mahdavi3d

مروری بر مشکلات اینترنت کشور

Recommended Posts

[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]حرف خودت رو همینجوری داری میزنی دوست عزیز، دیگه داره میره رو نرو....[/background][/right][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]دارم میگم بهمون پهنای باند نمی‌فروشن و این ربطی به بانک مرکزی و تحریم بودنش نداره.... حتی اگر بانک مرکزی تحریم هم نبود، بهمون پهنای باند نمی‌دن و با هزار دوز و کلک باید بخریمش....[/background][/right][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]این هزار بار...[/background][/right][/font][/color][/quote]
شما 100000 بار هم این حرف را بزنی بدون منبع هیچ ارزشی نداره.:)

[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]میگن که بعضی ها برای یه بازی ایران به اسم تراپین یا یه همچین چیزی هم چنین حرکتی دارن میزنن!!!! [/background][/right][/font][/color] :)[/quote]
بله اتفاقا یکی ازون بعضی ها خود منم - البته نمیشینیم بازی کنیم! یه نرم افزاری نوشتم پشت سر هم به 30000 تا اکانت بازی سر میزنه و بازی میکنه و نقره و منابع جمع میشه
اسم بازی هم تراوینه
البته به لطف مسولان داخل زدن سایت ایرانیشو نابود کردن.الان با خارجیا و کاربران ایرانی که تو نسخه های خارجی بازی میکنن کار میکنیم.

به شخصه واقعا متاسفم که به جای ابداع و اختراع تو زمینه تخصص خودم به دلیل نبود امکانات مجبورم وقتمو صرف طراحی چنین برنامه هایی کنم که درامدی حاصل بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایکاش فقط این قطعی 60 ثانیه واسه VPN بود.الان دیگه من و دوستانم باید دور بازیهای آنلاین رو خط بکشیم.هر کدوم از اکانت ها تقزیبا بالای 100 هزار تومن بازی داره.یکی از دوستان 1.5 میلیون تومن ارزش اکانتشه.خب الان تکلیف ما چیه؟
دانلود از سرورهای خارجی هم کلا نابود شده.. ویرایش شده در توسط Black_Angel

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
بله اتفاقا یکی ازون بعضی ها خود منم - البته نمیشینیم بازی کنیم! یه نرم افزاری نوشتم پشت سر هم به 30000 تا اکانت بازی سر میزنه و بازی میکنه و نقره و منابع جمع میشه
[/quote]

کراولر نوشتین؟؟؟ میشه در خصوص نوشتن کراولر من رو راهنمایی کنین؟ یه کتابی جزوه ای خطی چیزی به من بدین، شدیدا نیاز دارم که کراولر بنویسم( روبات هایی که خودکار یه سری کار از پیش تعیین شده رو انجام میدن...)...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کراولر نوشتین؟؟؟ میشه در خصوص نوشتن کراولر من رو راهنمایی کنین؟ یه کتابی جزوه ای خطی چیزی به من بدین، شدیدا نیاز دارم که کراولر بنویسم( روبات هایی که خودکار یه سری کار از پیش تعیین شده رو انجام میدن...)... [/quote]
چه زبان برنامه نویسی بلدین؟
آره همون ربات هست.
دو نوع وجود داره روش مرورگری و روش http
که تو کارای بزرگ از روش دوم استفاده میشه.

اینجا فکر نکنم جاش باشه. تو پیام خصوصی بگین راهنمایی میکنم

آقا من socks استفاده میکنم الان مشکلی نداره.
البته دیروز از kerio استفاده میکردم که به فنا رفت. ویرایش شده در توسط IR-Craft

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
kerio که خدا رحمتش کنه. ساکس هم واسه دانلود با حجم بالا زیاد مناسب نیست. چیز دیگه ای هست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله هست:|
متاسفانه کریو هم به فنا رفت
از جمله هات اسپات
نه دیگه میشه دانلود کرد نه بازی انلاین کرد نه......:|
عجب اینترنتی بعد من اعتراض میکنم اقایون میگن تو نمیفهمی نو صلاح مملکت رو نمیدونی :))
اقای سناپس کجایی بیایی حمایت کنی از این عمل :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ....
دانلود که میشه کرد .... من الآن دارم مفسر زبان برنامه نویس پایتون رو دانلود می کنم .......

دی ولی تا دی وی بی هست کی میاد فیلم اونجوری رو با اینترنت زغالی دانلود کنه ....

من رو بگو که اینترنت و برای سه ماه شارژ کردم .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نکته جالب اینکه فلسفه اصلی این کار این بوده که مردم به فیس بوق و بوق تیوب بخصوص در زمان انتخابات دسترسی نداشته باشن ولی من الان به هردو شون دسترسی کامل دارم ! فقط نمی تونم فیفا انلاین بازی کنم! به این میگن زدن به هدف!
من نمی تونم مغز کسی تصور کنم که یه همچین بالایی سر نت مملکت بیاره و شب هم خیلی سر خوش بره پیش خانواده و باخودش فکر کنه وای امروز چه روز خوبی بود من چغدر کار مفید انجام دادم!

ادم میمونه چی بگه...
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا نه تور و نه هاتسپات وصل نمی‌گردن!!!! واقعا چه حرکتی زدن لامصبا....
خیلی دمشون گرمه! :)

واقعا حرکت ناجوانمردانه‌ای میباشه.... فک کنم یه دوسه ماهی درگیر باشیم!!!!:)))))))))))

یکی از دوستان اعلام امادگی کنه، یه لیست فیلم بهش بدیم براتون فایل های تورنتشون رو دانلود کنه لااقل زمان از دست نره و بتونیم دانلود کنیم.... عه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='DEXON' timestamp='1367752909' post='311058']
نکته جالب اینکه فلسفه اصلی این کار این بوده که مردم به فیس بوق و بوق تیوب بخصوص در زمان انتخابات دسترسی نداشته باشن ولی من الان به هردو شون دسترسی کامل دارم ! فقط نمی تونم فیفا انلاین بازی کنم! به این میگن زدن به هدف!
من نمی تونم مغز کسی تصور کنم که یه همچین بالایی سر نت مملکت بیاره و شب هم خیلی سر خوش بره پیش خانواده و باخودش فکر کنه وای امروز چه روز خوبی بود من چغدر کار مفید انجام دادم!

ادم میمونه چی بگه...
[/quote]
ببخشید میدونم نباید اینو بگم
ولی کار بنده جوری که باید حتما به یه سری از سایت ها که بی دلیل فیلتر شدن و هیچ چیزی از اون چیزا نداره دسترسی داشته باشم و واقعا برای زندگیم حیاتیه در حد مرگو زندگی....!
و برای همین میگم[b] [color=#ff8c00]...[/color][/b]
شرمنده عصبی شدم

[i][size=2][font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#FF8C00]ویرایش شد.[/color][/font][/size][/i]
[i][size=2][font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#FF8C00]لطفا کنترل خود را حفظ بفرمایید. متشکرم.[/color][/font][/size][/i]
[i][size=2][font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#FF8C00]mahdavi3d[/color][/font][/size][/i] ویرایش شده در توسط mahdavi3d

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ...
می گم شما سرعت اینترنتون رفته بالا یا مال من اینجوریه !؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1367775054' post='311153']
سلام ...
[/quote]
به هیچ وجه:|
سرعت دانلود من همون 66 تا 64 کیلوبایته:|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABE3' timestamp='1367779803' post='311188']
[quote name='100' timestamp='1367775054' post='311153']
سلام ...
[/quote]
به هیچ وجه :neutral:
سرعت دانلود من همون 66 تا 64 کیلوبایته :neutral:
[/quote]

سلام ...
البته سرعت دانلود من در بهترین حالت 30 کیلو بایت بود که حالا شده بین 35- 40 کیلو بایت ( به طور متوسط ) ..... تعریف ما از سرعت فرق داره ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

هه هه ماخ!‌:) مثل اینکه شهر به شهر دارن پهنای باند رو ازاد میکنن روی 1 مگابیت! یا بالاتر یا شایدم روی دو برابر پهنای باند طرف! :)))))))
اما معلوم نیست چه بلایی به سر شبکه اوردن که نمیشه از خیلی از برنامه ها استفاده کرد!‌:) برنامه‌هایی مثل تور و هاتسپات رو تا حالا اینجوری ندیده بودم!! مخصوصا هاتسپات بدجوری زمین خورده!‌:(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.