death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='anybody' timestamp='1387259925' post='353933']
این تیکه آخرش رو نفرمودید.فرزند جگر خوار همون هنده!؟
یابس کجاست؟خروج کردن اون و بر منبر دمشق نشستن کنایه بر برتری مخالفان داره؟
[/quote]

فرزند هنده جگر خوار همان سفياني است كه 15 ماه قبل از ظهور حضزت عج خروج ميكند
يابس مرز شام و اردن هست كه بيابان بي آب و علفي است
بله نهايتا سفياني به دمشق وارد ميشود منتهي آنقدر گرفتارجنگ داخلي است كه كمي شيعيان راحت ميشوند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من وقتی این تصویر رو در منطقه عدرا العمالیه می بینم...

http://8pic.ir/images/13249189491597228114.jpg

اصلا ناراحت نمیشم که بشکه انفجاری در حلب امروز این ساختمون رو اورده پایین...

[img]http://8pic.ir/images/46562160817979157886.jpg[/img]

ای کاش می شد شیمیایی زد و از دست همشون خلاص شد...مخصوصا اون نکبت هایی که داخل غوطه گیر افتادن و تعدادشون 20 الی 30 هزار نفر میشه...
  • Upvote 11
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارتش سوریه باید یه دور بیاد مناطقی که دست تروریست ها هست و بمباران کنه، اون نکبت ها که جمع میشن لش دوستاشون از زیر آوار در یارن دوباره همونجارو بمباران کنن نفله بشن همشون!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

دوستان یادشون باشه در صفحات خیلی قبل تر هم لینک هم اسم دو سه کتاب رو گفتم که واقعا برای فهم صحیح وقایع دنیا ، به نفع مون هست ، یک کتاب دیگر هم که خیلی خوب هست و تازگی ها هم معرفی ش کردم ، کتاب یهود و صهیونیسم بود که از سلسله کتابهایی بود که فارغ از دروس علوم سیاسی دنیوی ! حقیقت اخروی بسیاری از جنگ های جهان مثل جهانی و امثالهم رو بیان میکنه ....

کتاب عصر ظهور شیخ کورانی و نیز سرزمین های درگیر در واقعه شریف ظهور رو هم حتما مطالعه کنید

خیلی ها ایراد میگیرند فلانی تو کتابش اینو گفته ... در حالیکه هر گفته شون با منبع هست و به خصوص در کتاب واقعه شریف ظهور که معتبرترین کتب اهل سنت و شیعه آورده شده و چنان تکان دهنده است که لحظه ای سر میندازی پایین و تازه میفهمی چرا خداوند میگه :

افرادی که از پدر و مادر مسلمان به دنیا می آیند ، اگر بدون مطالعه به کیش پدر و مادر خویش درآیند فرقی با بت پرستان که بدون هیچ دلیل و درکی به کیش پدر و مادر خود درآمدند ندارند ....

و از واجبات دینی مطالعه اصول دین و فروع دین هست ....

به هرحال امیدواریم ، دوستان به جای ترس و هول و هراس، و هدر دادن ش در جای بیخود ، برن دنبال مطالعه مطالب اسلامی تا میتونند .... تا با آمادگی بیشتری برای موج خطرناکی که آیت الله بهجت فرمودند :

اگر مطلع نباشید در امواج فتنه ها حقیقت را گم خواهید کرد و از یاری حق به باطل می پیوندید( به مضمون نقل کردم)

داشته باشیم

یا حق
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفم که هنوز بعد این همه اطلأعی رسانی هنوزم کسایی هستن که از ظهور میترسن و از امامشون بیشتر از دشمنانشون و گناهانشون میترسن وقتی‌ علأئم ظهور میگی‌ بجای اینکه شاد بشن پشتشون میلرزه.
هنوز نمیدونن نجات اصلیشون تو این زمان تو ظهور نه ... .
نمیگم نباید نماز خوند باید خوند باید انجام داد دستوره ولی‌ نمازی که پشتش ترس از ظهور باشه فرقی‌ با نمازی که سفیانی میخونه نداره.
من غرق گناه باشم ولی‌ ته دلم با امام باشه وقتی‌ امام بیاد گردنم نمیزنه نجاتم میده ولی‌ اگر تو سجده باشم روزه باشم (مگه الان این سلفیها روزه نمی‌گیرن نماز نمیخونن اونم شدید تر از ماها مگه خوارج پیشونیشون پینه نبسته بود از سجده طولانی‌) ولی‌ دشمن امام باشم نصفم میکنه .
امام کسایی رو می‌کشه و کسایی به عذاب اون زمان گرفتار میشن که امیدی به نجاتشون نیست حجت براشون تمام شده نه منی که فقط غرق گناهم
چرا همه جا خونریزی جنگ بغیر ایران .مگه غیر اینه که ما از همه بیشتر دشمن داریم مگه ماها کمتر از اونا گناه داریم می‌کنیم مگه کم خودمون تیشه به ریشه هم می‌زنیم.
منکر درایت رهبری نیستم ولی‌ یه نیروی هست که هم اون درایت هدایت می‌کنه هم جلوی بعضی‌ اتفاقات میگیره .
اون همون نیرویه که هنوز ظهور نکرده چون من میترسم از اومدنش من فقط هیکل گند کردم فکر می‌کنم آمام می‌خواد بیاد گردن من بزنه فکر می‌کنم جنگیدن سخت من بلد نیستم هنوز نمیدونم [color=#008000][size=4][font=comic sans ms,cursive]شما آنان را نمی کشتيد ، خدا بود که آنها را می کشت و آنگاه که تير می ، انداختی ، تو تير نمی انداختی ، خدا بود که تير می انداخت ، تا به مؤمنان نعمتی کرامند ارزانی دارد هر آينه خدا شنوا و داناست[/font][/size][/color] [color=#000000][font=Tahoma][size=2]الانفال آیه : 17[/size][/font][/color]

من فقط باید لبیک بگم وظیفه من اینه .اینکه بمیرم یا بکشم پیروز بشم یا شکست بخورم مهم نیست .
پیروزی تضمین شده نجات تضمین شد این همه تاریخ خوندیم این همه از خطرت جنگ با عراق خوندیم ولی‌ فقط خوندیم نفهمیدیم که من اگر تا بن دندون مسلح باشم آموزش دیده باشم ولی‌ خدا تو دلم ترس انداخته باشه کپ می‌کنم((حالا نیاین بگین پس تجهیزات مهم نیستا))
این گناه‌های ما نیست که جلوی ظهور گرفته این ترس ماست
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ترسی نیست گرامی، ناراحتی بابت ظهوری هم نیست.... بحث فقط اینه که یه بنده‌ی پر گناه چطوری سرش رو جلوی امامش بلند کنه؟؟؟
مثلا بره جلو بگه چی؟؟
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1387275155' post='353972']
ترسی نیست گرامی، ناراحتی بابت ظهوری هم نیست.... بحث فقط اینه که یه بنده‌ی پر گناه چطوری سرش رو جلوی امامش بلند کنه؟؟؟
مثلا بره جلو بگه چی؟؟
[/quote]

من آلزایمر دارم خوب یادم نمیمونه ولی‌ چیزیرو شنیدم شبیه این روزی یکی‌ از معصومین داشت از کوچه‌ای عبور میکرده یکی‌ مست کنار کوچه نشست بود تا معصوم می‌بینه خجالت میکش عباشو مینداژ رو صورتش .معصوم بهش میگه هیچوقت از ما رو بر نگردنین حتی اگر غرق گناه باشین.بنده خدا همین الانشم گندی رو که زدیم امام میدونه دیده به رومون نیاورده اون زمانم نمیاره چون آبروی شیعه شونو هیچوقت نمیبرن . منم روی صحبتم فقط با شما نبود خودم و خیلی‌های دیگه همین اشتباه می‌کنیم امام برای ما مهربان برای دشمن خدا . . .
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش «شیعه نیوز»، امسال دومین سالی است که برف درمنطقه تبوک عربستان به زمین می نشیند، پس از اینکه در یرخی انجمن های سعودی این سخن پیچید که این بارشهای برف یکی از علامت های ظهور و نشانه پایان آل سعود است یکی از مفتی های سعودی به نام "سعود الشریم" در واکنشی گفت : برف یکی از منابع خوب برای نهرها و گیاهان و این پدیده دلیلی بر اثبات نبوت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم " است و سپس حدیثی از صحیح مسلم می کند" (ﯾوﺷك ﯾﺎ ﻣﻌﺎذ إن طﺎﻟت ﺑك ﺣﯾﺎة أن ﺗرى ﻣﺎ ھﺎھﻧﺎ ﻗد ﻣﻠﺊ ﺟﻧﺎﻧﺎ) (ای معاذ عمر تو اینقدر طولانی می شود که بهشت ها این سرزمین را فرا می گیرند)؛ الشریم می گوید پیامبر در این حدیث سرسبز شدن و جاری شدن نهرها در سعودی را مژده داده است.

سایت "الجوار" ضمن اشاره به این بارش برف در دو سال پیاپی گزارش مفصلی از حدیثی نبوی می آرود با این مضمون" هنگامی که در مشرق زمین پرچم های مشکی رنگ برافراشته می شود و در سرزمین حجاز – که سرزمینی گرم و خشک است – برف می بارد،‌ ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نزدیک خواهد بود."

این سایت عربی حدیث مذکور را از منیع اهل تسنن "مستدرک الحاکم" نقل می کند و میگوید در منابع شیعی مانند " البحار مجلسی؛ و الملاحم و الفتن این طاووس نیز وارد شده و سپس می افزاید: گویا مفتی الشریم تفسیر مناسبی ازاین پدیده نیافته است ، نبوت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله هیچ نیازی به اثبات در این زمان ندارد و کسی شکی در آن ندارد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب دنیایی شده ها!

بابا کسی از ظهور نمی ترسه! از امام زمان العیاذ بالله نمی ترسه! میمیریم برای ظهورشون...
گفتیم از علایم ظهور هراس می کنیم!
علایمش ترسناک هست... مطالعه بفرمایید اگر نترسیدید بیایید ما به شما مدال شجاعت میدیم!
ضمنا علایم ظهور خیلی هایش بداء پذیره! میشه با عمل و دعا رفع بلا و فتنه کرد...
======

فکر کنم بشکه های انفجاری یک عمل واکنشی هست به جنایات تروریست ها... یک جور همزمانی می بینم معمولا در این حرکت...
مقابله به مثل می کنند... متاسفانه جنگ تر و خشک را با هم می سوزاند.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='keivan2' timestamp='1387268560' post='353944']
فرزند هنده جگر خوار همان سفياني است كه 15 ماه قبل از ظهور حضزت عج خروج ميكند
يابس مرز شام و اردن هست كه بيابان بي آب و علفي است
بله نهايتا سفياني به دمشق وارد ميشود منتهي آنقدر گرفتارجنگ داخلي است كه كمي شيعيان راحت ميشوند
[/quote]

یعنی در نهایت این جنگ به پیروزی سفیانی منجر میشه و باید منتظر ظهور بود تا نجاتمون بده!؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4][quote name='anybody' timestamp='1387288214' post='354014']
یعنی در نهایت این جنگ به پیروزی سفیانی منجر میشه و باید منتظر ظهور بود تا نجاتمون بده!؟
[/quote][/size][/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4] معلوم نیست وقایع وعده داده شده مربوط به الان باشه.[/size][/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4]ما باید به وظیفه خودمون عمل کنیم.[/size][/font]
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بشکه انفجاری چیزی نیست باید سر اینها بمب اتم انداخت...وحشیهای بی منطق
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iMosi' timestamp='1387269502' post='353948']
من وقتی این تصویر رو در منطقه عدرا العمالیه می بینم...

[url="http://8pic.ir/images/13249189491597228114.jpg"]http://8pic.ir/image...91597228114.jpg[/url]

اصلا ناراحت نمیشم که بشکه انفجاری در حلب امروز این ساختمون رو اورده پایین...

[img]http://8pic.ir/images/46562160817979157886.jpg[/img]

ای کاش می شد شیمیایی زد و از دست همشون خلاص شد...مخصوصا اون نکبت هایی که داخل غوطه گیر افتادن و تعدادشون 20 الی 30 هزار نفر میشه...
[/quote]
دلیل نمیشه یه عده غیر نظامی که تو مناطق مسکونی هستند برای انتقام به خاطر یه مشت سلفی از خدا بی خبر اینجوری کشته بشن.
اگه ما شیعه ها هم مثل اونا باشیم پس فرقی بینمون وجود نداره.
خدا کنه که راست نباشه و بمباران ها هدفمند باشن
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AmirPS' timestamp='1387225819' post='353883']
من رسما اعلام میکنم هر کاری تا حالا کردم غلط کردم اصلا . . . خوردم!
شما هارو نمیدونم ولی من دارم سکته میکنم!
منبع این حدیثم دارید؟!
[/quote]

دوستان درسته موقع خوندن اون روایت اولش ترسیدم ولی الان برعکس خیلیم خوشحالم!
الان واقعا خوشحالم!
[size=1]فقط از این میترسم که به قهقرا برم و زبونم لال خدایی نکرده اشتباهی برم تو دشمانان امام زمان(عج)[/size]

بعد دقت کردید در بعضی روایت امده که سید خراسانی با سپاهش با سپاه یمانی بهم میپیوندن وبه یاری امام زمان (عج) میشتافن و سپاه سفیانی رو شکست میدن!(نقل به مضنون)امام خامنه ای هم تو خراسان بدنیا امده!

[size=1]دوستان دقت کنن همنجور که imosi جان گفت به زندگی عادی بپردازید و فقط سعی کنید اطلاعات خودتونو زیاد کنید![/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.