mahdavi3d

ژاپنی‌ها پرسرعت‌ترین شبکه اینترنت خانگی جهان را عرضه کردند: 2Gb/s در خانه!

Recommended Posts

سلام ...
عزیزان .... مشکل اینه کمی تا حدود بسیاری جنبه نداریم و اگه یک ترابایت حجم بهمون بدن هم می خوایم همه ش رو استفاده کنیم .... هر گیگ اضافه هم ۴ تومنه ... تا دو ماه پیش که بنده خبر دارم .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم خوبه همانطور که دوستان هم اشاره کردند، اینجوری به قضیه نگاه کنیم:
سرعت انتقال دیتا از یک درایو به درایو دیگر در بهترین هاردهای خانگی ژاپنی چقدر است؟ مسلما حداقل سرعت شبکه باید از آن میزان بیشتر و یا مساوی آن باشد. و وقتی نیازهای آینده را هم در نظر بگیریم، به نظرم این اعداد و ارقام، توجیه می شوند...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدايا اين اينترنتو از ما ايرانيا بگير تا خيال همه راحت بشه اخه خدايا ما كم از دست مسئولين و گراني و استكبار جهاني و صاحبخونه و برنامه هاي تكراري تلويزيون و فوتبال ايران كم اعصابمون خرد ميشه از دست همه اينا پناه مياريم به اينترنت اينم كه مدام قطع ميشه پرايد هم كه نداريم از عصبانيتمون بزنيم به كوه يا بريم ته دره راحت بشيم خدايا مي دونم از ازل تا امروز يه چنين موردي نداشتي خودت به دادمون برس . (فقط براي خنده) خنده تلخ من از گريه غم انگيزتر است/كارم از گريه گذشته اس از ان مي خندم.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
افغانستان و زامبیا و گینه بی صاحاب(!!!!) باید سرعتشون از ما بیشتر باشه؟
[/quote]

افغانستان و عراق(سلیمانیه) من چک کردم، سرعتی که دست مردم عادی میرسه، کمتر از خودمون نباشه بیشتر نیست!!!
یادتون هم باشه که عراق بغدادش نصف امکانات و تکنولوژی سلیمانیه رو نداره...

این حرفایی که کجا سرعتش بیشتره و کجا کمتر، چرند محضه! :)....
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1366800975' post='308769']
[quote name='hamedof' timestamp='1366799819' post='308765']
آقایون آفلاین راه بندازید ، کدهاش رو درست بنویسید و از دانلود بی نهایت نرم افزار و فیلم در هر شبانه روز لذت ببرید icon_cheesygrin

مثلا می زنید avi با حجم بیشتر از 2 گیگ .... چی میاد ؟ فیلم ....
یا می زنی exe با حجم 200 مگ به بالا ، نرم افزار ها و بازی های خوبی میاد و ....

شبی 40 کیک دانلود کنید و حالش رو ببرید icon_cheesygrin دوست من که با این روش 5 ترابایت !!! فیلم الان داره :kiss: البته نمی دونم چقدر هارد اکسترنال پر کرده .....

آنلاینش هم راهش اینه که یه یوزر و پس می خرید مثلا از دبی و بعد از اون با اینترنت خودمون می تونید سند داشته باشید (یه چیز مثل وی پی ان میشه ) و ریسیوتون هم از آنتن raised_eyebrow

ملت بد بخت تا کی باید از این اینترنت های ذغالی ! استفاده کنند ؟!
[/quote]

برادر بخش قابل توجهی از فایل هایی که از اینترنت افلاین دان میشه چیز هستند!!! اشاعه فساد نکن icon_cheesygrin
[/quote]

مشکل اصلی اینجاست که کلا افراد برای دانلود چیز دنبال اینترنت چیز می رن !!! hee_hee

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1366876096' post='308865']
[quote name='pckho0r' timestamp='1366800975' post='308769']
[quote name='hamedof' timestamp='1366799819' post='308765']
آقایون آفلاین راه بندازید ، کدهاش رو درست بنویسید و از دانلود بی نهایت نرم افزار و فیلم در هر شبانه روز لذت ببرید icon_cheesygrin

مثلا می زنید avi با حجم بیشتر از 2 گیگ .... چی میاد ؟ فیلم ....
یا می زنی exe با حجم 200 مگ به بالا ، نرم افزار ها و بازی های خوبی میاد و ....

شبی 40 کیک دانلود کنید و حالش رو ببرید icon_cheesygrin دوست من که با این روش 5 ترابایت !!! فیلم الان داره :kiss: البته نمی دونم چقدر هارد اکسترنال پر کرده .....

آنلاینش هم راهش اینه که یه یوزر و پس می خرید مثلا از دبی و بعد از اون با اینترنت خودمون می تونید سند داشته باشید (یه چیز مثل وی پی ان میشه ) و ریسیوتون هم از آنتن raised_eyebrow

ملت بد بخت تا کی باید از این اینترنت های ذغالی ! استفاده کنند ؟!
[/quote]

برادر بخش قابل توجهی از فایل هایی که از اینترنت افلاین دان میشه چیز هستند!!! اشاعه فساد نکن icon_cheesygrin
[/quote]

مشکل اصلی اینجاست که کلا افراد برای دانلود چیز دنبال اینترنت چیز می رن !!! hee_hee
[/quote]
شما که فکر میکنی همه دنبال چیز میرن
ببخشید ولی لطفا خودتونو به بقیه افراد ربط ندید
کافر همه را به کیش خود میپندارد دوست عزیز
شاید کسی بخواد واقعا از اینترنت استفاده مناسب بکنه و دنبال تحقیق باشه
متاسفم!!!!

[quote name='100' timestamp='1366823863' post='308810']
[quote name='SHAHABE3' timestamp='1366822179' post='308808']
ای اقا
اینا همش شعاره
من با هیچکس مخالف نیستم کشورو هم دوست دارم
ولی اینا دارن سو استفاده میکنن
افغانستان و زامبیا و گینه بی صاحاب(!!!!) باید سرعتشون از ما بیشتر باشه؟
کشور جنگ زده افغانستان........ :neutral:
دیگه شما برو تا اخرش
اینا شعاره برادر سر ماهارو گول میزنند
وگرنه پهنای باند خریدن کاری نداره
نمیخوان بخرن
اینترنت حرام است :neutral:
[/quote]

سلام ... عزیززمانی که بانک مرکزی تحریم می شه یعنی شما حتی نمی تونی پهنای باند رو از شرکت های بین اللمللی بخری و براید خرید باید از روش های دیگه پول رو به حساب شرکت دیگه بریزی که خودش هزینه ی سر بار داره ....
در ضمن تو دلارش را بیاب و اینترنتش را هم باهاش بخر ....

سلامی دوباره ... هیچ می دونید تو خ.د امریکا هم برای کاربران خانگی محدودیت گذاشتند ..... این رو از چند نفری شنیدم ....
[/quote]
دوست عزیز مگه بانک مرکزی چند ساله تحریمه؟ چرا خودمونو گول بزنیم؟
بانک مرکزی 1 سال بیشتر نیست تحریمه قبلش چی؟ قبلش مگه نمیتونستند؟ ا
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]افغانستان و عراق(سلیمانیه) من چک کردم، سرعتی که دست مردم عادی میرسه، کمتر از خودمون نباشه بیشتر نیست!!![/background][/right][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]یادتون هم باشه که عراق بغدادش نصف امکانات و تکنولوژی سلیمانیه رو نداره...[/background][/right][/font][/color]

[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]این حرفایی که کجا سرعتش بیشتره و کجا کمتر، چرند محضه! [/background][/right][/font][/color] :)[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)].... [/background][/right][/font][/color][/quote]
اینم ازین خود گول زنی هاست.
نکنه مارکوپولو شدی خبر نداریم.
لطفا لطفا لطفا این چرندیات بدون منبع را که هدف دار هم هست به خورد ملت نده.
برو آمار و ارقام سایت های معتبر را نگاه کن اگه دیدی ایران ازینا بالاتره با منبع بیا بگو فلانه.
وگرنه اینطوری باشه من خودم افغانستان بودم اصلا سرعتشون تو کمترین حالت 2 مگابیته.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IR-Craft' timestamp='1366881977' post='308879']
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]افغانستان و عراق(سلیمانیه) من چک کردم، سرعتی که دست مردم عادی میرسه، کمتر از خودمون نباشه بیشتر نیست!!![/background][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]یادتون هم باشه که عراق بغدادش نصف امکانات و تکنولوژی سلیمانیه رو نداره...[/background][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]این حرفایی که کجا سرعتش بیشتره و کجا کمتر، چرند محضه! [/background][/font][/color][/right]
:)
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)].... [/background][/font][/color][/right]
[/quote]
اینم ازین خود گول زنی هاست.
نکنه مارکوپولو شدی خبر نداریم.
برو آمار و ارقام سایت های معتبر را نگاه کن اگه دیدی ایران ازینا بالاتره با منبع بیا بگو فلانه.
وگرنه اینطوری باشه من خودم افغانستان بودم اصلا سرعتشون تو کمترین حالت 2 مگابیته.
[/quote]
دوست عزیز الان میان دوستان باز میگن
نه خیر ..............
ما جزو قدیمی ترین کشور اسیایی بودیم که اینترنت داشتیم
حدودا 15 الی 20 سال پیش که همین کره جنوبی به سیب زمینی میگفت دیب زمینی(شوخی)
الان برید ببینید ایران از 168 کشور دنیا 168 کشور دنیاس چرا باید کشور جنگ زده بی صاحاب افغانستان سرعت اینترنتش بیشتر از ما باشه؟
یا کشوری مثل گینه نو که پول ملی نداره اقتصاد نداره فکر هم بکنم بانک هم نداره سرعتش از ما بالاتر باشه؟
میگید تحریم؟ 1سال نشده ما تحریم بانک مرکزی شدیم قبلش که مشکلی نبود چرا نخریدن
چرا باید تو همه چیز اخرین باشیم
تو تورمم اولین
تو قیمت و گرانی نت اولین
تو افت سرعت نت
تو قطعی هم همینطور
بعد از اخر اول هم باشیم
این پول ها حرامه
اگر شما دوستان هنوز رو این تفکرتون که این سرعت بسمونه پا فشاری دارید بحث دیگریست
پس مبارکتان باشد همین سرعت
باشد رستگار شوید
چون بقیه ادم نیستیم انسان نیستیم و چون همش اینترنت رو میریم سایتای چیز
کلا اینترنتو برای چیز درست کردن که با اینترنت بریم سایتای چیز و گناه کنیم
اصلا اینترنت چیه حرامه
(حرف بعضی اقایان)
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

برادر من، من یه روزی با چند نفر از سلیمانیه و هولیر صحبت کردم و از اینترنت هاشون پرسیدم، اکثرا سرعت‌هاشون مثل مال خودمون بودش.... یعنی همین 512-1 مگ! :)....
من دوستانی در تونس هم دارم که پرسیدم بازم سرعتشون همینه...!!!

الان تو همین تهران، شرکت‌هایی هستن که اینترنت های شاخ 2-3 مگی میدن...(دانلود 2-3 مگی! :) ).... نمونه‌اش اسیاتک که اگر ازشون سرویس 2 مگ 4 گیگ بخری، برات 6 مگ ست میکنن....!! البته اگر مشترکشون کم باشه...

الان من چطوری منبع این مسئله رو برای شما جور کنم؟! برم به اون دوستام بگم بیان اینجا سرعتشون رو بذارن؟؟؟

من فیلم‌های اموزشی خیلی می‌بینم.... توتوریال های دست ساز.... مثلا کاربر از المان نشسته داره با سیستم کار میکنه و اینترنتش کنده و مثلا میاد 500 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه که یعنی اینترنتش سرویس تقریبا 6 مگ بسته شده...! :)....

همه‌ی مردم این کشورهایی که میگید سرعت های خفن ندارن... بعضی ها دارن که در ایران خودمون هم همینجوریه! :)...

من نمی‌گم که اوضاع اینترنت ما حتی خوبه! قطعا افتضاح میباشه و خیلی گرون، ولی این دلیلی نیست که ما بیایم بگیم چه میدونم از افغانستان و عراق و اینا بدتریم!! :)....
کشوری که 1 میلیون کاربر اینترنت نداره رو چه برسه به مقایسه با کشوری با 30 میلیون کاربر خونگی!؟!!! هزینه‌های پهنای باند این دو تا رو اصلا میدونین چقدره؟؟؟

عرض کردم، به دلایل متعددی سرعت اینترنت در ایران پایینه... مطمئنم یکی از اخرین دلایلش ترس از دانش مردم باشه! :)...
همین الان دولت قانون گذاشته که شرکت‌ها اینترنت رو محدود نفروشن و همه باید نامحدود بدن دست مردم... ولی میزنن زیرش! :)... یا گرونش میکنن... دولت مجبور شد رو مخابرات سرمایه گذاری بکنه و مخابرات اینترنت بفروشه، که شرکت‌اهی مربوطه بشینن سر جاشون، ولی نتیجه‌اش این شد که سرویس های مزخرفی رو اختراع! :) کردن که بدن دست مردم و بازم همون قیمت ها و محدودیت ها رو دارن...

[quote]ما جزو قدیمی ترین کشور اسیایی بودیم که اینترنت داشتیم[/quote]
یه نگاه به تاریخ ورود تکنولوژی هایی مثل تلویزیون و رادیو و برق و کامپیوتر به عموم کشور ها بکنین، نتایج جالبی به دست میارید...! :)...

[quote]میگید تحریم؟ 1سال نشده ما تحریم بانک مرکزی شدیم قبلش که مشکلی نبود چرا نخریدن[/quote]
دوست عزیز، پهنای باند رو 1 ساله میخرن و طولانی تر از اون فروخته نمیشه.... هر سال یکبار باید تمدید بکنی! :)...
مسئله اینه که همیشه به ما اینترنت رو گرون می‌فروختن و تحریم پهنای باند هم همیشه بوده و به ما اینترنت نمیدادن.... به طوری که ما مجبوریم از چند کشور مختلف پهنای باند مورد نیاز کشور رو بخریم و بکشیم تو کشور و ....!!!

[quote]برو آمار و ارقام سایت های معتبر را نگاه کن اگه دیدی ایران ازینا بالاتره با منبع بیا بگو فلانه.[/quote]
دوست من، اون سایتها امارشون رو باید دید چطوری حساب کردن!! ایا به نسبت مشترکین و سرعتشون هست یا چی؟!
مثلا یه کشوری که کل جمعیتش 1 میلیون نفره، اگر به هر نفر اینترنت 100 مگ هم بده، نهایتش یکی دو ترابیت بیشتر پهنای باند نمی‌خواد!! در صورتی که ایران عرض کردم، 30 میلیون مشترک اینترنت داره(طبق گفته‌ی وزیر!)... که برای هر کدوم اینترنت 1 مگ بده، نیاز به چندصد ترابیت پهنای باند در ثانیه داره...!!!
ایران در حال حاضر، 700 ترابیت پهنای باند داره و ظاهرا اواسط امسال میخوان 300 ترای دیگه بخرن! (نمی‌دونم گیگ یا ترا! :) )

الان دارن بازم پورت واگذار میکنن و استفاده‌ی از اینترانت هم شدت گرفته که یعنی خلوت تر شدن اینترنت... یعنی بالا رفتن سرعت دسترسی ها! :)...

[quote]وگرنه اینطوری باشه من خودم افغانستان بودم اصلا سرعتشون تو کمترین حالت 2 مگابیته.[/quote]
یعنی سرعت دانلودشون 240 کیلوبایت در ثانیه هستش!! در مقابل چه مبلغی؟
مشخصا من الان دارم با سرعت 120 دانلود میکنم و اینترنت گردی هم میکنم!‌:)...
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1366884315' post='308885']
[quote]
[/quote]

برادر من، من یه روزی با چند نفر از سلیمانیه و هولیر صحبت کردم و از اینترنت هاشون پرسیدم، اکثرا سرعت‌هاشون مثل مال خودمون بودش.... یعنی همین 512-1 مگ! :)....
من دوستانی در تونس هم دارم که پرسیدم بازم سرعتشون همینه...!!!

الان تو همین تهران، شرکت‌هایی هستن که اینترنت های شاخ 2-3 مگی میدن...(دانلود 2-3 مگی! :) ).... نمونه‌اش اسیاتک که اگر ازشون سرویس 2 مگ 4 گیگ بخری، برات 6 مگ ست میکنن....!! البته اگر مشترکشون کم باشه...

الان من چطوری منبع این مسئله رو برای شما جور کنم؟! برم به اون دوستام بگم بیان اینجا سرعتشون رو بذارن؟؟؟

من فیلم‌های اموزشی خیلی می‌بینم.... توتوریال های دست ساز.... مثلا کاربر از المان نشسته داره با سیستم کار میکنه و اینترنتش کنده و مثلا میاد 500 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه که یعنی اینترنتش سرویس تقریبا 6 مگ بسته شده...! :)....

همه‌ی مردم این کشورهایی که میگید سرعت های خفن ندارن... بعضی ها دارن که در ایران خودمون هم همینجوریه! :)...

من نمی‌گم که اوضاع اینترنت ما حتی خوبه! قطعا افتضاح میباشه و خیلی گرون، ولی این دلیلی نیست که ما بیایم بگیم چه میدونم از افغانستان و عراق و اینا بدتریم!! :)....
کشوری که 1 میلیون کاربر اینترنت نداره رو چه برسه به مقایسه با کشوری با 30 میلیون کاربر خونگی!؟!!! هزینه‌های پهنای باند این دو تا رو اصلا میدونین چقدره؟؟؟

عرض کردم، به دلایل متعددی سرعت اینترنت در ایران پایینه... مطمئنم یکی از اخرین دلایلش ترس از دانش مردم باشه! :)...
همین الان دولت قانون گذاشته که شرکت‌ها اینترنت رو محدود نفروشن و همه باید نامحدود بدن دست مردم... ولی میزنن زیرش! :)... یا گرونش میکنن... دولت مجبور شد رو مخابرات سرمایه گذاری بکنه و مخابرات اینترنت بفروشه، که شرکت‌اهی مربوطه بشینن سر جاشون، ولی نتیجه‌اش این شد که سرویس های مزخرفی رو اختراع! :) کردن که بدن دست مردم و بازم همون قیمت ها و محدودیت ها رو دارن...

[quote]ما جزو قدیمی ترین کشور اسیایی بودیم که اینترنت داشتیم[/quote]
یه نگاه به تاریخ ورود تکنولوژی هایی مثل تلویزیون و رادیو و برق و کامپیوتر به عموم کشور ها بکنین، نتایج جالبی به دست میارید...! :)...

[quote]میگید تحریم؟ 1سال نشده ما تحریم بانک مرکزی شدیم قبلش که مشکلی نبود چرا نخریدن[/quote]
دوست عزیز، پهنای باند رو 1 ساله میخرن و طولانی تر از اون فروخته نمیشه.... هر سال یکبار باید تمدید بکنی! :)...
مسئله اینه که همیشه به ما اینترنت رو گرون می‌فروختن و تحریم پهنای باند هم همیشه بوده و به ما اینترنت نمیدادن.... به طوری که ما مجبوریم از چند کشور مختلف پهنای باند مورد نیاز کشور رو بخریم و بکشیم تو کشور و ....!!!

[quote]برو آمار و ارقام سایت های معتبر را نگاه کن اگه دیدی ایران ازینا بالاتره با منبع بیا بگو فلانه.[/quote]
دوست من، اون سایتها امارشون رو باید دید چطوری حساب کردن!! ایا به نسبت مشترکین و سرعتشون هست یا چی؟!
مثلا یه کشوری که کل جمعیتش 1 میلیون نفره، اگر به هر نفر اینترنت 100 مگ هم بده، نهایتش یکی دو ترابیت بیشتر پهنای باند نمی‌خواد!! در صورتی که ایران عرض کردم، 30 میلیون مشترک اینترنت داره(طبق گفته‌ی وزیر!)... که برای هر کدوم اینترنت 1 مگ بده، نیاز به چندصد ترابیت پهنای باند در ثانیه داره...!!!
ایران در حال حاضر، 700 ترابیت پهنای باند داره و ظاهرا اواسط امسال میخوان 300 ترای دیگه بخرن! (نمی‌دونم گیگ یا ترا! :) )

الان دارن بازم پورت واگذار میکنن و استفاده‌ی از اینترانت هم شدت گرفته که یعنی خلوت تر شدن اینترنت... یعنی بالا رفتن سرعت دسترسی ها! :)...

[quote]وگرنه اینطوری باشه من خودم افغانستان بودم اصلا سرعتشون تو کمترین حالت 2 مگابیته.[/quote]
یعنی سرعت دانلودشون 240 کیلوبایت در ثانیه هستش!! در مقابل چه مبلغی؟
مشخصا من الان دارم با سرعت 120 دانلود میکنم و اینترنت گردی هم میکنم!‌ :)...
[/quote]
اولا که شنیدن کی بود مانند دیدین
شما خودت میگی من شنیدم که گفته سرعتشون تو سلیمانیه کمه
که این یه حرف واقعا بی ربط و محضه چون شما مدرکی ندارید برای این حرفتون در حالتی که حرف های که گفتیم همه بر اساس مدرک هستش
شما فقط دوست داری خودتو گول بزنی
ببخشید شما میدونید یا منابع خبری
وقتی خود منابع خبری ایران هم اعلام کرد سرعت اینترنت ایران از اخر اوله
بعشدم دوست عزیز خوب پهنای باند میخریدن قبل از تحریم بانک مرکزی
کسی جلوشونو گرفته بود؟
بعدشم مگه نمیگید ایران بانک مرکزیش تحریمه نمیتونه پهنای باند بخره چجوریه بعد میگید که خبر دادن میخواد 300 ترابات پهنای باند بخره؟
بعدشم دوست عزیز که میگی سرعت دانلودشون 240 هست تو افغانسستان
عزیزم همه جا مثل ایران نیست که یه پهنای باند رو به 8 نفر اشتراک بزارن بشه 240 کیلوبایت
اینجا ایرانه که سرعت 512 میگیری بعد سرعت دانلودت 60 کیلوبایته :)
خودتونو فقط گول میزنید
به خودتون فقط میخوایید بقبولونید نه ایران اینترنتش خوبه مشکلی نداره!! قیمت عالیه
اگه اینطوری بود که ایران نباید اخر میشد از اول در سرعت و قیمت و قطعی:| من نمیدونم دوستان میدونن یا افرادی که خودشون متخصص هستند:|
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=4][right][background=rgb(248, 248, 255)]اینجا ایرانه که سرعت 512 میگیری بعد سرعت دانلودت 60 کیلوبایته [/background][/right][/size][/font][/color][size=4][/quote][/size]
[size=4] [/size][size=4] [/size][size=4] :mrgreen: البته مخابرات این جوریه شاتل بهتره ولی خب گرون تر هم هست دیگه :winking:[/size]
[size=4] [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جای خوشحالیه که بالاخره فهمیدید که ایران امروز رو باید با افغانستان و عراق مقایسه کرد نه کشورهای پیشرفته !!!!! و با غرور سینه ستبر میکنید که ما وضعمون در اینترنت از افغانستان بهتره ! (که خدا میدونه همین هم درست باشه یا نه ..)

اما قطعاً در مورد سلیمانیه اشتباه میکنید ... خدامات مخابراتی چه تلفن همراه چه اینترنت در سلیمانیه بسیار پیشرفته تر از ماست ...
کمپانی نوروز ... کمپانی گوران ... کمپانی کردتل

حتی شرکت مخابراتی نوروز در سلیمانیه دکل های نسل 4G- LTE رو داره نصب میکنه و خودشو همپای کشورهای پیشرفته دنیا آماده ورود 4G میکنه ... (نسل پیشرفته تر از 3G در ارتباطات تلفن همراه)
کردستان عراق جنگ رو به خودش ندید بعد از صدام و بعد از فروپاشی حکومت بعثی سریع تونست با دنیا همکاریهای تکنولوژیک و اقتصادی داشته باشه و پیشرفت زیادی کنه. از لحاظ اقتصادی هم که جدیداً به گاز و نفت دست پیدا کرده و خودش مستقیماً به ترکیه صادر هم میکنه!!! (بدون اجازه دولت مرکزی عراق)

اما این موضوع(اینترنت پرسرعت) در مورد کل عراق صادق نیست !! و درصد خیلی پایینی از مردم کل عراق به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند !
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اره بگید و بخندید!!!!!
شمایی که فکر میکنی 512 بیت گرفتی باید 512 کیلوبایت در ثانیه هم دانلود کنی، من دیگه چی به شما بگم؟!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حقیقت اینه :
اینترنت ایران در زمان خودش خوب بود . ولی امروز این سرعت این پهنای باند این سرعت دانلود و اپلود اصلا جواب نمیده . تو اروپا تو امریکا هم یک روزی از اینترنت 128 و 512 کیلوبیت استفاده میکردن ولی کی؟ اون زمان که زیرساختها خیلی پیشرفته نبود در مقایسه با امروز اون زمان 512 سرعت خیلی بالایی بود . حتی اون زمان که سرعت اینترنت 512 بود تو امریکا شرکتهای اجاره ی فیلم از طریق اینترنت بودش ولی با همین سرعت جوابگو بود. ولی امروز چی؟ امروز جواب نمیده . پا فشاری هم نکنید که همین سرعتها کافی هست .
وضعیت تو افغانستان رو با کردستان اشتباه نکنید . کردستان عراق اینترنتش خیلی بهتر از ایرانه ولی افغانستان اگه کمتر نباشه بیشتر از ایران نیست . تو افغاستان هم سرعتهای ده مگابیت هم هست به خاطر بازار ازاد یا همچین چییزهایی اینترنت های ماهواره ای هم هست که سرعتهای دو سه مگا بیت رو ارایه میدن .
گرچه تو افغانستان هم وایمکس و هم 3جی هست و همین ام تی ان افریقای جنوبی یا اتصالات قراره 4 جی رو عملیاتی کنه .
این یک اصل هست تو همه ی کشورها چه امریکا چه اروپا چه افغانستان چه ایران که هرچی بیشتر پول بدی سرعت بیشتری میگیری . ولی استاندارها فرق میکنه . تو ایران یک مگ رو میگن پر سرعت . ولی الان اکثر کشورهای اروپای غربی فیبر نوری هستن و اونایی که نیستن یارانه از اتحادیه میگیرن تا سریعتر سیمهای مسی رو با فیبر نوری عوض کنن .
جهان امروز بدونه اینترنت معنا نداره و همچنین با این سرعتها .
تو اینترنت مقاله ها و فیلمهای فارسی خیلی زیاده شاید بشه گفت زبان فارسی یکی از زبانهای اینترنت به حساب میاد . یکی از فواید اینترنت همین هست که باعث رونق زبان شده . باعث شده که به همین زبان فارسی کلی مقاله کتاب و غیره پخش و نشر بشه تو اینترنت . تو هر موردی که بخوایید پیدا میشه . مردم فقط دنبال چیز دانلود کردن نیستن . و همچنین تو غرب تو امریکا هر کس که اینترنت پر سرعت داره دنبال چیز نیستن . تو امریکا خیلی از دانشگاهها کلاسهاشون رو به ویدئو کنفرانس تجهیز کردن که مستقیم کلاسهای درسی از اینترنت پخش بشه . این یکی از فوایدش .
من خیلی گله دارم از مخابرات . یک مقاله ی پی دی اف که جدود سه چهار مگ هست رو من باید چهل دقیقه وقت بزارم دانلود کنم . وقتی که تمام داکیومنتهام پاک شد اینطوری بگم چشمهام سیاه شد . چون اگه بخوام تمام وقتهایی که صرف دانلودشون کردم رو حساب کنم شاید به یک سال بکشه . چرا ؟ چون اینترنت ما سرعتش کمه .این حقیقته هست . ما به سرعتهای سه چهار مگ نییاز داریم . متولی اینترنت که مخابرات هست باید این امکان رو فراهم کنه . به قول یکی از دوستان . این پولا حرامه . و وارد چرخه ی پولی کشور میشه این پول حرام .
اگه به برکت و پول حلال اعتقاد دارید پس باید درک کنید شاید مشکلات از این پولهای حرام هستش . این گرونی ها . این تورمها .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این senaps جان اصلا حرفایی میزنه آدم خندش میگیره!

از قضا بنده هم دوستانی در افغانستان و بغداد دارم که سرعتشون را خیلی بالا عنوان میکنن.

در ثانی این مقایسه شما از اساس اشتباهه افغانستان و بغداد؟؟؟
میخوای مقایسه کنی باید ایرانو با کشورهایی مثل ترکیه مصر یا حتی بعضی کشور های اروپایی نه با دوتا کشور جنگ زده که جالب اینجاست همون دوتا هم از ما بیشتره سرعت نتشون.

[right][background=rgb(248, 248, 255)]تحریم پهنای باند هم همیشه بوده؟؟؟[/background][/right]

عجب...!!!
اونوقت منبعی دلیلی مدرکی سایتی حتی اخباری هم برای این ادعای خود ساخته دارید؟ پهنای باند تحریم نبوده بلکه بانک مرکزی تحریمه که تو پرداخت کمی مشکل دارن که اونم یه ساله اتفاق افتاده نه همیشه.

[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]اره بگید و بخندید!!!!![/background][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]شمایی که فکر میکنی 512 بیت گرفتی باید 512 کیلوبایت در ثانیه هم دانلود کنی، من دیگه چی به شما بگم؟!! [/background][/font][/color][/right]
[/quote]

پروفسور این چیزایی که شما گوگل میفرمایی بنده تدریس میکنم.

___________________________________________________________________________________________________
پی نوشت : فکر کنم استفاده از 13 تا شکلک خنده این مفهوم را برسونه که نویسنده خودش خندش گرفته به چیزی که نوشته. ویرایش شده در توسط IR-Craft
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.