basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='Morteza313' timestamp='1385726592' post='350530']
در همین اثنا، آدم نمی دونه بخنده یا گریه کنه،
این همین الان به دستم رسید
گفتن دو نفر در این عکس از قاچاقچیان مواد مخدر و مزدورهای به نام هستند و پرونده قضایی دارن در شمال افریقا از 1998 به بعد:

[img]http://upload7.ir/images/82784031593771728327.jpg[/img]

انشا الله که دروغه،
در همین حین که داریم از بردارن فحش می خوریم بریم ببینیم چه خاکی میشه تو سر ای نیکی کرد.
[/quote]

گفتم با دیدن رفرنس انگلیسی نمیتوان در مورد سوریه با اطمینان صحبت کرد

من دل خوشی از این جماعت ندارم، ولی دمشق و سیده زینب از سال ها پیش محل زندگی مهاجرین از کشورهای مختلف از جمله سومالی بوده، حتی همین الان هم توی سیده زینب سومالی ها حضور دارند، اتفاقا بعد از درگیری ها یک سری شون به مخالفین پیوستند

سومالی هم در شرق آفریقا هست، نه شمال آفریقا، بعد تا جایی که یادم هست، مرکز اصلی تولید یا قاچاق مواد مخدر در شمال یا حتی شرق آفریقا نیست، توی قاره های دیگر هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='basijee' timestamp='1385727683' post='350537']

گفتم با دیدن رفرنس انگلیسی نمیتوان در مورد سوریه با اطمینان صحبت کرد

من دل خوشی از این جماعت ندارم، ولی دمشق و سیده زینب از سال ها پیش محل زندگی مهاجرین از کشورهای مختلف از جمله سومالی بوده، حتی همین الان هم توی سیده زینب سومالی ها حضور دارند، اتفاقا بعد از درگیری ها یک سری شون به مخالفین پیوستند

سومالی هم در شرق آفریقا هست، نه شمال آفریقا، بعد تا جایی که یادم هست، مرکز اصلی تولید یا قاچاق مواد مخدر در شمال یا حتی شرق آفریقا نیست، توی قاره های دیگر هست
[/quote]

من وقتی می تونم نظر بدم که جواب ایمیل هایی که زدم برسه،
ولی همین، این بحث شما تو دفاع در برابر همچین اتهامی چند تا سند پشتش هست، الجزایر و لیبی بهشت قاچاق انسان و مواد مخدر هستن،
یک کانتکستی داره این ادعا، برید آزار و اذیت مهاجرین افریقایی رو در لیبی بعد از سقوط قذافی ببینید و کسانی رو که براش می جنگیدن، این منطق هست که اونها برای فرار از لیبی اومدن سوریه می جنگن.
این ادعاهایی که اینقدر سنگین تو مخ عوام میره رو نمیشه با شعار حلش کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Morteza313' timestamp='1385727367' post='350536']
خروجی های مهین هم زیرنویس بود؟

گزارش شفاف گزارشیه که حداقل با چند تا اسکرین شات بیاد بگه فلان نشانه، فلان رنگ فلان جا استفاده شده، یک متن از رسانه های اینطرفی در مورد رنگها قبل از "انتشار" اون ویدئو دارید؟
خوشحال میشم ببینم
که اگر ندارید، وقتی بحثی روش میشه، بجای کوبیدن کم کاری قبل رو جبران کنید.
شما که به منابع غربی اطمینان ندارید چرا وقتی میان برچسب میزنن روی گروهها که فردا هرکی با این برچسب دیده شد عملش رو نسبت بدن به یک گروه خاص کاری نمی کنید؟
این تفاوت شعار و عمل هست که من میگم.
[/quote]

فعلا که مارک زدن را شما داری انجام میدی، شعار زده و این حرف ها

خوب نیست که حرف من را ناقص منتقل کنی، گفتم که با دیدن رفرنس های غربی نمیتوان نظر با اطمینان کامل را داد، این یک مطلب

در مورد لهجه هیچ جوابی ندادی، در مورد اسم شهید هیچ جوابی ندادی

در مورد رنگ ها هم اتفاقا شما باید مطلب را ثابت کنی، نه من، یک ویدیوی از نیروهای نظامی سوریه که با رنگ قرمز لهجه سوری صحبت می کنند، برای رد کردن صحبت شما کافی هست، گذشته از اینکه هم بچه های حزب الله و هم بچه های عراقی لباس های مختلفی در سوریه می پوشند که شباهتی هم به لباس های ارتش ندارد، هیچ نظم خاصی سر این قضیه وجود ندارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='basijee' timestamp='1385729532' post='350547']
فعلا که مارک زدن را شما داری انجام میدی، شعار زده و این حرف ها

خوب نیست که حرف من را ناقص منتقل کنی، گفتم که با دیدن رفرنس های غربی نمیتوان نظر با اطمینان کامل را داد، این یک مطلب

در مورد لهجه هیچ جوابی ندادی، در مورد اسم شهید هیچ جوابی ندادی

در مورد رنگ ها هم اتفاقا شما باید مطلب را ثابت کنی، نه من، یک ویدیوی از نیروهای نظامی سوریه که با رنگ قرمز لهجه سوری صحبت می کنند، برای رد کردن صحبت شما کافی هست، گذشته از اینکه هم بچه های حزب الله و هم بچه های عراقی لباس های مختلفی در سوریه می پوشند که شباهتی هم به لباس های ارتش ندارد، هیچ نظم خاصی سر این قضیه وجود ندارد
[/quote]

من شما رو شعار زده خطاب نکردم از این رفتار موردی نمونه اوردم،
وگرنه همون هم ترند می خواد که تو رفتار شما نیست.
ولی این شعار زدگی تو حرفها توهین های بقیه کاربر ها کاملا مشهوده.

جواب ندادن من برای این هست که نمی خوام مساله ای که حل شده و حزب الله درش تبرئه شده دوباره به خاطر سو تفاهمی که برای شما از موضع گیری من به وجود اومده باز بشه
برای مثال برای لحجه دوتا استدلال میشد آورد یک حرف و حدیث های پشت حزب الله سوریه، دو تحت امر بودن دفاع وطنی ها در یگانهای تحت امر فرماندهان حزب الله
که البته اگر کسی این سوال ها رو از من بکنه (که کرد یک فرانسوی)، من جواب خودم رو براش دارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Morteza313' timestamp='1385728304' post='350540']
من وقتی می تونم نظر بدم که جواب ایمیل هایی که زدم برسه،
ولی همین، این بحث شما تو دفاع در برابر همچین اتهامی چند تا سند پشتش هست، الجزایر و لیبی بهشت قاچاق انسان و مواد مخدر هستن،
یک کانتکستی داره این ادعا، برید آزار و اذیت مهاجرین افریقایی رو در لیبی بعد از سقوط قذافی ببینید و کسانی رو که براش می جنگیدن، این منطق هست که اونها برای فرار از لیبی اومدن سوریه می جنگن.
این ادعاهایی که اینقدر سنگین تو مخ عوام میره رو نمیشه با شعار حلش کرد.
[/quote]

یک ادعایی را مطرح کردی که رسانه های عربی طرافدار مخالفین هم تا الان بهش نرسیدند

وقتی میگم با یک رفرنس نمیتوان نظر قطعی داد، برای این هست که شما هیچ اطلاعایی از بافت اجتماعی منطقه سیده زینب ندارید، مهاجران سومالیایی از سال ها پیش توی آن منطقه حضور داشتند، حضورشان جدید نیست

آن افراد آفریقایی که برای قذافی می جنگیدن، بیشتر ملیت چادی داشتند، کشورهای آفریقایی مرز طولانی با لیبی دارند، به نظرم سفر زمینی چند ساعتی به کشورهای آفریقایی براشون راحت تر باشد تا اینکه بخوان برای فرار از لیبی چند صد دلار هزینه کنند تا هوایی به سوریه بیایند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رسانه های غربی سراغش نرفتن چون عکس فعلا فقط در توئیتر معارضین سرشناس اومده،
چند اسم و فایل اعلام شده که باید پیگیری بشه، با فلانی فلان جا می رفت راحت تر بود این اتهام ها حل بشو نیست، بذارید فایل ها شون، پیگردشون برسه

این یکی رو یاد بگیرید بد نیست،
اینجور جاها بجای فلانی فلان کار رو بکنه راحت تره، یا فلان جا هم از فلان چیز هست
وقتی تو گام اول غافلگیر میشی بهترین کار تناقض در آوردن از حرفهای طرف مقابله.

همین الان تنها استدلالی که مقابل این ادعا دارم اینه که ادعا می کنن این آقایون رو ردشون رو از سومالی تا لیبی زدن (فایلهای کنیایی ها از الشباب)، تو لیبی هم از دولت لیبی سند برای قاچاق یکی از اینها دارن.
سوال اینه که اگر نیروی امنیتی قذافی بوده چه دلیلی داره که ذافی براش حکم قاچاق بزنه؟
باز رو این هم نمیشه تاکید کرد کانتر ارگیومنتش این می تونه باشه که اهرم فشار قذافی بوده حکم منتشر شده.

پ.ن: من این ادعا رو با فرض دروغ بودنش مطرح کردم و شما اینجوری جبهه می گیرید! اگر می خواید هر صدایی رو بجز شعار خفه کنید اون بحث جدا گونه ایه. ویرایش شده در توسط Morteza313

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Morteza313' timestamp='1385730425' post='350553']
رسانه های غربی سراغش نرفتن چون عکس فعلا فقط در توئیتر معارضین سرشناس اومده،
چند اسم و فایل اعلام شده که باید پیگیری بشه، با فلانی فلان جا می رفت راحت تر بود این اتهام ها حل بشو نیست، بذارید فایل ها شون، پیگردشون برسه
[/quote]
همین تصویر سومالی ها پنج شش ماهی هست که توی فضای شبکه های اجتماعی منتشر شده است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='basijee' timestamp='1385730642' post='350556']
همین تصویر سومالی ها پنج شش ماهی هست که توی فضای شبکه های اجتماعی منتشر شده است
[/quote]

با اسم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Morteza313' timestamp='1385730817' post='350558']
با اسم؟
[/quote]

تصویر را مخالفین منتشر نکردند، پنج شش ماه پیش پیج های نزدیک به لواء ابالفضل منتشر کردند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='basijee' timestamp='1385731393' post='350559']
تصویر را مخالفین منتشر نکردند، پنج شش ماه پیش پیج های نزدیک به لواء ابالفضل منتشر کردند
[/quote]

واقعا غلط نگارشی گرفتن موضوعی رو حل میکنه؟
مهم اسم و گزارشه
بجای غلط املایی گرفتن شما هم می تونستی میل بزنی یک بکگران از اینها در بیاریم که مقایسه کنیم با ادعای معارضین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

همیشه وقتیکه مطلبی اعلام میشه ، قصدی توش هست

من واقعا دوست دارم صراحتا بگید ، قصد از اینکه اثبات کنیم نیروهای مدافع حرم توشون تریاک فروش و فلان و امثالهم پیدا میشه چی هست

دقیقا قصد اصلی ش رو بگید

و باور کنید ، ما انسان های عقب افتاده ذهنی نیستیم ... پس قصد اصلی ش رو بگید

در زمان جنگ خودمون هم بودند عزیزانی که قصد داشتند اثبات کنند در نبرد جبهه حق به رهبری امام خمینی و علیه جبهه باطل به رهبری امریکا شوروی انگلستان فرانسه آلمان چین و غیره ، طرف حق افراد بدجنسی توشون هست

هدف چی بود از این بیانات ؟

براساس توضیح المسایل جواب قطعی میدهم : هرگز ، با اب دهن هرچقدرم عفونی ، کل آب دریا نجس نمیشه

پس بیخود زور نزنید ...

این یک

دوما :

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/265663/فیلمی-از-حرِ-انقلاب-اسلامی

سلام خدا به تمامی ارازل و اوباش زیر دست شهید سیدمجتبی هاشمی و تمامی کسانیکه دارای مرامی همچون رستم و شاهرخ هستند ...

من از خود توابم مثال عینی میزنم ... هرکی پست های سال 88 من رو بخونه هزار تا فکر میتونه بکنه ولی الان ... تمام قد پشت سر سیدعلی هستم

پس خواهشا هم تمام کنید هم جمع کنید کاسه و کوزه ای رو که میخواد با نشان دادن ( فرضی یا حقیقی) چند انسان مجرم ( که معلوم نیست توبه کردند نکردند) آبروی مدافعان حرم رو ببره

حالم از دودوزه بازی به هم میخوره!

به نظر من جبهه ضدمقاومت تو سایت ، خیلی الان حال و کیف شون هست ....

یا حق
  • Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقای ادیب،
بجای سرودن یه سرچ کنید تاریخ ایمپلنت کردن عناصر مشکل دار رو در جبهه مخالف برای تخریب،

اگر مشکلی هم هست طرفدار حزب الله این حرف رو بزنه بعدا علیهش نمی تونن بگیرن

این رفتار شما ها همون تخس بازی هست که آیت الله منتظری در عدم طرد اقرباش کرد و به اون روز افتاد
خوش باشید ویرایش شده در توسط Morteza313
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1385731830' post='350562']
سلام

همیشه وقتیکه مطلبی اعلام میشه ، قصدی توش هست

من واقعا دوست دارم صراحتا بگید ، قصد از اینکه اثبات کنیم نیروهای مدافع حرم توشون تریاک فروش و فلان و امثالهم پیدا میشه چی هست

دقیقا قصد اصلی ش رو بگید

و باور کنید ، ما انسان های عقب افتاده ذهنی نیستیم ... پس قصد اصلی ش رو بگید

در زمان جنگ خودمون هم بودند عزیزانی که قصد داشتند اثبات کنند در نبرد جبهه حق به رهبری امام خمینی و علیه جبهه باطل به رهبری امریکا شوروی انگلستان فرانسه آلمان چین و غیره ، طرف حق افراد بدجنسی توشون هست

هدف چی بود از این بیانات ؟

براساس توضیح المسایل جواب قطعی میدهم : هرگز ، با اب دهن هرچقدرم عفونی ، کل آب دریا نجس نمیشه

پس بیخود زور نزنید ...

این یک

دوما :

[url="http://www.mashreghnews.ir/fa/news/265663/فیلمی-از-حرِ-انقلاب-اسلامی"]http://www.mashreghn...ِ-انقلاب-اسلامی[/url]

سلام خدا به تمامی ارازل و اوباش زیر دست شهید سیدمجتبی هاشمی و تمامی کسانیکه دارای مرامی همچون رستم و شاهرخ هستند ...

من از خود توابم مثال عینی میزنم ... هرکی پست های سال 88 من رو بخونه هزار تا فکر میتونه بکنه ولی الان ... تمام قد پشت سر سیدعلی هستم

پس خواهشا هم تمام کنید هم جمع کنید کاسه و کوزه ای رو که میخواد با نشان دادن ( فرضی یا حقیقی) چند انسان مجرم ( که معلوم نیست توبه کردند نکردند) آبروی مدافعان حرم رو ببره

حالم از دودوزه بازی به هم میخوره!

به نظر من جبهه ضدمقاومت تو سایت ، خیلی الان حال و کیف شون هست ....

یا حق
[/quote]

مشکل اصلی این هست که جماعت ابوعجیب، جماعت مقاومت نیستند، یک سری مجاهد فیس بوکی هستند که فقط عکس میگیرند، اما جنگی انجام نمیدهند
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
ماجرا رسول ترك را شنيده ايد ،خوب اگر حر بودي ازاده هستي هر چند تا روز واقعه در سپاه دشمن باشي ، اينجا بوق جنگ است ، ان ور دشمن خيلي چيزها را مطرح مي كند تا شك ايجاد شود ، حالا اينها را شما از نزديك مي شناسيد با هم بوده ايد ، اگر اين قضايا هم صحت داشته باشد در زمين دشمن بازي نكنيد، امام حسين (ع) خيلي عاشق دارد اما يك عده خود را, عاشق نشان مي دهند تا سو استفاده كنند ،اما از حضرتش چيزي كم مي شود ، والله نه مني كه تمام عزت و ابرويي كه دارم از اقا سيدالشهدا دارم اگر غلطي كردم از من است .. ویرایش شده در توسط mihandost
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي هاي شما شيعه هاي لبناني رو ديديد و خيلي تحسين برانگيز به نظر رسيدن براتون اما دنبال علتش نرفتيد اونا پاكتر و با ايمان تر وصادق ترن چون تو فضايي بودن كه همه اطلاعات و همه جور تحليلي بهشون رسيده و با ذهني باز انتخاب كردن درسته ريزش هم داشتن درسته اسيب هم ديدن اما كسي كه شيعه مونده واقعا ميدونه به چي اعتقاد داره اين جور باتوم به دست گرفتن زدن تو سر امثال زيموسي كار اشتباهي هست اگه ضعف داريم بايد گفته بشه بايد درست بشه بايد شناخته بشه و.... اينكه از اساس انكار كنيم خطرناكه پس فردا روز واقعه نيروي شيعه ما كه فكر ميكنيم خيلي قويه كلي هم روش هزينه كرديم و تبليغات ريا و نفاق توش زياده ادعاش بالا ولي خقيقتش ضعيفه اوني هم كه ميره ،‌ميره و زخمي برميگرده زخمي جسمي نه زخمي اعتقادي بر ميگرده اون زمان كه ما اسيب جدي ميبينيم همونطور كه ديديم دنيا عوض شده و نميشه جلوي دسترسي به اطلاعات رو گرفت بهتر خودمون رو براي استدلال اماده كنيم نه استنطاق هر كي مياد و حقيقت رو بگه غرضي تو كارش نيست اگه هم باشه ميتونيم از تهديد فرصت بسازيم ميتونيم براي قوي شدن خودمون استفاده كنيم و....
نميخوام مثال بزنم برا حرفام ولي جناب اديب همون خانواده شهيد باكري وقتي برادرش مزاخم خلق بود و... ما نگفتيم به نسل بعدي كه مصاحبه هاي خواهر شهيد رو ميشنوه چي ميخوايم بگيم ؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.