death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='hossein9' timestamp='1375778680' post='327131']
[quote name='mohammadhossein' timestamp='1375777865' post='327126']
[right][b] [size=5]نوشیدن ادرار مجاهدین برای پاک شدن گناهان ![/size][/b][/right]

[right][size=5]به گزارش شفقنا، «شیخ صالح المغامسی» چهره سرشناس وهابیت و امام و خطیب مسجد قباء در مدینه منوره، فتوای موسوم به «نوشیدن ادرارمجاهدین» در فرقه ضاله وهابیت را برای ارتش آزاد سوریه و جبهه النصره جایز دانست و گفت: نوشیدن ادرار مجاهدین باعث پاک شدن گناهان مبارزان ارتش آزاد و جبهه النصره می شود.

صالح الغامدی در گفتگو با شبکه تلویزیونی «وصال» عربستان سعودی با تایید صحت صدور این فتوا از سوی خود و با بیان اینکه عمل به فتاوای صادره از سوی علمای کشور عربستان جهت گمراه نشدن گروههای مسلح در سوریه و عراق واجب است، گفت: دنیا مرحله ی عبور است و مومنان و مجاهدان بویژه مجاهدین سوریه در کسب اعمال خیر و کسب توشه برای آخرت بکوشند و گناهان خود را پاک کنند و این امتحانی است برای مجاهدان جهت شستن گناهان خود که در اجرای حکم نوشیدن ادرار نهفته است.

وی در مورد فتوای جهاد نکاح در سوریه نیز گفت: بسیاری از این فتوا انتقاد کرده اند اما این فتوا بدون مشکل است و از نوعی عقیده ی ایمانی سرچشمه می گیرد و من این فتوا را تایید می کنم[/size][size=5].[/size][/right]

[right][url="http://www.tabnak.ir/fa/news/336864/نوشیدن-ادرار-مجاهدین-برای-پاک-شدن-گناهان-"][size=5]منبع[/size][/url][/right]

[right]============================[/right]

[right]این مدلیش رو ندیده بودیم[/right]
[/quote]

اون وقت بعضیا میان میگن مگر ممکن است پیامبر اسلام 23 سال زحمت کشیده باشد و یکباره بعد از شهادت ایشان (بله شهادت) اکثر مسلمانان از دین خارج شده باشند! بله ممکن است. این مسلمان نماها که پیرو سنت خلفای غاصب هستند نه تنها از اسلام بویی نبرده اند بلکه از اعراب جاهلی هم گمراه ترند.
[/quote]
با حرفت مخالم!
این اراذل با پیروان خلفای پس از پیامبر یکی نیستن!! لطفا بین دوستان اهل تسنن که در کشور تعدادشون کم نیست و فوق العاده دوست دار اهل بیت هستن، با این وهابیون پست کمی فرق قائل باشید...
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]با سقوط فرودگاه منغ در ریف حلب کار برای مردم شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا خیلی سخت میشه، برخی از مخالفین هدف بعدی شون را این دو شهر اعلام کردند[/size]
[size=5]البته الحق و الانصاف مقاومت سربازان مدافع این فروگاه اسطوره ای بود در طول یک سال اخیر 44 حمله را توانستند دفع کنند، اما بالاخره فرودگاه به تصرف مخالفین درآمد [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mearaji' timestamp='1375779039' post='327134']
[quote name='hossein9' timestamp='1375778680' post='327131']
[quote name='mohammadhossein' timestamp='1375777865' post='327126']
[right][b] [size=5]نوشیدن ادرار مجاهدین برای پاک شدن گناهان ![/size][/b][/right]

[right][size=5]به گزارش شفقنا، «شیخ صالح المغامسی» چهره سرشناس وهابیت و امام و خطیب مسجد قباء در مدینه منوره، فتوای موسوم به «نوشیدن ادرارمجاهدین» در فرقه ضاله وهابیت را برای ارتش آزاد سوریه و جبهه النصره جایز دانست و گفت: نوشیدن ادرار مجاهدین باعث پاک شدن گناهان مبارزان ارتش آزاد و جبهه النصره می شود.

صالح الغامدی در گفتگو با شبکه تلویزیونی «وصال» عربستان سعودی با تایید صحت صدور این فتوا از سوی خود و با بیان اینکه عمل به فتاوای صادره از سوی علمای کشور عربستان جهت گمراه نشدن گروههای مسلح در سوریه و عراق واجب است، گفت: دنیا مرحله ی عبور است و مومنان و مجاهدان بویژه مجاهدین سوریه در کسب اعمال خیر و کسب توشه برای آخرت بکوشند و گناهان خود را پاک کنند و این امتحانی است برای مجاهدان جهت شستن گناهان خود که در اجرای حکم نوشیدن ادرار نهفته است.

وی در مورد فتوای جهاد نکاح در سوریه نیز گفت: بسیاری از این فتوا انتقاد کرده اند اما این فتوا بدون مشکل است و از نوعی عقیده ی ایمانی سرچشمه می گیرد و من این فتوا را تایید می کنم[/size][size=5].[/size][/right]

[right][url="http://www.tabnak.ir/fa/news/336864/نوشیدن-ادرار-مجاهدین-برای-پاک-شدن-گناهان-"][size=5]منبع[/size][/url][/right]

[right]============================[/right]
[right]این مدلیش رو ندیده بودیم[/right]
[/quote]

اون وقت بعضیا میان میگن مگر ممکن است پیامبر اسلام 23 سال زحمت کشیده باشد و یکباره بعد از شهادت ایشان (بله شهادت) اکثر مسلمانان از دین خارج شده باشند! بله ممکن است. این مسلمان نماها که پیرو سنت خلفای غاصب هستند نه تنها از اسلام بویی نبرده اند بلکه از اعراب جاهلی هم گمراه ترند.
[/quote]
با حرفت مخالم!
این اراذل با پیروان خلفای پس از پیامبر یکی نیستن!! لطفا بین دوستان اهل تسنن که در کشور تعدادشون کم نیست و فوق العاده دوست دار اهل بیت هستن، با این وهابیون پست کمی فرق قائل باشید...
[/quote]

سخن همان است که گفتم. پیروان واقعی خلفای غاصب پس از پیامبر همین وهابی ها هستند. افراد اهل سنتی که در ایرانند و دوستدار اهل بیت هستند، در واقع پیروان اصلی اون خلفا محسوب نمی شوند. کارهایی که وهابی های امروزی انجام می دهند تشابه بسیاری با کارهای خلفای غاصب دارند، در صورتی که اهل سنت دوستدار اهل بیت، هرگز آن کارها را مرتکب نمی شوند. می توانم مثال هایی از صدر اسلام ذکر کنم اما نمی کنم چون نمی خواهم بحثی شروع کنم که جایش اینجا نیست.
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروهایی که تو فرودگاه مقاومت می کردن الان تو شهر عفرین کرد نشین یک سریشون در حال معالجه هستن...دم کردها گرم...

تمامی تانک هایی که سالم مونده بود خارج شدن....رفتن روستاها و شهر های اطراف...از جمله نبل....الان ارتش داره فرودگاه رو باخاک یکسان می کنه....

اما یک چیزی که برام جالب بود ....ترکیه توسط رادارهاش تروریست ها رو از اومدن جنگنده های ارتش سوریه با خبر می کنه....به همین دلیل بمباران های ارتش کارساز نیست....من فیلم ها رو هم که می دیدم اینها نونل کندن تا بهشون خبر می رسه جنگنده داره میاد میرن توش!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='basijee' timestamp='1375779660' post='327137']
[size=5]با سقوط فرودگاه منغ در ریف حلب کار برای مردم شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا خیلی سخت میشه، برخی از مخالفین هدف بعدی شون را این دو شهر اعلام کردند[/size]
[size=5]البته الحق و الانصاف مقاومت سربازان مدافع این فروگاه اسطوره ای بود در طول یک سال اخیر 44 حمله را توانستند دفع کنند، اما بالاخره فرودگاه به تصرف مخالفین درآمد [/size]
[/quote]
ایکاش یکی از دوستان مطلع وضیعت موجود رو بشکافه ببینیم تو اونجا چه خبره؟؟؟ برای امثال من که فرودگاه منغ نمی دونیم کجاست و چه وضعیتی پیش میاد درک این مطلب خیلی سخته ؟ راستش از یطرف فارس نیوز می زنه داریم پیروز می شیم الان نمی دونم کجا رو گرفتیم از یه طرفم توی این صفحه می بینم که فرودگاه منغ از دست دادیم ؟ انصافا اونای که بیشتر میدونند ما رو هم آگاه کنند خدایش دلم برای حرم و شیعیان می سوزنه....... همه اینا به کنار مادر پیرم هر روز می پرسه از حرم چه خبر ؟ چندبار سفارش کرده که اگه لازمه برو برای دفاع از دینمون برو اونجا پسرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسیران ارتش در دست اراذل...در حال فرار دستگیر شدن...نشون میده از مرگ می ترسن...وگرنه اگر بچه های حزب الله بودن تا آخرین قطره خون دفاع می کردن...

[img]http://www.8pic.ir/images/31061925192399815137.jpg[/img]

بعد ازفرودگاه منغ نوبت نبل و الزهرا هست...من دیروز فیلم عملیات اخیر تروریست ها رو می دیدم....هلیکوپتر ارتش همون روز از حلب رفت تو شهر نبل نشست...حالا سوال من اینه...هلیکوپتر تا چه حدی میتونه اسلحه حمل کنه؟...

یعنی اسلحه های سنگینی که می تونه به این دو شهر برسونه چی هست؟....ماشالله تعداد نیروها زیاده...مهم مهمات هست...یکی به این سوال من جواب بده...از دیشب تا حالا همش دارم خواب های بد می بینم :-(

[img]http://www.8pic.ir/images/63876215322631096530.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ximosi' timestamp='1375782132' post='327157']
اسیران ارتش در دست اراذل...در حال فرار دستگیر شدن...نشون میده از مرگ می ترسن...وگرنه اگر بچه های حزب الله بودن تا آخرین قطره خون دفاع می کردن...

[img]http://www.8pic.ir/images/31061925192399815137.jpg[/img]

بعد ازفرودگاه منغ نوبت نبل و الزهرا هست...من دیروز فیلم عملیات اخیر تروریست ها رو می دیدم....هلیکوپتر ارتش همون روز از حلب رفت تو شهر نبل نشست...حالا سوال من اینه...هلیکوپتر تا چه حدی میتونه اسلحه حمل کنه؟...

یعنی اسلحه های سنگینی که می تونه به این دو شهر برسونه چی هست؟....ماشالله تعداد نیروها زیاده...مهم مهمات هست...یکی به این سوال من جواب بده...از دیشب تا حالا همش دارم خواب های بد می بینم :-(

[img]http://www.8pic.ir/images/63876215322631096530.jpg[/img]
[/quote]
اینطور که نقشه نشون میده اطراف پر از نیروهای اونست ما عملا شانسی نداریم فقط باید خدا کمک کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
...
[/quote]

نه داداش، این طور نیست. واجب ترین امر حفظ جان است. شهادت توفیقی است که خدا نصیب می کند ما هم آرزوی شهادت داریم اما واجب است تا آخرین قطره ی خون در صدد حفظ جان خود باشیم. قرار نیست خودمان را زوری شهید کنیم. اگر قرار بود آدم تا آخرین قطره خون بجنگه که این همه اسیر ایرانی تو جنگ عراق نداشتیم. و بدون همه از مرگ می ترسند حتی اونهایی که آرزویشان شهادت است...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو نبل و الزهرا قبلا هم از عراقی ها نیرو فرستاده شده هم از حزب الله...قرار نیست نبل و الزهرا کار خاصی جز دفاع بکنند...فقط قتل عام نشه......توکل بر خدا و توسل به ائمه ....انشاء الله مشکلی پیش نمیاد...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
استراتژی تروریستها بعد از شکست القصیر و پیروزیهای 2 ماهه بعدش توسط ارتش عربی که تقریبآ بخش میانی و تا حدود زیادی جنوبی سوریه رو پاکسازی کرد تغییر کرده و هدفشون از سقوط دمشق به ایجاد یک مرکز ثقل در شمال سوریه عوض شده. به همین سبب شاهد حظور پررنگ و تجمع بسیار زیاد تروریستها در شمال سوریه بخصوص در شهر حلب هستیم. عملیات هایی که گروه های تروریستی اخیرآ در مناطق هم مرز با نیروهای دولتی و کردها انجام دادن بیشتر از این که برای گرفتن خاک و تثبیت باشه به عملیات های ایذایی خودمون شبیهه!

فکر کنم تروریست ها از سقوط نظام ناامید شدن و به همین خاطر پروژه تجزیه سوریه رو به اجرا گذاشتن که لازمش تصرف کامل حلب به عنوان پایتخت قسمت شمالی سوریه است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اخبار ساعت 14 نشون داد که تروریست ها چند نفر رو زنده زنده سوزوندند ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hossein9' timestamp='1375782429' post='327165']
...
[/quote]

نه داداش، این طور نیست. واجب ترین امر حفظ جان است. شهادت توفیقی است که خدا نصیب می کند ما هم آرزوی شهادت داریم اما واجب است تا آخرین قطره ی خون در صدد حفظ جان خود باشیم. قرار نیست خودمان را زوری شهید کنیم. اگر قرار بود آدم تا آخرین قطره خون بجنگه که این همه اسیر ایرانی تو جنگ عراق نداشتیم. و بدون همه از مرگ می ترسند حتی اونهایی که آرزویشان شهادت است...
[/quote]
اسیری که میدونه کشته میشه خاک بر سرش اگر مقاومت نکنه!....همه این ها الان اعدام میشن...خان العسل یادمون نرفته که!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ximosi' timestamp='1375782958' post='327172']
[quote name='hossein9' timestamp='1375782429' post='327165']
...
[/quote]

[/quote]
اسیری که میدونه کشته میشه خاک بر سرش اگر مقاومت نکنه!....همه این ها الان اعدام میشن...خان العسل یادمون نرفته که!
[/quote]
فرق حزب ا... با ارتش تو عقیدست . باهات موافقم آدم بهتر با شرافت رو در رو کشته بشه تا اینکه بخواد اسیر بشه بعد خیلی لطف بشه در حقش اعدامش کنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عامل حمله انتحاری با 6 تن مواد منفجره در جبهه فرودگاه منغ از عربستان سعودی
[img]http://www.8pic.ir/images/79261200748462445945.jpg[/img]

[img]http://www.8pic.ir/images/76282800722883114018.jpg[/img]

[img]http://www.8pic.ir/images/62899684016840316049.jpg[/img]

[img]http://www.8pic.ir/images/37366172524333719417.jpg[/img]

همه از عربستان ..همه هم در جبهه فرودگاه منغ به درک واصل شدن...خدا آل سعود و اردوغان رو با هم هلاک کنه!

یکی از تروریست ها در شهر نبش نزدیک شهر شیعه نشین الفوعه در استان ادلب در حال ساخت بمب کنار جاده ای به درک واصل شد....

[img]http://www.8pic.ir/images/09197043567907415409.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.