death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

سلام

من قبلا هم گفتم اینبار اما از زاویه ای دیگر بیان ش میکنم :

وقتی از ریگی میپرسند چطوری جوان مردم رو اغفال میکردی بره بمبگذاری تروریستی بکنه ؟ و راز و رمزش رو بگو ، یکی از مهمترین نکاتی که گفته بود این بود :

قسمت های خاص عزاداری های خاص شیعیان برای امام حسین(ع) رو جدا میکردیم و میکس و مونتاژ براساس آیات و روایات ... بقیه کار کاملا حل بود چون اونها یقین حاصل میکردند که شیعیان به خصوص در ایران قطعا دشمن رسول الله و اهل بیت !!!! هستند و به اسم عشق اهل بیت دارند بهشون اهانت میکنند

به عبارت بهتر اینطوربراشون تفسیر کرده بودند : شیعیان به نام دین دارند سر دین را میبرند !

حالا چی ؟ دقیقا برعکس ش هم رخ میداد ! یعنی این ریگی و جنایتکاران همراهش بودند به نام دین سر دین بریدند همونطور که داعش میبرد

ولی میخوام این حرفمو و دلیل بیان ش رو بگم :

قبلا تصاویری دیدیم از اهانت به اجساد تکفیری ها ....

من قبلا گفتم درست نیست این حرکت

نه از این باب که من دل رحم هستم و احساسی

از این باب که همون عکس ضربدر یک میلیارد میشه میفرستند تو مخ تکفیری هایی که هنوز راهی برای برگشت شون هست ....بعد تحریک شون میکنند و ....آخرشم میشه همین عکسی که اینها به جسد یک شهید توهین میکنند( صد درصد از نظر اونها شهید محسوب نمیشه همونطور که کشته های اونها از نظر ما شهید محسوب نمیشه )

:::»»»»»»»»»  به قول دکتر عباسی ، مثل نبردهای سم بارتلمی ، که پروتستان و کاتولیک رو انداختند جان هم تا معجون نهایی بی دینی و سکولار شدن اروپایی ها رو فراهم کنند ، چرا که طی 30 سال نبرد به اسم دین و مذهب پدر مردم دراومد و مردم هم گفتند نه پروتستان نه کاتولیک ... اینها هم با داعش و تکفیر و وهابیت میخواهند این کارا رو بکنند

حالا این وظیفه ما هم هست در عین حالیکه باید از اسلام دفاع کنیم ، تا میتوانیم در جبهه دشمن نفوذ کنیم و ریزش کنند 

اما اگرم نفوذ نکردیم حداقلش اینه کاری نکنیم بیشتر جذب تفکر تکفیری بشن 

به هرحال

هنیئا لک یا شهید....

یا حق

• Upvote 11
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

.

1391451034904255_large.png

بسم الله الرحمن الرحیم

اون سربند یا حسین به همه دنیا میارزه

بعضی از ذلت های ظاهری و مادی عین عزته والله

شاید توی عکس این شهید عزیز ذلیل دیده بشه اما چه عزتی بالاتر از اینکه برای حق شهید بشی

در پناه مولات باشی عزیز شهید

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تصویر خیلی قدیمیه. برای یک سال و چند ماه پیشه در منطقه نقارین.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک کلیت بزرگ:

اگر حسنی مبارک مثل اسد عمل میکرد الان داعش و جبهه النصره و امثالهم در مصر بودن نه سوریه! یعنی چی؟ یعنی اگر حسنی(مرد بود مرد کلاً صد نفر رو کشت بنده خدا!) کناره گیری نمیکرد الان وضعیت سوریه در مصر هم بود ولی یه تصمیم مصر رو نجات داد.

جناب اسد برای ماندن در قدرت هر کاری میکند. شاید اگر قذافی رو اونجور نمیکشتن اسد زودتر کناره گیری میکرد!

بارها گفتیم:

آینده سوریه نه جای تندروهاست نه جناب اسد. آینده سوریه مال مردم سوریه هست که فعلاً همینجور ازشون کشته میشه و برای هیچ کسی مهم نیست. اون کمپ آوارگان هم مردم سوریه هستن نه کسانی دیگه! سوریه مال اونهاست که شماها جوشش رو میزنید نه مال ما.

جناب اسد هم مشروعیت خارجی ندارد و فک نکنم با این امار کشته ها و آوارگان مشروعیت پیدا کند.

به قول امام(ره): اون کسی که خودشم خودش رو قبول ندارد. مردم هم قبولش ندارن.

قادر عزیز:

الان موج احساسات تو این تایپک سرازیره نه موج منطق.

الان فقط شما دارای شعور و فهم و منطق هستید؟ همه ی افراد اینجا بی شعور هستند و فقط شما منطق می دانید؟ خجالت نمی کشید اینطور به اینهمه آدم توهین می کنید و آنها را بی منطق خطاب می کنید؟

حوصله ی نظر گذاشتن نداشتم چون خیلی طول کشید تا اکانتم فعال بشود. ولی با دیدن توهین شما مجبور شدم پیام بگذارم. این سطح ادب  شما را می رساند و میزان فهم شما را. چون دیگران با شما هم اعتقاد نیستد پس بیمنطق و نفهم تشریف دارند؟؟ 

ویرایش شده در توسط Iranic
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وقتی از ریگی میپرسند چطوری جوان مردم رو اغفال میکردی بره بمبگذاری تروریستی بکنه ؟ و راز و رمزش رو بگو ، یکی از مهمترین نکاتی که گفته بود این بود :

قسمت های خاص عزاداری های خاص شیعیان برای امام حسین(ع) رو جدا میکردیم و میکس و مونتاژ براساس آیات و روایات ... بقیه کار کاملا حل بود چون اونها یقین حاصل میکردند که شیعیان به خصوص در ایران قطعا دشمن رسول الله و اهل بیت !!!! هستند و به اسم عشق اهل بیت دارند بهشون اهانت میکنند

به عبارت بهتر اینطوربراشون تفسیر کرده بودند : شیعیان به نام دین دارند سر دین را میبرند !

بسم الله الرحمن الرحیم

در تایید فرمایشات جناب Ernesto_rommel

خداوند در قرآن کریم میفرماید

(به معبود) كسانى كه غير خدا را می‏خوانند، دشنام ندهيد، مبادا آن ها (نيز) از روى (ظلم و) جهل، خدا را دشنام دهند! چنين براى هر امّتى عمل شان را زينت داديم. سپس بازگشت همه آنان به سوى پروردگارشان است . آن ها را از آنچه عمل می‏كردند، آگاه میسازد (و پاداش و كيفر می‏دهد)

------------------------------------------------------------------

حالا خدایش توی مراسم عمر کشان و..... بعضی ها چه کار میکنند ؟

وقتی  یک عده به اسم شیعه گری به خلفای راشدین برادران اهل تسنن ما توهین میکنند فضا برای هرنوع تند روی باز میشود

ما در عمل میگیم عتبات خط قرمز ماست برای ائمه خود احترام قائلیم بعد یک عده نمیدام به چه قصدی به مهمترین بخش های عقیدتی طرف مقابل با بدترین کلمات حمله میکنند

خوب نتیجه مشخص است

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در ادامه درگيري هاي محور شيخ مسكين بيش از 2000 نفر به كمك نيروهاي مشترك حزب ا... و مجاهدين عراقي آمدند

و از آن طرف هم نيروهاي لواء توحيد خودشون رو به شيخ مسكين رسوندند تا از شورشيان جنوب حمايت كنند

در حال حاضر دو طرف در حد فاصل جاده قديم درعا به دمشق مواضعشون رو تثبيت مي كنند و به گلوله باران مواضع هم مي پردازند

اين هم ابتكار شورشيان در نصب موشك انداز TOW بر روي خودوري تاكتيكال است

a5xi0y7hzdddyj1m9bk9.png

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

شیخ "ابوطالب" از سرکردگان احرار شام در منطقه جبل الزاویه استان ادلب هدف سوء قصد قرار گرفته و کشته شد.

شیخ ابوطالب روز گذشته سوار بر خودروی خودش در حال تردد بین روستای ابلین و مشون در جبل الزاویه بود غافل از اینکه در مسیر یک بمب کنار جاده کار گذاشته شده بود و شیخ ابوطالب و ماشینش با هم رفتن هوا

jvuyetmbfjkwazk6syyf.jpg

http://8pic.ir/images/jvuyetmbfjkwazk6syyf.jpg

با توجه به همدستی احرار شام با جبهه النصره در حمله به روستاهای جبل الزاویه و تصرف اونها حدس زدن مسبب این سوء قصد زیاد کار سختی نیست و به احتمال زیاد بقایای دار و دسته جمال معروف یعنی جبهه انقلابیون سوریه که در قالب تیپ انصار و احرار زاویه هنوز در منطقه فعال هستند در پشت این ترور با انگیزه انتقام جویانه قرار دارند.

به نقل از : پیچ تحولات سوریه

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

معتصم تو شیخ مسکین یه تی55، یه بی ام پی 1 و یدونه شیلکا داره،

کسی دیده اینها منهدم بشن؟

ویرایش شده در توسط mo313

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با عرض ارادت خدمت همه دوستان عزیزی که تاپیک تحولات سوریه را به بهترین مرجع قابل اطمینان برای این موضوع در بین تمامی

سایت های ایرانی و حتی خارجی تبدیل کرده اند،  بنده 2 سوال داشتم، اگر کسی اطلاع دارد راهنمایی فرماید:

1- چرا تمام انتحاری ها در سوریه و عراق پسوند الجزراوی دارند؟ نام قبیله اشان است یا منظور چیز دیگری است؟

2- اسم خیلی از شهرها تو سوریه "خان" دارد مثلا خان الشیخ، خان ارنبه، خان العسل، خان شیخون و ... این خان ها از خیانت میاد؟ این همه خیانت یک مقدار عجیب نیست؟ یا مفهوم دیگری دارد؟

با تشکر

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه قشنگ شعار میدن بعضی دوستان... چه زیبا صحبت میکنن از هدف وسیله رو توجیه نمیکنه و از این حرفها.... من اگر خدا قبول کنه دوستدار اهل بیت و پیرو ایشان هستم... ولی من مثل اونا معصوم نیستم... تصاویر زیادی دیدیم... کشتن کودکان شیعه... سر بریدن ها... اسپایکر ها.... وحشی های سلفی و وهابی و....چه قشنگ فراموش میکنیم؟ یا جرات نداریم یا دل نداریم؟ دلم سنگ شده... منتظرم... منتظر انتقام... واااااایییی به  اون روزی که  زبونم لال زبونم لال ناموس شیعه تو نبل و زهرا اسیبی بهش برسه... اون روز جز از غصه دق کردن کاری نمیتونم انجام بدم...منتها میخوام ببینم وقتی قلب میشکنه کی میتونه از وحدت اسلامیه مزخرف حرف بزنه .... شماها کارتون خیلی درسته که بعد این همه جنایت خوشگل صحبت میکنید...از ما گفتن بود وسلام

ویرایش شده در توسط IRIAF
  • Upvote 4
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

1-فعالیت های سپاه رو در حندرات میشه مشاهده کرد. یارو قاچاقچی مواد مخدر بوده. 7 سال حبس خورده بهش گفتن بیا برو سوریه بجنگ بهت پولم میدیم...فاطمیون خیلی گلن و شجاع. ولی اکثرا دو هفته بیشتر آموزش ندیدن تو سوریه . طرف مقابل چچنی های کارکشته و ازبک های حرفه ای +نیروهای القاعده که سالهاست دارن میجنگن. تعداد شهدای پاکستانی که تو حندرات و سیفات شهید شدن واقعا زیاده.جای تعجب داره.

2-این حرفها بهونست. موشک تاو رو دلارش رو عمه من که نمیده؟خوب مشخصه عربستان و ترکیه نیرو نمی فرستن چون نیازی به فرستادن نیرو نیست. مسلحین به اندازه کافی نیرو دارن.آموزش و تجهیز اینها کافیه.

3-اصلا پیشروی از سمت سیفات و حندرات برای چی هست؟ برای شکستن محاصره دیگه!...نرفتن اونجا بشیین اتراق کنن که!

4-شک دارم تو این موضوع. صدا و سیما نگران مردم فرگوسن امریکاست  شهادت اسماعیل حیدری نشون میده نباید زیادی فرماندهان سپاه رو دست بالا گرفت.

بابا نخواستیم نیرو بفرستین...پوشش خبری که میشه بدین؟ ...تو غزه یکی کشته میشه اینجا کفن پوشها می ریزن تو خیابون . جمعه تظاهرات در سراسر کشور...مردم نبل و زهرا چرا باید بایکوت خبری باشن از طرف ما؟؟؟؟

درسته که دلار های موشک تاو رو این کشور ها میدن اما قبح دخالت آشکار هنوز شکسته نشده . مثلا فکر کن ترکیه از ارتش آزاد پشتیبانی هوایی کنه یا اسراییل به بهانه ناامنی تو مرزش وارد نبرد بشه به صورت گرفتن مواضع نه بمباران

در کل مسایل شمال حلب داره خیلی خطرناک میشه

از طرفی با حمله به  نبل و زهرا فشار زیادی بر روی ارتش و مجاهدین وارد می کنند تا اونا رو مجبور به دخالت در رفع حصر کنند.

ارتش با دخالت در رفع حصر تمرکزش رو روی حلب از دست میده

مسلحین با آگاهی از مداخله احتمالی ارتش و دلیل نفوذ ارتش و همچنین با توجه به محدودیت های منطقه با ایجاد موانع میدانی و هدایت نفوذ ها و مدیریت صحنه میتوانند بزرگترین ضربه رو در این محور به ارتش بزنند.

ارتش باید محور هایی رو که تا الان فعال بوده رو به صورت فیک فعال نه داره

ارتش باید از محور ها متفاوت با محورهای عمل کننده در تحرکات گذشته نفوذش رو انجام بده

ارتش باید ازفرصت تجمع مسلحین برای حمله به نبل و زهرا استفاده کرده و بیشترین تلفات رو با استفاده از توپخانه و بمب های سقوط آزاد از مسلحین بگیره

با آگهی از اینکه چه گروه های از مسلحین در حمله دخیل هستن ارتش میتونه مناطق مهم تحت تصرف اون گروه رو تحت فشار بزاره برای بدل زدن به گروه ها و رفع تمرکزشون

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

چه قشنگ شعار میدن بعضی دوستان... چه زیبا صحبت میکنن از هدف وسیله رو توجیه نمیکنه و از این حرفها.... من اگر خدا قبول کنه دوستدار اهل بیت و پیرو ایشان هستم... ولی من مثل اونا معصوم نیستم... تصاویر زیادی دیدیم... کشتن کودکان شیعه... سر بریدن ها... اسپایکر ها.... وحشی های سلفی و وهابی و....چه قشنگ فراموش میکنیم؟ یا جرات نداریم یا دل نداریم؟ دلم سنگ شده... منتظرم... منتظر انتقام... واااااایییی به  اون روزی که  زبونم لال زبونم لال ناموس شیعه تو نبل و زهرا اسیبی بهش برسه... اون روز جز از غصه دق کردن کاری نمیتونم انجام بدم...منتها میخوام ببینم وقتی قلب میشکنه کی میتونه از وحدت اسلامیه مزخرف حرف بزنه .... شماها کارتون خیلی درسته که بعد این همه جنایت خوشگل صحبت میکنید...از ما گفتن بود وسلام

ترجیح میدم قلب خودم بشکند و گریه کنم و فریاد انتقام در دل سر بدم و خون به دل بشم تا دل سیدعلی حسینی خامنه ای رو خون بکنم

وحدت اسلامی مزخرف ؟؟؟؟

عجبا

داداش گلم ... فدات بشم ... این نگرش شما شاید حرف بی آلایش قلوب تمام شیعیان حیدر کرار باشد ... میخوای تا برات روضه برم از روزهای کسالت تا شهادت پیامبر صلی الله و علیه و آله و سلم ( بله ، شهادت ، نه وفات) تا جنایت هایی که در طول تاریخ بر شیعه وارد اومده ؟

من خیلی خیلی خیلی بدون سانسور و بسیار بسیار وحشتناک میتونم همه شون رو بگم ...اونطوری که بوده ... بدون سانسور !!! یعنی طوریکه رسما پای سیستم سکته قلبی بزنی از غصه و خشم و ناراحتی ...که چه بر سر شیعه و محب اهل بیت و خود اهل بیت و رسول الله اومده ....

اما : حرف همونی هست که بود

ما باید خشم مون رو در کشتار کمین وار حزب الله ببینیم .... بچه های حزب الله با اون کمین هاشون کاری کردند که دیگر نیازی به بدرفتاری با یک جسد نیست ...به جاش با یک کمین ، خون به دل هزاران هزار تکفیری کردند و لبخند بر لبان هزاران هزار مسلمان آوردند....

حتی باید خشم مون رو هم در مسیر درست هدایت کنیم ...

فیلم آژانس شیشه ای ...قسمتیکه میخواهند با اسرا رفتاری کنند که حاج کاظم راضی نیست رو ببین برادر

یا حق
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان این حسن الاشتر کی بوده؟ النصره چه پدر کشدگی باهاش داشته؟

B3qisruCMAARIXM.jpg

Hsn_l27shtr.jpg

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.