basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1373848714' post='321625']

ولی علی الحساب نکته اصلی :

1.تا مشخص نشه این پوتین ها و شلوارها ماله کی هست بنده قبول نمیکنم ماله عصائب باشه به خصوص که بیشتر تصاویری که ازشون دیدیم لباس استتاری شون چیز دیگری بوده و حتی پوتین ها

[/quote]

[size=4]برادر خب عکس یادگاری این مدافعان رو هم جناب RPG7 گذاشته بودند[/size].لباس و پوتینشون همونیه که توی فیلم بود
ولی من بازم میگم که این ها ارتشی بودند
ولی کلیپ هم یکم مشکوک میزد،چرا روش آهنگ گذاشته بود؟ حتما طرف داشته یه چیزی میگفته که...
[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/995124_403046066483091_1986731169_n.jpg[/img][/center]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

[right]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]اگر هم تا الان بشار اسد پیروز بوده به خاطر همراهی و همکاری مردم بوده...
اگر روزی مردمی که بشار رو نمیخوان از مردمی که میخوانش بیشتر بشه.قطعا سقوط میکنه.[/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]این وهابی ها اونقدر در خود سوریه جنایت کردند که مردم سوریه کاملا چهره کثیفشون رو میشناسند[/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]>[/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]زنده به گور کردن سرباز سوری[/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]جویدن قلب سرباز سوری،[/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]سربریدن بچه 13 ساله بخواطر توهمات دجال بودنش![/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]مصاحبه BBC با فردی که قلب سرباز سوری رو جویده بود و پاسخ گستاخانه اون که ما به این کارها ادامه میدیم[/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]اعدام های دست جمعی در سطح شهر توسط وهابی ها و القاعده [/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]بمب گذاری های القاعده و....[/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]بازم بگم؟[/background][/size][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][background=rgb(248, 248, 255)]مردم سوریه چشمشون در مورد این مسئله باز شده و فهمیدند اگه کشورشون دست اینها بیفته فاتحشون خوندست [/background][/size][/font][/color][/right]

[/quote]

خوب دوست عزیز اینطوری که ما هم میشیم مثل اونها...

[b]اینجوری جنگ میشه جنگ قدرت...[/b]
[b]نه جنگ اخلاق [/b]

[color=#ff0000]سپاهی که برای اخلاق میجنگه هیچوقت بی اخلاقی نمیکنه...[/color]

[color=#ff0000]یادت باشه.ما برای اخلاق میجنگیم [/color]

پیغمبرمون هم برای اخلاق مبعوث شد.

حضرت خاتم فرمودند:

انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق

[color=#ff0000]همانا من برای اتمام(تکمیل کردن)مکارم اخلاقی برگزیده شده.[/color]

در مورد حرفی که اون مرد میزنه هم باید اضافه کنم.بعید میدونم تو اون شرایط بخواد توهین و... بکنه.(با اون حس ترحمی که داره.کسی که توهین میکنه داد میزنه و منتظر کتک هم هست)
و معلومه که از موضع ضعف داره چیزی رو بیان میکنه و از وجناتش پیداست احتمالا دنبال چیزی هستش که توقع اجابتش رو داره...

احتمالا رحم و اخلاق.
[color=#ff0000]فرصت خوبی بود که بشه این مرد رو شیعه کرد و خاری تو چشم سلفیها[/color]

تو جنگ هم این اتفاق افتاد،زیاد هم اتفاق افتاد.در حد لشگلری که بیش از 2000 تا شهید داد...

سپاه 9 احرا بدر رو برید مطالعه کنید به فرماندهی سردار شهید اسماعیل دقایقی.یکی از منظم ترین لشگرها بودند...رزمنده هاشون عراقی بودند...
99 درصد هم از اسرایی که منقلب شده بودن...
با زور؟؟؟
با ترس؟؟؟
با لگد؟؟؟

دوست عزیز اینکه رزمنده تشنه بودو اسیر هم تشنه و رزمنده قمقه رو میداد به اسیر افسانه نیست...
تو جنگ یه کار عادی بود...

البته این رو خدای نکرده رو حساب خنگ بودن و ضعیف بودن بچه های رزمنده نذارید.
یکی از بچه ها با آفتابه اسیر تا دندون مسلح گرفته بود...

بازم توصیه میکنم صحت کلیپ رو پیگیر بشید.

یا علی... ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1373845982' post='321620']
حالا اصلا این فیلم و حرکت زشتش واقعا متعلق به بچه های مدافع حرم هست؟
منبعش چیه آرپیجی جان؟
در فیلم که فقط چندتا چکمه می بینیم.
کین این افراد؟
اون که لگد میخوره چی داره می گه؟ کسی می تونه لب خونی کنه؟ به نظر میاد یک چیزی میگه اینا عصبانی میشن...
[/quote]

والله...تو پیج خود بچه های عصائب الحق!
چنت کلیپ دیگه هم بود

البته بنده هم این اقدام در راستای دفاع از حقوق حیوانات محکوم می کنم hee_hee
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]باعث تاسفه....هرچند جنگ و خشونت های آن روحیه آدم رو عوض میکنه..اما شرافت انسانی اجازه چنین برخوردهایی و تصویربرداری و نمایشش رو نمیده.اگر نیروهای مدافع هم رفتاری مثل اون کفتارها با اسرا داشته باشن.پس فرقشون چیه..لطفا اگر کسی به عربی مسلطه بره و در پیج اینا بگه که از اینکارا نکنن..کاش بچه های حزب ا... جلوی اینکار هارو بگیرن.[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارنستو جان
بچه های عصائب اکثرا پوتین های خاکی و وود لند دارند ولی این جدیدیا این یکیا لواء علی اکبر که علی اصغر کلیپا و عکساشون رو گذاشت وودلند و پوتین های سیاه دارند...!
اما به نظر خودم کلیپ مربوط به ارتش بوده که این عراقیا به اسم خودشون تموم کردن..!
از این کارا زیاد می کنن..!
گاهی وقتا عکسای ارشیوی دیگران رو به اسم خودشون پخش می کنن یا...!
چون اگه مال سیدة زینب می بود:
اولا بچه های حزب الله که اونجا هستن اجازه همچین اقداماتی نمیدن..!
ثانیا اگر همچین اتفاقی تو السیدة زینب اتفاق می افتد احتمالا سایر پیج ها هم پوشش میدادن...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا من تو خاطرات یکی از بچه های حزب الله خوانده بودم که به یه زخمی از این سلفی ها آب میدن بعد اون فکر میکنه دوستانشن و قضیه ی مجسمه و فلان و اینا که خودتونم خوندید خب این نشون میده همه جا هم اینطوری نیست البته من هم اول شک کردم که از ارتش باشه ولی اگر از این گروه هم باشه یک اشتباه فردی نشان دهنده فراگیر بودن اون اشتباه نیست دوستان من هم قبلا دیده بودم که ارتش سوریه چکمه روی صورت کشته شده های دشمن میزاره ولی کلا کار اشتباهی بود ویرایش شده در توسط reza2250
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه های حزب الله از خودمونن واقعا با همه فرق میکنن...
تو مراحل و امتحانهای مختلف خودشون روو ثابت کردند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان تند روی نکنن...این چیزها تو جنگ طبیعیه و پیش میاد اما نحوه برخورد باهاش مهمه...
حضرت علی هم مواردی هست که به رزمندگانش تذکر می داده و اونها رو توبیخ می کرده...
تو جنگ خود ما هم بودند کسانی که از این کارها می کردند... ویرایش شده در توسط ronin313
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]لطفا دیگه این بحث را تمام کنید. [/size]
[size=5]از این به بعد هر مطلبی غیر مرتبط با تاپیک بدون اخطار پاک خواهد شد. [/size]
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر کسی میتونه این کلیپ رو جایی آپلود کنه ، رفتار دوستانه و فوق بشری مخالفان بشار با ارتش !
[CODE]
www.youtube.com/watch?v=m1LSQ66xzj8
[/CODE]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='worior' timestamp='1373909047' post='321746']
اگر کسی میتونه این کلیپ رو جایی آپلود کنه ، رفتار دوستانه و فوق بشری مخالفان بشار با ارتش !
[CODE]
www.youtube.com/watch?v=m1LSQ66xzj8
[/CODE]
[/quote]
[url="http://www.mediafire.com/download/g7eo4w0hwncubud/-28-%D8%AC%D9%86%D8%AF%D9%8A%D8%A7-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%8A%D8%A7-%D9%85%D9%86-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%B9%D9%86%D8%A7%D8%B5%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%A9-%D9%81%D9%8A-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%8A%D8%A7(2"]http://www.mediafire...سلحة-في-سوريا(2[/url]).rar ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا توي يكي از همين پيج ها اين كليپ رو گذاشته بودن دقيقا همين فرمايشات اندر آنجا هم حكايت ميشد...!

[CODE]
https://www.facebook.com/photo.php?v=500082446739006
[/CODE]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان ، من خیلی دنبال مطالب مدافعان حرم بودم . دوست داشتم خبرای اون مکان مقدس هر لحظه داشته باشم امیدوارم تو اینجا بتونم بدستش بیارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حمید علیمی در دفاع از حرم بی بی زینب:

[IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10253/Hmyd_60lymy.jpg[/IMG]

مدیران اگر این پست رو به صلاح مملکت ندیدند هر چه زودتر حذف کنند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.