان بود چون دست مبارک خود را به ران سلمان قرار داد گفت اگر علم در سریا باشد مردانی مثل این به سلمان گفت به ان دست پیدا میکنند. منظور پیامبر تقوا و مقام معنوی سلمان بود نه این علمهای دنیوی. متاسفانه این روایت عوض یا جعل شده. بدون تعصب میگم که این پیشرفتهایی که ما بهش دست پیدا کردیم با کمک دیگران هم هست نه فقط خود ما ضمنا اینها که علمهای اسمانی نیست بلکه دنیوی هست.
[/quote]

سلام
البته کم نداشیتم که به مقامات بالای آخروی هم رسیدن و حتی به درجه ای رسیدند که صاحب کرامات هم شدند ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1359987012' post='297908']
[/quote]

برادر من منظور پیامبر صل الله و علیه و اله فقط سلمان بود چون دست مبارک خود را به ران سلمان قرار داد گفت اگر علم در سریا باشد مردانی مثل این به سلمان گفت به ان دست پیدا میکنند. منظور پیامبر تقوا و مقام معنوی سلمان بود نه این علمهای دنیوی. متاسفانه این روایت عوض یا جعل شده. بدون تعصب میگم که این پیشرفتهایی که ما بهش دست پیدا کردیم با کمک دیگران هم هست نه فقط خود ما ضمنا اینها که علمهای اسمانی نیست بلکه دنیوی هست.
[/quote]

اتفاقا در مورد این روایت دقیقا منظور پیامبر(ص) قوم سلمان بود و اصلا دلیلی که پیامبر این حدیث رو گفتند بخاطر نزول آیه ای از قرآن کریم است که معنی آن این بود که اگراز اسلام خارج شوید قومی دیگر را جایگزین شما می کنیم اعراب نزد پیامبر رفتن و از پیامبر درباره تفسیر این آیه سوال کردند در آن هنگام سلمان کنار پیامبر نشسته بود و پیامبر دست مبارک خود را بر ران سلمان گذاشت و روایتی طولانی درباره قوم سلمان فرمودند که آخر آن روایت همین حدیث مشهور هست

البته سلمان و قوم او و مردم ایران چند بار و نه فقط توسط پیامبر بلکه توسط دیگر معصومین مثل امام علی(ع) در زمان حمله اعراب به ایران زمانی که امام علی(ع) از اسیران ایرانی یا به قول اعراب آن زمان سرخ رویان در کاری کمک گرفته بود و با هم کار می کردن و اون اعراب به ظاهر اسلام آورده امام علی(ع) رو سرزنش و مسخره می کردند که چرا از غلامان و اسیران سرخ رو استفاده می کنی و امام علی با حالاتی خشمگین به آنها حدیث مشهور دیگری درباره اینکه همانطور که امروز آنها را به اسلام می آوریم در آخر الزمان زمانی که شما از دین خارج شده اید آنها نیز شما را به اسلام باز خواهند گرداند رو گفت و.....

افرادی مثل ابن سینا که 400 سال کتاب قانون آنها مهمترین کتاب پزشکی در اروپا بود و زمانی که دستگاه چاپ اختراع شد پس از کتاب های مقدس انجیل و تورات سومین کتابی که چاپ شد...
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله النور

مدتی پیش شخصی رو دیدم که ابتدا به ساکن ادعای مذهبی میکرد و ... خلاصه لحظاتی نگذشته بود که یهو پیرامون بحثی قرآنی افاضه فرمودند که آقا این قرآنی که تو ایران هست جعلی هست و دستکاری ش کردند ( استغفرالله !)
من اول گفتم شوخی میکنه دیدم طرف قرص و محکم میگه نه اقا به خدا راست میگم خودم دیدم ! .........

بماند نهایتا کاری کردم دیگه جرات نکنه در انظار عمومی و با سواستفاده از مکانی که به خاطر دوستی با بزرگان براش فراهم شده از این حرفا بزنه ولی یه سوال ازش پرسیدم که همون اول سنگکوب بهش کرد

گفتم شما که میفرمایی قرآن ناقص هست یا قرآن شناسی یا هزار هزار تا نسخه مختلف ش رو دیدی با این صراحت میگی، راستی قرآن چند سوره داره؟

خداشاهده اینو همینجوری همون ازش پرسیدم ... اصلا فکرشم نمیکردم طرف یهو بز بیاره !

گفت یعنی چی چند سوره داره ؟ گفتم تعداد سوره های قرآن ؟ نمیدونست

از اونجا حساب اومد کف دستم که این اقا زیاد بارش نیست و میشه راحت مغزشو جا انداخت ....... !

پی نوشت : علم در ثریا باشد درست است نه در سریا ، مجید دلبندم

پی نوشت مهم تر : حتما کتاب سلمان استاندار مدائن رو بخونید

یا حق
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من این روایت رو از ایت الله شیخ حسن الله یاری پرسیدم ایشون فرمودن این روایت جعل شده و درستش اینه من درباره درست بودن این روایت تحقیق خواهم کرد ضمن از یک مفسر عراقی قران هم پرسیدم ایشون شیعه هم بودن و انکار کردن. سوالی داشتم اینکه ایا ایران هم تعداد زیادی پدافند شیلیکا داره و ایا بر روی اونها ارتقایی صورت گرفته یا نه از رده خارج شده هستن? ویرایش شده در توسط toofan2
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1360054852' post='298090']
من این روایت رو از ایت الله شیخ حسن الله یاری پرسیدم ایشون فرمودن این روایت جعل شده و درستش اینه من درباره درست بودن این روایت تحقیق خواهم کرد ضمن از یک مفسر عراقی قران هم پرسیدم ایشون شیعه هم بودن و انکار کردن. سوالی داشتم اینکه ایا ایران هم تعداد زیادی پدافند شیلیکا داره و ایا بر روی اونها ارتقایی صورت گرفته یا نه از رده خارج شده هستن?
[/quote]
همون اقای الله یاری که کارش اختلاف افکنی بین شیعه و سنی هست ....ایشون حتی حرف مراجع را هم قبول ندارند ...اگر واقعا این حدیث برای شما مسئله شده بفرمائید تا در باره صحت و سلسله روات حدیث یک پرس و جویی بکنیم ؟!

[color=#ff0000]در صورت ادامه بحث تاپیک جدیدی در جای مناسب ایجاد کرده و به مباحثه بپردازید .[/color]
[color=#ff0000]00Amin[/color]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]یک گزارش کوتاه تلویزیونی هم در لینک زیر می‌توانید بیابید:[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]http://salehin.ir/portal/NewsShow/10168/663[/font][/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.